Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81601) Simi37 válasza edari (#81597) üzenetére


Simi37
őstag

Hát a görbe nagy esést mutat ugyan de ha megnézed alapból szar volt...+1 "csak egy idióta"

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#81602) echterion válasza hpeti84 (#81586) üzenetére


echterion
nagyúr

Egyre jobban megjött hozzá a kedvem.

A többieket is kérdezem: tényleg van ilyen "elállási" lehetőség prémtank vásárláskor? Én még nem hallottam erről, csak az SP-nél lévő visszavásárlási témát ismerem.

**********

(#81603) jr1994 válasza jr1994 (#81579) üzenetére


jr1994
addikt

Ennek a végéhez valaki? Ha az új accot 2 hónapig pihentetem vajon működik hogy azt visszahívjuk és úgy szakaszozunk a T95E2-ért? Mert kibírom, addig játszok én is a régi accban csak ne legyen addig must-have prém tank grind akció...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81604) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Mentem egy jó kört Löwével. Semmi különös nem volt benne, de 164 523 kredit lett volna a bruttó bevétel, ha van prémiumom. Teljesen fogyatékosok játszottak ellenem és velem is, úgy tűnik jó ha az embernek van valamennyi tapasztalata és ismeri a gyenge pontokat...

(#81605) xAttilax válasza h1mpi (#81588) üzenetére


xAttilax
őstag

Nekem van, de elvből nem mennék vele ilyen szakaszba.. :-D az már tényleg troll lenne.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#81606) jano_77


jano_77
nagyúr

másnál is halott az XVM?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81607) echterion válasza jano_77 (#81606) üzenetére


echterion
nagyúr

Most indítottam el a wot-ot, nálam jó.

**********

(#81608) hpeti84 válasza echterion (#81602) üzenetére


hpeti84
csendes tag

Azthiszem a napokban merült fel ez a dolog az off szekcióban. Valamelyik fórumtárs be is másolt egy darabot az emailből amit a wg küldött neki tank vásárlás kapcsán. Ha vissza olvasod szerintem meg lessz. De remélem nem lessz rá szükséged.

Üdv. Peti.

(#81609) edari válasza zozyk (#81598) üzenetére


edari
őstag

És az a durva h 24k csatája van :DDD

(#81610) Jolet válasza hpeti84 (#81608) üzenetére


Jolet
őstag

ez a teljes levél:

Dear player,

Your payment 4808811 in the amount of 2.56 EUR was received on 2014-12-30 09:27:43 UTC. Your order number: 0b3e09ea900611e4a77038eaa78b2fac. The payment method you used: CreditCard.

In-game item FCM 36 Pak 40 on Sale was transferred to your account.

Your purchase has already been transferred to your account lunczgabo and is available in the game.
You may have to log in and out of the game client to see your purchase in your profile on World of Tanks official website.

You have the right to withdraw from this purchase contract within 14 calendar days without giving any reason. The withdrawal period will expire after 14 calendar days from the day of the conclusion of this purchase contract.

To exercise the right of withdrawal, you must inform us,

Wargaming Public Limited Company
105, Agion Omologiton Avenue, Nicosia 1080, Cyprus

e-mail: support@wargaming.net
phone: +357 22 864444
fax: +357 22 864454

of your decision to withdraw from this purchase contract by an unequivocal statement (e.g. a letter sent by post, fax or e-mail). You may use the model withdrawal form you find under http://content.wargaming.net/Withdrawal%20Form.docx, but it is not obligatory.

You can also electronically fill in and submit a withdrawal form on our website via this link: https://eu.wargaming.net/support/. If you use this option, we will communicate to you an acknowledgement of receipt of such a withdrawal on a durable medium (e.g. by e-mail) without delay.

To meet the withdrawal deadline, it is sufficient for you to send your communication concerning your exercise of the right of withdrawal before the withdrawal period has expired.

Effects of withdrawal:

If you withdraw from this purchase contract, we shall reimburse to you all payments received from you under this purchase contract, including the costs of delivery (with the exception of the supplementary costs resulting from your choice of a type of delivery other than the least expensive type of standard delivery offered by us), without undue delay and in any event not later than 14 calendar days from the day on which we are informed about your decision to withdraw from this purchase contract. We will carry out such reimbursement using the same means of payment as you used for the initial transaction, unless you have expressly agreed otherwise; in any event, you will not incur any fees as a result of such reimbursement.

