Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82801) Plasticbomb válasza dfsz34 (#82800) üzenetére


Plasticbomb
addikt

LT küldetéseken semmi nincs, mert nincs LTm- de a többin 5 körül járok.... Szal talán annyira nem tart soká, illetve nem nehéz... És csak ma játszottam, és csak fél napot.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#82802) Jolet


Jolet
őstag

melyik heavyvel rammoltatok?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82803) jr1994 válasza Jolet (#82802) üzenetére


jr1994
addikt

WZ-111

(#82790) jano_77: gratula, hulljon a férgese :C
Hova lett a kutyus? :/

(#82781) papesz5: el kell fogadni, hogy nem lesz elég minden küldetésekhez pár 5-ös tank, akinek sok ág ki van húzva az előnyben van.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82804) h1mpi válasza jano_77 (#82790) üzenetére


h1mpi
nagyúr

5 arty egy meccs alatt az igen

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82805) Jolet válasza jr1994 (#82803) üzenetére


Jolet
őstag

köszi azzal csinálom én is a HT küldetést
és meg is lett :-)
15:0-ra győztünk, a 2. percben belelőttem egy T37-be aztán felkentem a falra
na ez mázli volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82806) jr1994 válasza Jolet (#82805) üzenetére


jr1994
addikt

:R
Prém tankkal + prémmel behúzni ezeket a szintén kreditgyár küldetéseket, ilyen gyorsan eddig csak úgy jött a zsé ha tankot adtam el :))

Ja, tegnap kérdeztem csak nem érkezett válasz, szóval a későbbi tankok részküldetéseiért lehet tudni hogy pontosan milyen jutalmak lesznek?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82807) Jolet válasza jr1994 (#82806) üzenetére


Jolet
őstag

mintha valaki válaszban betette volna, de nem esküdnék meg rá...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82808) edari válasza jano_77 (#82790) üzenetére


edari
őstag

Neked eddig is ez volt a profil képed, vagy összekeverlek valakivel?

(#82809) jr1994 válasza Jolet (#82807) üzenetére


jr1994
addikt

Most direkt megnéztem, de nem :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82810) h1mpi válasza edari (#82808) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kutya volt neki csak elvették...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82811) edari válasza h1mpi (#82810) üzenetére


edari
őstag

:o
És azt szabad tudni hogy miért?

(#82812) Mottie


Mottie
őstag

HT15 semmi extra...

Maus előző köröm: 2088 dmg, 4240 felfogott, 3000 sebződés -> 9328 dmg összesen.. Kár hogy még csak HT5-nél tartok.. :D

Be Victorious!

(#82813) h1mpi válasza edari (#82811) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82814) zarew


zarew
senior tag

Sziasztok!
Kezdő vagyok. :B A legénység csak csata közben fejlődik? Ha eladtam pl. az összes kínai tankot tudok újra szerezni (nem a prémiumra gondolok) vagy sosem lesz többet?
Miért tomató (tudom,hogy kezdő vagy valami ilyesmi.)
Miért van az,hogy láthatatlan tank döntögeti a fákat nem túl messze?
És miért van az hogy bazz úgy lőnek ki 1 lövéssel,hogy nem is tudom honnan jött. ( ez csak költői volt.) Legalább 3 csatában vagyok egyszerre :)
Miért lövöldözik mindenki az első 10 mp ben akár az én seggembe is mintha arra is pontot kapna? Vagy ilyen küldetés is van?
Olvasgatom a faq-kat bőszen.

(#82815) Mottie válasza zarew (#82814) üzenetére


Mottie
őstag

Tomato: Gyenge játékosok, akiket az xvm pirossal jelöl. Kezdő szinteken mindenki megy mint a lökös és lő mindent :)

Láthatatlan tank: Ha nem látja meg valaki akkor a tank maga nem villan fel, viszont a környezetben okozott kárt mindig látni lehet.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#82816) scyllarus válasza papesz5 (#82781) üzenetére


scyllarus
veterán

A Wolverine-nel nem nagy kunszt 1000-et sebezni. Nekem noob koromban 600 volt vele az átlagsebzésem. De ha T67-tel csinálod, minden 3-4. csatában össze fog jönni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#82817) scyllarus válasza zarew (#82814) üzenetére


scyllarus
veterán

1. igen, fejlődnek, ők is kapnak xp-t. Simán vissza tudod venni a már eladott tankot, teljes áron, nyilván.
2. megválaszolták
3. Mert általában nagyobb a látótávja a magasabb szintű tankoknak, ő lát, kiszed egy lövésből, te nem látod.
4. megválaszolták

