Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81651) 04ahgy válasza HellGreg (#81649) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Valamit ez a statmod elkutyul, nekem is volt ilyen! Minden csata 2000 WN8 fölött, és adott összesítettre egy szelíd 1800-at... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#81652) HellGreg válasza emre (#81650) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen azt már megfigyeltem hogy amit a játék közben kiír wn8-at az köszönőviszonyban sincs a csata utánival (mindig több az utóbbi, gondolom az "eltűnt" ellenfelek eltalálását nem számolja bele csata közben). De ilyet még nem láttam, hogy több legyen mint kéne. Olyan gyakran van, hogy kevesebb...

(#81653) emre válasza HellGreg (#81652) üzenetére


emre
veterán

Azt nézd majd meg holnap hogy a mai napod a noobmeteren vagy másik statos oldalon mit mutat. Ma még nem biztos hogy korrekt értéket kapnál. Az nekem nagyjából szokott stimmelni. Szóval tényleg nagy a valószínűsége hogy a csatánkénti eff ír fals adatokat.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81654) HellGreg válasza emre (#81653) üzenetére


HellGreg
őstag

Tudsz ilyen oldalt mondani? A noobmeteren nincs napi lebontás, vagyis én nem látok olyat.

(#81655) emre válasza HellGreg (#81654) üzenetére


emre
veterán

A noobmeteren az overall mellett most recent fedőnév alatt jelenik meg az elmúlt 24óra. Mobilról meg nincs kedvem linkelgetni, de ha beírod a gúgliba hogy wot stat biztos lesz pár találat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81656) Enzolord válasza HellGreg (#81654) üzenetére


Enzolord
addikt

Tessék.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81657) emre válasza Enzolord (#81656) üzenetére


emre
veterán

A napokban épp ennél az oldalnál nehezményeztem hogy nálam nincs a beállítási lehetőségeknél utolsó 24 óra.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81658) Enzolord válasza emre (#81657) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nekem is feltűnt, pedig egy pár hete még volt ilyen opció....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#81659) HellGreg válasza Enzolord (#81656) üzenetére


HellGreg
őstag

Nekem csak egy hibaüzenet jön ezen a linken :)

(#81660) szallasi007


szallasi007
őstag

Sand river tamadás és csata ütközetre kérek egy kis taktikai segítséget, wz 111, 110, 112, conqueror, is-7 és egyáltalán hevivel (Mr. Amerika hevikkel oké, medekkel oké, tdzni meg nem tdzek). Konkrétan síró görcsöt kapok ha hevizek és berakja ezt a pályát. Egyszerűen vagy elkerül amit lőni lehetne, vagy konkrétan rommá lőnek :(

ui.: nézem a replayeket de konkrétan mindegyik ipari kamu, piroskák egyesével kijönnek az illető elé akiről szól a replay + az artyk se találják el őket soha

(#81661) xAttilax


xAttilax
őstag

nagyon jó tett a buff az AT-15A-nak, szerintem így már szuper kis tank. (főleg aki annak a szerette a szériát)

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#81662) fradi81 válasza szallasi007 (#81660) üzenetére


fradi81
veterán

Ezt épp ma láttam: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#81664) fsb1000 válasza szallasi007 (#81660) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Erre én is kíváncsi vagyok, Sand River a kedvenc pályám.

(#81665) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na megint kreditet ad a top 10-nek és top 3-nak.
Ergó mindenki okádja az arany lőszert, mert megéri ugyebár :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81667) grizlisandor válasza mcwolf79 (#81665) üzenetére


grizlisandor
addikt

Aha, szóval azért lő a 2-3 Tier-rel nagyobb tank is rám gold-ot. :D

(#81668) Jolet válasza szallasi007 (#81660) üzenetére


Jolet
őstag

kis szerencsével: WZ-111

Támadáskor én mindig erről megyek.
Első feladat kiszedni az árokban és a kisváros szélén spotoló ellenséget
Második feladat, ha már védve van a hátsó előre menni és spotolni az ellenséget és áttörni, ha ez számbelileg vagy erőből lehetséges
Harmadik feladat a létező ellenséges artyk felszámolása, akik általában itt posztolnak
Negyedik feladat hátba támadni a másik szélen védekező ellenséget

Ez persze egy ideális forgatókönyv, mert az alábbi buktatók lehetségesek:
- nincs hátulról támogatásom
- egyedül vagyok ezen az oldalon
- az ellenséges arty pont ide koncentrál
- az ellenséges TD-k a magas dombokról ide lövöldöznek
- túl sok fel nem spotolt ellenségre találok, ha felmegyek a dombra

A másik oldali támadás az ágyúsüllyedés hiánya miatt túl sok potyára bekapott lövést okozhat, ha az ellenfél jól helyezkedik.
Középen nehéz tankkal csak akkor van értelme, ha nem magadnak spotolsz és az ellenséges TD-k nem középre figyelnek, az artykról már nem is beszélve.

