Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81201) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Miért van az, hogy a wotreplays.com-ra feltöltött visszajátszákok eredménye sokszor nagyban (de kicsiben mindenképp) eltér a játékban elért eredménytől? Sem az Xp, sem a kredit nem stimmel, de volt már olyan is, hogy demage sem annyi volt. Kicsit frusztráló, hogy elérek 1500 XP-t és feltöltés után meg az jön elő, hogy pl. 1250. Ráznám a rongyot nagyban, de nincs mire... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#81202) whited válasza jano_77 (#81200) üzenetére


whited
addikt

nyugodtan, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok még csak félig jó játékos sem, de a szaksz számomra nem igazán megoldható, nincs kivel :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#81203) dfsz34 válasza jano_77 (#81197) üzenetére


dfsz34
őstag

Mert ugye a javítás a lehető legfontosabb képesség ezen a tankon, berakni utolsónak :F

Addig nincs gond vele, amíg nem ajánlgatod másnak...

(#81204) mtade válasza whited (#81202) üzenetére


mtade
aktív tag

Mostanában nem nagyon tudok majd a gép előtt lenni, de szakaszozok veled szivesen. Nick: mondeotade

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#81205) rlazol válasza whited (#81202) üzenetére


rlazol
addikt

keress itt a fórumon. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81206) jano_77 válasza dfsz34 (#81203) üzenetére


jano_77
nagyúr

talán azért tettem be utolsónak, mert a skillek többsége csak 100%-on működik, ezért mikor újra osztom, akkor olyat teszek utolsónak, ami működik egyéb esetben is....örülök, hogy beszólogatsz, ahelyett, hogy végig gondoltad volna! Kérlek gondolkodjatok már, mielőtt beszóltok másoknak.....mert ebben nagyon jók vagytok itt elég sokan!
Egyébként nincs rossz statom az IS3-al és sosem éreztem, hogy baj lenne, hogy csak a 4. skillre van a Javítás téve.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81207) zuchy válasza dfsz34 (#81203) üzenetére


zuchy
őstag

A BIA meg a javítás felcserélve lett volna jó, úgy már oké szerintem.

PC-STYLE.hu

(#81208) dfsz34 válasza jano_77 (#81206) üzenetére


dfsz34
őstag

Végig gondoltam. Pontosan azért mondtam. Kit érdekel milyen %-on aktív, nem fogok azért egy haszontalant előbbre rakni a fontos helyett. Másnak sem ajánlom.

(#81209) fsb1000 válasza whited (#81202) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én meg azt gondolom, nem rossz ötlet tőled hogy klánt keresel.
Században találkozok néha noname klánokkal ahol idősebb palik nyomják a szöveget (FC ) szintén piros narancs szinben. Egészen jó.
Azért jó a század + stronghold egy jó FC-vel tanulásra, mert ha érted miért oda küld ahova küld, akkor randomban is fogod érteni a helyed a térképe és csinálod amit csapatban csináltál (ha van értelme)
Klánon belül megy a beszélgetés tankokról, taktikáról stb, sokat lehet tanulni, persze szelektálni kell.
Sajna kevés olyan klán van ahol foglalkoznak a kezdő játékosok nevelésével, régebben volt ilyesmi most már nem nagyon.
.
A szakaszozás jó ötlet, de hogy és kivel? *HUN* csatornán kereshetsz szakasztársat, általában piroskák.
Zöld-kék játékos fog veled szakaszozni? Főleg alacsony tierben? ...lehet, én is néha megyek, de általában nincs kedvem magyarázni, játszom a saját hülyeségem.
Sőt azt szeretem ha szakasztárs írányit nem én.
.
Azt javaslom olyan századba lépj be ahol legalább 50-60 aktív fő van. Ott elvagy 1 hónapig aztábn lehet tovább lépni.
De az is segítene ha volnának konkrét kérdéseid és azokat leírnád.

(#81210) lnk válasza whited (#81202) üzenetére


lnk
aktív tag

Írtam privátot.

