Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81551) Djuree válasza Dryman (#81548) üzenetére


Djuree
félisten

az már létező acc meghívása. először emailre kell küldeni egy invite-ot, aztán onnan megcsinálni az új accot.
mert ha úgy csinálja ahogy te írtad, akkor szakaszoznia kellene saját magával igen sokat...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81552) szbalogh válasza jano_77 (#81550) üzenetére


szbalogh
őstag

Hagyd a fenébe, csinálj egy újat :)
Ahogy Djuree írta,
1. először csinálsz egy mailfiókot,
2. ezt meghívod a fő accoutodról,
3. az új mailcímen kapsz egy levelet amire kattintva regisztrálsz a játékba, itt adod meg a kódot.

Nick: HE_Storm

(#81553) fsb1000 válasza jano_77 (#81550) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudod törölni, csinálj újat másik emaillel.
És úgy csináld hogy WG oldalra bejelentkezve saját accoddal hívod meg, utólag nem lehet összekötni.
Kapsz egy emailt azon van egy link és azzal regizel, invite kódot megadva
.
Korábban ezt részletesen leírtam, mert elsőre én is megszívtam.

(#81554) dfsz34 válasza jano_77 (#81545) üzenetére


dfsz34
őstag

1. csinálsz egy új email-t, ha még nincs
2. [link] - Itt meghívod, beírod ezt az email címet
3. Utána jön egy levél a WG-től, ez az eleje

Hello!

"player" invites you to play World of Tanks.

4. Lenyomod a Start Playing gombot
5. Regisztrálod az új accot, ha van invite kód, itt és most kell beadni

Játék

(#81555) Dryman válasza Djuree (#81551) üzenetére


Dryman
aktív tag

Értem-értem sajnos akkor én sem jól csináltam ezidáig....
de azt hiszem hagyom is a fenébe, mert ha most megint újrakezdem egy új acc-al, akkor ki kellene íratnom magam táppénzre hogy érdemleges idő alatt meglegyen a választott ág X-es szintig történő kihúzása.

Nem vagyok irigy típus, de annyira érdekelne mit csinálnak (dolgoznak) azok a játékostársak akik még ajánlgatják is magukat egy-egy ág kihúzására...honnan van az a napi 5-6 óra szabadidejük? :):):)
Nekem marad az ikerbabakocsi, ezt is lehet tolni, igaz nincs rajta lánc meg löveg... :)

(#81556) jano_77 válasza szbalogh (#81552) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#81553) fsb1000:
vmit nagyon rosszul csinálhattam, de a leírtak alapján sem ok a dolog!? A következőket csináltam:
1. létrehoztam egy új email címet - gmail-es, de gondolom tök mind1. Megadtam nevet, szül.dátum, telszám, stb.
2. fő acc-ról küldtem erre az új címre egy meghívót.
3. ez meg is jött, de ebben nem egy új acc létrehozására mutató gomb volt, hanem a Játékra hívó!
4. erre rányomtam és átvitt egy lefelé görgethető toborzós oldalra, amin 4 oldal volt, itt 2-ön a nagy CSATLAKOZZ A SZAKASZHOZ gomb, amire ha rányomtam, akkor a fő accomban találtam magam!?

Mit rontottam el szerintetek? :F :(((

(#81554) dfsz34: tök úgy ment minden, ahogy írtad lépésről lépésre, de a végén nem új acc létrehozása oldalon találtam magam, hanem a fő accomban?!? :F 4-es lépésig stimmel minden!

OK! rájöttem, hogy mekkora balfék voltam.....be voltam jelentkezve a fő acc-al! Köszönöm Mindenkinek a segítséget és a türelmet! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81557) đe$|re


đe$|re
senior tag

Végre összejött megint:
T54 Ász

(#81558) jano_77


jano_77
nagyúr

Vajon miért nem engedi a telszámomat megadni? Azt mondja, hogy már hozzá rendelte az acc-hoz, de nincs ott kiírva szám!? Elképzelhető, hogy a mail címhez rendelt telszámot automatikusan hozzá rendeli? De akkor miért nem jelzi ki, mint a fő acc-nál, ott látszódik a számom!?