Amikor védekezés van, én általában bemegyek a kisvárosba, mert onnan két irányba is lehet védekezni. Hátránya, ha a TD-k nem fedezik a középső dombot, mert akkor hamar vége.
Egyéb helyeket is kipróbáltam, de változó sikerélményben volt részem.

EZ persze a támadás módra igaz mindkét esetben.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81669) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Bumm. Minek ide t8 prém tank? :DDD Jó ez az event nagyon.

magyarsrac

(#81670) lnk válasza mcwolf79 (#81665) üzenetére


lnk
aktív tag

Nem szoktam goldot lőni csak kivételes esetben. De a 2x exp miatt lehet én is mindenre azzal fogok lőni. Megéri azokkal a tankokkal amiket húzok.

(#81671) mcwolf79 válasza #40993792 (#81666) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az oké, nálam is van a tankjaim 98 %-ában prémlőszer.
De mikor már 10-es TD-k vagy a BC köpi rám az aranyat, az gáz.
A sok faxláma noob most kiélheti magát, mert "büntetlenül" okádhatja a prémlőszert.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#81672) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Most mentem a WZ-111-gyel egy 1340 alap XP-s kört, épp Sand Riveren... Több érdekesség.

1 - Nem Tank Ász, jó magasan a léc. :(
2 - Csak az 1,3x kreditszorzót kaptam meg, az 1,4x-t nem (Salary Increase).
3 - Wotreplays nem engedi feltölteni, mert high-level content... Pfff.

Szerk: Okádtam én is a prémlőszert, mert miért ne? Hadd puffogjanak a fórumon.
Szerk2: A Salary Increase nem érhető el prémium tankkal, csak normállal, már rájöttem.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#81673) dfsz34 válasza szallasi007 (#81660) üzenetére


dfsz34
őstag

Kéne a gun dep?, na igen :) Amúgy ki lehet ezekkel is lőni a dombon, csak srégen kell felmenni és akkor lehet az ellentétes oldalt lőni, de elég korlátozott a belőhető rész így és a gimnasztikát gyakorolni kell, hogy milyen szögben kell menni, hogy oda tudjál lőni. Nem tökéletes, de meglepően sok helyen lehet használni.

A másik, az U alakú mélyedések. A legtöbb tanknak felfele jó a kitéríthetősége, úgyhogy nem felmenni velük az U ellenség felőli oldalára, mert nincs gun dep lefele és nagyon túl kell menni, sokáig tart visszatolatni, hanem felmenni a másik oldalra és hátrafelé lőni, kihasználva a felfele kitéríthetőséget. Így pl sokkal könnyebb és gyorsabb fedezékbe tolatni ha spotolnak. K5-8 tipikusan, védekezés módban, de vannak más helyek is.

Mindig nyerő taktika nincs szerintem, figyelni kell a csapatot és az ellenséget. Ezen a pályán inkább csak tipikus támadási irányok vannak, de nagyon függ minden a csapatok eloszlásától. H5-ben meg E8-ban van két nem rombolható épület, ezeket jól lehet fedezéknek használni. A7-ben le lehet rakni hull down-ba még ezeket a tankokat is és lőni azokat, akik feljöttek a hegyen a másik oldalon. A nagy mélyedésbe ha bemegy az ember, akkor kicsit trükkösen, szögben, de fel lehet jönni G5-ben a házak közé, azzal szép nagy zavart lehet okozni. Ilyesmik, amúgy a fő irányok egyértelműek, a kérdés mindig az, hogy hol vannak a tankok. Pl ha támadunk, F5-be szoktam először menni, de ha a csapatom nem támad jobb oldalon, akkor nem, mert hiába jó az a hely és takarnak a sziklák a mesterlövészek elől, de jobb oldalról szétszednek, ha nem köti le az ellenséget senki, illetve az értelmesebb scout felfut G8-ba és felspotol onnan, jó hely, de könnyen problémássá válhat, ha a csapat fent a hegyen kempel és nem támad.

(#81674) sith7 válasza [HUN]Dani (#81669) üzenetére


sith7
nagyúr

szép karika :))

(#81675) Djuree válasza 04ahgy (#81672) üzenetére


Djuree
félisten

a prémeket is érinti a kreditszorzó? úgy olvastam hogy azokra nem hat..

mod: jól emlékeztem: Standard vehicles only

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81676) jano_77 válasza Djuree (#81675) üzenetére


jano_77
nagyúr

sajnos nem és erre menet közben Ő is rájött. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81678) Djuree válasza jano_77 (#81676) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg, nem olvastam végig. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81679) LK


