Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#81101) Stigma.HC válasza h1mpi (#81064) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

MeltyMap's MathMod, még hozzá ezt a verziót ami így néz ki, Aslainban legalábbis így van mindig, ezt szeretem a legjobban.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#81102) vigmark13


vigmark13
csendes tag

Kösz a válaszokat :D

Engem üldöz a szerencse...... De én gyorsabb vagyok!

(#81103) Simi37 válasza rlazol (#81099) üzenetére


Simi37
őstag

Félrement ;] Szerintem vigmark13-nak akartad :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#81104) rlazol válasza Simi37 (#81103) üzenetére


rlazol
addikt

valóban, bocsi! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#81105) dfsz34


dfsz34
őstag

A napi E-25 Ász :) 4k sebzés fölé robbantással (mint most) vagy tog ellenfelekkel tudok leginkább jutni. Ja és csokit zabálnak, de bőségesen kitermeli és ez a maximálisan elérhető RoF, lehengerlő, nincs rá jobb szó. Lazítani ez a tank kiváló, nem tudok betelni ezzel a RoF-al. Bizonyos helyzetekben OP-nak nevezhető ez a tank, de azért kell hozzá helyezkedni és kell ellenfél is, akik hagyják, hogy kilője magát az ember. Máskülönben egy nehezen játszható tank, de nagyon meghálálja játékélményben, ha megtanulja az ember.

Map: Sand River E 25 5526 (x2 minden nap az első csatáért) 106 308
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 15 825 Javitások: 2 663 Lőszer: 11 670 Fogyóeszköz: 10 000
Teljes: 81 975 WN8: 12 382 (100) [link]

(#81106) nihill


nihill
őstag

Itt egy jó kör JT8,8-al. Nettó 115k :)

Mintha nem csak én farmolnék ma este :DD

A végét 4v1-ben hoztam le 2 SP és 2 T34-3 ellen, illetve nem én hoztam le hanem ők qrták el...

(#81107) đe$|re


đe$|re
senior tag

Egy kis hajnali móka.
Főszerepben: T54.

T54

(#81108) galervin93 válasza đe$|re (#81107) üzenetére


galervin93
őstag

Úgy néz ki te a jó oldalon álltál ma. Én nem. (T-34-85)

Lehet hogy inkább abba kellett volna hagyni az első 5-ás vereségsorozatnál...?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#81109) scyllarus válasza h1mpi (#81078) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt egy csomó másik is kiírja, még többet is. Én azért szeretem, mert egyszerű, és jó nagy zöld keresztet mutat átütéskor (nem az igazi már a szemem :) ), árkád nézetben is jól lehet vele lőni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#81110) Djuree


Djuree
félisten

durva ez a B1, a free xp jobban jön mint ezzel a fossal az xp. :Y :C
mármár amx40-es magasságokba tör, az se volt jó semmire...szintjén sem üt át semmit, ilyet még nem láttam, játszottam régebben kis tierben de csak a franciák ilyen fosok, bár a td-k jók..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81111) Pete55555 válasza ng0ofy (#81088) üzenetére


Pete55555
addikt

Csak úgy megjegyzem, hogy pont azzal a legkevésbé mindegy.

...Szeretem leracsniztatni...

(#81112) bluyoo válasza benvolio (#81055) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Grat!
Kár, hogy néha lemaradok vele a csatáról (mondjuk ez elég idegesítő benne). :D
De én sem gondoltam volna, hogy ezzel a vassal több mint 500 csatát vánszorgok majd. :DDD
Jellemzően akkor kapok vele Tank Ászt, amikor veszít a csapat.
Legutoljára hétvégén. 272/2756 Tank Ász, Nagy kaliber, Top Gun és persze bukott csata (egy arty tett pontot a végére).

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#81113) Djuree


Djuree
félisten

van egy régi accja havernak ahova már fél éve nem lépett be, ki van húzva a ferdi rajta, majdnem a jt is. namost ha meghívom és eléri a t10-et, akkor én kapok tankot?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81114) dfsz34 válasza Djuree (#81113) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem, csak ha szakazol is vele egy csomót. Teljesen új acc kell legyen, akkor nem kell szakazozni, elég ha kihúzza és megveszi az új acc a tierx tankot.