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#82818) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A TD küldiben, hogy sebezz 1000-et, de ne vegyenek észre ér az is, ha felspotolnak, de a sebzés pillanatában később nem látnak? Vagy egész csata alatt ne lássanak? E-25-el próbáltam pénteken, de nem jött össze, lehet átváltok a Jpanther II-re vagy Jagdtigerre.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82819) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Basszus. Rossz hallgatni az öcsémet.... Játszik, és üvölt kb mindenkivel, meg mindenki b***s csíter, stb.

A játék: CS:GO

Nekünk legalább nincsenek csítereink....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#82820) zarew válasza scyllarus (#82817) üzenetére


zarew
senior tag

Köszönöm!
De úgy értettem ,hogy csak a csata közben fejlődik a személyzet,tehát ha aktívan harcol,vagy akkor is ha közben más tankkal megyek és ülnek a garázsban?

(#82821) Jolet válasza h1mpi (#82818) üzenetére


Jolet
őstag

Addig kell észrevétlennek lenned amíg lesebzed az ezret

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82822) h1mpi válasza Jolet (#82821) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És úgy lehet, hogy 500-at sebzek majd utána észrevesznek és megint 500-at, hogy nem vagy egybe az 1000?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#82823) rlazol válasza zarew (#82820) üzenetére


rlazol
addikt

csata közben fejlődik. amennyi XP-t kap a tankod, alapból ugyanennyit kap a legénység minden tagja is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82824) Mottie válasza zarew (#82820) üzenetére


Mottie
őstag

A garázsban nem fejlődnek :)

Be Victorious!

(#82825) zarew válasza Mottie (#82824) üzenetére


zarew
senior tag

A francba, akkor megyek vissza a vágóhídra.
Ja és látom a játékban,ha valaki prém,illetve aranygolyóval lő rám? ( azonkívül.hogy én 10 et belelövök,ő meg eggyel kinyír?)
És tök mindegy,hogy melyik eu szerver?

[ Szerkesztve ]

(#82826) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,

Kérdés: ha a lövészen 87%-os elit alakulat van, és a parancsnoknál is ki lehet fejleszteni, akkor az összeadódik? Mármint pl. a töltő sebességhez 2x számít? Vagy nem érdemes újra kifejleszteni?

Köszi

(#82827) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Összeesküvés elmélet ON:
Ez nem igaz, hogy bemegyek csatába a Bulldoggal és már 4. csatában nincs egy darab arty sem. Bemegyek a Batchat-tel (vagy más nem light tankkal) és van egyből három. Ne akarja nekem senki bemagyarázni, hogy nem manipulál az MM. Vagy csak kurta peches vagyok.
Összeesküvés elmélet OFF

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#82828) bluyoo válasza bluyoo (#82797) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Azért a nap végére csak derűsebb lett a dolog. Könyörtelen támadás feladat, korrekt csapattársaknak köszönhetően 4. csata és megvan (hagytak két ellenséget és inkább segítettek foglalni).

Bazinga!

(#82829) Mottie válasza zarew (#82825) üzenetére


Mottie
őstag

1, Van olyan mod amivel igen :)
2, Igen

Be Victorious!

(#82830) rlazol válasza zarew (#82825) üzenetére


rlazol
addikt

a játékban többféle lőszer van
alapvetően van a "sima", a "gold" és a "HE" adott típusú tanknál ezeknél más-más tulajdonságok vannak. Bár az alap lőszer átütése jelentősebb kisebb a gold-nál, a sebzésben az eltérés - ha van - nem olyan drasztikus, hogy ezen múljék, egy lövéssel kilő-e. A HE lőszer sebzése lehet az alap/gold sokszorosa, de annak cserébe az átütése kicsi.
Ritka, hogy egy tank (hacsak nem arty) egy lövéssel, a lőszerrekesz sebzése nélkül ki tudjon lőni egy másikat. Pl TOG vs KV-2, ha HE-vel lő, de az is 2 lövés. Meg lehet - egy idő után meg is fogod - tanulni, hogy a te tankjaidnak melyek az ilyen mumusai azokat jöbb elkerülni.
A golddal növeled a sebzés esélyét, de ne zavartasd magad, ha vki rád ilyennel lő. Ha te a nélkül is átütöd felesleges, hacsak nem akarsz biztosra menni.

