Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7051) Angel1981 válasza csapee (#6996) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ugy vettem eszre hetvegen mindig higul a nezony, konnyebb ervenyesulni, vagy ez csak egyedibvolt?"

Nekem is ilyen érzésem van, nem vagy egyedül. :)

Hétvégén az (amúgy szerintem nagyjából jól működő) MM is "igazságosabb"; könnyebben kerülsz össze szinte kizárólag azonos tierbeliekkel.
Mondjuk logikus, több a játékos, több emberből válogathat.

(#7052) zozimoto válasza Angel1981 (#7051) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Hali.
Telepítési infód lenne hozzá?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#7053) Scheffer


Scheffer
tag

***HUNS - Underdogs nyereményjáték***

A HUNS - Underdogs csapattal nemrégiben kezdtünk el youtube videók készítésével foglalkozni.

Legújabb videónkat a BatChat tier 10 francia közepes tankról készítettük.

KLIKK A LINKRE A MEGTEKINTÉSÉRT

A nyereményjátékról röviden:

Ahhoz, hogy részt vehess a játékban nem kell mást tenned, mint küldeni egy e-mailt a legjobb csatád eredményéről (csatolva a wotreplay fájlt és a screenshotokat) a csapat e-mail címére(huns.underdogs@gmail.com).

Szabályok:

- Az e-mail tárgya: Játékos neve/Tank típusa/Tank tierje/Szerzett exp

pl. TigerKiller123/Tiger/7/2500

- Csatolt fájlok: wotreplay fájl + csataeredményről screenshot (3. fül, Detalied Report)

wotreplay fájl: 2013 május 27. utáni replayeket fogadunk el.

Maximum 3(!!!) e-mailt küldhet egy-egy játékos.

Ha bármelyik megadott adat hibás, akkor egy lehetősége van mindenkinek a korrigálásra.

A visszajátszásokat 2013 május 27. és 2013 június 28. között küldhetitek el e-mail címünkre.

NYEREMÉNYEK:
- a nyertes visszajátszását feltöltjük a youtube csatornánkra kommentárral együtt.
- 2500 gold a nyertes visszajátszásért.

Menete:
A beküldött visszajátszások közül a csapattagokkal kiválasztjuk az általunk 10 legjobbnak ítélt visszajátszást.

A 10 visszajátszásra az EU fórumon lehet majd szavazni egy héten keresztül. A legtöbb szavazatot kapott videó nyer.

Kieg. Figyelni fogunk arra, hogy csak a fontosabb adatokat tüntessük fel a szavazásnál, mint például a tank típusát, tierjét és a szerzett exp mennyiségét. Nicknév a szavazásnál érthető okokból nem lesz feltüntetve.

E-mail cím: huns.underdogs@gmail.com
Hivatalos EU topic link: HUNS - Underdgos bemutatóvideók
Youtube csatorna: LINKRE KATTINTVA!

[ Szerkesztve ]

(#7054) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Valakinek van valami ötlete a hibára? :U Újra raktam az XVM módot, de nem lett jó :U

(#7055) nyunyu válasza forras2 (#7054) üzenetére


nyunyu
félisten

Dokan libraryt is feltetted?
Anelkul nem megy az XVM.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7056) forras2 válasza nyunyu (#7055) üzenetére


forras2
őstag

Igen, fent van az is :K Eddig ment. Tegnap nem játszottam, ma indítottam volna, de ez fogadott :U
Simán launcherből megy a játék, de XVM-el nem :(

(#7057) Jolet válasza Jolet (#7026) üzenetére


Jolet
őstag

feltettem róluk a videókat...

az IS-8: [link]

az IS-7: [link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7058) robogo81 válasza forras2 (#7054) üzenetére


robogo81
aktív tag

Talán blokkolja a tűzfalad a programot,vagy/és valamiért nincs elegendő jogosultsága a programnak fájl létrehozás.
Próbáld rendszergazda jogokkal indítani,lehet segít.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#7059) remington2 válasza Eagle16 (#7045) üzenetére


remington2
senior tag

Erről a videóról jut eszembe egy másik tankos történet, amikor a Modern Warfare második vagy harmadik részében az amerikai fickók az Abramsekkel bemennek egy parkolóházba . . . ott vágtam egy fejet, hogy ezt így hogy képzelték a játék alkotói? Aztán bent kergetőznek egyet az ellenfél gyalogságával, és az egyik fel/lehajtó be is szakad a tank alatt :W

Egy tank, egy emeletes parkolóházban, WTF

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7060) Bingisz válasza remington2 (#7059) üzenetére


Bingisz
addikt

A COD egy külön dimenzió... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7061) Imilenni válasza remington2 (#7059) üzenetére


Imilenni
addikt

A BF3-ban is viccesek a tankok :DDD

Press "F" to pay respects.

