Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81752) Tomi0703 válasza h1mpi (#81750) üzenetére


Tomi0703
őstag

FCM-mel ha túléled ingyen felderítő medál... :DDD

(#81753) h1mpi válasza Tomi0703 (#81752) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Átlagban 13-14 spot/kanyar :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81754) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát mennyi a tank ász erre a ........???


(#81755) h1mpi a belemet is kihajtom, de ez is kevés XD

[ Szerkesztve ]

(#81755) h1mpi válasza SoulReaver (#81754) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az alap xp-d a kevés a vereség miatt

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81756) Tomi0703 válasza h1mpi (#81755) üzenetére


Tomi0703
őstag

A medál végett annyi az xp mintha nyert volna.

(#81757) jano_77


jano_77
nagyúr

WT E100 vonalán minden tanknál ez lesz mint a Pz.Jag.I és Marder II esetében?
Első kör és Tank ÁSZ!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81758) yarsley


yarsley
aktív tag

Uj invite kod, ha valaki kiprobalta akkor irja meg, hogy mukodik-e EU szerveren.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#81759) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#81749) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egy pálya, amivel a magadfajtáknak nem lenne szabad találkoznia... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81760) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#81759) üzenetére


jano_77
nagyúr

azért mert a Te magadfajták free-ből lépnek át rögtön tier 6-ba, mikor egy új ágat kezdenek!?! Megint a beszólogatás! Abba lehet hagyni!

-moderálva-

[ Módosította: #40993792 ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81761) h1mpi válasza jano_77 (#81760) üzenetére


h1mpi
nagyúr

relax, szerintem csak poénnak szánta :K

Más: egy napja E-25 replayeket nézek, készülök a visszatérésre :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81762) Pete55555 válasza jano_77 (#81760) üzenetére


Pete55555
addikt

Tapasztaltabb játékosokra gondolt. Nyilván te is bekerülsz erre a pályára. Nyilván nem kéne, mert a WG nem erre találta ki.

Szusza.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#81763) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nézzétek meg ezt a replayt és véleményeket várok. Nekem kinyílt a bicska a zsebemben.... Szerintem az első két percben rendeztem volna a Borsig sorsát.

[link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81764) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ez a jubileumi, csak azért rakom fel:

:D

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#81765) jano_77 válasza Pete55555 (#81762) üzenetére


jano_77
nagyúr

moderálva

Hogyan kezdesz el új ágat, ha nem lépsz át 5 tier-t freeből?!? Nyilván úgy, hogy végig lépegetsz egyesével a tankokon és tier-eken! Ergo be fogsz kerülni olyan pályákra, amin általában a kezdők vannak, mert kis tierben kell menned a kis tierü tankkal!

moderálva

[ Módosította: #40993792 ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81766) Stigma.HC válasza h1mpi (#81761) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Unalmas lenne ez a fórum is a napi hisztik nélkül :)

-----

ftr cikk
9-es és 10-es TD között győzelmi arányban van egy kis különbség. Nem is kicsi igazából. (csak az új tankok)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81767) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Viritis féle statisztika modban hogy lehetne kilőni azt, hogy a killeket az eredeti színnel mutassa? Tehát csapattárs kill zöld, enemy piros maradjon? Mert ez nagyon zavar, de amúgy tetszik a mod, szeretném használni.

(#81768) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ehhez még prémium lőszer se kellett.
(meglesz a napi 3-4 milla)

[ Szerkesztve ]

(#81769) Re-Tech válasza TESCO-Zsömle (#81759) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

gondolkodtam hogy beírom milyen szép sealclubbing, de aztán meggondoltam magam, nem akarom kelteni a feszültséget.

(#81770) Stigma.HC válasza h1mpi (#81763) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kicsit túlkapta a srác. Még nyerhettek is volna ha nem szórakozik vele végig. Sokra ment vele, csinált egy bukó kört emiatt.....

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81771) h1mpi válasza Stigma.HC (#81770) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt én is így gondolom 2-3 lökés elég lett volna, de nem végig...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81772) Jolet


Jolet
őstag

én sokkal jobban örülök a kétszeres xp szorzónak, mindjárt meglesz a 25. tizes tankom is :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81773) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#81760) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Magamfajták? Free-ből? El vagy tévelyedeve, örülök, ha a napi statisztikám zöld...

A WG azt ígérte, hogy a pályára csak a kezdőket fogják ráengedni. Ez szemmel láthatóan nincs így. Az már csak hab a tortán, hogy az egész pálya egy nonszensz daráló, amiből pont azt tanulhatják meg a kezdők, amit eddig is tudtak: Esztelenül rohamozni.

Persze, megint ez a sértődés, megint a hiszti.

Növeszteni kéne egy kis moderálva a moderálva, nem egyből csak moderálva mert előbb-utóbb moderálva, ha moderálva.

Moderálva?

