Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#82251) fradi81


fradi81
veterán

Bázis reset oktatóvideó :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#82252) h1mpi válasza BoogeyM@n (#82237) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neked mi bajod van? Agyadra ment az esti mese alatti kakaó? :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82253) BoogeyM@n válasza h1mpi (#82252) üzenetére


BoogeyM@n
tag

himpilimpi lehet :K
de jól megnevettettél ezzel a beszólással "Nem kell költeni van már egy ideje kreditért gold ammo"
ez már szálló ige lesz nálam lol hát nem kell költeni ingyen adják

[ Szerkesztve ]

(#82254) Bingisz válasza rlazol (#82241) üzenetére


Bingisz
addikt

Látod, nem arról van szó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82255) h1mpi válasza BoogeyM@n (#82253) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na látom valami remek újrareg vagy... nézzük is meg ki.

Amúgy meg, ha néha mínuszba vagy az miért baj? Majd a másik tankkal kitermeled.
Ha játszok egy nap mondjuk 20-30 csatát, akkor simán megvan az 1 milla nettó, úgy, hogy ebben vannak rosszabb körök és manuszosak is...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82256) Pete55555 válasza fradi81 (#82251) üzenetére


Pete55555
addikt

Le is nooboztak a végén. Miért nem váltottál HE-re kapásból? Mondjuk rossz helyre is célzol. Szemből a jobboldalát, vagy a hasát célszerű lőni szvsz. De ha resetelni akarsz, főleg kis HP-ra, akor HE.

...Szeretem leracsniztatni...

(#82257) fradi81 válasza Pete55555 (#82256) üzenetére


fradi81
veterán

Nem akartam resetelni csak simán lelőni, nem tudom hova ment az első lövés, a 2. talán lánctalp. De lehoztam a végén szerencsére.

moto g72, Ninebot d28e

(#82258) Jolet


Jolet
őstag

mi lett a noobmeterrel megint?
pár napja megint hülyeségeket írogat

jóval kevesebbet ír, mint akár a játékban akár pl. a wotstats.org-ban

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82259) rlazol válasza BoogeyM@n (#82249) üzenetére


rlazol
addikt

én noob vagyok a javából, de még én is ki tudom termelni a goldhoz kellő kreditet. Mondjuk ritkán lövök goldot, de ha kell, nem sajnálom.
Ha meg nem lövök goldot, kb a saját hp-mnál már az E50 is nullszaldós.
Megkönnyíti persze az M10 meg az ajándék TOG, de addig se volt gondom, amíg ezek nem voltak. Nem voltam kreditmilliomos, de amire kellett arra volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82260) slappy


slappy
csendes tag

Üdv mindenkinek

Nem tudjátok, hogy lesz-e következő hasonló akció, mint a WZ-111 esetében volt. Ha igen hol lehetne megnézni melyik lenne a következő, amit ilyen formában meglehet szerezni ?

Thx

(#82261) Habib[HUN] válasza rlazol (#82259) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Játéktudás kérdése a dolog. Én pl nem vagyok aktív prémium felhasználó. Az elmúlt 4 évben cirka 4-5 hónap volt a prémium időszakom. A garázsban a legnagyobb prém tankjaim a m10 és a szu-122. Nos a játék nem igényel prémium előfizetést, ha az ember türelmes. Még tier10-ben se megy brutális veszteségbe egy átlagos csata. Sőt ha ügyes az ember és jó szériát fog ki, akkor még nyereséget is termel a dolog. Az esetek többségében nem kell aranyat lőni. Ha igen, az is maximum 2-3 lövés. Ez még simán vállalható költség. Persze egy csúnya vereség gyönyörű veszteségbe tudja futtatni a kört. Ha az ember nem akar farmolni a prém tankjaival, akkor normál játékkal az egyenleg nálam nulla, vagy minimális profit. 4-5 tier X-es tank leduplázása /csak a szórakoztatóak/, t-54 grinddel megspékelve. Illetve néhány kor a jumbo-val, illetve még pár alacsony tier-es tankkal szórakozásból.
Aki hozzá van szokva a prém fiókhoz, annak tényleg nyögve nyelős. Nagyon megéri a dolog. Én személy szerint éppen altatom a fiókomat, mert megint besokalltam a játéktól. Úgy tervezem, hogy 2 hónap múlva előveszem. Akkor majd meghívatom magam egy haverral. Aztán egyszer majd megkapom az extra tankot. /vagy nem :) / Addig marad a skyrim és a nyugodt noob mentes életmód :)

