Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82401) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#82399) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

+1 Támogatnám.

Szerintem csak az van rajta, hogy sikeresen teljesítetted az x-edik küldetést, ezért a jutalmad x és y.

magyarsrac

(#82402) dfsz34 válasza [HUN]Dani (#82401) üzenetére


dfsz34
őstag

A fölső gomb semmit nem csinált, az alsó meg bezárja, szóval szerintem is csak a kiírás, hogy ezt meg azt nyerted, ami amúgy is ott van a leírásban, de jó lenne látni egy képet róla.

Itt van róla egy wot fórum, talán oda beraknak majd használható képet [link]

A srác szerint csak annyi a kiírás, hogy mit nyertél és hogy tovább akarsz-e menni.

[ Szerkesztve ]

(#82403) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#82402) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Kiírja, hogy sikeres és, hogy mit kaptál a jobb alsó sarokban.

Illetve csata közben ha lenyomod a tab-ot akkor is írja az aktuális küldetésedet.

magyarsrac

(#82404) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#82399) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez, illetve az első alkalommal jön egy másik, ami azt közli, hogy megkaptuk azt a kék, rombusz alakú plecsnit római 1-essel a közepén, ami az első személyes küldetés teljesítésért járt.

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82405) sequator válasza dfsz34 (#82399) üzenetére


sequator
senior tag

Képem nincs róla, de nekem mod nélküli kliensben hibátlanul megjelent.
Az egyiken egy medál van, amit az első missionért kapunk, a másik a fontosabb, ott a mission teljesítése van és az egyik gombbal lehet a következő missiont aktiválni.

sautia

sequator

(#82406) emre


emre
veterán

Valami nem kóser :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82407) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez érdekes...

Adott egy küldetés TD-vel: "Semmisíts meg egy modult vagy harckocsizót egy ellenséges járművön."

Én szétlőttem az AT7-es lánctalpát, moccanni se tudott. A csatát elvesztettük, engem is kilőttek, csata végén nem kellett volna megkapnom a küldetést?

Vagy kötelező a másodlagost is teljesíteni, ha akarom, ha nem?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82408) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#82407) üzenetére


Djuree
félisten

aktiváltad a küldit? én is beszoptam.
egyszerre lehet többet is aktiválni. én mindet beaktiváltam.

emre: nekem is ilyen. bugos még. :W
mintha nem lett vna idő tesztelni. :o

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82409) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#82404) üzenetére


dfsz34
őstag

Kösz, akkor lehet csinálni a küldetéseket, nincs fontos dolog itt.

Már látom, hogy nem lesz egy egyszerű dolog ez. Második küldetés könnyű tankkal, deríts fel két ellenfelet a leghamarabb és a bónusz, hogy éld túl. Karélia, támadunk, Type62, előre vágtatok, spot megvan, menekülés, jönnek rám, mint dühös méhek a felbolygatott kasból, de valahogy túlélem, sőt eegy T37-t kilövök, megyek a támadókkal. Közben az ellen T37 felmegy a hegyre (simán elment a másik oldalon) kilövik a két artyt, rámegy a csapatból 2 idióta könnyű tank, mindkettőt kiszedi :F Azt a q.rva idiótákat. Elkezdünk foglalni, de a T37 lövi a szikla környékét, mert hova máshova tudnánk menni ugye, a másik oldalon még van vagy 4 ellen, szóval nem tudunk teljesen fedezékbe állni. Még így is majdnem befoglalunk, erre a baromarcú t20 kiugrál a szikla mögül, hogy lőjön, de semmit nem sebez, ellenben felspotolódik és kapja a lövést, reset, utána már van idejük közelebb jönni, valahogy engem is spotolnak és kiszednek. A csatát azért nagy nehezen megnyerjük.

Szóval a fő küldetés megvan, de a baromarcú csapattársam miatt buktam a mellék küldetést. Mivel artyval nem hiszem, hogy meg tudom csinálni a küldetéseket, kell a bónusz, lehet újra csinálni. Kösz idióta csapattárs.

Ja igen, akkor előszedem a leggyorsabb tankot, ru251, a pálya természetesen a csodálatos Harkov. Elrohanok bal oldalon a folyosón, de nem jön senki :F wtf? közben meg a társaim már spotolnak vígan, szóval ez sem jött össze.

Ráadásul ezek még csak az első, könnyebb küldetések és már ennyi szenvedés van velük :F

[ Szerkesztve ]

(#82410) emre válasza TESCO-Zsömle (#82407) üzenetére


emre
veterán

Mert nálad nem szabad közben sebződni semminek, és mind a két kitételnek teljesülnie kell hogy sikeres legyen a küldetés.

