Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81851) rlazol válasza Micsurin (#81850) üzenetére


rlazol
addikt

az én tudásom eddig tartott, sajnos nincs ötletem, remélem, a többiek tudnak segíteni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81852) Micsurin válasza rlazol (#81851) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R én is :DDD

szrk.: melyik nemzetet érdemes jelen állás szerint elkezdeni , ha jó medeket szeretnék ? barátom az amcsikat ajánlotta mert azt mondta az M4-ek most jók

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81853) Stigma.HC válasza Flickering (#81823) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig itt érthetően és tisztán írta le KaLeun, hogy mi történt. lel

Egyik nap amúgy belefutottam egy 5 artys meccsbe (persze oldalanként) jt8.8-ban. Hát mit mondjak kedveltek engem :) Főleg mikor utolsók közt a mezőn rohangáltam és próbáltak kiszedni 3 oldalról. Ez a tank nem bírja az arty találatokat.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81854) rlazol válasza Stigma.HC (#81853) üzenetére


rlazol
addikt

[link] :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81855) Bobyjack válasza Micsurin (#81846) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Milyen modok vannak fent? Azok szoktak kavarni.

(#81857) Micsurin válasza Bobyjack (#81855) üzenetére


Micsurin
nagyúr

semmi , újra telepített Windows , a WoT , CoD Ghost , War THunder van csak fent , a WoT nem , hogy nem módoltam , most töltöttem le , 1x-ör indítanám reinstall óta

@Zsolt_72: köszönöm , megnézzem őket :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81858) Flickering válasza Stigma.HC (#81853) üzenetére


Flickering
aktív tag

Szerintem félre címezted, nekem csak fsb kolléga szemetei szurják a szemem, én ( szerintem más is, kivéve egy személyt) kaleun leírását megértettem elsőre is, nem rendelkezem fogyatékkal, mint ahogy tűnik itt másnál :)

[ Szerkesztve ]

(#81860) Micsurin válasza #40993792 (#81859) üzenetére


Micsurin
nagyúr

majd meglátom , amint életet tudok a játékba lehelni :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81861) Tomi0703 válasza #40993792 (#81859) üzenetére


Tomi0703
őstag

Golddal egész jó. Mondjuk a stock T-44-től félek. T-54 még nem izgat mert arra gyűjtök szerintem freet.

(#81862) Stigma.HC válasza Flickering (#81858) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Arra reagáltam ezzel, hogy ő az egyik aki nem volt képes megérteni amit írt és ezért bántóan fájó volt olvasni már számomra is a hozzászólásait az ilyenek miatt. Na de elég is volt ennyi off erről. :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81863) Veatta válasza Stigma.HC (#81862) üzenetére


Veatta
aktív tag

Megoldódott végre.

(#81865) Plasticbomb válasza Micsurin (#81857) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A WoT mappájában van 2 log fájl, azokat kéne feldobnod valahova, és ide linkelni, hogy lehessen egyáltalán érdemben tippelni.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#81866) Pete55555 válasza TESCO-Zsömle (#81841) üzenetére


Pete55555
addikt

Ezt akartam én is írni :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#81867) Micsurin válasza Plasticbomb (#81865) üzenetére


Micsurin
nagyúr

dropbox pl ?

szrk.: barátom írt FB-n , hogy ne csak a /gamesből töröljek , hanem %appdata% , mindent takarítsak el a WoT-ból , most így is újra teszem , hátha , utána feldobom a logokat ! köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81868) szbalogh válasza fsb1000 (#81781) üzenetére


szbalogh
őstag

Ilyenkor általában azért nem villan fel, mert folyamatosan szpotolva voltál. Amit ugye csak onnan tudsz, hogy lőnek rád.

Nick: HE_Storm

(#81869) h1mpi válasza szbalogh (#81868) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Már kitiltották, hiába írsz neki...