(#81115) Djuree válasza dfsz34 (#81114) üzenetére


Djuree
félisten

ó fákk, akkor ez így nem lesz jó.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81116) szbalogh válasza h1mpi (#81071) üzenetére


szbalogh
őstag

Egy sima Jimbo-nál nem kell több. Csak zavar a sok csillivilli s..r.
Egyedül az idegesít, hogy a monitor közepén levő célzó csak fehér vagy fekete. NEm igaz, hogy nem tudnak egy rikítókék pöttyöt odatenni! A fehér téli pályán szar, a fekete meg erdősön. Főleg meddel akció közben alig találom meg néha. Próbáltam más modokat is de azoknál meg nem jó méretű a kör vagy nincs dupla karika...
Esetleg valaki tudja hogy kell a színét megváltoztatni?

Nick: HE_Storm

(#81117) edari válasza Djuree (#81115) üzenetére


edari
őstag

Írtam pü-t még tegnap.

(#81118) Djuree válasza edari (#81117) üzenetére


Djuree
félisten

ja látom, csak még nem volt időm ránézni. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81119) h1mpi válasza đe$|re (#81107) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép kör volt, nagyon jól játszol a T54-el :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81120) edari válasza Djuree (#81118) üzenetére


edari
őstag

:R

(#81121) MinionFlasH válasza Plasticbomb (#81054) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mint már írtam nézőpont kérdése, én ezektől a szövegektől vagyok ki: "3000 forint szerintem semmi"

Én még egy éve se játszok, és ha rokoni ajándékok gyanánt is de, kb. 12.000 ft-ot költöttem a játékra mert értékelem a munkájukat... Ki beszélt itt letöltésről, vagy semmit nem akarok rá költeni?

(#81122) szbalogh


szbalogh
őstag

Valaki hozzáértő segítsen ki egy kicsit!
Próbálom a saját kedvemre konfigurálni az xvm-et, csak a markereket szeretném változtatni. A telepített Aslain xvm.xc-t szeretném megnyitni a konfigurátorral de ezt a hibát kapom:

A frissen letöltött xvm xvm.xc-jét se nyitja meg.
Arra gondoltam, hogy a markereket így egyszerűen beállítom. Legalább ellenőrizni jó lenne, ahogy a wotinfó-n is írják.
Vagy ez csak az egy-fájlos xvm-el működik?

Nick: HE_Storm

(#81123) Angel1981 válasza h1mpi (#81064) üzenetére


Angel1981
veterán

Én a 8.4 óta játszom, a 8.6-ban tettem fel Jimbot, egészen mostanáig használtam, de a 9.5-ben elhagytam, már nem érzem szükségét.
A gyári célzókából a "zöld pont" -ot használom töltésjelzővel (az alap a páncélvastagság mérő), HP eltüntetve, úgyis mindig a tank ikonról olvastam le.

Egyébként szerintem tényleg sokan már csak puszta megszokásból használják, aki lenyomott már pár ezer csatát, annak nem befolyásolja a teljesítményét (én is lenyomtam már vagy 150 csatát ebben a patchben, de nem teljesítek rosszabbul).

[ Szerkesztve ]

(#81124) jagada válasza szbalogh (#81116) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is ez volt a problémám. Én ezt használom, ami a képeken látszik is, hogy sniper módban a keret és sok vonal, érték fekete színű, ezért engem is nagyon zavart erdős pályán, hogy nem láttam a vízszintes vonalat és a számomra fontosabb infókat. A játék célkereszt sniper mód beállításainál valamelyik formátumot megváltoztattam és azóta szép neonkéken világítanak a fekete csíkok, így minden körülmény között jól látszik minden :)

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#81125) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T-34-nél vissza lehet szokni az orosz ágyúhoz :D már úgy hiányzott :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81126) Departed válasza đe$|re (#81107) üzenetére


Departed
őstag

Már rákészültem hogy lássuk akkor ezt a T-54 ACE-t, sebaj a 1st class is nagyon szép vele. :K
Azt már rengeteget gyűjtöttem amúgy az enyémmel, egyszerűen az a kis plusz hiányzik hogy ezzel a nagybetűs FUN tankkal az ász is meglegyen. Sebaj még van bőven csata az Object 140-ig. :)

(#81127) jano_77 válasza Zolee_70 (#81080) üzenetére


jano_77
nagyúr

+1 Kellerman féle célzónak. Nagyon jól átlátható, informális és letisztult szerintem. És még jól is néz ki. :B

(#81084) h1mpi: aranyért mindig lehetett, de most fél áron. Én mindig így rakom át a legénységet egyik tankból a másikba. Nekem megér ennyit, hogy nem kell újra 100%-ra húzni az alap képzettséget.

