Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81501) Angel1981 válasza Sixkiller6 (#81443) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem csinálod rosszul, sajnos nem nagy szám az a TD, pszeudó torony ide vagy oda.
Mind a kupoláját, mind a mantleten kívüli részt viszonylag könnyen be lehet lőni T10-ben, az ágyúsüllyedés is probléma, mert azok a hull down helyek, amik az elődöknél működtek, itt felejtősek.

Kéne neki egy kis buff, mert egyébként poén lenne a koncepció (mármint a 180 fokban forgatható torony).

(#81502) jano_77 válasza Angel1981 (#81501) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg ennyire szar az E4? Annyira jó, hogy mire elérek végre hosszú, "kínkeserves" időszak végére egy T10 tankot, azt tuti addigra tönkre vágják és gyakorlatilag az addig bivaly erős, jó tankból csinálnak egy használhatatlan vas kupacot!? Most a T30-nál járok, de lehet akkor nem is fogom megvenni az E4, csupán csak kifejlesztem. :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81503) Djuree válasza echterion (#81498) üzenetére


Djuree
félisten

tudom, de én már semmi pénzért nem szenvednék kis tankokkal, hozzászoktam a nagy gépekhez. elkezdtem a francia nehéz ágat t3 géppel, kihúztam a t4-et de elég volt, nem bírom, bár a b1-el nem csoda, az orosz nehéz ággal lehet más lenne a helyzet. meg nekem sok idő lenne amennyit játszok, inkább a fő accba tolom azt a kevés időt.

jano_77: hát...mondjuk t7. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81504) szbalogh válasza Djuree (#81503) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha annyira nem sürgős kihúzok neked egy 10-est. De előtte a sajátomat.

Nick: HE_Storm

(#81505) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Üdv!

Uram, WT auf PZ4-en ki melyik csövet szereti? Illetve miért?

:R

Thx!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#81506) echterion válasza Djuree (#81503) üzenetére


echterion
nagyúr

Én a német waffentrógeres ágat húzom, az nem annyira szenvedős kis tier-ben sem. Viszonylag gyorsan eljutottam az emilig, pedig eddig még egy fillért sem költöttem rá és van 1650 aranyam is rajta. Most épp azon filózok, hogy melyik 6-os prémet vegyem meg akcióban (ennyit szívesen költök rá, anélkül sok lenne a Valentie-on farm). A Dicker felé húz a szívem, de akkor nem tudok a két TD-vel felváltva menni, csak ha külön legénységet adok nekik. Így a másik opció a 6-os ruszki böhöm: Su 100Y. Lassan döntenem kéne már.

**********

(#81507) Angel1981 válasza jano_77 (#81502) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, nem, nyugi, annyira azért nem! :)
Ne tántorodj el, ha azért vágtál bele az ágba! ;)
De a T110E3 egyértelműen jobban teljesít, és a szintjéhez mérten a T30 is jobb.

#81494 lacibacsi: ha jól számolom, napi átlagban 50 csatát mész, én annyit egy héten megyek. :)
Azt Neked kell érezned, hogy az összes szabadidődhöz mérten ez sok vagy kevés, én csak annyit mondhatok, hogy általában aki nagyon sokat játszik (és a napi konstans 50 csata az), az hamarabb kiég - pár nagyon ritka kivételtől eltekintve.

[ Szerkesztve ]

(#81508) szbalogh válasza echterion (#81506) üzenetére


szbalogh
őstag

A su100y nem jó farmolni. Két ötössel lehet, hogy jobban járánál, mert tudod őket pörgetni és marad kis gold modult átrakni. Én T14-et vettem, ugyan ezt az ágat húzom.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#81509) Djuree válasza szbalogh (#81504) üzenetére


Djuree
félisten

oks, nekem ráér. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81510) Departed válasza FoBCRaistlin (#81505) üzenetére


Departed
őstag

12,8 cm Kanone L/61 löveggel használom csakis. Ezzel az az igazi sunyi sniper gyilkológép amilyennek tervezték és amilyennek imádom. :R
Bővebben: pontos, nagy pen, gyors aim, remek rof és dpm. Jó szórakozást! ;)