"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81559) LK válasza jano_77 (#81558) üzenetére


LK
addikt

Lehet hogy nem enged egy számot több acc-hoz rendelni? :F Oroszok sem a maguk ellenségei, zsebileg ;) Ha más a szám,nem szóltam.... :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81560) Djuree válasza Dryman (#81555) üzenetére


Djuree
félisten

többet is érsz vele ha azt tologatod, ez lényegében csak egy időrabló vmi. jobb lenne elfelejteni és azt az időt másra fordítani, de túlzottan jól elvagyok vele. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81561) jano_77 válasza jano_77 (#81558) üzenetére


jano_77
nagyúr

Francia heavy ágban tud nekem vki infót adni, hogy mennyire nehéz végig vinni tier 10-ig?
Arra gondoltam ugyanis, hogy azon mennék az új ágon végig, mert az FCM 50t az baromira bejön és fossa a kreditet. Mennyire sok XP kell általában egy tank teljes kimaxolásához - nyilván egyre több egyre feljebbi tierről beszélünk, de más ágakhoz viszonyítva mennyire? Illetve mondjuk ez az ág mennyire alkalmas arra, hogy a statot jó szinten lehessen tartani? (ha már új acc, akkor figyelnék erre is)
Amennyiben lebeszéltek róla, akkor az angol med vonalat fogom választani, mert azokat ismerem és szerettem is. Cromwell-t meg is tartottam, Centi 7/1 is meg van még.

(#81559) LK: ugyan az a szám, mint a fő acc-on. Egy számom van csak, cégest nem keverném ide bele, bármikor megváltozhat. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81562) szbalogh válasza jano_77 (#81558) üzenetére


szbalogh
őstag

Előtte lépj ki a fő accountról! A böngésző automatikusan belép!?

Nick: HE_Storm

(#81563) jano_77 válasza szbalogh (#81562) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem voltam belépve!? nem lehet, hogy az a gond, amit LK jelzett, hogy egy mobil számot egy acc-hoz lehet csak rendelni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81564) szbalogh válasza Dryman (#81555) üzenetére


szbalogh
őstag

Mi az az érdemleges idő? Nekem 2-3 hónap 60% wr-el. :DDD Átlag napi 1 óra a hétvégét is beleszámolva.

Ezt a WZ küldetést sem értem, Napi 4 óra játékot meg ilyesmit számolgattak egyesek. Január másodikán meg lett mind a 7 nemzettel. Babázás meg mesenézés közben csináltam a nagy részét. TD-vel meg artyval... amikel nem kell ide-oda futkosni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#81565) jozefgucci1 válasza szbalogh (#81564) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem nem lett meg -lesz meg . Igaz nem játszottam minden nap . Klántársaim akiknek minden nap volt két-három órájuk azoknak már megvan . Nekem jó ha három ág meglesz. Az ölések hiányoznak csak az a gond.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#81566) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Tier I-III-ban melyik prémium könnyű tankot javasoljátok egy 10 éves részére? Kezelhető is legyen, hatékony is és ha lehet, akkor keresni is lehessen vele... Ajándékba lenne, de én egyiket sem próbáltam... Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#81567) Szepi1979 válasza lacibacsi (#81566) üzenetére


Szepi1979
senior tag

T-127, tierlimites, pzIc nehezen üti át, jól páncélozott. PzS35 lenne még, de az medium és beteszi tierV-be, ott meg az ágyúja nem sokat ér. A többi olyan rohangálós papirtank, 10 évesnek szerintem nem lenne jó.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#81568) [HUN]Dani válasza lacibacsi (#81566) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A jelenleg kaphatóak közül talán a T-127 felelne meg a célnak.

magyarsrac

(#81569) lacibacsi válasza Szepi1979 (#81567) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm neked is és [HUN]Dani-nak is.
Még nagyon kezdő, de nagyon lelkes a kissrác. Remélem fokozni tudja majd a harci kedvét a T-127...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#81570) Bobyjack válasza szbalogh (#81564) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Akkor elég sokat játszottál, nem 1-2 órát naponta. Nekem már csak a japán hiányzik, pedig amikor tehetem embertelen sokat játszom, tegnap is nyomtam 70 csatát 1,5 kill átlagban, de ilyen napoból kell 10-12, mire megvan a komplett küldetés.