(Joke)

(#81769) Re-Tech: Ez a pálya nem egyszerű sealclubbing, ez a totális káosz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#81775) KaLeun


KaLeun
senior tag

Egy t10 csatában egyedül spottolom (AMX 50 100) Lakeville közepét, kapásból felvillantok 3 nehezet és egy T57-et ki is lő a csapat és ekkor meglő a saját E-100-unk, mert campelek... Messze én vagyok legelöl, a városban senki, ez a cseh idóta meg a barom társával (T57) együtt a tóparton álldogál és kapásból elfüstöl a harmadik géniusz a BC artyval már engem céloz és persze akad egy segítőkész francia Bulldog is aki már lő is engem.

Mind a négynél több xp-t kaptam a spotra, annak ellenére, hogy kilőttem az artyt a francba. És ezek még zöld játékosok voltak.

Cila

(#81776) fsb1000 válasza KaLeun (#81775) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A leírásodból az tűnik ki hogy indokolatlanul előre szaladtál és támogatás nélkül maradtál, ezzel gyengítve a csapatod helyzetét.

(#81777) h1mpi válasza fsb1000 (#81776) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És akkor ki kell lőni? Ilyet még nem is hallottam...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#81779) fsb1000 válasza h1mpi (#81777) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én a kék szónak egyetlen árnyalatát sem használhatom következmények nélkül.

(#81780) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szóval, nem tudja valaki, hogy, ha más régiót adok meg a wotnak, akkor fel tudom használni azt a paysafe cardot, amit forintra vettem?

Mert ez a szolgáltatás, magyar országra már nincs elérhető állapotban...

De más országokban, eu-n belül, ugyanúgy meg van..

Nem tudom érthető-e.. :DDD

(#81781) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma már másodszor fordult elő, hogy a lámpácska nem működött.
Elsőnél kaptam egy láncot és 2 lepattanót, a másodiknál az Arty vert telibe.
Nem mozogtam és előtte nem voltam spottolva, sem a találatok után nem jelzett a lámpa, úgyhogy valami anomáliára gondolnék. Egyik t4 másik t8 tank volt.
Fura....

(#81782) Bingisz válasza fsb1000 (#81781) üzenetére


Bingisz
addikt

Replay van?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#81783) SoulReaver válasza fsb1000 (#81781) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet valaki előtt álltál, akit spotoltak és téged találtak el... :F

(#81784) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Amikor elindul a csata, és elindul az ember a tankkal, majd a következő pillanatban arra riad, hogy belefullasztotta a frissen vásárolt gépet a vízbe, akkor már inkább le kéne feküdni, nem?

Mert ha igen, akkor jóéjt... ( :W :Y :)) :C )

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#81785) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

azért h ez nem ér ace-t azon meglepődtem...

Victory!
Battle: Serene Coast
Vehicle: LTTB
Experience received: 5 436 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 76 269
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "I Class"
WN8: 13 587 (100)

- no es importante -

(#81786) Bobyjack válasza fsb1000 (#81781) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Aslain modpackel, ha nem jelöltem be kiválasztott jelzést, nálam volt ilyen anomália, konkrétan nem működött a hatodik érzék.

(#81787) fsb1000 válasza SoulReaver (#81783) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hmm.. semmi sem kizárt, de... az első esetben biztos nem így volt, a töltésen a vonat mellett álltam közelben sem volt csapattárs. A másodikban elképzelhető, hegy oldalán álltunk, de ott meg az arty lőtt meg és ismerve a lövedék valószínű röppályáját bizonyosan engem céloztak. Vagy 30 méterrel mellé ment az artystának.
.
(#81786) Bobyjack. 5 napja ugyanaz a mod készlet van fen, és mindkét csatában később (más pozicióban pár perccel később) jelzett a lámpácska. Ettől függetlenül én is azt gondolom valamelyik mod lehet a ludas.

(#81782) Bingisz: Van, majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#81788) Zolee_70 válasza yarsley (#81758) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Működik az EU szerveren!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#81789) jr1994 válasza Plasticbomb (#81784) üzenetére


jr1994
addikt

P8.8? :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#81790) dfsz34 válasza fsb1000 (#81781) üzenetére


dfsz34
őstag

Néha nekem is furcsa ez a hatodik érzék néha, de nem lehet egyértelműen eldönteni. Esetleg gyakorlóban ki lehet próbálni megrendezett helyzetben.

Amit észrevettem, hogy folyamatosan figyeltem egy T57-t, én ru251-ben, nem lőttem, nem mozogtam, vártam, hogy beforogjon és oldalát mutassa. Elméletileg nem jött arra senki, aki spotolt, az ellenfél nem állt meg, hogy aktiválja a binot, nem is jött közelebb ott kevert és sokáig semmi nem történt, egyszer felém fordítja az ágyúcsövét én teljes gáz rükverc és akkor bekapcsolt a lámpa. Nehéz megérteni mi történt pontosan, de lehet hogy csak én nem észleltem jól és mondjuk mégis bekapcsolt a bino neki vagy valahonnan felspotoltak. Mindenesetre furcsa, arra gondolok, hogy nem úgy van-e esetleg beállítva a hatodik érzék, hogy akkor fog jelezni csak, ha egy ágyú bárhol a térképen rámfordul és onnan indul a 3 másodperc? Úgy tudom, hogy nem, de nem tudom mással magyarázni ezeket a helyzeteket.