Szerk.: annyira vicces, h eddig ment a hőbörgés, hogy sok arty van, most meg, h kellenének a küldihez, hirtelen mindenki kevesli őket. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82831) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Két jó kör, amikor hagyott játszani a játék...


(#82832) zarew válasza Mottie (#82829) üzenetére


zarew
senior tag

Köszi, hogy pátyolgattok! Egy sörre mindenki a vendégem! :R
A mod-ok teljesen legálisak?Láttam olyan modot valahol,hogy beszínezi az ellenfél gyengébb pontjait...az kéne nekem.Egyenlőre fel sem ismerem a tankokat.
Mit jelöl a minimap on a piros egyes jel?És mi a nevek előtt a plecsni az valami kitüntetés gondolom.A pályán a listán.
Egyébként,teljesen normális hogy szivat a játék,ez is olyan mint a nyerő gép, be van állítva az esély százalék.Nyilván az a cél minél több valódi pénzt költsön az ember,nem pedig az,hogy ingyen királykodjon.Jogos! Ha túljutok az elején veszek is prem.accot.

[ Szerkesztve ]

(#82833) HellGreg


HellGreg
őstag

Ilyen blamázst még nem láttam:

Az ELC befoglalta a zászlónkat és kapott egy Kolobanovot meg egy megszállót és 186 xp-t :D

én sem jártam azért rosszul, meglett a 9-es küldetés és 1861 xp vereségre :)

(#82834) SoulReaver válasza HellGreg (#82833) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tök jó, hogy több mint a fele csapat élt még és senki nem ment vissza resetelni... :)

(#82835) HellGreg válasza SoulReaver (#82834) üzenetére


HellGreg
őstag

Érdekes módon annyira rohadt gyorsan számolta a foglalást, hogy senki nem tudott visszaérni. Kb mintha 3-an foglaltak volna...
Tudnám mitől függ a foglalás sebessége, néha nagyon lassú, máskor meg iszonyat gyors.
Valaki tudja?

(#82836) Dolby válasza neato3loco (#82730) üzenetére


Dolby
senior tag

www.pontosido.hu - window mod - done :-) Mi egy időben testvéremmel csináltuk (akkor kezdtünk, szóval T2-4 környékén voltunk, de meglepően sokszor be is vált :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#82837) Enzolord válasza HellGreg (#82826) üzenetére


Enzolord
addikt

Elitalakulat akkor él, ha mindenkin 100%.. amúgy sz@rt se ér... :)

Így van, csak ha mindenkin 100 %.. töltésgyorsító főleg a nagy töltési időnél kell, de amúgy is elég látványos.. ;)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#82838) HellGreg válasza Enzolord (#82837) üzenetére


HellGreg
őstag

Mármint ha minden tagnál ki van fejlesztve 100%-ra az elit alakulat?

Töltésgyorsító hatása mennyire érezhető?

(#82839) Mottie válasza zarew (#82832) üzenetére


Mottie
őstag

Van pár ami tiltott, de a legtöbb legális :)

A jelek az ellenfél(piros) illetve a saját(zöld) kiindulási pontjait jelzik, illetve ezen kívül még az elfoglalandó terület (bázis) is jelölve van (hasonló színű) zászlóval. Encounter(?magyarul mi) módban fehér a zászló, ott mindkét csapat elfoglalhatja. Javaslom eleinte csak normál csatákban játssz, hogy annak a szabályait megszokd (akkor nyersz ha minden ellenfelet kilő a csapat, vagy ha az ellenfél bázisát elfoglaljátok)

A nevek előtti plecsni a tank típusát jelzi.

3 csík rombusz - nehéz tank
2 csak rombusz - közepes tank
1 rombusz - könnyű tank
négyzet - önjáró löveg
csúcsára állított háromszög - tankelhárító (TD)

Be Victorious!

(#82840) SoulReaver válasza zarew (#82832) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még most kezdted, szóval majd rá jössz, hogy vannak olyan helyzetek, ahol kifejezetten SZIVAT a játék..

EZT olvasd át rendesen.

Attól, hogy pénz költenek rá sokan, nem biztos, hogy játszani is fognak tudni... Ma már a leg pirosabb siemka játékosok is inkább költenek prém lőszerre, mert nem tudják hol kell átlőni az ellenfelet vagy, hogy az ő lövegük mekkorát bír átütni stb...