(#81211) jano_77 válasza dfsz34 (#81208) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor tedd fel a 100%-on aktív skilleket X-edik-nek és szenvedj mire használhatóvá válik....LOL

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81212) jano_77 válasza zuchy (#81207) üzenetére


jano_77
nagyúr

az cseppet se zavarjon, hogy ha fel lenne cserélve a két skill, akkor a BIA nem lenne aktív vagyis szart se érne! OMG

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81213) dfsz34 válasza zuchy (#81207) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, az egy sokkal jobb megoldás lenne. A javítás, hatodik érzék, biztonságos elhelyezés (robban gyakran) kb a legfontosabbak. Ezek legyenek aktívak. Van még pár másodlagos, a harcot és lövést segítő: pillanatkép, sima utazás, meg a kuplung égető (a tank elejét gyakran kell az ellenfél felé fordítani, akkor jól jön, közel harcban). A többi, meg ahogy jön, jön, kb semmi hatásuk, ezen a tankon legalábbis.

Elég kevés a tényleg hasznos képesség, nem nehéz kiválasztani. Azok legyenek mindig elsőre kifejlesztve, a többi meg akárhogy jöhet.

(#81211) jano_77 Te fox szenvedni, nem én. A negyedik képesség 1,6 millió xp után lesz 100%-os, de már 50% felett lelassul nagyon a fejlesztése. A legfontosabb és leghasznosabb skill kb soha nem lesz aktív neked, de használd csak egészséggel, mint pl a mesterlövészt (LOL, az egyik leghaszontalanabb képesség pl :)) ), de a töltődön is micsoda baromság, hogy tűzoltás 100%-on, de a javítás nem. Folytathatnám, de minek, leírtam, hogy szerintem mi a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#81214) edari


edari
őstag

Első menet a T44 legjobb gunjával (100mm). Mostmár csak a motorokat kell megvenni :DDD

(#81215) Diarmand


Diarmand
senior tag

Szeretem ezt a pályát, mind támadásban, mind védekezésben. Sand Rivert bírom még ennyire ugyanezekben :)

Ja, ezt meg csak a vicc kedvéért, gondoltam ha már ajándékba adták, felszerelem mindennel, teszek bele full gold ammo tárat és megyek vele EGY darab kört. Hát, soha többet nem megyek ezzel a szarral, az ziher :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81216) fsb1000


fsb1000
nagyúr

210.000 játékos van a 2 EU szerveren jelenleg és egyetlen magyar század sincs.
Mindenki strongholdozik?

(#81217) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

100-as javítás többet ér bianal.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81218) mcwolf79 válasza jano_77 (#81211) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem akarok beleugatni, de tényleg xar a kiosztás.
Parancsnok: BIA, 6. érzék, Felderítő, Javítás - > javítás előre, rég rossz ,ha a felderítőt kell alkalmazni az IS-3-mal
Lövész: BIA, Mesterlövész, Pillanatkép, Javítás ->ehelyett is sokkal hasznosabb a javítás,akár a pillanatkép rovására, ha már mindenképp kell a mesterlövész
Vezető: BIA, Kuplung égető, Sima utazás, Javítás -> ennél sokkal fontosabb a javítás
Töltő: BIA, Bizt.elhelyezés, Tűzoltás, Javítás -> na itt meg már végképp haszontalan a tűzoltás a javítás rovására

Tényleg nem nagyon kell ezt a kiosztást reklámozni, mert kurtára nem illik ehhez a tankhoz :W

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81219) jano_77 válasza dfsz34 (#81213) üzenetére


jano_77
nagyúr

a töltőnél természetesen elismerem, hogy igazad van, de a többinél azért szerintem nem ennyire fehér-fekete! Kinek mi.

(#81218) mcwolf79: köszönöm a véleményedet....egészen jól elboldogultam eddig is ilyen kiosztással és valszeg ezután is el fogok, ugyanis az IS3-at már alig-alig veszem csak elő csatázni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81220) Diarmand


Diarmand
senior tag

Ahogy nálam kinézne.