(#81571) szbalogh válasza Bobyjack (#81570) üzenetére


szbalogh
őstag

Valóban, volt, hogy mentem napi 50 csatát. Az utolsó 1280 csatámban 1,87 kill volt körönként és 1400 sebzés. AZóta többnyire csak strongholdozok, ami nem számít bele. -> utóbbi egy hétben 70 csata.
Volt több tankom minden ágon. Ha az egyikben kilőttek azonnal mentem a másikra.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#81572) Djuree válasza jozefgucci1 (#81565) üzenetére


Djuree
félisten

nekem csak a brit lett meg. japó meg kinai tankom nincs is, najó a type59, de azzal elég kellemetlen lenne. bár ezt a 2 ágat meg megvenném a shopból, de a többire sincs időm, bnő nélkül sima lenne, de így. :N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81573) szbalogh válasza szbalogh (#81571) üzenetére


szbalogh
őstag

Bocsi 1,25.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#81574) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sajnos nekem se lesz meg a potyatank, angol, fricc készen van, amcsiból egy nagyon kevés még van, de sajna már nincs szabi... :(

(#81575) jano_77 válasza MinionFlasH (#81574) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a killek vannak szűken sajnos, mert lelopkodják. Amcsik teljesen meg van, a többinél sebzés nagyjából, de a killek nagyon gatya. :N

Telefonszám témában tud vki biztosat mondani? Az lehet a gond, hogy az adott mobil szám már hozzá lett rendelve egy másik acc-hoz!? :F

(#81576) szbalogh: akkor ez szívás :U akkor max ajcsiba tudok erre az új acc-ra küldeni a fő acc-ról, és így bukom a 100 goldot a számért. Illetve mi van akkor, ha megadom mondjuk a cégest csak a gold miatt, de ezt a számot nem használnám, hanem a fő acc-ról küldenék ajcsit, ha éppen úgy tartja kedvem? 2. ha nem adok meg számot, akkor ha mondjuk jelszót változtatok, simán engedi és nem küld ugye sms-t, mert nem lesz hová!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81576) szbalogh válasza jano_77 (#81575) üzenetére


szbalogh
őstag

AZ lehet, több accounthoz nem lehet rendelni ugyan azt a számot.

Nick: HE_Storm

(#81577) MinionFlasH válasza jano_77 (#81575) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nekem orosz-francia-kínai tankom egy sincs, úgyhogy ez van :DDD

Szerintem 98%, hogy 1 telefonszám, 1 acc..

(#81578) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok van meghívó kódom új accra oda adom szívesen akinek kell de én küldeném a meghívót akit érdekel írjon rám.

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#81579) jr1994 válasza jano_77 (#81561) üzenetére


jr1994
addikt

Az új accom még anno tesómmal otthoni szakaszozása hoztam létre. Egyszer költöttem rá amikor 100 arany volt a garázshely akkor vettem annyit aminél kb nem is kell majd több. A Superpershing és a Tog küldetést csináltam meg vele. Főleg olyan ágakat húzok ami a fő accban nincs meg, köztük a franciát. B1-et hagyjuk az egy használhatatlan fos. Napi duplákkal kell letudni, új accon általában nincs lehetőség goldot spammelni.
BDR az első említésre méltó tank az ágon, gyenge legénységgel 670 átlag sebzés, 93 csata volt a következő tankig. Ha a stat is érdekel, ez 1560 wn8-ra volt elég a wot-life szerint. A BDR-t szerettem a jó alfa miatt, az alap torony meg baromi viccesen néz ki.
Az ARL 44 közepesen szar, bár nagyon jó az átütése de nem szerettem igazán mert lassan céloz és a tornyát bármi átüti. Azért összességében tűrhető. 960 átlagsebzés, 1930 wn8. 147 csata kellett a 7-es kifejlesztéséhez de azért mert minden lehetséges modult kifejlesztettem rajta.
AMX M4: az off topikban nagyon leszóltam a tankot de csak a játékélményem szar vele, ezzel megvan a 2000 wn8. Még 25-30 ezer xp az 50-100, szeretném még akciósan megvenni majd. Eddig 1200 átlagsebzés, 82 csata után. Végre meglett legalább a hatodik érzék a parancsnokra. Az 50-100 jó lesz, érzem :D