(#81511) sith7 válasza echterion (#81506) üzenetére


sith7
nagyúr

1 szavazat a Dicker - re :K

(#81512) FoBCRaistlin válasza Departed (#81510) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Az ugyanaz mint a JT nagy ágyúja ahogy nézem. Na azt én is imádom. :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#81513) yerico válasza echterion (#81506) üzenetére


yerico
senior tag

Dicker Max csakis. Az ágyú pontos, erős, és jó a hide-ja, na meg a gun depression is zseniális. A Szu-100Y meg ha egyet lő, akkor már fel is spotolták, ráadásul percenként csak 4-et, és szeret pattogni. Pár napja volt, hogy KV2-vel mentem, és 2x pattan rólam a seggemről úgy, hogy nem volt beforgatva. Ráadásul itt a gold még gyengébb, mint a sima. Szerintem inkább a Dicker Max, nekem jobban bejött - mindkettő megvan. Ha felrak T8-ba, márpedig felrak, akkor ott egyértelműen jobb a Dicker, többet üt át a goldja.

[ Szerkesztve ]

(#81514) LK


LK
addikt

Jagdtigerről valami infó valakinek? Érdemes megvenni?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81515) iwu válasza LK (#81514) üzenetére


iwu
addikt

én szenvedek vele...pedig az elődeit imádtam.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81516) LK válasza iwu (#81515) üzenetére


LK
addikt

Ajjaj. Szenvedsz vele,de hogyan? :) 100%-os legénységgel,töltésgyorsítóval,ventivel stb stb, vagy alapon vagy mindennel. Mennyi csatát mentél vele? 250-es frontot könnyen átviszik?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81517) PR0JECTNR56 válasza LK (#81514) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A löveg nagyon jó (bár néha akadnak teljesen érthetetlen melléhúzásai), az alsó lemezt rejteni kell, a front páncélzat némi előrelátással jól használható. A probléma az, hogy itt némi előrelátás nem elég, mivel nincs mobilitása a JT-nek (ha kap lejtőt, akkor van némi végsebesség és ha a Ferdit húztad előtte, akkor ez könnyebben megszokható) és nagyon jól meg kell gondolni, hogy hova mész és kivel. Egyedüli rambózást nem ajánlom, mivel könnyen beflankelhető és akkor vége a dalnak. Alsó lemezt rejtve, kis domb mögül kitekintve (ezzel bedöntve a komplett felépítmény elejét kicsit) egy egyenes utcában vagy szakaszon nagyon remek kis akadályt tud képezni és a tűzgyorsasága miatt sokan nem merik bevállalni a direkt lerohanást még létszámfölény esetén sem.
Nem rossz TD, csak türelmesnek kell vele lenni és kicsit rászánni az időt a stílusára.

(#81518) jozefgucci1 válasza FoBCRaistlin (#81505) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A nagyobb átütésűt mindenképp , mert mint fentebb is írták pontos és gyorsan tölt és ha nem lenne elég az alap lőszer ( alig használtam aranyat ) akkor ott a gold az mindent visz mint a pikk Ász ! Iszonyat jó az a td az az ág eddig a kedvencem !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#81519) echterion válasza yerico (#81513) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi neked is és a többieknek is a tanácsot. Dicker lesz, külön legénységgel. :R

**********

(#81520) h1mpi válasza LK (#81514) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a TOP ágyúval nagyon adja, azóta tudok komolyabbakat sebezni. A mobilitása nem olyan rossz, a Jt 8.8-as lomhább. Ha dugod az alját és nincs arty, jöhet bármi szembe 9 mp-ként kap 500-600 dmg-et :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#81521) jozefgucci1 válasza h1mpi (#81520) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Visszavetted az E25 öt nocsak nocsak ! Végre egy jó döntés ebben az évben :DDD Csak azért nem hívlak trollszakaszba , mert tudom elleneznéd ... :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#81522) yerico válasza PR0JECTNR56 (#81517) üzenetére


yerico
senior tag

Ez olyan, mint mondjuk az IS4. Ha ellenem jön, akkor golddal is pattogok, ha én vagyok vele, akkor IS-2 is átüti, és talán még légpuska is criticalt sebez. 250 armor T9-ben már kevés tud lenni, azonnal berak T10-be, ahol ennék kisebb átütése senkinek sincs szinte. Fog levenni pár lövést, de nem kell vele hősködni.