(#7062) odrif


odrif
MODERÁTOR

Az ellenség táborát erősítette:[link]
Vesztettünk is! :DDD

20 éve a Prohardveren

(#7063) forras2 válasza robogo81 (#7058) üzenetére


forras2
őstag

Ééés igen, rendszergazdaként megy... Erre nem is gondoltam :)) Köszönöm :K

(#7064) 04ahgy válasza odrif (#7062) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szerintem ő Tier 10-ben is javarészt pluszos meccseket megy prém nélkül. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#7065) dfsz34 válasza odrif (#7062) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha megnézed a klánját, akkor maximum erős közepes játékos csak köztük, van ott 2500-s WN7-s, aki 14e meccsen 70% WR. Na ez már tényleg durva. Mondjuk az biztos, hogy csak szakaszban mennek, nem tudom elképzelni, hogy magányos farkasként, bármennyire is jó valaki ilyen WR-t ér el.

Így kell felépítsd a magas WN számot:
wn7 2600+

sok meccs tier 1-ben, meg erős, OP gyanús tankokkal tolni magasabb tierben, persze, tud a srác nagyon, de azért látszik, hogy ez neki egy második-harmadik account, amit talán csak a brutál stat miatt hozott létre

[ Szerkesztve ]

(#7066) odrif válasza dfsz34 (#7065) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Így akkor már nem is oly fájó az a vereség :R

20 éve a Prohardveren

(#7067) echterion válasza Scheffer (#7053) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, érdekes kezdeményezés. Elárulnád, hogy mi inspirált titeket ilyesmire?

**********

(#7068) dfsz34 válasza odrif (#7066) üzenetére


dfsz34
őstag

Hamár így nézegetem a top listákat, vannak érdekes arcok, pl: [link]

2383 meccs Tier2-ben és gondolom arannyal meg rengeteg free xp-vel kifejlesztette a T71-t és a T69-t, ja és 1500 goldért vett egy prémium orosz Churcill-t, de nem használja igazán vagy még csak mostanában vette. Ez az össz tank variálása. Érdekes egy elgondolás alapján játszik, bár kétségtelen a tier2 császára lehet és az is előfordulhat, hogy már összefutottunk párszor és ő lőtt ki engem, csak akkor még nem használtam xvm-et és nem figyeltem a játékosok szintjeit :)

(#7069) Arpee78 válasza dfsz34 (#7068) üzenetére


Arpee78
senior tag

Itt egy másik "érdekes arc" az orosz szerverről. 9-es tankkal 87% WR, ez még rendszeres 3-as szakasszal is wow. Tehát a szakaszolás rontja a Wn7-et? E statból ez nem tűnik igaznak.

A nagy számok törvénye alapján a kínai szerveren szintén vannak hasonlók, de az ő teljesítménye közel lehet a határhoz. Az emu87 is ilyesmi sebzés átlagot produkált a Patton-al.

(#7070) Scheffer
Kb milyen alap xp felett gondolkodjunk a beküldésről?

[ Szerkesztve ]

(#7070) Scheffer válasza echterion (#7067) üzenetére


Scheffer
tag

Egy kis extra bónusz azok számára, akik megbíznak bennünk a tekintetben, hogy jó videót fogunk csinálni a beküldött replayből. :)

Ez a 2500 gold nyeremény nem sok, de biztos senkinek sem jön rosszul ez a potya arany. :)

(#7071) octopus666


octopus666
tag

:U Mi értelme új pályákat csinálni, mikor mindig arra a 2-3 pályára teszi be az embert. Malinovka már a könyökömön jön ki, jó lenne már játszani Serene Coaston is :D

(#7072) vhw válasza dfsz34 (#7068) üzenetére


vhw
addikt

Ohh, összefutottam pár napja az illetővel. Épp a churchillel ment, az ellenségnél, 5ös csata. Kicsit aggódtam, hogy erre külön oda kell figyelni, mert lemészárolja a csapatot, ehhez képest... Volt vagy ~500 kioszott sebzése, és nem elsőnek halt - lett volna ideje.
Majd csata után megnéztem a statját - jaaa, mindent értek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7073) wanted5 válasza Arpee78 (#7069) üzenetére


wanted5
őstag

az nem szakasz hanem company
ilyen stattal tele lenne brothers in arms plecsnivel ha szakaszozna, de egy darab sincs neki

[ Szerkesztve ]

(#7074) dfsz34 válasza Arpee78 (#7069) üzenetére


dfsz34
őstag

Durva nagyon. Egy dologra lennék kíváncsi, hogy mit tudnának alkotni a WOT-al a fanatizált koreai játékosok, akiknek úgy jár a keze, mint a géppuska. fieldcommandernek optimális, csak győzze a csapat a parancsokat követni, meg több támadó elleni harc se lenne nekik probléma, sőt :)

de komolyan ha ilyen fanatikus hozzáállással nekiállnának a WOT-nak is, arra nagyon kíváncsi lennék,

(#7075) Arpee78 válasza wanted5 (#7073) üzenetére


Arpee78
senior tag

9-es jármű 10-es században?