(#82262) Lunky88 válasza Habib[HUN] (#82261) üzenetére


Lunky88
tag

Néha tényleg érdemes szünetet tartani. Főleg amikor egy nap 20 csatából 15 vereség, akkor döntök úgy hogy hagyom a picsába. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#82263) Scheff válasza emre (#82204) üzenetére


Scheff
tag

Ez egy jó kérdés.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#82264) emre válasza Scheff (#82263) üzenetére


emre
veterán

A krazna elleni csatákat épp most nézem, és hát van 1-2 dolog amit nem értek (mit miért csináltatok). Ezek miatt dobna sokat egy hozzáértő magyar kommentár. De a WGL EU twitch csatornáján kívül máshol nem találtam meg. Még a youtube-on sincs fenn a két napja lezajlott meccs.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82265) dfsz34


dfsz34
őstag

Honnan szedi elő a WG ezeket az agyhalottakat ilyen nagy számban? Kezdve azon, hogy ez az agyhalott (nem fórumtag? ha igen, akkor is egy iszonyat nagy idióta) elc-vel három tier8 tankot akart feltartani, ahelyett, hogy elkezdte volna a foglalást, hiába rimánkodtam neki. Akkor foglaltam én, de nem jött segíteni és kilőtték természetesen én meg nem tudtam egyedül befejezni a foglalást, buktuk a csatát, pedig viszonylag egyszerűen meglett volna.

A másik retardált szintén elc-vel, azt akarta eljátszani egy vesztes helyzetben, amikor már csak mi ketten voltunk életben, hogy nekem jön, ott pusztul és én meg fizessem a kártérítést meg nekem számolja el a TK-t is. Hát ez nem jött be neki, nem tudom, hogy számol pontosan ütközéseknél a program, de hiába ügyeskedett (vagy 10-szer nekem jött mire megdöglött), mert még ő fizetett kártérítést és én semmit nem fizettem és még a TK kill-t sem vette figyelembe, pontosabban nem vette figyelembe a program, hogy én öltem meg. Mondjuk logikus is, mert ez az idióta jött nekem többször is direkt és úgy öngyilkolta meg magát, hogy nekem ütközött. Szerintem valahogy figyeli a program ezt.

[ Szerkesztve ]

(#82266) zozyk válasza dfsz34 (#82265) üzenetére


zozyk
addikt

Nem én voltam..
Én zozyk_HU néven vagyok,sajna foglalt volt már a szokásos nevem... :-)

(#82267) dfsz34 válasza zozyk (#82266) üzenetére


dfsz34
őstag

Megnyugodtam egy kicsit, mert mondom ekkora tirpák egy fórumozó nem lehet :D de emlékeztem a névre mintha hasonló lett volna.

A másik dolog is milyen aljas már, hogy egy vesztes csatánál, nem harcol a tank, hanem azt találja ki, hogy elkezd provokálni valakit, hátha az a tank kilövi és akkor kártérítést kap. Mert ugye, ha csak simán kiszedi az ellenség, akkor azért nem jár neki semmi plusz kredit, bezzeg ha kiprovokálja a TK-t.

[ Szerkesztve ]

(#82268) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Felraktam EZT a replay managert. Azonban a visszajátszások közül jó, ha minden tizediknek megjeleníti az adatait, a legtöbbnél csak rózsaszínre festett sort látok, legfeljebb egy-két adattal a sorban. Win7, 64bit. Mi lehet a gond? Van esetleg más ilyen manager, ami működik is? Szeretném visszakeresni az eddigi csatáim közül a legeredményesebbeket, de enélkül sziszifuszi munka lenne...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#82269) redbulz


redbulz
tag

Sziasztok,

A véleményeteket szeretném kérni. Időnként rákényszerülök, hogy laptopon futtassam ezt az amúgy remek játékot :) Jelenleg egy Intel B980 2,4ghz+Nvidia GT 630M párossal teszem, amit jobb futás reményében lecserélnék. Tudom, hogy a WOT eléggé prociéhes, de nem tudom mennyire. Szerintetek egy I5 2340m 2,4ghz+Nvidia GT 555M vagy egy I7 2630m 2ghz+Nvidia GT 540M párosításon futna nagyobb fps-el?