(#82408) Djuree

Az, de amíg teljesítettnek vesz a küldetéseket nem érdekel.
Mondjuk nálam nem lehet mindet aktiválni, így csak egyesével haladhatok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82411) TESCO-Zsömle válasza Djuree (#82408) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aktiváltam, írja is tab-on, csak épp nem adja meg...

(#82410) emre: De az elvileg csak a másodlagos célkitűzés, amiket nem kell kötelezően teljesíteni. Legalább is a leírás alapján...

"Secondary Objectives are purely optional, but fulfilling them will yield additional rewards."

sz: És most meg is adta. Úgy látszik, hogy a lánctalp nem számít bele a modulok listájába.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82412) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez elég meleg módon adja a pénzt :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82413) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#82411) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kíváncsiságból újrakezdtem, és igazam volt. A lánctalp nem számít modulnak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82414) sith7 válasza TESCO-Zsömle (#82413) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi az infót :R

(#82415) jr1994 válasza dfsz34 (#82409) üzenetére


jr1994
addikt

Megjegyzem a tegnapi hivatalos infók szerint a bónuszhoz csak a 15. küldetés másodlagos részét kell teljesíteni ;)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82416) h1mpi válasza h1mpi (#82412) üzenetére


h1mpi
nagyúr

E-25-el a TD küldi vicces :D 1 kör / feladat :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82417) sith7 válasza jr1994 (#82415) üzenetére


sith7
nagyúr

na, aki elhjut odáig, ezt legyen kedves erősítse meg :R

szerk.:
TESCO-Zsömle
Csak a medálok miatt ?
A küldetésért járó pl. kreditet azt megadja ?

[ Szerkesztve ]

(#82418) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#82409) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, ahogy jr is írja a tankért csak az utolsó küldetéseken kell a bónusz, az előtte levő 14-en csak annak kell, aki fullosra akarja a kapcsolódó többfokozatú medálokat.

(#82417) sith7: Ahogy én látom, igen. Meg persze a tonnányi + pénz miatt. Kölön van az elsődleges és másodlagos küldetésekért járó jutalom, azokat külön-külön számolja is el. Nekem simán megadta az 50k-t, mikor modulsebzésem volt, de kilőttek, csak a másodlagosért járó +25k maradt ment. Ilyenkor annyit ír, hogy "Teljesítve" és lehetne menni a következőre, de a többfokozatú medál a Kitüntetéssel teljesített küldetéseket számolja. 15-ösével, de mind a 60-at/ géposztály.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82419) bluyoo válasza bluyoo (#82334) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Na alakul ez, frissítettem az Aslain's pack-ot, majd a játék is frissített, na azóta el sem indul (vagyis a program nem válaszol)! :W
Feladatkezelőből leállítom, majd indítanám újra, de kiírja, hogy már fut ... megnézem a feladatkezelőben és valóban ott van, viszont nem tudom bezárni.
Valaki járt már így?

Bazinga!

(#82420) TESCO-Zsömle válasza bluyoo (#82419) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

viszont nem tudom bezárni.

Feladatkezelő -> Folyamatok -> WoldOfTanks.exe -> Folyamat leállítása

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82421) Chris0321 válasza bluyoo (#82419) üzenetére


Chris0321
addikt

Fordítva kellett volna csinálni. Teljesen telepítsd újra az Aslaint, kezdve a audio, qui, mappák bemásolásával. Nekem simán működik, pachek után mindig így kell csinálni.

(#82422) Tomi0703


Tomi0703
őstag

De ez mekkora hülyeség, hogy egyenként aktiválni kell... Nem lehetett volna, hogy megkérdi, hogy akarod-e őket teljesíteni és beaktiválja automatikusan. Amikor egyet teljesítettél, akkor a következőt... :W

(#82423) bluyoo válasza TESCO-Zsömle (#82420) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen azt próbáltam, a folyamatstruktúra leállítása parancsra sem reagál.
Mondjuk a fekete képernyő eltűnik, de nem tudom újraindítani a játékot.
Szerk.: Pár perc elteltével eltűnik a listáról és tudom indítani a játékot, de sikertelenül.