If you requested to begin the performance of services under this purchase contract during the withdrawal period, you shall pay us an amount which is in proportion to what has been provided until you have communicated us your withdrawal from that purchase contract, in comparison with the full coverage of these services under the purchase contract.

You lose your right of withdrawal, insofar as the purchase contract is a service contract, after the service has been fully performed and if the performance has begun with the your prior express consent, and with the acknowledgement that you will lose your right of withdrawal once the service has been fully performed by us.

You lose your right of withdrawal insofar as the purchase Contract comprises the supply of digital content which is not supplied on a tangible medium if the performance has begun with your prior express consent and your acknowledgment that you thereby lose your right of withdrawal.

Please note that due to technical limitations we cannot warrant that payments made by you via certain list of payment methods determined in Terms of Service will be reimbursed to you via that same payment method.
In this case you agree that reimbursements for such payments will be facilitated by us via another means of payment, e.g. via transfer of money to your bank account. In any case, you will not incur any fees as a result of such reimbursement.

Best regards,
Wargaming.net Team
www.wargaming.net

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81611) jano_77 válasza echterion (#81607) üzenetére


jano_77
nagyúr

megjavult itt is köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81612) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sok tank ikont végig próbáltam, de ez maradt: Wizards Contour Icon Mod

Egy korábbi modnál megszoktam a színeket és még ez hozza ugyanazokkal. Nagyon szép letisztult, ajánlom kipróbálásra. :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81613) scyllarus válasza h1mpi (#81612) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ezt használom :)
Ráadásul az OMC modpackban benne volt, nem kellett utólag hegesztenem,mint aslainnél.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81614) rlazol válasza echterion (#81607) üzenetére


rlazol
addikt

echterion: lásd az imént bemásolt levél: igen, van.

lacibacsi: az a kérdés, h ilyen mennyiségű csata hogy hat a teljesítményedre? saját magamon azt taspztalta, h jobban játszom, ezért jobban élvezem, ha kisebb nagyobb szüneteket tartok, nem tolom folyamatiosan, különösen, ha épp kezd elkapni a szopóroller. napi csataszámom így ugyan jelentősen lecsökkent, de mégis sokkal jobb minden. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81615) h1mpi válasza scyllarus (#81613) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én Aslainba pipáltam be és működik hegesztés nélkül is.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81616) fsb1000 válasza jano_77 (#81556) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajna nem tudom mi a gond, de remélem sikerlt megoldanod.
Nem tudom az akció vége mikor lesz, de réménykedem, hogy napi 5-10 csatával is el lehet érni a t10-et,

(#81617) Jolet


Jolet
őstag

volt ma 3 tankászom, de ez elég jóra sikeredett
amolyan nyomd a gázt és lőjj féle

replay

A végén a WG-n múlott, hogy nem lőtt ki a T32-es...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81618) fsb1000 válasza crey (#81600) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(törölve) magánba ment volna

[ Szerkesztve ]

(#81619) fradi81 válasza Jolet (#81617) üzenetére


fradi81
veterán

most vettem meg ezt a szörnyet, meglesem, előre is grat :)

moto g72, Ninebot d28e

(#81620) Jolet válasza fradi81 (#81619) üzenetére


Jolet
őstag

én szeretem még ha papír is, jól adja...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81621) h1mpi válasza Jolet (#81617) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép volt :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81622) đe$|re


đe$|re
senior tag

Beteg egy tank ez a T57. ;]
Milyen felszerelést érdemes tenni rá? Eddig célzásgyorsító+vert.stab. került rá, mi legyen a 3. ?

(#81623) echterion válasza Jolet (#81610) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Ahogy látom, ez a webes vásárlásra vonatkozik. Ingame vajon van ilyen?

**********

(#81624) Zolee_70 válasza đe$|re (#81622) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Venti...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81625) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

3 egymást követő csatában arty vett ki...csak ennyit arról, hogy kevés van.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81626) h1mpi válasza Zolee_70 (#81625) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem sok van csak ügyesek :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81627) sith7 válasza Bobyjack (#81604) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép dmg, grat

(#81628) bluyoo válasza h1mpi (#81626) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem más szokott eszembe jutni róluk, amikor kipirítanak egy jó csatából. ;]

(#81629) h1mpi
Néztem hogy szép eredményeket csinálsz vele (a 105 leFH18B2-ra gondolok).