LK
addikt

Lehet h. blődséget kérdezek,de olvastam egy hírt,hogy a wg fejleszteni fogja a botok MI-jét. :F Ezek szerint használ botokat a wg? De minek? Ha igen akkor milyen játékosok? ;] Lehet h. wg botokat nem kéne leoltani játék közben :DDD Valakinek pontos info erről?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81681) Bingisz válasza LK (#81679) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt a PvE eventekre kell gondolni. Ott kell majd botok ellen harcolni. Amúgy a WoWs-ben lehetett már játszani WG botok ellen, elég ügyesek, főleg fókuszt tudnak lőni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#81683) h1mpi


h1mpi
nagyúr

VK3601H 1. osztályra 55K kredit nettó :DDD Kemény!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81684) dfsz34 válasza h1mpi (#81683) üzenetére


dfsz34
őstag

Mentem 4 kört, nashorn tiger vegyesen, 200e nettó kredit :D

Érdemes arra figyelni, hogy a modulok akciója lejár 11-én. Vettem egy kazal tankot a leárazásokban és ugye kell rájuk modul is, pont jól jön a sok kredit. Illetve megnézem a tech tree-t hogy milyen modulok kellenek később majd és amennyit a kredit enged, bevásárolok. Utána meg majd a fogyóeszközökből, de az jan 19-ig tart, azzal lehet még várni kicsit.

(#81685) szallasi007


szallasi007
őstag

Köszönöm a válaszokat alkalmazni fogom őket csatától függően.
fsb: én spec utálom ezt a pályát :)

(#81686) LK válasza dfsz34 (#81684) üzenetére


LK
addikt

Kipróbáltam ARTY-val a TD modot auto célzással. Azt hiszem te írtad tegnap. Telitalálat.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81687) LK válasza LK (#81686) üzenetére


LK
addikt

szerk idő lejárt. :B
"TD módban" természetesen

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81688) fsb1000 válasza szallasi007 (#81685) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A CW-im többségét Sand Riveren nyomtam le, még amikor nem lehetett felmenni a hegyre és a dombos rész is egy kicsit más volt. Kiváló rush pálya volt. Most is megdolgoztatja a játékost és nem kedvez lustáknak, kempelőknek.
.
Más: gold lőszert használni nem etikátlan random csatában sem, hiszen a játék része. A legtöbb játékos/tank páros eredményességét növeli, legfeljebb ott nem "gazdaságos" a használata ahol a képességek hiányoznak hozzá.
A jelenleg akciónál, nem "agyatlanság", hanem épp lehet tudatos és átgondolt is a gold lőszer használata, hiszen azoknak is hasznot hoz akiknek eddig nem. Én biztosan többet fogom használni, akkor is ha gooldnoobnak hívnak.

(#81689) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T-34 2. osztály 1200 dmg és 650 spot nettó 55K kredit :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#81691) Djuree válasza dfsz34 (#81684) üzenetére


Djuree
félisten

jó lesz, húzom a centi 7/1-et a dupla xp miatt, ezzel általában top 3-ban vagyok, legalább kredit is jönni fog. bár ha nekidurálom magam, a 3 t8 premmel napi 1,5 milla megvan. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81692) Sanya válasza 04ahgy (#81672) üzenetére


Sanya
nagyúr

2db tier 8-as ellen mentél. AZ egyik egy papír TD, a másik egy közepes tank, nehéznek sorolva. A kisebb tankok nem is tudnak sebezni. Szerencsés leosztás, amit ügyesen ki is használtál :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#81693) Lunky88 válasza szallasi007 (#81660) üzenetére


Lunky88
tag

Ajánlom figyelmedbe ezt a videót. Mondjuk ide is kell a szerencse hogy ne rohanjanak le, de ha sikerül túlélned még őrjárat medált is szerezhetsz a sok spot damage miatt. :D Kipróbáltam és nekem is összejött ez a múltkor.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#81694) jozefgucci1 válasza h1mpi (#81689) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez most valami új akció , csak mert én sehol nem találom !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#81695) Chris0321


Chris0321
addikt

Ati r5230-as kártyával van valakinek tapasztalata? Fut vele a játék rendesen, nekem eddig csakgeforc volt.

(#81696) 04ahgy válasza Sanya (#81692) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, szerencsém volt, azt egy percig sem firtattam. :D

Az XP-t mindenesetre megadta rendesen, 1340 az alap, csak azon lepődtem meg, hogy 1200-1250 fele már lehet számítani ászra, úgy tűnik, itt most nem. :D Sok jó játékos tolja a WZ-111-et.

(#81675) Djuree: Az 1,3x érinti a prémiumokat is, az 1,4x csak normál járgányt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#81697) sith7 válasza 04ahgy (#81696) üzenetére


sith7
nagyúr

Az 1,3x érinti a prémiumokat is

Azért az se hangzik rosszul ... 70k - s kör kapásból 91k :K

(#81698) LK válasza fsb1000 (#81688) üzenetére


LK
addikt

Igazad van, én is így gondolom. De így elvesztik az előnyüket a vastag orrpáncélzatú tankok. Kinéztem magamnak még régen a Ferdit és aTigris p-t,mostanában minden második lövés arannyal jön. A vastag orrpáncél ellensúlyozva van kevesebb mozgékonysággal,és ráadásul majdnem mindenki arannyal lövi. Akkor minek fejlesztettem ki őket? :F

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81700) 04ahgy válasza sith7 (#81697) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jaja, lásd a korábbi WZ-111-es screenshotomat. Goldot is használtam, és vastagon hozott.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.