Parancsnok: Hatodik érzék, Javítás, Ezermester, Felderítő
Lövész: Javítás, Pillanatkép, Mesterlövész, Fegyverkovács
Sofőr: Javítás, Sima utazás, Off Road vezetés, Kuplung égető
Rádiós: Javítás, Helyzetfelismerés, Bosszúálló(k), Álca/Rádió jel erősítés
Töltő: Javítás, Biztonságos elhelyezés, Adrenalin roham, Előérzet

Felszerelés: Rammer, Stabi, EGLD

Az én elképzelésem ez lenne, ha lenne IS3-am.
Ja és tűzoltást soha senki semmilyen körülmények között ne adjon egy emberének sem. Nekem volt kifullozva minden emberen, hát, még akkora csalódás nem ért skillek terén :(((

[ Szerkesztve ]

(#81221) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát nem egy tank ász, és himmelsdorfon nehéz dolga van az arty-nak, de megoldottam XDReplay

(#81222) zuchy válasza jano_77 (#81212) üzenetére


zuchy
őstag

Ezt könnyen lehet orvosolni. Elsőnek felteszed a javítást, miután meglett a teljesen az első skill akkor még szerzel xp-t hogy újraosztással elsőnek be tudd rakni a BIA-t és másodiknak pedig elkezded a javítást, ha ennyire fontos a BIA. Szerintem közelharcnál fontosabb a gyorsabb javítás, főleg heavy tankokon, mint a BIA.
Ettől függetlenül úgy is lehet használni a skilleket ahogy te csináltad, de én nem javaslom senkinek hogy heavy tankra 4. skillnek tegye fel a javítást. :)

PC-STYLE.hu

(#81223) scyllarus válasza mcwolf79 (#81218) üzenetére


scyllarus
veterán

Minden orosz heavyn van helye a felderítőnek, mivel mind vak, mint a denevér....

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81224) mcwolf79 válasza scyllarus (#81223) üzenetére


mcwolf79
veterán

De sztem nem a javítás rovására, főleg egy ilyen első vonalbeli tanknak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81225) jano_77


jano_77
nagyúr

EW_

Elég durva a srác. csak E50M-el van 7500+ csatája és 75%-os vele! :Y
29K+ csatával is 3300+ wn8! :Y

platoonban volt másik 2 fő 75%-os emberkékkel - természetesen szintén super unicumok -, de szerencsére sikerült nyernünk MINES-on. :K De nem rajtuk múlott.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81226) scyllarus válasza mcwolf79 (#81224) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem sem a javítás rovására... :)
De az első vonalban nagyon nem mindegy, te látod-e meg előbb a sunyi TD-t vagy a feléd vágtató szintén elsővonalas enemy heavyt vagy ő téged...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81227) Tomi0703 válasza vigmark13 (#81196) üzenetére


Tomi0703
őstag

Így néz ki. Amúgy parancsnoknak a 2 látótávnövelő közül vmelyiket, vezetőnek sima utazást (én sokat lövök vele menet közben), töltőnek mind1 mert ott már semmi értelmes nincs szal álca, lövésznek meg fegyverkovács mondjuk. Aztán majd ha eléred a 3. skillnél a szükséges xp-t, hogy 2 fullos legyen akár le is dobhatod és mehet a venti + bia.

[ Szerkesztve ]

(#81228) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Miért teszitek a BIA-t elsőnek a 6. érzéket csak másodiknak?

Artynak mi legyen a 2. skill? Az első a felderítő-álca-álca-álca.
Gondolom parancsnoknak álca és utána?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81229) benvolio


benvolio
őstag

Hazugság ez a skill-ezés és perk-ezés! A 110-emen van megelőző karbantartás és automata tűzoltó készülék és szinte minden 3. csatába kigyújtanak! Van még több dolog is ami nem mutatkozik meg ezek hasznosságában, szerintem ez tankonként van leosztva, van aminél hatványozottan használ, ugyanaz máshol meg semmit. Nem baj, így szeretünk WOT. :R

(#81230) Tomi0703 válasza h1mpi (#81228) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezek már az újraosztott skillek. Nem gondolod, hogy vagyok akkora balfasz, hogy egy biát rakok fel először... :DDD
Elsőre mindenkinek javítás, 2. skill 40-50%-on akkor parancsnokét lehet újraosztani és 6. érzék + javítás, meg töltőknek biztonságos elhelyezés + javítás.