A minap találkoztunk egy olyan lénnyel, akinek MINDEN prém tank bent volt a garázsába, de a statja borzasztó volt és persze több ezer csata volt a háta mögött..

Diego mondta anno, hogy tanulja meg az ember a különböző tankok gyenge pontjait és nézzen jobb játékosoktól replayt, arról a tankról, amit éppen fejleszt.

Ezt kell megfogadni.

Én is használtam anno weak spot skint, de azóta megtanultam őket. No meg egy adott helyzetben, pl ha be van forgatva a tank veled szemben, nem biztos, hogy azt a gyenge pontját át tudod lőni, szóval vagy másik helyzetet kell keresned, vagy másik gyenge pontot, nem árt, ha ismered őket.

(#82835) kgergely23

Normál csatában nem számolhat gyorsabban, ha egy ember van bent. több mint másfél perc, ha jól tudom.
Biztos nagy volt az izgalom és nem figyeltétek az időt... olyankor minden gyorsan pereg :)
De a sok med meg light szart bele...

Annyi ilyen van...

[ Szerkesztve ]

(#82841) rlazol válasza zarew (#82832) üzenetére


rlazol
addikt

a mod-ok nagy része legális, de nem mind.
Használd az aslain mod pack-et, az full legális, és ki tudod választani, mi kell neked, mi nem. Abban benne van a "hitzone" is, a színezős.

a plecsni a szakaszt jelöli. Az azonos számú plecsnivel jelöltek egy szakaszként léptek be a csatába, tehát feltehetően összeszokott és együttműködő játékosok.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82842) HellGreg válasza SoulReaver (#82840) üzenetére


HellGreg
őstag

Pedig nem ugyanaz, ha egy tank foglal, van hogy nagyon lassan számol, máskor iszonyat gyorsan. Nem képzelődöm...

(#82843) LicskaiJ válasza LZs?! (#82758) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Köszi!
Én is ezeket választottam, negyediknél majd jöhet a full álca.
Ennyire bejött az E50, hogy meg is tartottad? Látom elég sok csatád volt vele...

Go Pats!

(#82844) SoulReaver válasza HellGreg (#82842) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azt hiszem a többi játék módban van az, hogy még lassabban számol.

Kizárt, hogy egy tank, normál csatában ugyanolyan gyorsan számoltasson, mint ha 3-man állnának bent...

Replay nincs véletlenül?

(#82845) HellGreg válasza SoulReaver (#82844) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem ugyanolyan gyorsan, de lényegesen gyorsabban mint máskor... Ez az ELC iszonyat gyorsan foglalt egyedül, kb 100 mp alatt. Máskor kb mintha 2 mp lenne egy mp. Vagy ez játékmódtól is függ?

(#82846) zarew válasza rlazol (#82841) üzenetére


zarew
senior tag

Jaja ,ezt a plecsnit kérdeztem.

Töltöm a pack-ot.

[ Szerkesztve ]

(#82847) SoulReaver válasza HellGreg (#82845) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért kérdezem, hogy van-e replay, mert nem láttam még, hogy gyorsabban számolna. Szerintem csak simán nem tűnt fel, hogy már régóta foglal... Van ilyen.

(#82848) Szepi1979 válasza Chris0321 (#82774) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Összetudja. Haver lőtt sárgaként 6200-at ISUval.

“ nem kell mindig nyerni “

(#82849) jano_77 válasza jr1994 (#82803) üzenetére


jano_77
nagyúr

sajnos elvették a kitiltás miatt, hála ........................ :O :O :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#82850) rlazol


rlazol
addikt

hát ilyet még nem láttam.

artyval Erlenberg Def-
kanyarodtam rá a hídra, h pozícióba álljak, összeütköztem egy KV-85-tel (vele). Én voltam előrébb, mentem tovább, ő meg ahelyett h megállt volna, addig lökdösött, amíg be nem szorult. Erre kilő (idiot italian se voltam még) - persze bekékült. Majd odament az ELC szakaszunk és addig erősködtek, amíg sikerült nekik a beszorult tankot belökniük a vízbe. Közben az egyiküket az ellen arty kiszedte....

következő csata, Siegfried, támadás, 30 mp alatt spottolnak és kilőnek - ARTYként. azt hiszem most kell abbahagyni...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.