Más: erős kv-t miért nem tudok venni a raktárban? Nektek lehet?---> bolt...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81870) Flickering válasza h1mpi (#81869) üzenetére


Flickering
aktív tag

Egy jó hír :)

(#81871) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez most komoly ? :U DirectX11.1 van ugye fent , a WoT megint újra tettem minden adat törlését követően , itt bepipáltam a DirectX-et , fel is tette a 9-et elvileg , erre föl , most jó , EZ most komoly ? :D :U a 11.1-nek minden előzőt tartalmaznia kéne :DDD

Na mind1 , most jó a játék !!!4!!!44!négy :C

Vannak még ehhez hasonló anomáliák(user error)? amibe még lehet , hogy belefutok ? :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81872) zozyk


zozyk
addikt

Iszonyat jó ez a hétvégi event a T54E1-el. (x2 XP/ győztes csata + a creditszorzó)
Raktam bele 4 tárnyi aranyat,de simán kitermeli...és még az XP is ömlik.
Már feladtam a reményt,hogy jan.19-ig meglesz a T57,de csak ma összelőttem vagy ~60k XP-t...már csak 45k kell. :)

Thx WG. :R

A mai napom idáig...:

[ Szerkesztve ]

(#81873) joergie válasza Micsurin (#81871) üzenetére


joergie
őstag

VAN. nekem win7 alatt fagyott az egész gép majd minden csatában, de csak wot közben. winxp alatt ugyanaz(másik vinyó, azonos konfig), de ott kiírta hogy ati2dvag a hibás. Már kezdtem hardveres problémára gyanakodni. Win7en leszedtem a catalystot, azóta nem fagyott ;]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#81874) jr1994 válasza zozyk (#81872) üzenetére


jr1994
addikt

Bizony, ez az event talán még a x5-nél is jobb, kegyetlen jól lehet egy-egy tankot húzni. Gyakorlatilag teljes a karácsonyi bevásárlólistám teljesítése, már csak az 50 100 hiányzik, de simán meglesz. Ha lenne időm talán még a KV-4-et is ki tudnám húzni, de az nem annyira prioritás. Stock tankokkal is nagyon megéri most xp-t farmolni :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81875) Jolet válasza jr1994 (#81874) üzenetére


Jolet
őstag

meddig tart?

köszönöm mindenkinek, de ma dolgozom és nem tudom megnézni ezért kérdeztem

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81876) lnk válasza Jolet (#81875) üzenetére


lnk
aktív tag

Kedd reggelig tart de a küldetések listán játékon belül megtudod nézni.
Bal felső sarokban a legények felett találod.

[ Szerkesztve ]

(#81877) zozyk válasza Jolet (#81875) üzenetére


zozyk
addikt

2015.01.13 6:10-ig

(#81878) emre válasza joergie (#81873) üzenetére


emre
veterán

És mit tettél fel helyette?
Nálam időszakonként megborul a katalist, (elmosódás, szinkezelés sniper nézetben) tettem is fel képet róla.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81879) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a " 8bites " (amúgy ez krvára nem az mind1... nagyon menő :D ) meddig marad benn ? :D nagyon poén :C

szrk.: Gyíkom tele van :W ez a tetves fos megint szarakszik , kiléptem mert elmentem vacsorázni , fürdeni stb... lépnék be , megint ez a fehér képes szarság :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81880) dfsz34 válasza jr1994 (#81874) üzenetére


dfsz34
őstag

Arra figyelj, hogy modulokat már csak ma lehet féláron venni. Azokat meg kell most venni és tankokat esetleg később. Meg a garázshely is hasonló, ma veszek még kettőt. Meg a prém tankok is ma olcsóak utoljára (egy ideig legalábbis).

[ Szerkesztve ]

(#81881) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ennyire SHIT hétvégém még nem volt.... 6 győzelem, 26 vereség.... Mind a 2 szerveren ugyan úgy az agyatlanokkal rakott egy csapatba... 99%ban azért buktuk a csatákat, mert elmentek egyoldalra, valamiért azonnal elhullott mindenki... Hihetetlen, hogy csak engem cumiztat ennyire ez a @&@>}{>}#& játék.... :W

(#81883) SoulReaver válasza #40993792 (#81882) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát épp ez az, hogy lazítani léptem be... :D Mondjuk, csak arty-val toltam le ezt a 32 csatát, de akkor is.... Csak a káposztásba rakott be a játék... Ilyenkor bezzeg pontos volt még az m12 is... :D 50 120 -ba 1375 sebzés meg ilyenek...