(#81100) Jolet: milyen célkeresztet használsz?

Elég jól sikerült a tegnapi karcsú napom - 8 csata fért csak bele munka után. :U

Tudja vki, hogy a NOOBMETER-nél lehet-e frissíteni, mint itt, mert a legfrissebbnek csak 2 csatát mutat és tegnap 16:32-ig nézi a teljesítményt. Viszont nem tudok kiválasztani későbbi időpontot!? :U :F

(#81122) szbalogh: úgy tudom, hogy igen, csak az 1 file-os xvm-el működik a konfigurátor. Illetve nem is tudom lehet-e még használni? Próbáltad már Notepad++-ban szerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#81128) Djuree válasza jano_77 (#81127) üzenetére


Djuree
félisten

én soha nem költök aranyat átképzésre, szinte semmi pluszt nem ad az a pár %, ráadásul az alap képzettség nagyon hamar visszamegy 100%-ra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81129) Jolet válasza jano_77 (#81127) üzenetére


Jolet
őstag

http://wothungary.hu/celzo-modok/harpoon-crosshair-boost-vitiris-095

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81130) đe$|re válasza h1mpi (#81119) üzenetére


đe$|re
senior tag

Köszönöm. :) A többi körrel nem dicsekszem, tegnap (+ma hajnalban) ill. tegnapelőtt alig mentem jó kört ezzel a döggel. Ez a hajnali volt az utolsó.

(#81126) Departed: Ace már megvan, de jómagam sem emlékszem, hogyan lett meg. :DDD Azóta viszont tuti, hogy csak első osztályig jutottam.

(#81131) szbalogh válasza jano_77 (#81127) üzenetére


szbalogh
őstag

A szerkesztéssel nincs gond... egyenlőre. Ott az xcpad hozzá de notepad-ban is oké.
Csak nem olyan egyszerű minden módosítás után bemenni játékba leellenőrizni. Főleg úgy, hogy itt melóben nem tudom elindítani :)

jagada: ez nekem már túl bonyolult...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#81132) Pete55555 válasza h1mpi (#81125) üzenetére


Pete55555
addikt

T34-re gondolsz? Rakd fel rá az 57-est...

...Szeretem leracsniztatni...

(#81133) emre válasza stork13 (#81075) üzenetére


emre
veterán

Az itt linkeltek közül mindegyik frissítve van 9.5-re. De szerintem csak ez működőképes.

Én ezt használom
Feltettem újra, mert nem tudom honnét szedtem le. Ne zavarjon, hogy tartalmaz egy 0.9.4-es mappát, nevezd át.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81134) Linkin


Linkin
senior tag

A tegnapi nap elég szar lett

a 14 napos mondjuk elé korrekt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#81135) emre válasza Linkin (#81134) üzenetére


emre
veterán

Ehhez mi kell hogy időszakot tudjon nézni? Nálam csak az overall jelenik meg. És a Show progress of-ra sem tudok kattintani.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81136) Jolet


Jolet
őstag

ez első RW medálom ezzel a tankkal, de csak 1. osztály lett :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81137) Angel1981 válasza Lunky88 (#81083) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, ha utálod, akkor ne is gondolkodj rajta, hiába prém tank.
(Ami ugye mint tudjuk, általában nem "funnolásra" való, hanem "munkára", de ha az ember nem szereti a karakterisztikáját, akkor az a bizonyos "munka" kifejezetten fájdalmassá válhat.)

(#81138) Pete55555


Pete55555
addikt

Aki ezt a szar Kharkovot kitalálta azt beraknám 0-24-be egy SU-5-el lövöldözzön ott. Tuti letépné az összes haját.

...Szeretem leracsniztatni...

(#81139) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha T32-ben ülök és egy E75 jön szembe, akkor fussak igaz? Goldal se tudtam belőni!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81140) edari válasza Pete55555 (#81138) üzenetére


edari
őstag

Én szeretem. Mondjuk nem artyzok.

h1mpi: hát igen akkor lótifuti van, kivéve akkor ha van valami haver a környéken aki kitudja tankolni. Akkor te széttudod lőni a hátsóját. Vagy talán 1v1 akkor mehet, ha szembe belemész úgy, hogy csak a tornyodat tudja lőni. Akkor lehet nem tud átlőni, te viszont a kupoláját áttudod lőni.