(#81231) h1mpi válasza Tomi0703 (#81230) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké így már értem. Tényleg ez jó ötlet, hogy elsőre javítás és utána újraosztod, hisz a 6. érzék addig úgyse aktív. Tök logikus és mégse használtam.. köszi :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81232) megaram


megaram
tag

Sziasztok fórumtársak! Ma nap eldöntöttem h kiszállok a játékból! Elegem van az állandó csalásokból, na meg az állandó laggból! Elviselhetetlenül rossz lett ez a játék! Már előre eldöntik h melyik csapat fog nyerni, ezt észre lehet venni, ja és az is furcsa, hogyha megy is normálisan lagg nélkül, de vesztésre állunk, mihelyst rálőnék az ellenséges tankra egyből belaggol, ez nevetséges!!! Kész vége, na de hát mit várunk az oroszoktól???? Úgyan úgy elvannak maradva mindenben mint rég, semmit nem tudnak megcsinálni normálisan!!! :W

(#81233) Bingisz válasza megaram (#81232) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem oroszok. Amúgy pá.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#81234) [HUN]Dani válasza megaram (#81232) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez már hiányzott. ;] :DDD

magyarsrac

(#81235) dfsz34


dfsz34
őstag

Milyen emberek játszanak, komolyan néha a fejem fogom csak. A 3x xp miatt leduplázom az összes tankomat, hadd fejlődjenek a legénységek. A KV220-al régen mentem. Siegfried-en beszorultam az egyik sarokhoz, 3 irányból! lőtt az ellen. Egy m3lee, covenanter meg b1. A lee volt veszélyes csak, bár a többi is köpte az aranyat. Mindhármat kiszedtem, ez kb 2 perc lehetett, azzal szórakoztak, hogy mindig leszedték a láncomat.

Ezalatt a 2 perc alatt a csapatom szotyizott kint a mezőn, egy lövés erejéig nem segített, naná, mert ahhoz ki kellett volna mozdulniuk a mexokott bokorból.

De ez már valahol az igénytelenség legalja, komolyan mondom. 3 ellenség körbeveszi egy csapattársukat, lövik legalább 2 percig és senkinek eszébe nem jutna segíteni.

Azt megértem most már, ha egy noobnak lövik a seggét, akkor hosszú másodpercek kellenek, amíg észreveszi. Ha a csapattársa ott harcol tőle egy sarokra, az is időbe szokott telni, amíg észreveszik, de ha lassan is reagálnak.

Így volt eddig. Az új hullám, akiket bevonzott az év végi akciózás már ilyen szempontból más szintre helyezte a lécet. Ha nem lát rá közvetlenül az ellenfélre, akkor nem lő, hiszen nem tud lőni, nincs lőhet célpont.

(#81236) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Néhány körrel le lett anno rendezve, mert haladtam végig a vonalon, de ma visszavettem és őt is bepótoltam:

Mint látható sok hiba van a körben, volt amire túl későn reagáltam vagy csak simán elbénáztam, ott is használtam goldot, ahol nem volt indokolt, de meglehetősen paffra tett a vizsgaidősuck, szóval erre futotta.Mindenesetre változatlanul klassz kis gép a Ke-Ho is.

Visszajátszás erre.

(#81237) Diarmand


Diarmand
senior tag

Feszültségoldás ON:
Szar a WoT? Akkor nézzétek meg ezt, már aki nem látta. Eszembe nem jutna ezzel játszani :DDD

(#81238) mcwolf79 válasza megaram (#81232) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tényleg no offense, de nekem a 2 Mbit-es tanyanettel semmi baja a játéknak. Ping-em jó (általában 50-60 ms).
Ritkán előfordul lag, de semmiképp sem ilyen "manipulatív" jellegű, mint amilyet te leírtál.
Szóval szerintem a hiba az ön készüléke vagy internet szolgáltatójánál van :U

Diarmand:
Csak nekem tűnik ez qrva unalmasnak?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81239) fradi81 válasza megaram (#81232) üzenetére


fradi81
veterán

"Már előre eldöntik h melyik csapat fog nyerni, ezt észre lehet venni"

De lehet látni ha használsz xvm-et, a legtöbb játékos sajnos nem úgy gondolkodik mint te, és tovább erőlteti a játékot pedig nem kéne, miattuk születnek a 15:0 eredmények :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#81240) Diarmand válasza mcwolf79 (#81238) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem, nem csak neked. Konkrétan nyóc meg 'zenhat csövű artikkal, fedezék nélküli pályákon, dombokon, hegyeken átlőve kell lőni azt akit látsz, mindenféle taktikát mellőzve. Mi a szar ez? :DD

[ Szerkesztve ]

(#81241) Secunda válasza Secunda (#81147) üzenetére


Secunda
csendes tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Végül egy Churchill III-ast és egy T25-öst vettem.