(#81523) LK


LK
addikt

Köszi srácok. Ferdiről megyek rá, igen.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81524) h1mpi válasza jozefgucci1 (#81521) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen, mert nem akarom, hogy megszűnés után ezen agyaljak. Többé nem adok el vásárolt prémet csak, amit ajándékba kapok ilyen kis tieres vackokat :D
Mehetek trollba :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#81525) Dryman válasza echterion (#81506) üzenetére


Dryman
aktív tag

SU 100Y-t javasolnék!
böszme az alfája az alap lőszernek is, sőt ha megveszed bele aranyért a lőszert, akkor igen csak meglepődsz majd, nem a szokásos komulativ a nagyobb átütéssel és általában kisebb alfa sebzéssel, hanem szintén páncétörő, de az alfája is erősen növekszik...
saját tier-jében normál lőszerrel 390-430 közötti sebzések, gold-al viszont 490 környéke a gyakori.
igaz csak 4-et lő percenként, de egy jó álcázással életképes marad a mérete ellenére is...
1500-2000 sebzésre meg általában 25-30e a netto farmolás

[ Szerkesztve ]

(#81526) fsb1000 válasza echterion (#81498) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért az elég kemény és unalmas "munka".
T7-ig jutottam el 1 ágat húzva és aztán inkább a régi acc-ommal játszom, mert tele van jó tankokkal.
.
A T29 is jó tank, de mikor 20-adszor is azzal megyek akkor kicsit uncsi.
És még ott van a T32, amin egyszer már végigrohantam, no meg 103-as, ami szintén jó tank, de 300 csatát nem tudom hogy nyomok le vele.
Azért vágtam bele, hogy legyen cél.... de 400 csata után kezdtem úgy gondolni rá, hogy "dolgozni" járok a t10-et huzó accomnra.

(#81504) szbalogh Nekem is találhatnál húzó embert, mert a tegnapi jelentkező eltűnt.

(#81505) FoBCRaistlin: Pz IV-en már csak a 105mm-es löveget használom HE-vel. Így "funnybb", talán hatékonyabb is. Elvették a jó lövegét, most már csak átlagos tank.

[ Szerkesztve ]

(#81527) Djuree


Djuree
félisten

vki pofán tudna b*szni egy inv kóddal? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81528) Dryman válasza Djuree (#81527) üzenetére


Dryman
aktív tag

valamiért nekem sem küldött senki... :)

(#81529) Djuree válasza Dryman (#81528) üzenetére


Djuree
félisten

de nekem hátha fog. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81530) LK válasza Djuree (#81529) üzenetére


LK
addikt

Olyan szépen kérted,biztos küld valaki :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81531) fsb1000 válasza fsb1000 (#81526) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(#81505) FoBCRaistlin: Bocs... álmos voltam még, amit írtam az a med PZ IV-re vonatkozik nem a WT-re.

(#81514) LK: Biztos mindenkinek más tank a kedvence, nekem a német TD-k. A Jagdtigert igen jó tanknak tartom, ahogy a Ferdinándot és a JP100-at is.
Ha lehetne választani az emlegettet E4 és JT között biztosan a JT-t választanám mert van vele sikerélmény, játékélmény.
Egy ideje nem játszottam vele és lehet a prémlőszer elterjedése után már nem olyan acélos, de régen simán lehetett vele fronton támadni.

[ Szerkesztve ]

(#81532) echterion válasza fsb1000 (#81526) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem munka ez. Ez az ág a fő acc-on nincs kihúzva, csak a Nashornig. Időhiány miatt maradt abba, viszont érdekelnek az itt lévő tankok. Én szeretek TD-zni, a heavy-k mellett ez a másik kedvenc osztályom, így nem munka, a 10. csata után is jó játszani. A Valentine, na az tényleg munka a 3. csata után, ezért is akarok egy másik prém tankot venni.