Mindenkinek ajánlom, aki magának akarja ezt a T95E2 csodát kihúzni, hogy lehetőleg olyan ágat vigyen az új accon, amit még nem próbált, vagy ami legalább tetszett és talán úgy nem fog annyira munkának tűnni. Tudom én is nem kellemes újat kezdeni, mert kb 5 ágat húzok de sokkal kényelmesebb néha a régi accban menni a jó legénységgel, bevált tankokkal.

Jut eszembe, a meghívásos szakaszozás csak inaktív másod acc esetén él, ugye? Mert történetesen pont szakaszozunk néha, a régi meg az új accal :D tudom túl szép lenne hogy igaz legyen. De ha kihagyok 2 hónapot, visszahívhatom önmagam? :D :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81580) jano_77 válasza jr1994 (#81579) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81581) hpeti84 válasza echterion (#81532) üzenetére


hpeti84
csendes tag

Szia. +1 a su 100y-nak. Ha ellensúlyozni tudod a gyengeségeit akkor elképesztő egy masina tud lenni. Az az ágyú az nagyon beteg.. Kb isu feeling t6-ban. A rammolástól nem kell félned. A mérete ellenére meglepően mozgékony. Ha topp tier vagy nyugodtan roham tdzhetsz is vele. Majd mindenki egy lövés...:) Azt hogy nem lehet vele farmolni cáfolnám.. A magas átütésnek hála a sebzéssel sem lessz gondod még a nyolcasok között sem. Szerintem jó cucc. Amúgy a dmax az kb az antitézise. A wotinfon van mindkettőröl elemzés. Azt pedig neked kell eldönteni hogy melyik stílus fekszik neked jobban.

Üdv. Peti

(#81582) jr1994 válasza hpeti84 (#81581) üzenetére


jr1994
addikt

Én is megvettem most leárazva a SU100Y-t. Még nem sokat mentem vele de nagyon fun és a tog-nál jobb kredit farmra is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81583) Lunky88


Lunky88
tag

Hihetetlen de eddig 15 csatából 13-at nyertünk. Lehet még eztán következik a szopóág? :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#81584) benvolio


benvolio
őstag

Hihihi! :DDD /5.lopakodásom/ ;]

(#81585) echterion válasza hpeti84 (#81581) üzenetére


echterion
nagyúr

Mivel második acc-ra kell és fontos a fun faktor, így most erre hajlok. :))
Kár, hogy most nincs tesztszeró, ahol kipróbálhatnám.

**********

(#81586) hpeti84 válasza echterion (#81585) üzenetére


hpeti84
csendes tag

Elvileg ha igaz akkor talán vagy két hétig "elállhatsz" az üzlettől ha mégsem tetszik a cucc. Bár ez számomra nem opció mivel nekem álltalában kell legalább 100 csata mire "rá áll a kezem". Ez az y esetén sem volt másképp. Eltartott egy ideig mire rájöttem hogy ezzel a tankal mit lehet mit, nem és hogy a térképeken merre hogyan miként helyezkedjek. Ráadásul nem volt akkor még tapasztalatom fix tornyos járgányokkal. Az sem segített hogy ez a cucc nagy. De nem csak úgy szimplán.. Hanem NAGY!! mint egy pajta amiből kilóg egy kurva nagy hajóágyú. Ha tehetném pirosra festeném. Akkor a házak mellett müködne a mimikrije rendessen:D
Nekem ami fontos volt benne... Nos az a "troll faktor"..
Hát az van neki az tuti. Megérte megtanulni a stílusát! Az az alfa.. Amikor megküldessz vele valakit aki túl bátor.. És megtorpan.. Hehe.. Na az megfizethetetlen. Aranyat csak akkor töltök ha tudom hogy egy lövésből ki kell szednem valakit és ezt csak a megnövelt alfa teszi lehetővé.
Gondolom nagy titkot nem árulok el ha hozzá teszem hogy áll a garázsban egy kv-2 és egy su-152 is..