Azt sem tudom pl akkor mi van, ha a három másodperc alatt kiütik a parancsnokod. Szerintem akkor sem jelez be.

Egy másik furcsaság, Steppes pályán, csata mód, egy zászlós. Ketten már foglalnak, beálltam harmadiknak de semmi nem történt, se a kijelzés nem változott meg, hogy most már hárman foglalunk se a hátra levő idő nem ugrott lejjebb, semmi. Lemaradtam valamiről, hogy csak ketten foglalhatnak?

[ Szerkesztve ]

(#81791) KaLeun válasza fsb1000 (#81776) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát F4 közepén a bukkanót nem nevezném indokolatlanul előreszaladásnak, onnan biztonságosan lehet felderíteni a tó túlpartját és bukkanó mögé vissza is lehet húzódni. A csapat fele az én spotomat lőtte K7-K8-ból, szóval támogatás nélkül se maradtam. Mellesleg lista legalján voltam, ha el is rohanok E4-be az ellen scoutok kedvelt sziklájához akkor sem gyengítek számottevően egy olyan csapatot amelyből senki sem megy be a városba és a tó partján nézelődnek a top nehezek.

Ez alkalommal sem csalódtam a válaszodban.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#81792) rlazol válasza dfsz34 (#81790) üzenetére


rlazol
addikt

az esetről érdekes lenne egy videó.
tudtommal, ha a parancsnokot kilövik, a 6. érzék megszűnik.

az utóbbit viszont én is többször tapasztaltam, vagyis, hogy a foglalásjelző késve reagálva le a a 3. játékos beállását, bugnak tűnik, értelmesen magyarázni legalábbis egyelőre nem tudom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81793) fsb1000 válasza dfsz34 (#81790) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos nem tudom, hogy működik a lámpa, de azt gondolom jobb lenne ha nem lenne.
Csak egy plusz segítség a gyenge játékosoknak. A valóságban sem volt lámpa (II VH) a játékban meg megtanultuk vagy ráéreztünk, hogy müxik a láthatósági rendszer.
Most szinte minden tankomon van, ez az első parancsnoki képesség, és azokkal a tankokkal bénázok nagyokat amiken nincs.

(#81791) KaLeun
Nem írtad, hogy F4-ben voltál, csak annyit hogy a városban nem volt senki a csapatodból. Ez esetben értelmetlen ott kempelni. Kempeltél, azaz paszívan és hasznos spot nélkül álldogáltál. Abból gondolom ezt, hogy leírásod szerint épp ezért lőtt meg a csapattársad.
Én nem csodálkoznék a vereségen, ha egymást lővítek értelmes együttműködés helyett, mert ha jól értettem te meg a saját artytokat lőtted ki, különösebb indok nélkül.
Szerintem semmi rendkívüli nem történt csak a sors úgy hozta, hogy hozzád hasonló játékstílusú emberekkel kerültél egy csapatba és ebből ez sült ki: kemp + csapatsebzés.

[ Szerkesztve ]

(#81794) emre válasza fsb1000 (#81793) üzenetére


emre
veterán

Többször elhangzott hogy ez nem szimulátor. Ha zavar a dolog menjél wétézni. Majd akkor kivehetik a hatodik érzéket ha real time csaták lesznek egy 20*20 km-es mapon és nem egymás arcából vagy maximum pár száz méterről kell egymásra lövöldözni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81795) rlazol válasza emre (#81794) üzenetére


rlazol
addikt

tulajdonképp a tankok neveit és design-ját leszámítva semmi se hasonlít a valóságra. Najó, meg egy-két egy-egy részlete.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81796) emre válasza rlazol (#81795) üzenetére


emre
veterán

Hát ja, kb annyi köze van hozzá, mint az airsoftnak egy éleslövészethez.

mod: azért majd egyszer akarok egy airsoft vintar bc-t. :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81797) fsb1000 válasza emre (#81794) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sok minden zavar, de a hatodik érzék nem, viszont azt gondolom megvoltunk nélküle amíg nem volt ilyen legénységi képesség, és mindenki egyforma eséllyel ment a csatába. Nem kellett hozzá 20x20km map ahogy írod. Te is játszottál már akkor, ha jól emléxem.
Mivel nekem sok tankomon van hatodik érzék a magas csataszám és a goldos átképzések miatt, indokolatlan előnyben vagyok a játékos állomány nagy részével szemben. És ezzel biztos nem vagyok egyedül.

(#81798) emre válasza fsb1000 (#81797) üzenetére


emre
veterán

Amikor nem volt akkor nem voltak ilyen camoval és látótávval megáldott könnyű tankok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81799) fsb1000 válasza emre (#81798) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valóban nem, talán csak a t-50 meg egy másik.. A VK2801 már nem az a ketegória volt, de a spot taktika nem volt gyökeresen eltérő a mostanitól.

[ Szerkesztve ]

(#81800) scbb válasza yarsley (#81758) üzenetére


scbb
tag

Működik, köszi!

nincsbéhúsz és szarazakksi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.