(#81884) joergie válasza emre (#81878) üzenetére


joergie
őstag

SEMMIT. tökéletesen megy így is a játék, ugyanazzal az fps-el. kb 10 perccel a hsz-em után jött egy kék halál(murphy), de szerintem nem a vidkari miatt. Igazából gőzöm sincs mi miatt :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#81885) jr1994 válasza dfsz34 (#81880) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, meg is vettük E 25-öt :B
Garázshelyet még 100 aranyért vettem anno, van annyi hogy szerintem soha nem kell már vennem. Modulokból nagyjából megvan ami kell, aranyért leszedem a drágábbakat és viszem tovább a következő tankokra.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81886) emre válasza joergie (#81884) üzenetére


emre
veterán

Ezt úgy érted hogy a w7 beépített 10.6-os driverével hajtod az ati vga-t?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81887) Dolby válasza rlazol (#81851) üzenetére


Dolby
senior tag

IS-3ra milyen felszerelést javasoltok? Biztonságos elhelyezés elég v kell mellé vízes lőszer tartó? Sajnos egyáltalán nem ismerem jól a tankot, nem tudom milyen stílusban kell harcolni vele és emiatt nehéz felszerelni magamtól :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#81888) Tomi0703 válasza Dolby (#81887) üzenetére


Tomi0703
őstag

Töltés és célzásgyorsító, valamint stabi. Ha van biája a legényeidnek akkor estleg mehet rá venti is a célzásgyorsító helyett.

(#81864) Zsolt_72: Távcső nekem is van a T-43-mon. Nem is rossz tank, de a medezést még szoknom kell, mert inkább csak nehezekkel játszottam idáig.

[ Szerkesztve ]

(#81889) emre válasza Dolby (#81887) üzenetére


emre
veterán

Nem kell rá vizes cucc, a biztonságos elhelyezés elég a töltőnek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81890) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Van egy Su-14-1 artym. De a nagy ágyúja nagyon lassan tölt és ha nem 8-9-es tier ellen rak be, szinte nincs is értelme használni.
Mi a lehető legalacsonyabb töltési idő eléréséhez szükséges kombináció? Töltésgyorsítóm van, ezen felül pótellátmányra sajnálom a pénzt, de a képességek közül mik befolyásolják a töltési időt? Sajna fokozott szellőzést ehhez a géphez nem lehet venni...

Köszi előre is

(#81891) jagada


jagada
őstag

Ez a hellcat mekkora egy fostalicska! Stock tankkal is meglett az ACE:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#81892) Akcok94 válasza HellGreg (#81890) üzenetére


Akcok94
senior tag

ventilátor+ elit alakulat is hoz valamit.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#81893) jr1994 válasza HellGreg (#81890) üzenetére


jr1994
addikt

Elit Alakulat képesség, felszerelésnek meg ventilátor.

Ezzel az E25-tel jóban leszünk :)) harmadik csata 2100 sebzés. Mit érdemes töltésgyorsító mellé választani? És legénységnek milyen skillt javasoltok? Két csapat adott, az elsőn 80% álca van, a másiknál negyedik skillt kellene választani, eddig elit alakulat, 6. érzék, full álca full javítás van.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81894) HellGreg válasza jr1994 (#81893) üzenetére


HellGreg
őstag

Ventilátor sajna nincs hozzá... :(((

(#81895) TESCO-Zsömle válasza HellGreg (#81894) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyitott tankokra nincs venti. Egyikre se. WG elmondása szerint azok alapból olyan stat-tal bírnak, mintha lenne rajtuk, hisz a nyíltságuk miatt szellőznek mind...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81896) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#81895) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, meg tárasra elvileg nincs töltésgyorsító. Ja, 59 16-ra van :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81897) TESCO-Zsömle válasza jr1994 (#81896) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg Chi-Ri-re is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81898) Indy69


Indy69
aktív tag

Sziasztok notebookon tolja valaki mert segítség kellene hogy milyen vas kell amin elmegy a wot legalább közepes felbontáson de ha lehet fejlesztett grafikán. Ha konkrét típust tudtok mondani azt megköszönném ,alienware nem telik mielőtt valaki poénból belinkelné :D

[ Szerkesztve ]

(#81899) jr1994


jr1994
addikt

Kérdeztem pár napja de nem kaptam választ vagy elkerülte a figyelmem. Szóval szakaszozásra bárkit meg lehet hívni aki legalább két hónapja nem volt fent, T95E2 szerzéshez? Mert akkor lehet bevállalom hogy hanyagolom addig az újabb accot aztán újult erővel térek vissza. Tudunk otthon ketten a két accban szakaszozni szóval azzal nem lesz gond.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81900) Kakumix válasza jr1994 (#81899) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sajnos december elején kellett meglennie a 2 hónapnak.

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.