(#81587) fradi81


fradi81
veterán

Szeretem amikor a kék játékos végig noobozik, aztán a csata végi összesítőben kiderül kb semmit nem csinált, le is tiltott ne tudjak ráírni. Nembaj megy fel youtubera a kis féreg :D.

wz-111 replayeket következő patchtól lehet feltölteni?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#81588) h1mpi


h1mpi
nagyúr

105le artyja kinek van? Holnap mennék vele szakaszozni :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81589) iwu válasza LK (#81516) üzenetére


iwu
addikt

nagy csúzli fasza:D

ha odaérsz a csatába...vagy az jön eléd:d

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81590) Angel1981 válasza benvolio (#81584) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez se sokaknak van meg!
Pláne nem magas szintű heavyvel! :P :D

(#81591) iwu válasza iwu (#81589) üzenetére


iwu
addikt

áááá:D végre elém jött egy csata:D:D:D like!!! tier10 high caliber...2. oszt.
és egy parádé blind kill, el ne felejtsem a repet eltenni:D

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81592) jano_77


jano_77
nagyúr

küldött már vki a Gift Shopból bárkinek ajándékként bármit is? Akár tankot, akár vmilyen csomagot? Mennyi idő után érkezik így meg a cucc az acc-ra? Mert ha magamnak veszek, azonnal látható, így most vásároltam először a második acc-ra küldtem az ajcsit, de még nem jelent meg a garázsban!?

Be kell jelentkezni a wot oldalán és ott lesz egy értesítés, hogy ajándékot kaptál....ezt el kell fogadni és akkor lesz aktív! Most már ezt is tudom. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81593) tsiga18 válasza jano_77 (#81592) üzenetére


tsiga18
tag

Akinek küldted, először el kell fogadja a gift shopban az ajándékot, utána megjelenik a garázsban neki.

(#81594) iwu válasza iwu (#81591) üzenetére


iwu
addikt

azért az fun, hogy a 9es trógerre nem lehet átteni...ott is van egy tök ilyen sok xpért...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81595) benvolio válasza Angel1981 (#81590) üzenetére


benvolio
őstag

Igen, ezért is dicsőség. ;] De stock gun-al tier10-es csatába, minden vagyok, csak nem magas szintű. :( Mikor elkezdtem a Caernarvon-t párszor úgy megaláztak, hogy amíg nem leszek vele fullos addig kizárólag idióta fokozaton játszok. W betű vagy leskelődés vagy egyéb nyugtató játék. :) Most, hogy lettek ajándék prém napjaim hamarabb fog menni hála égnek.

(#81596) Stigma.HC válasza jano_77 (#81592) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Elfogadtad az ajándékot a profilodban? Mert anélkül várhatod a játékban :) Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81597) edari


edari
őstag

Ez játszott ma e100-al :Y :Y E-bay account..

(#81598) zozyk válasza edari (#81597) üzenetére


zozyk
addikt

Ez nem ebay acc,akkor nagyobb esés lenne wn8 értékben szerintem. Szimplán csak idióta.

[ Szerkesztve ]

(#81599) Akcok94 válasza edari (#81597) üzenetére


Akcok94
senior tag

ettől már láttam rosszabb tier10-s tankkal rendelkező játékost is.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#81600) crey


crey
MODERÁTOR

Lassan már kirendelhetnénk ide egy házimodit, vagy nemtudom... Eléggé unalmas mindig itt takarítani 1-2 ember miatt.

Akiknek szól: ha nem vagytok képesek ignorálni egymást, akkor mind a ketten kitiltást kaptok a topicból. Elég volt abból, hogy saját kis homokozónak nézitek ezt a témát, és pont nem érdekel titeket, hogy a többiek szeretnének normálisan fórumozni.

Utolsó figyelmeztetés.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.