(#82421) Chris0321
Ok, de nem tudtam, hogy ma frissít a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#82424) H@lede válasza Tomi0703 (#82422) üzenetére


H@lede
tag

Ebbe bele se gondoltak szerintem :)) megvan az a kép amikor csimpánzok ülnek a számítógép előtt? :) Na valahogy úgy képzelem el a WG-t is! :DD :DD

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#82425) dfsz34


dfsz34
őstag

Érdekesek lesznek ezek a perszónális küldetések. Mondom megcsinálom a medes ELSŐ küldetést, hót egyszerűen tűnik. Hát... Két ilyen kör után lett csak meg, ez is alig, egy szent emil pattant a tornyomról, máskülönben elveszítjük a második csatát. Mondjuk hull down-ban tud azért pattintani a T-25, érdekes kialakítású a tornya, de azért a szent emil nem csúzlival lő, sikerül jol beállítanom a tornyot. Ebben a második csatában is gyakorlatilag egy kolobanov kellett, amit nem kaptam meg, mert egy hasznavehetetlen grille csapattárs meglapult az épületek mögött, de semmit nem segített az 5 ellenféllel szemben.

Prém nélküli eredmények, hihetetlen, hogy ilyen csatákat kell mennem a legelső med küldetésért. az első csata is éppen hogy meglett volna, már csak egy lövés kellett, de lejárt az idő. Természetesen hiába rimánkodok én a csapattársaimnak, hogy ne rohanjanak már előre, hagyják jönni az ellenséget, áhhhh

A könnyű tankokat meg állandóan városba dobálja, vért izzadtam a második küldetéssel ott is. Sztalingrádban kellett felderítenem először 2 ellenséget és túlélni, a felderítés még ment is, de nekirohantam egy épületnek a fordulásnál és ferdi seggbe lőtt. Utána meg foglaltam, de egy agyhalott (sajnos magyar kurucos idióta b.rom, nem lenne mindegy neki hol áll? a körön belül vagy azon kívül kb 10m-rel, arty nem volt) nem segített foglalni és el kellett meneküljek, elbújtam, túléltem, megvan a második könnyű küldetés is, de nagyon szenvedősen

Döntetlen Map: Sand River T-25 1 575 33 917
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 4 050 Javitások: 1 277 Lőszer: 17 538
Teljes: 15 102 WN8: 7 036 (100)

Gyözelem Map: Mines T-25 3 782 (x2 minden nap az első csatáért) 47 851
Csatában elért Achievement Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 8 037 Javitások: 1 151 Lőszer: 16 660
Teljes: 30 040 WN8: 13 636 (100)

Ráadásul ezek még a legelső, legkönnyebb küldetések.

(#82426) Djuree válasza Tomi0703 (#82422) üzenetére


Djuree
félisten

elég hülyeség...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82427) Tomi0703 válasza dfsz34 (#82425) üzenetére


Tomi0703
őstag

Medes eddig 3/3, eddig sima, bár a 3.-nál nem éltem túl a csatát. Akkor mivan amúgy, ha a mellék küldi nincs meg? Csak a pízt nem kapom meg érte?

(#82428) H@lede válasza Tomi0703 (#82427) üzenetére


H@lede
tag

Az alap a lényeg a mellék küldi csak egy lehetőség, ha akarsz élsz vele, ha nem nem.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#82429) dfsz34 válasza Tomi0703 (#82427) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem igen, csak a kreditet bukod, bár sok mindent olvastam FTR-en erről eddig, de ami most a játékban van, meg a legutolsó videó alapján, nem kellenek a bónusz küldetések és az 5 ágból elég 4-t teljesíteni.

Csak mivel artyval nem nagyon megyek, a plusz kredit jól fog jönni, illetve azt az egy dolgot nem tudom, hogy nem kell-e a női legénységhez a bónusz valamilyen formában, de ez is hamar kiderül majd. Mindenesetre szeretném a bónusszal együtt megcsinálni mindegyik küldetést, ha nem mission impossible szint legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#82430) TESCO-Zsömle válasza bluyoo (#82423) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De nem folyamatstruktúrát kell leállítani, hanem a folyamatot. Nem ugyanaz a kettő.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82431) KaLeun válasza h1mpi (#82398) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát múltkor még állítólag buffolták őket, most meg már nerf. Ki érti ezt? Én nem.

Cila

(#82432) adamgreen


adamgreen
senior tag

Kérdés :

A prémiumtankonál létezik hogy nem adja meg a pénz jutalmat a personal küldiknél ?

Jag 8,8 al mentem az elsö td misiont. 80 ezres körrel nyertünk kész lett mindkét opcio a missionbe. viszont a 50+25 öt nem kaptam meg csak a csatáért a 80 at.hogy is van ez ? :F

[ Szerkesztve ]

(#82433) bluyoo válasza TESCO-Zsömle (#82430) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tudom, hogy nem ugyan az, mindkettővel próbálkoztam.
Mindenesetre mindent töröltem, újraraktam at XVM-et, most meg nem akar a szerverekhez kapcsolódni. :W
Nesze neked 3nap prémium .....

