Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82951) galervin93 válasza Bobyjack (#82950) üzenetére


galervin93
őstag

Na azt hiszem akkor kell abbahagyni, amikor 144 pennel lepattanok egy ötös med hátsójáról............

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82952) galervin93 válasza galervin93 (#82951) üzenetére


galervin93
őstag

Bocs, nem válaszként ment volna. Csak felk*rtam az agyam...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82953) scyllarus válasza BoogeyM@n (#82949) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyébként igazad van, és sem használtam soha semmilyen bohóc-skint, néha jól jött volna, de a játékélményemet teljesen elcs.szte volna, ha ilyen tiritarka tankok futkároztak volna a képernyőn :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#82954) Habib[HUN] válasza jr1994 (#82942) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A gyújtogatásra jó ötlet. Átfegyverzem a shermanomat troll lövegre. Talán beadja.

(#82955) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok! Tolja valaki a Blitz-et? Hogyan lehet Ace-t csinálni? 3400-3800 sebzésre még nem ad csak 2. Osztályt. T29,és IS-3-ra is. Sajnos csak Readley a legmagasabb medálom,mert T6 alatt nem adja meg a Pool-t. De kicsit idegesít hogy egyszerűen nem tudok Ace-t csinálni. A winrate is csak 51%.
Amúgy Darkwucky néven megtaláltok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#82956) szbalogh


szbalogh
őstag

Eddigi legrosszabb csatám számokban: 2015.01.19. 6:13, 0-15, 3 perc.

Nick: HE_Storm

(#82957) Chris0321 válasza Habib[HUN] (#82954) üzenetére


Chris0321
addikt

Megfelelő ellenfelet kell kiválasztani, pl. az IS nagyon szépen tud égni, nemrég Panther/M10-el gyújtottam fel egyet. Tűzpiros volt természetesen tűzoltókészülék nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#82958) Habib[HUN] válasza Chris0321 (#82957) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Tudod hogy van ez, ha gyújtani kell akkor sose jön össze :) Panther m10-em van is. Nagyon szeretem azt a vasat. Az arty vadászós küldetésnél 10 meccsen keresztül tüzérséget se láttam... Máskor mondjuk ennek örülni szoktam, most kivételesen bosszankodtam.

Amúgy ha másra nem, akkor arra jók ezek a küldik, hogy feltöltsék a kincstáramat. Ami most valójában egy nincstár.

A jutalom tankhoz minden ággal végig kell menni?

(#82959) edari válasza Habib[HUN] (#82958) üzenetére


edari
őstag

Igen minddel.
Kivéve ha az utolsó küldinél a primary és a secondary is megvan. Akkor az 5 tokent ad. Akkor csak 4 ággal kell megcsinálnod (feltéve ha mind a 4-el az utolsó küldi teljesen megvan).

(#82960) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Lehet csak én siklottam el felette, de ezek a küldetésekért járó tankok prémium vasak vagy csak simák? Valakinek sikerült már valamelyiket beszereznie?

(#82961) edari válasza Stauffenberg (#82960) üzenetére


edari
őstag

Exkluzívak. Nem hoz annyi pénzt mint egy prémium tank, de máskor/máshol nem kapod meg.

(#82962) emre válasza Stauffenberg (#82960) üzenetére


emre
veterán

Az ajándék gépeknek nincs prémium kredit szorzójuk, úgynevezett reward tankok, amelyek egyébként nem lesznek beszerezhetőek. Mint az O907, M60, VK7201.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82963) Habib[HUN] válasza edari (#82959) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Danke. Szigorú a dolog. Hát meglátjuk sikerül e, idő van rá mint a tenger. Az arty-s része nem lesz a kedvencem. Van egy tier hatos jenkim. Majd meglátjuk mi lesz belőle.

A TD küldire elővettem a régi kedvencemet. Sokan nem szeretik, nekem viszont nagyon kézre áll.
T 25/2 Tank ász/Top Gun/Nagy kaliber/Spártai
[link]

Ha valaki akar szakaszozni vegyen fel a barát listájára. Tier 5-től 10-ig bármi jöhet.

(#82964) Stauffenberg válasza emre (#82962) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. :)

Eddig reward tankot nem sikerült beszereznem, mert az ilyen akciók időkorlátosak voltak és sokszor olyan követelményeik voltak, amik az én időmbe egyszerűen nem fértek bele. De ez a mostani missziózás ha jól értem időkorlát nélküli, szóval apránként összehozom. Már egy fél Stug IV megvan, pedig csak hétvégén játszottam pár órát.