[ Szerkesztve ]

(#81141) #43783936 válasza Jolet (#81136) üzenetére


#43783936
törölt tag

Grat!
Ennyi sebzéssel ne csodálkozz,hogy csak első osztály lett. :)

(#81142) h1mpi válasza Pete55555 (#81132) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké csak annak kisebb a penje és az alfája is. Azt látom, hogy sokkal többet lő.

Kipróbáltam és az első KV1 megevett a 112-es pennemmel. Megy vissza a lassú, de jó penes ágyú..

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#81143) robogo81 válasza nihill (#81106) üzenetére


robogo81
aktív tag

Valamelyik nap vagy 6 db volt játékban(velem együtt), 3 oldalanként. :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#81144) Jolet válasza #43783936 (#81141) üzenetére


Jolet
őstag

igen tudom volt ma több 3400 feletti sebzés 4 killel, de az is csak 1. osztály volt....
és köszi

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#81145) Djuree válasza h1mpi (#81139) üzenetére


Djuree
félisten

ott csúnya véged lesz. :K max ha tudsz hulldownolni akkor túléled.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81146) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez egy érdekes ász. Először is nagyon kiherélték szegény tankot, ha ilyen alacsonyan van az ász határ. Másodszor elfelejtettem a csata elején, hogy mennyire lassan tolat és bekaptam két lövést. Az összes javítót fel kellett használjam és szuper óvatos módon tudtam csak tovább működni és még így is meglett vele az ász. Mókás ez. A sebzés gyatra lett vele, de mivel scout felszerelés van rajta, ezért a komoly spot mennyiség segített.

Map: Erlenberg M18 Hellcat 3 266 (x2 minden nap az első csatáért) 35 856
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 6 532 Javitások: 4 524 Lőszer: 3 825
Teljes: 27 507 WN8: 2 333 (85)

[link]

Az igazi vaddisznó a tier6-ban viszont a fullos Nashorn. Megvettem ugye egy csomó tankot és nagyon szenvedős a sok stock szutyokkal, de a fullos tankok kárpótolnak. Ennek a Nashorn-ak az ágyúja fenomenális a tier6-ban. Ász még nincs rá, de hamar meglesz az is, mert szinte csak 1-2 osztályokat megyek vele, mióta rajta van a nagy ágyú. A kreditet meg tényleg csak úgy sz.rja. Jobban hoz, mint egy T-25 szerintem, ami azért elég durva dolog, mert a T-25 talán a legjobban tejelő tier5. Prémmel 41e nettó, prém nélkül 25e. Átlagnál némileg erősebb csata ugyan, de a T-25-el is jó kört kell menni ennyi nettó bevételért. A Nashorn okosan használva csak úgy ontja a kreditet. Olvastam erről, hogy nagyon jó farm tank és tényleg az a gyakorlati tapasztalat alapján is. Van churchill iii-m is a másod accon, az a közelébe nem jut a Nashorn-nak, csak a T-25 van, ami hasonlóan hoz, de még az is kevesebbet átlagban.

Map: Lakeville Nashorn 3 026 (x2 minden nap az első csatáért) 48 045
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "I. osztály"
Legénységi XP: 6 052 Lőszer: 6 804
Teljes: 41 241 WN8: 4 300 (100)

(#81147) Secunda


Secunda
csendes tag

Sziasztok!

2700 aranyból milyen járművet érdemes venni? Először arra gondoltam, hogy veszek egy T-25-öt és / vagy egy Churchill III-ast (ezek 750-be kerülnek most akcióban), de van olyan jármű, amely valamivel komolyabban adja a pénzt?

Elsősorban pénzcsinálásra kellene.

[ Szerkesztve ]

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#81148) đe$|re válasza h1mpi (#81139) üzenetére


đe$|re
senior tag

Hulldownba tudsz vele játszani, különben tényleg futás.

E4+HE következő felvonás. Kicsaptam a gyereket 7** HP-ról, egy Type-61-ben ült, utána rám írt, hogy mekkora noob vagyok. ;] (Rajta kívül volt még egy arty és egy 9-es WT ami kapott.)

[ Szerkesztve ]

(#81149) Lunky88 válasza Stigma.HC (#81101) üzenetére


Lunky88
tag

Honnan lett type 59-ed, tiszta irigy vagyok. :O

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#81150) h1mpi válasza Djuree (#81145) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csúnya végem lett :D

A Pershing ágyúja esküszöm kapott valami nerfet. Olyan szinten pontatlan lett, pedig elég jól lehetett lőni vele messzire is. Most meg visz össze vissza.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.