(#81525) Dryman: Na bakker, most rendesen elbizonytalanítottál. :B

(#81533) szbalogh: Ugye, hogy milyen feüldülés néha? Csak tolja az ember, közben beszélget a családdal, filmet néz, blabla. Így most valamivel 1000 alatt van csak a wn8-am vele, de kit izgat. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#81533) szbalogh válasza fsb1000 (#81526) üzenetére


szbalogh
őstag

SZerintem tök élvezetes második accounton játszani. Főleg abban a tudatban, hogy nem kell teljesíteni, nem érdekel senkit a stat. Sokszor csak félkézzel tologatom benne a Nashornt, miközben a másikban a gyereket fogom és mellette mesét nézünk. Noob-olnak meg retardolnak is rendesen ha én maradok utoljára és nem tudok manőverezni meg lőni egyszerre de azért a 60% wr így is meg van :DDD _Vasdoboz_
A WZ küldetésből még van 4-5 nap prémem, addig hanyagolom én is, de alig várom, hogy folytathassam.

Nick: HE_Storm

(#81535) fsb1000 válasza szbalogh (#81533) üzenetére


fsb1000
nagyúr

300 csatánál még én is lelkes voltam... 40-60 körből meg van egy szint. t7-ig.
De aztán jönnek a 100-300 csatás szintlépések. Prém nélkül még több.

De azért majd újra neki állok... ha nem lesz húzómunkás.

(#81536) dfsz34 válasza jano_77 (#81502) üzenetére


dfsz34
őstag

"Tényleg ennyire szar az E4?"

Mint minden sommás kijelentésben, ebben is van igazság tartalom, de azért nem kell teljesen kétségbe esni. Az van ugye, hogy kiváló tier9 TD-k vannak és azokhoz képest nem tűnik jobbnak az alfa sebzés nerf után az E4., akkor meg a kérdés, hogy minek tier10 tankban menni? Szinte minden tier10 tank ad valami speciálisat, amiért érdemes kifejleszteni és megvenni, most nem sorolom, gondolom mindenki tudja, mire gondolok. Az E4 a forgatható tornyon kívül semmit. Például a másik amcsi, az E3 a brutál páncéljával már ad egy spéci játék élményt.

Az E4 semmi speciálisat nem tud, nem vagy csak alig jobb, mint a tier9 TD-k, szóval innentől a kérdés, hogy megéri a hosszú grind és a rengeteg kredit? Ezzel együtt, ha már megvan, akkor lehet vele játszani, de ha valaki még a T28 protonál tart, akkor érdemes lehet átnyergelni a másik ágra, ott megtehető. Mondjuk a T30-ról is sok jót hallani, esetleg azt érdemes kifejleszteni és kipróbálni.

(#81537) iwu válasza LK (#81516) üzenetére


iwu
addikt

3 skilles legények. gyorsítóval.
hát, ha benne vagyok, papírnak tűnik...és nem a hasa. feltettem a paintball modot, hogy lássam, hová lőnek...
a front közepénél szinte bki belő, aki arra jár.
Ágyúja meg nagyon szór, nem szeret vele az rng...pedig a találati arányom globálban 70 felett van.
A másik ággal meg mindegyik tdvel megvan az ace.
jah, a fullos ágyú még 2K xp.

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81538) LK válasza iwu (#81537) üzenetére


LK
addikt

Hát ha IS8 és ez között kell választanom,inkább majd megpróbálom ezt. Nemsokára meglesz az xp rá. Ferdit kicsit megmozgatom még. köszi sz infót

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#81539) fsb1000 válasza iwu (#81537) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A "full"-os löveggel biztos jobb lesz. lehet akkor is szétlyuggatnak, de addigra te is sokat sebzel.
.
Épp az a gond az E4-el, hogy azt is szétlövik és még sebezni sem nagyon lehet vele.
dfsz34, nagyon jól leírta az E4 problémáját. Én szimplán használhatatlannak mondanám a mostani állapotában a többi t10-hez képest, vagy tényleg olyannak amivel nincs miért játszani. Egy JP100 legalább odavág, a WT100 kitáraz, a FV183 meg elpukkant.