(#82963) Habib[HUN]: Nekem a Hellcat a kedvenc TD-m (még a többszöri nerf után is), szerintem azzal fogom kihúzni azt a részét. A T25/2 már nem áll úgy kézre, de az sem rossz vas. A heavy vonalat meg a Tigrissel akarom megcsinálni, régen a KV-3 volt a kedvenc heavy tankom, de a Tigrissel sokkal pörgősebben, agresszívabban lehet játszani. A 88mm-es löveg az égvilágon mindent átvisz, veszett pontos és nagyon gyorsan újratölt. Sosem értettem amúgy, hogy miért fikázzák sokan a Tigrist, szerintem a legjobb heavy a játékban, jobban szeretem a T29-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#82965) edari válasza Habib[HUN] (#82963) üzenetére


edari
őstag

Hát ja.
Soha nem az van, ami kéne. Ha artyt kéne kinyírni, akkor vagy nincs, vagy más lövi ki. Az a küldi kb 8 csata alatt lett meg. Vagy nyirj ki 2 embert td-vel. T30-al igen sűrűn gyilkolok 3 ember körül, na ehhez most 5 csata kellett. Rögtön utána lévő menetben meg 6 killem lett.

Már nem is próbálom megcsinálni a küldiket, mert olyankor csak rástresszel az ember, és szinte tuti hogy nem fog sikerülni. Most gyújtanom kell, hát majd egyszer csak elég az illető. Vagy 250m-en kívűl mozgó tankot öljek meg. Majd hozza az élet azt is.

(#82966) jozefgucci1 válasza edari (#82965) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap nekem is elment így két csatám , mert én barom a küldire koncentráltam. Mindkettő eza mozgásban sebezz és ölj küldi volt. Ha megállok simán kiszedem az ellent ,de nem én nem álltam meg inkább tekeregtem és így az oldalam mutattam . Aztán ezt félre is tettem egy időre majd ma megint bepróbálom.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82967) edari válasza jozefgucci1 (#82966) üzenetére


edari
őstag

Light-al járok most ott, hogy 3 enemyt lőjjek meg mozgás közbe. 3 menetet próbáltam vele, nem sikerült. Inkább mentem mással. Majd egyszer az is sikerül.

(#82968) jozefgucci1 válasza edari (#82967) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen nekem is azzal gyűlt meg a bajom ! Próbáltam kétszer aztán tovább léptem másra . Van idő még megcsinálni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82969) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Van aki megcsinálta a 8-as arty küldetést? Azt írja okozzak sérülést egy ellenséges járműnek ami észrevétlen a csapatom számára. Előző meccsbe random lövöldöztem a szokásos kemphelyekre erlenbergen. Meccs végén láttam, hogy ~100-at sikerült valakibe belelőni, aztán még ~200-at egy másikba is, plusz szintén random kilőttem az egyik bázisfoglalót.

Érdekelne, hogy akinek esetleg kész van az, hogy csinálta meg? :U

Mondjuk tegnap is találkoztam egy ehhez hasonlóval. Másik fórumba már beraktam, de ide is berakom.

Semmisíts meg egy önjáró löveget, de én páncélvadászt tudtam csak és mégis megadta..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#82970) edari válasza [HUN]Dani (#82969) üzenetére


edari
őstag

És ha úgy lősz bele, hogy:
- Felspottolják, pl trackelik, vagy simán egy helyben áll
- eltűnik spotról
- odalősz ahol volt

Szerintem erre megadná.

(#82971) Habib[HUN] válasza edari (#82965) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem hajt a tatár. Én amúgy is húzom az amerikai könnyű ágat, a brit közepeset, a td-t. Így nem kell sok "felesleges" kört mennem :)

(#82972) edari válasza Habib[HUN] (#82971) üzenetére


edari
őstag

Így van. Én most pénzt farmolok. Lassan eljön az ideje a t54 megvételének, és még egy heavyt is kéne szereznem mert jelenleg nincs. E75 kéne...de prémium nélkül sok idő amíg összeszedem rá a pénzt.

(#82973) [HUN]Dani válasza edari (#82970) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez mind megvolt már és nem. Próbálok majd enemy artyra vadászni a meccs elejétől és ha fullról kiszedem úgy, hogy még senki se vette észre akkor remélhetőleg megadja. Ha így se akkor lövésem sincs..

magyarsrac

(#82974) jr1994


jr1994
addikt

Végre megtaláltam hogy mit fognak adni a későbbi tankokért az egyes küldetések :))

[link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82975) sequator válasza edari (#82967) üzenetére


sequator
senior tag

Jozefguccinak is: nem kell ezt a mozgás közben lövést túllihegni.
Én a medesben a hasonló missionért a Centi 7/1gyel csak annyit csináltam, hogy minimálisat előre-hátra gurultam és az elég volt. Szinte egy helyben álltam és megadta. Csiki-csukival is meglehet csinálni, szerintem csak annyi a lényeg, hogy a lövés pillanatában a tank sebessége 0 km/hnál nagyobb legyen.
Kigurulsz, célzol és még lövés előtt elkezdesz visszagurulni, jó eséllyel még talál és már meg is van. A biztosabb sebzésért lehet prémlőszert vagy HEt használni, ha szemben áll az ellen.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#82976) SoulReaver válasza sequator (#82975) üzenetére