(#82270) Bingisz válasza dfsz34 (#82265) üzenetére


Bingisz
addikt

Aki nagyobb sebességgel érkezik az ütközésbe, az kapja a büntit.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#82271) iwu válasza redbulz (#82269) üzenetére


iwu
addikt

én néha tolom a notimon, i5 (2. gen, pontosabban most nem tom), 8gb ram, 540m ...hát, nem mondom, hogy élvezem:)
i5, 740mes lenovo van keresztfiamnak, azon már megy nem minimumon is.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#82272) dfsz34 válasza Bingisz (#82270) üzenetére


dfsz34
őstag

Aha, mondjuk ez logikus is. Szóval ha ilyen TK-t kiprovokálni akaró aljas szemétládával futunk össze, akkor lassítani vagy megállni kell az ütközés előtt és akkor ő fizet, illetve nem számolja fel nekünk TK killnek. Jó tudni.

(#82273) KisApám


KisApám
addikt

Nem tudom, volt-e már,
de
CSALÁS (hack pack) orosz módra... :(

Remélem nem ilyenek ellen kell játszanom az EU szerveren...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#82274) redbulz válasza iwu (#82271) üzenetére


redbulz
tag

Tehát akkor I5 kb elég, és mellé még egy jobb vga, remélem jól következtetek :)

(#82275) KisApám válasza emre (#82264) üzenetére


KisApám
addikt

Tegnap láttam a twitch-en QuickyBaby csapatát (QSF) játszani a HHR-B ellen.
14-2 lett a vége, kemény 3 (!!!) percig tartott.
Kicsit kellemetlen volt nézni.
Bár igaz, hogy a 2 csapat között ÓRIÁSI különbség van.

ITT van a videó, 01:47:00-tól kezdődik.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#82276) Habib[HUN] válasza redbulz (#82274) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A boltban poénból nem olyan régen leteszteltem a Wot-ot az alábbi konfigon:
Dell Latitude E6410 CPU: i5-560M Ram: 4 GB VGA: Nvidia NVS3100M /ez nem volt szerény darab a maga korában :) /

Nos ezen a wot produkált olyan 30 és 40 közötti fps számot. A játszhatóság határát súrolta, de még azért szőrös szívvel vállalható volt. Voltak azért fps droppok rendesen.Minden minimum, WXGA+ felbontás.

(#82277) jr1994


jr1994
addikt

Urak! Meglett az 50 100. Hogy szereljem fel? Stabilizátor + szellőzésre gondoltam, meg még kitapasztalom hogy célzásgyorsító kell-e. Ha nem, akkor talán periszkóp?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82278) fradi81 válasza jr1994 (#82277) üzenetére


fradi81
veterán

célzásgyorsító kell rá.

moto g72, Ninebot d28e

(#82279) h1mpi válasza emre (#82264) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A másik vicces, hogy az a két majom fél órát beszél az elején és semmit nem mutatnak csak duma...

[link]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82280) emre válasza KisApám (#82275) üzenetére


emre
veterán

A jelenlegi HHR (A-B) már nem az a csapat. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#82281) PR0JECTNR56 válasza redbulz (#82269) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A WoT elsősorban CPU igényes, azon belül is egy magon/szálon kell a lehető legjobbnak lennie az adott CPU-nak, tehát a 3Ghz körüli órajelnek már tud örülni a játék. A több magos futtatásra egyáltalán nincs felkészítve a játék, illetve a CPU világ technológiai vívmányainak jelentős része is kuka, ha WoT-ról van szó.

(#82282) jr1994 válasza fradi81 (#82278) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Hát az E 25-re? Úgy tudom többeknek megvan a fórumról.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82283) KisApám válasza jr1994 (#82282) üzenetére


KisApám
addikt

E 25 nálam:

cammo net, binocular telescope (450 méterre felmegy a látótáv), töltésgyorsító + álcafestés a tankon.
célzásgyorsító teljesen felesleges, alapon is 1,5 sec (!).