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#81629) h1mpi válasza bluyoo (#81628) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is le b**zi klikkerezem Őket, pedig most megkedveltem az artyzást :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#81630) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem rossz ez a Pz.Jag.I német TD.....első csata és Tank ÁSZ :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81631) rlazol válasza Zolee_70 (#81625) üzenetére


rlazol
addikt

5 egymást követő csatában nem kaptam artyt. a hatodikban én voltam az egyik. ennyit arról, hogy sok van.

URAK.

ha van vhol egy tisztességes WoT replay manager, amiben nem kell elindítanom a csatát ahhoz, h kiderüljön, hány arty van (mert akkor a régiek nem működnek), én végignézem a 2500, gépemen lévő replay-t, és megszámolom, hányas tierben, hány arty volt, heti lebontásban.
ennek az eredménye elfogadható lenne mindenkinek? én készséggel beismerném, ha az jönne ki, h statisztikai értelemben nő a számuk.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81632) Zolee_70 válasza rlazol (#81631) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Örülj neki, hogy ennyire szerencsés vagy...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81633) rlazol válasza Zolee_70 (#81632) üzenetére


rlazol
addikt

én arra lennék kiváncsi, szerencse vagy alul/túlérzékenység?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81635) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Epic kör az FV4202-vel.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81636) Jolet válasza Zolee_70 (#81635) üzenetére


Jolet
őstag

Gratulálok

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81637) fsb1000 válasza rlazol (#81631) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt használd: [link]

(#81638) scyllarus válasza h1mpi (#81615) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor az újabbakban benne van. Amikor én használtam aslaint, még nem volt benne. De az új patch után szinte azonnal átálltam az OMC-re, azóta ő is újított biztosan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81639) echterion válasza rlazol (#81633) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak túlérzékenység szvsz. Vannak három-négy artis csatáim nekem is, de egyrészt sok mozgással ki lehet cscelezni őket, másrészt ugyanennyi artimentes csatám is van, így átlag egy-két arti van maximum csatánként nálam.

**********

(#81640) rlazol válasza echterion (#81639) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem is, de már nagyon unom, h kétnaponta jön vki ezzel. le akarom zárni, illetve most már kiváncsi is vagyok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81641) Zolee_70 válasza rlazol (#81640) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Ha kíváncsi vagy, akkor itt a válasz: túlérzékeny vagyok az artykra, mert sok van :)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81642) edari válasza Zolee_70 (#81641) üzenetére


edari
őstag

+1
Csak tönkre teszik a játékot.

(#81643) scyllarus


scyllarus
veterán

Az utóbbi időben tényleg megszaporodtak. Nem érzem pontosabbnak őket, de érezhetően többen vannak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81644) rlazol válasza fsb1000 (#81637) üzenetére


rlazol
addikt

:/

ez elég nehézkes, mert kiírja ugyan a csapatot, de nem sorrendben, vagyis böngészhetem végig a listát, melyik az arty.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81645) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Hét elején összefosta magát a vga-m a wot alatt. :(

Milyen net kéne a streamhez? Gondolom a falusi paraszt net édes kevés hozzá?!

(#81646) bandiras2 válasza h1mpi (#81629) üzenetére


bandiras2
senior tag

nekem van erre egy textfile elore megirt szovegekkel hogy megdicserhessem a hero-t amiert volt olyan hosies hogy a terkep masik vegerol belemb@sszon egyet mikozben epp egyedul facehuggolok egy E100-at.
Hello myBRAVE HERO from the OTHER SIDE of the map! If you cannot handle the horror of the WASD, than go play clickclickclick.com

Aztan meg neki all feljebb, de csata utan az adatlapjat megnezve volt olyan akinek gyakorlatilag nem volt csak artyja. az ilyennek flashjatek valo nem harckocsizo jatek. csak tonkreb@ssza a masik jatekat, mert az E100 egy T9 tankban nem eleg pronlema nekem, erre veri magat a gyoker h mekkora jatekos.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#81648) emre válasza Cseri0058 (#81645) üzenetére


emre
veterán

Linkin-t kérdezd meg mi kell hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81649) HellGreg


HellGreg
őstag

Szerintetek hogy jöhet ki ilyen napi wn8 átlag ezek mellett az értékek mellett?

Ez a 4 csatám volt ma:

És ez az össz:

Ezek szerint nem átlagot számol hanem valami mást? :F

(#81650) emre válasza HellGreg (#81649) üzenetére


emre
veterán

Ezt nem tudom, de az ingame stat és a végleges értékelés nálam sincs dialektikus egységben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.