SoulReaver
veterán

Object 140-el röhögve eltalálsz bárkit padlógázon is ;]

(#82977) sequator válasza SoulReaver (#82976) üzenetére


sequator
senior tag

Hát az még odébb van, múlt héten lett a T-54re a 140 felé vezető gun, de még motor+lánc is kéne, mielőtt a 200k xpt elkezdhetem összeszedni.
De jó tudni, hogy az Obj 140 jó lesz. :)

sautia

sequator

(#82978) dfsz34 válasza jr1994 (#82974) üzenetére


dfsz34
őstag

Kredit probléma nem lesz egy darabig, bár el is kell oda jutni. Van mindig egy-egy mumus küldetés, ami megakaszt. Arra leszek inkább kíváncsi, hogy milyen havi, heti küldetések lesznek emellett? Nekem gyanús, hogy nem nagyon erőlködnek azokkal. Most sincs semmi, de még a következő küldetések fül is eltűnt, szóval gondoljunk, amit akarunk.

Nem panaszkodom, mert ezek a perszónális küldetések jók, sok kreditet termelnek, a női tankos is elég jó a 2 teljes skillel és sokáig el lehet ezekkel a perszónális küldetésekkel szórakozni, csak mégis, nem mondták, hogy akkor innentől nem lesz heti meg havi küldetés. Néha azok is egészen értelmesek voltak.

(#82976) +SoulRiever- Nehogy már az a küldetés probléma legyen bárkinek is. Autoaim egy gyengébben páncélozott ellenfélen (vagy erősebb páncél de arany lőszer betölve :) ) és ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#82979) SoulReaver válasza sequator (#82977) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem jobban bejött, mint a T-62A. Szinte ugyan az a két tank, még is jobban fexik a 140. Tank ászt, mióta meg van, nem sikerült rá csinálnom, pedig elég sok jó köröm volt vele.

(#82980) SoulReaver válasza dfsz34 (#82978) üzenetére


SoulReaver
veterán

Persze, vannak kiskapuk, de nem mondtam, hogy problémás küldetés. Amelyiknél mozgó célpontot kellett sebezni, majd kilőni, annyi volt nálam, hogy ki-be bujkált az ellen, én meg csipegettem, erre is beadta. :)

(#82981) jozefgucci1 válasza dfsz34 (#82978) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem estem kétségbe csak kétszer nem adta be ennyi . Hiába volt autoaim akkor is pattantam kétszer aztán kilőttek . Nyilván meg fogom tudni csinálni csak nagyon ráfeszültem és inkább továbbléptem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82982) Iron Funeral válasza jr1994 (#82942) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem erősen félre van fordítva, spg8=sebezz ezret heavy tankokba ÉS ölj is meg egy heavyt [link]

spg10=szedj ki egy spg-t ÉS sebezz emellé egy ezrest [link]

Itt az ideje, hogy mindenki visszaállítsa angolra a játék nyelvét :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#82983) echterion válasza Iron Funeral (#82982) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is pont ezekért játszok már nagyon rég angol nyelven. Egyszerűen botrányos a magyar fordítás, inkább ne is lenne benne, mert ez egy vicc. Rossz vicc.

**********

(#82984) Chris0321 válasza Iron Funeral (#82982) üzenetére


Chris0321
addikt

A gond csak az, hogy én pl. csak egy pár szót tudok angolul és annak nagy része káromkodás ezzel a nyelvtudással pedig nem megyek sokra ha meg akarom tudni mi a feladat.

(#82985) Iron Funeral válasza Chris0321 (#82984) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig pont erre lenne a legjobb a játék, anno én is a SWKoTOR-ból tanultam meg angolul, szótárral a kezemben :DDD
Igaz más a két játék és ebben nem feltétlenül akarsz több percet szövegfordítással tölteni csaták előtt :B

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#82986) Chris0321 válasza Iron Funeral (#82985) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát még csata közben milyen rossz lenne gondolkozni, hogy mit is kell csinálnom? Vagy utána rájönni, hogy meglehetett volna a küldetés ha nem azt a tankot lövöm hanem a mellette lévőt.

(#82987) mcwolf79 válasza Chris0321 (#82984) üzenetére


mcwolf79
veterán

Itt kb. annyi angol nyeltudásra van szükség,mint egy autóversenyben.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82988) jr1994 válasza Iron Funeral (#82982) üzenetére


jr1994
addikt

Hogy lehet átállítani a kliens nyelvét? Tegnap próbáltam játékon belül de nem sikerült. Ugye nem kell újratelepíteni hozzá az egészet?