Messziről kiszúrom az ellent és aprítok :D
És használom keményen még közelről is a kis tank álcaképességét :K

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#82284) h1mpi válasza KisApám (#82283) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ugyanez+csoki

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#82285) iwu válasza redbulz (#82274) üzenetére


iwu
addikt

szerintem jah.

e-25, dettó. legények, fullálca,bia...meg nem tom mi a 3.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#82286) Jolet


Jolet
őstag

az előbb sikerült egylövéssel felrobbantani a TD-nek, eddig ilyenbe még nem futottam bele

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#82287) lnk válasza jr1994 (#82282) üzenetére


lnk
aktív tag

E25

Nálam fokozott szellőzés,töltésgyorsító,álcaháló
A legénységnek álca és BIA.

[ Szerkesztve ]

(#82288) redbulz válasza PR0JECTNR56 (#82281) üzenetére


redbulz
tag

Igen szinte mindenhol ilyeneket olvastam én is :) Érdekes egyébként, hogy nemrég volt alkalmam kicsit próbálgatni olyan tanácsokat, hogy pl cpu affinitást állítsam csak az egyik magra. Lett is szépen a 20-35 fps tartományom helyet 15-20 :( Pedig akkor aztán csak egy magon futott...Minden esetre egyelőre az I5 a befutó a két kombináció közül amit írtam, mert egy magban és turbo sebességben az a jobb :) A gt555 meg alapból erősebb a gt540-nél.

(#82289) LZs?! válasza dfsz34 (#82265) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@dfsz34

Honnan szedi elő a WG ezeket az agyhalottakat ilyen nagy számban? Kezdve azon, hogy ez az agyhalott [zozyk] (nem fórumtag? ha igen, akkor is egy iszonyat nagy idióta) elc-vel három tier8 tankot akart feltartani, ahelyett, hogy elkezdte volna a foglalást, hiába rimánkodtam neki. Akkor foglaltam én, de nem jött segíteni és kilőtték természetesen én meg nem tudtam egyedül befejezni a foglalást, buktuk a csatát, pedig viszonylag egyszerűen meglett volna.

Ha már belinkelted, gondolom meg is nézted a profiját.

"Mikulás" óta játszik, kemény 1,6k csatája van és össze-vissza próbálgat tankokat; a PM10 mellett az ELC a másik legtöbbet játszott tankja.

Egyelőre val'sz'eg azt sem tudja még, merre van előre...pláne, hogy mit kéne csinálnia LT-vel egy számára max. BT csatában.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#82290) dfsz34 válasza jr1994 (#82282) üzenetére


dfsz34
őstag

Az E-25 a RoF-ból él: töltésgyorsító, venti meg bino a látásjavítás miatt. Ha nem kell annyira a kredit, akkor etess velük csokit is, rtikán gyullad, illetve ha kigyullad akkor már úgyis minden mindegy általában.

A legénységi skilleket ugyanígy kell felépíteni, hatodik érzék, kamo meg bia a gyorsabb töltésért, célmegjelölő, hogy 2 másodperccel tovább lásd a célpontot, ami általában egy plusz lövést jelent. Meg persze a látásjavítás.

(#82291) jozefgucci1 válasza KisApám (#82273) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Megnéztem ez azért durván minimalista mapot csinál a játékból . Biztos nem használnám , mert annyira cifra mindent mutató mod , hogy nem jön be.Az a fekete ég az katasztrófa olyan mintha csillagok háborúja játékban lenne az ember .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#82292) rlazol válasza LZs?! (#82289) üzenetére


rlazol
addikt

@dfsz34 - és meredeken emelkednek a statjai. 500 csata alatt 144-ről 195-re. szerintem lehet, h fejlődőképes.

@Habib[HUN] - nekem nincs 10es tankom, ezért tudok pozitívban maradni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#82293) PR0JECTNR56 válasza redbulz (#82288) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Valóban meg lehet próbálni az affinitás/priorizáció beállításokat, de azok is elég véletlenszerű módon működnek (vagy éppen nem, gép válogatja). Sajnos rettentő módon eltolt optimalizációval rendelkezik a WoT, egy nagyobb átalakítást pedig nem mer/akar meglépni a WG (és a hozzáállásukat ismerve tesznek rá, így is játszanak elegen, hogy bőven megérje nekik).
Meg végső menedékként még ott van a WoT Tweaker, amivel lehet kicsit csiszolni a helyzeten, továbbá korábban voltak tömörített textúra csomagok az alacsonyabb hardverkapacitással rendelkező gépek számára.