Bazinga!

(#82434) sequator válasza adamgreen (#82432) üzenetére


sequator
senior tag

Az csata összesítőbe nem írja bele, az értesítéseknél jelenik meg mint az ajándék tankok/festések stb.

sautia

sequator

(#82435) emre


emre
veterán

Vitiris V5-ös stat moddal ez a része már működik

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82436) dfsz34 válasza dfsz34 (#82429) üzenetére


dfsz34
őstag

Bocs, most néztem, hogy mégis kellenek a bónusz küldetések. A 15 alap küldetés teljesítése csak 4 tokent ad, a bónusz küldetés ad +1 tokent.

A tankhoz 20 token kell, azaz, ha valaki nem akarja mind az 5 ágat megcsinálni, csak 4-t, akkor kellenek a bónusz küldetések.

Az utolsó, 15. küldetésnél látható a jutalmak listájában ez.

(#82437) h1mpi válasza emre (#82435) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is itt látom csak, a mási kablak üres. Meg is lett az 1 milla 3 óra alatt :DDD Mégis jó ez a küldi :P

dfsz34: és ha valaki már tovább ment és nem csinálta meg a bónusz, akkor azt buktad is? (Ok köszi)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82438) dfsz34 válasza h1mpi (#82437) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem, újra meg lehet nyitni, kiválasztod és start.

Volt olyan, amit említettem a könnyű tankos második küldetés, azt elsőre nem tudtam megcsinálni teljesen, csak az alap küldetést és utána újráztam, utána már sikerült mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#82439) sith7 válasza dfsz34 (#82436) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi az infót :R

artym nincs, - nem is lesz - , akkor nekem fullra kell teljesíteni minden küldetést

kíváncsi leszek, mikor jelennek meg a prémium shop - ban a pénzért vehető, küldetést lezáró token - ek ...

(#82440) jr1994 válasza sith7 (#82439) üzenetére


jr1994
addikt

Azért ezt nem illene kiárusítaniuk.. ez nem grind mint a wz vagy is6.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82441) Chris0321 válasza dfsz34 (#82429) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt nem írták, hogy garázshellyel együtt kapja-e az ember a tankot vagy nem?

Megtaláltam a választ a wotinfo-n. Részletes leírást adtak a missiokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#82442) Tomi0703 válasza dfsz34 (#82436) üzenetére


Tomi0703
őstag

Kicsit belekeveredtem... Ahhoz mondjuk a Stugot megkapjam 4 ág+ bónusz küldik kellenek?
Én abba a hitbe voltam, hogy ez választható. Tehát elkezdtem a medest és ha 15.-et megcsináltam akkor megkapom a Stugot.

Szerk.: Ok, már világos. A kolléga által linkelt leírást elolvastam. Így azért nem lesz olyan egyszerű... :D

[ Szerkesztve ]

(#82443) fradi81


fradi81
veterán

Ilyenkor mit kell nyomni?

moto g72, Ninebot d28e

(#82444) emre válasza fradi81 (#82443) üzenetére


emre
veterán

alt+f4 ;]

(esc vagy a X a jobb felső sarokban :K )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82445) h1mpi válasza fradi81 (#82443) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az x-et :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82446) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#82442) üzenetére


Tomi0703
őstag

Óóó, hát ez esélytelen számomra... Még a Stug is. TD-s küldinél az uccsónál 4k-t kell kiosztani. Nekem meg a legnagyobb TD-m a Stug... :DDD T25/2-őt emg kell vennem, bár nagy makk kell hozzá, hogy 4k-t kiosszak. Lightom nincs is. Bár idő nincs megszabva, ahogy látom.

(#82447) sith7 válasza jr1994 (#82440) üzenetére


sith7
nagyúr

majd csak figyelj ... ;)

miért nem grind ?
pl., ha lesz olyan küldetés, ami kb. 20. - ra sikerül majd ?

(#82448) Chris0321 válasza Tomi0703 (#82446) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyenlőre nincs megadva időkorlát. Az ilyen sebezz sokat küldetés teljesítéséhez magas tierben érdemes próbálkozni szerintem hacsak nem vérprofi az illető. Én a JT-vel és az ISU-val próbálom majd összehozni a TD-s 4000 sebzést.

(#82449) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Üdv!

Paysafe cardos fizetés működik valahogy?

(#82450) jagada válasza Tomi0703 (#82446) üzenetére


jagada
őstag

Legalább tier 8-as tank kell hozzá, nekem is max t6 van.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.