Amúgy ki csinálja ezeket a fordításokat?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82989) h1mpi válasza jr1994 (#82988) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor a Launchert indítod ott a nyelv.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82990) Iron Funeral válasza jr1994 (#82988) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ahogy írták, amikor elindul a launcher, van középtájt egy magyar zászló, arra kattintva megjelennek az elérhető nyelvek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#82991) fradi81


fradi81
veterán

Aki ráér jöhetne szakaszba nehéztank/TD küldi.

moto g72, Ninebot d28e

(#82992) Departed válasza jr1994 (#82988) üzenetére


Departed
őstag

WG csinálja/csináltatja, komoly piac vagyunk nekik. :K
Mondjuk engem nem érint, az NA kliens alapból angol, így legalább minden szép világos :)

(#82993) Plasticbomb válasza SoulReaver (#82976) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T95 szintén...XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#82994) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sebezz a heavy tankokba 1000-et. Nincs heavy.... ilyet se láttam egy csatában... WG...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#82995) Iron Funeral válasza h1mpi (#82994) üzenetére


Iron Funeral
őstag

14. arty küldetésben meg túl kell élnie az egész platoonnak... mind 3 embernek. Mi közöm van nekem ahhoz, hogy a másik kettő túléli-e vagy sem? :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#82996) dfsz34 válasza h1mpi (#82994) üzenetére


dfsz34
őstag

Minden fórumon panaszkodnak ilyesmikre. Én magam is megtapasztaltam, pl med-14 küldetés "egy méltó ellenfél". Nagyon feltűnő volt a váltás, előtte alsó tier, hemzseg a csata nagy nehéz tankoktól, kiválasztottam ezt a küldetést és kaptam 1db T57-t, mondjuk valóban méltó ellenfél az obj416-nak. Aranyat töltöttem és helyezkedéssel meg némi szerencsével kilőttem.

Mondjuk az összeesküvés elmélet ott bukott el, hogy nem volt kiválasztva a küldetés :W úgyhogy vagy 20 további csatámba került, mire teljesítettem újra :)

Sok ilyen fricska van a játékban.

(#82995) r1E3S3E7T Az csak a mellék küldetéshez kell. A mellék küldetések egyébként néha nagyon kemények, már úgy értve hogy a fő és a mellék küldetést is meg akarja valaki csinálni.

Én azt csinálom, hogy elrohanok mindenhol a szakazozós részig, a szakaszos két küldetést éppen mikor van ráérő átverekszem majd. Ha teljesítem utána a 15. küldetést és felmarom a jutalmat, akkor még mindig vissza lehet menni javítani. Most ezt csináltam a med-el és pont ma reggel martam fel az egyik mellék küldetésért a plusz kreditet.

[ Szerkesztve ]

(#82997) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Legénységi skillekkel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

1. Mennyi skill tehető egy tagra? Mintha négyről hallottam volna. Valóban csak ennyit?

2. Skillek fejlesztésének csak a sikeres csaták útján van lehetőség, vagy ez is gyorsítható valahogy (kreditért, vagy goldért)?

3. A skillek sorrendje jelent valamit az általuk gyakorolt hatásban? Tehát mondjuk a parancsnok (1) felderítő, (2) álca esetében jobban felderít, mint álcáz?

4. Ha egy legénységen van egy 100%-os és egy 68%-os skill, akkor ezt milyen büntetés terhe mellett tudom felcserélni? (Ha egyáltalán felcserélhető.)

5. Ha egy négy fős legénységet (amelynek van egy 100%-ra kifejlesztett skillje) átteszek egy másik járműbe, amelynek öt fős a legénysége, akkor az ötödik verbuvált tag örökös lemaradásban lesz, vagy a többiek XP-jéből kiegészül az ő tudása is és egyenlő skillekkel rendelkeznek?

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82998) Simi37


Simi37
őstag

Jupíííí!! :C :DD

Ha az elején nem robbantom fullhpról az is8at az 1. lövésemmel tuti nem lesz meg :C De RNG most beadta a +25%ot folyamatosan 800akat lőttem :DD (Amúgy általában 650-700akat lövök)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#82999) h1mpi válasza Simi37 (#82998) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép volt gratua!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83000) zozyk


zozyk
addikt

[sírás]
Nem tudom,ki írta a múltkor,hogy a tankoknál az utolsó 10k xp milyen könnyen összeszedhető...na ezt én most rohadtul nem érzem. :(
T20 tegnap 27 meccs,az utolsó 10 meccs sima (2-15,5-15,stb...) bukó,hagytam is a fenébe,ma idáig 10/3 a mutató,persze folyamatosan T9,hogy könnyedén tudjak sebezni...szóval erre sok mindent lehet írni,csak épp nem motiváló folyamatosan bukni...
[/sírás]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.