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#81242) LobiDrg válasza Diarmand (#81237) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Játék közben biztos nem kapsz szívrohamot :DDD Elég unalmasnak tűnik.. :(

(#81243) rlazol válasza jano_77 (#81206) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77, ebben a sorrendben is képezted, amit most látunk, vagy ez már egy újraosztás eredménye?

dfsz34 - én meg a tűzoltást tartom totál feleslegesnek, mert a nagy tűzoltó 10%val csökkenti eleve a kigyulladást. Nagyon érezhető a hatása, legalábbis a német heavy/td/med vonalakon, amiket én tolok. Nagyon egyéni preferencia, kinek mi jön be, pl játékstílus függvénye is.

A BIA meg olyan, h 5%-ot ad, ventivel többet, de akkor egy modul hely ugrik. Kinek, mi a fontos, megint csak hit kérdése. Nekem artyn van, máshol nincs, de ha nekiugrom az 5. skillnek (még jó sok idő) akkor én is úgy fogom újrakeverni, hogy legyen.

megaram - nekem eddig összesen egyszer laggolt be. Igaz, jó netem van és baromi kényes vagyok arra, hogy a gépem rendben legyen - legális proggyk, freewareekből csak a full megbízható (winrar, TC), a gépem saját router mögött ül, így a windowsé ki van lőve stb. Amúgy már mondtam másik irányú véleményem is: amíg a statisztikáim nagyon hasonlóak a tiedhez, vagyis nagyon gyengék, én magamban keresem ennek az okát. :K

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81244) benvolio válasza dfsz34 (#81235) üzenetére


benvolio
őstag

"Milyen emberek játszanak": ezen ne csodálkozzál, mert én se vagyok mindig a csapat kedvence. ;] Ha engem zsinórba felidegesít a játék vagy a játékosok akkor pár csatát a W betű lenyomásával játszom. Mivel itt kaptam, itt adom vissza. Engem nem érdekel a stat meg ilyenek, ennek ellenére nem tudom, hogy nem lehet ezt a játékot minimum 50%-os win-el játszani sokaknak. Ennyit magától is generál ez a játék. Még azt megjegyezném, hogy soha nem report-oltam senkit semmiért, pedig én is megtehettem volna ezerszer. Valamint a fentebb említett "idióta játékstílusom" miatt kaptam cseten ezerszer, hogy report és stb., de még soha nem bannoltak semmiért. Na megyek iszok egy felest és beülök az E75-be egy kicsit észt osztani. :DDD

(#81245) robogo81 válasza SoulReaver (#81221) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szép kör volt,az ellennél biztosan imádtak,főleg hogy többnyire TD módban toltad,mozgékony kis gép. :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#81246) h1mpi válasza SoulReaver (#81221) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos, hogy megértetted az artyzás lényegét? :DDD ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81247) robogo81 válasza h1mpi (#81246) üzenetére


robogo81
aktív tag

A szükség nagy úr,de bejött a módszer,nem?
A 6-os brit artyt szoktam sokat rárohanásos módban dolgozni,de azzal a sebességgel lehet is menni.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#81248) jano_77


jano_77
nagyúr

asszem ma vétek volt a Chaffee-t kivinni a garázsból! :((
Pedig az első csatám vele is 2400 felett volt vmivel. :U

Jaaaa....FCM-el 2. csatában sikerült 100K nettó hasznot szereznem egy bukó csatában....(4300K+ dmg). Esküszöm ez az egy prém tank egyedül ér annyit, mint az összes többi ami a garázsban van.(kis túlzással persze)

(#81243) rlazol: többször is leírtam, hogy ez többszöri újraosztás eredménye! Annyira hülye nem vagyok és kezdő sem, hogy BIA-al kezdjem a skilleket. :N Mindig Javítással kezdek és mikor már elérek annyi XP-t a következő skillen, hogy elegendő az újraosztásra, akkor szoktam cserélni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81249) h1mpi válasza robogo81 (#81247) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ma 14 csatát nyomtam T5-T7-ben a 105le franica prém artyval és nem keveset találtam így TD módban :))
Az nem sebez ekkorát, de egy lightot kiszed full hp-ról.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81250) galervin93


galervin93
őstag

Nos én ennél ( :O ) többet nem is szeretnék hozzáfűzni ehhez a meccshez.
:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.