(#81540) iwu válasza LK (#81538) üzenetére


iwu
addikt

az is-8at sokan utálják, én csíptem, bár én med filingben toltam vele. utána az is-7 is fasza, bár mostanság az is4 a bejövősebb.

Ferdi után szerintem nem lesz gáz a JT, én a jp2-ről jöttem... :B

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#81541) szbalogh válasza PR0JECTNR56 (#81534) üzenetére


szbalogh
őstag

Érvényes, köszi

Nick: HE_Storm

(#81542) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#81534) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha létrehozok egy új acc-ot, akkor hol és mikor kell az invite kódot megadni?
Illetve azt rosszul érzem, hogy arty vonalat azért érdemesebb választani, mert kevesebb XP-be kerülnek a fejlesztések? Nem nagyon artyztam, és az is nagyon régen volt.

Invite kóddal ha vkit meghívok - ez hogy is néz ki? - akkor szakaszoznom is kell vele? Vagy csak elég, ha kihúzom a másik accon a 10-es tankot?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81543) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#81542) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A piros keretben lévő "Have an invite code?" feliratára kell rákattintani és akkor megkapod a képen a piros keret alatt látható üres szövegdobozt, ahova beírhatod a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#81544) Angel1981 válasza h1mpi (#81524) üzenetére


Angel1981
veterán

"Többé nem adok el vásárolt prémet csak, amit ajándékba kapok ilyen kis tieres vackokat "

Nagyon helyes! :K

(#81545) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#81543) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy kell azt megcsinálni, hogy a fő accommal meghívom magamat egy új accal és a fő acc-ra megkapjam a jutalom tankot? ebben esetleg tudsz segíteni? akár priviben is.....THX :R

ui: hogyan tudok acc-ot törölni?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81546) Tomi0703 válasza lacibacsi (#81494) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szerintem sok. :D En a napokban ertem el a 9000 csatat, pedig 2,5 eve mondhatom azt, hogy folyamatosan jatszom. Legnagyobb kihagyasaim is nyaron szoktak lenni ami max 1 honap.

(#81547) lacibacsi válasza Tomi0703 (#81546) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én is kezdem úgy érezni (főleg reggel, ébredéskor), hogy sok... Lehet, hogy visszafogom magam...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#81548) Dryman válasza jano_77 (#81545) üzenetére


Dryman
aktív tag

Megcsinálod az új acc-odat, aminek második lépésében bekéri az invit cod-ot ha van, és ez esetben megkapod az invite kedvezményeket, ha nem töltöd ki a mezőt, akkor mezítlábas juzerként megkapod az alap acc-ot.
Ha megvan az új acc. akkor a saját fő accod-ra belépve felül a második lehetőségnél tudsz toborozni....

(#81549) Tomi0703 válasza lacibacsi (#81547) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egyszer, meg az elejen volt egy 100 csatas napom, na ott en is ereztem, hogy nem kene.
Viszont en egy jo ideje nem nagyon huzok tankot, most is csak a T-43-mat, meg az IS-3-ra hajtom a 3. csillagot, szoval ilyenkor nincs tul sok csatam.
Viszont ha idod engedi stb, akkor nem sok. Van itt olyan forumtars aki meloba szokta tolni. Egyik ismeros a benzinkutnal biztonsagior. Ott en mondjuk azt csinalnam, hogy laptop+mobilnet es egesz este WoT. :DDD

(#81550) jano_77 válasza Dryman (#81548) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a segítséget. Most már csak annyi a kérdés, hogy én balga elbaltáztam és megcsináltam az acc-ot. Hogyan tudom törölni? Illetve egy email címhez ugye egy acc társulhat? :F

(#81551) Djuree: akkor leírnád nekem priviben, hogyan kell ezt a mail-es dolgot elkövetni? Köszi

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.