[ Szerkesztve ]

(#82294) redbulz válasza PR0JECTNR56 (#82293) üzenetére


redbulz
tag

Szomorú, akkor bizony marad a hardverrel/optimalizáló kiegészítőkkel sakkozás :(

(#82295) Djuree válasza LZs?! (#82289) üzenetére


Djuree
félisten

főleg hogy sokaknak nem az a lényeg itt hogy taktika, meg xp, meg t10 meg CW meg 'szomtudjami, hanem hogy tankban lehet ülni 'sztán lőni mindenre ami mozog, és ez nekik ugyanolyan jó szórakozás mint nekünk. főleg a fiatalabbaknak. én ezt megértem, tőlem elférnek, 2-3-at kilövök egymagam ha egyszerre jönnek is rám, annál jobb, több xp. ha meg velem vannak, akkor jön a kövi csata, majd ott megint az ellennél lesznek, megszoktam már őket.
felesleges és értelmetlen szidni az ilyeneket...

SHiZUOKA: nálam a kis gépen a wot tweaker 0, azaz 0 plusz fps-t hoz. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#82296) dfsz34 válasza rlazol (#82292) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem meg síkh.lye, ahol van. Egy elc azért már tier5 tank ugyebár, felmegy magasabb tier-be is, de nem ez a lényeg és az sem a lényeg, hogy felismeri vagy sem a helyzetet, mert legalább 3 különböző európai nyelven elmondták neki mit csináljon, sőt, mint egy majomnak, el is mutogatták.

Tovább megyek, reagált is a jelzésekre, nem írásban, de elindult, amikor már nagyon keményen ment az ugatás, de megállt és úgy döntött mégis visszamegy lőni. Egyébként amolyan nehéz tank módszerrel próbálkozott használni az elc-t.

Na az ilyenekre mondják, hogy funkcionális analfabéta és idióta. Nem képes dekódolni még egy ilyen hót egyszerű dolgot sem.

Ez egyébként teljesen a WG felelőssége, hogy rászabadítja nulla tudással az ilyeneket a játékra. Sokkal komolyabb oktató részt kéne kifejleszteniük, akár tierenként és csak azután tovább engedni a jónépet. Tier5-be ne menjen már olyan, főleg ne könnyű tankkal, aki nem tudja, hogy foglalással is lehet nyerni (mert erre tippelek az ő esetében).

Ja, ezzel is foglalkozniuk kéne, mert szemmel láthatóan rengeteg a totál agyhalott stílusban játszó, akik teljesen alap dolgokkal sincsenek tisztában.

(#82297) jr1994


jr1994
addikt

Köszi mindenkinek a tippeket! :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#82298) PR0JECTNR56 válasza redbulz (#82294) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jobbat sajnos nem tudunk mondani. Asztali PC esetén könnyebb lenne, mert ott már relatíve olcsón ki lehet hozni olyan gépet, amin simán megy 30+ fps-el a WoT, szépnek mondható beállításokkal.
A másik dolog, hogy a notebook piacot uraló trendek sem kedveznek a WoT-nak, elképesztő módon elterjedtek az Ultra-low Power Intel CPU-k, amik alacsony órajelük és fogyasztás orientált kialakításuk miatt problémásabbak, ha a teljesítmény az elsődleges szempont.

(#82295) Djuree: Mint a #82293-ben írtam számítógépfüggő a dolog, nincs egységes "csodaszer" a játék alapvető, optimalizáció terén tapasztalható hiányosságaira.
Lehet, hogy neki is 0 fps-t hoz majd, de lehet, hogy nyer rajta 4-et és ha pont az kell a 30-hoz, akkor már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#82299) fradi81


fradi81
veterán

Ha már agyatlanok reggel velük voltunk :)

Ha már FPS, hogyan lehet benchmarkolni pl. egy replay-t van erre valami okosság?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#82300) Kakumix válasza lacibacsi (#82268) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha nem nézed végig a csatát, akkor nem teljes a visszajátszás-fájl és semmire nem jó.

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.