(#7074) dfsz34
A koreaiak is fent vannak a Noobmeter-en, ők bénák. Csak a kínaiak nincsenek fenn, a nagy tűzfal mögé nem láthatunk.

[ Szerkesztve ]

(#7076) wanted5 válasza Arpee78 (#7075) üzenetére


wanted5
őstag

orosz...

és ez még attól igaz:
"ilyen stattal tele lenne brothers in arms plecsnivel ha szakaszozna, de egy darab sincs neki"

szakaszon és companyn kívül milyen alternatívát tudsz még hogy ilyen statot csináljon? mert egyedül kizárt, talán akkor CW

(#7077) vJokka


vJokka
aktív tag

Azt a k...., végén volt ám pulzusom [link] ;]

Draw!
Map: Live Oaks
Date: 2013. május 27. 22:04:12
Vehicle: T-50-2
Exp: 1 492 + Credits: 31 344
Achievements: : Top Gun, Defender

Talán, ha nem baromkodok az afk KV-1el, még nyerhettünk is volna.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#7078) crossy104


crossy104
csendes tag

Üdv Urak!

Előre is elnézést kérek az Off-ért.
Igén régen irtam ide.De.
A mai napról valamiért egyre többen keresnek meg / donkartacs néven futok/
hogy jönnének a HPTS klánba. Én nem akartam semmit kezdeni vele csak benne ültem mint a jó gyerek. :)
Viszont mivel többen szóltak hogy segitenének és jönnének, csak legyen,ezért beleegyeztem hogy kezdjük újra.
Akinek van kedve és nincs klánban azt szeretettel várjuk.
Tier, eff.stb. korlát nincs.

Még egyszer bocs az off-ért.

crossy /donkartacs/

(#7079) Scheffer válasza Arpee78 (#7069) üzenetére


Scheffer
tag

Nem az exp számít, mert a replayt mindenféleképpen meg fogjuk tekinteni. Ha vannak benne jó megmozdulások, akkor értékesebb lesz a videó szempontjából a kevesebb exp kör, mint egy 3K exp kör, ahol 3 AFK tankot lőttél ki. (Erősen sarkított példa, de a lényeget kb. takarja.)

Persze a kiválasztott videókra már a nézők szavaznak, ezért az kissé zsákbamacska, mert nem lehet tudni, hogy a többség a tiert, a tankot vagy az expt nézi majd a feltüntetett adatokból, amikor szavaz.

U.I.: Természetesen ebből a szempontból kicsit szubjektív lesz az első nyereményjáték, de a másodikra kitalálunk egy olyan rendszert, ami kicsit objektívebben kezeli a replayeket.

[ Szerkesztve ]

(#7080) .mf válasza odrif (#7062) üzenetére


.mf
veterán

Ez is az ellenség táborát erősítette, de sajnos a mi oldalunkon :DDD :(
Csak néztem az xvm-ben, hogy 5k meccs és 00 eff :Y

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7081) Tomi0703 válasza Imilenni (#7061) üzenetére


Tomi0703
őstag

De jó, hogy írod... Fél éve nem játszottam vele, el is felejtettem, hogy megvan. :Y

(#7082) atis123 válasza Dobi 562 (#6952) üzenetére


atis123
tag

Baromi jó. Én már jó pár dolgot tudtam belőle, de jó volt ismét hallani a duplabokrot pl, Meg az oldalazós kiállást. Fontos információmorzsa volt.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#7083) Spenike


Spenike
tag

Hihetetlen
Hogy mennyire gyerekek lehettek már bocsi ne vegye mindenki magára de kb 5 oldalból 10 hozzá szólás ami ide való többi kb az off topikba mi a faxért nem oda írkáltok mért kell szarrá barmolni ezt a topikot is ??
Go fel a facebokra az való nektek ott okoskodjatok egymás ellen plz ne it!

UI: moderátor szokott itt lenni ?

(#7084) Dobi 562 válasza Spenike (#7083) üzenetére


Dobi 562
addikt

Érdekes, hogy mindig olyanok fakadnak ki hozzád hasonlóan akik egyébként semmit sem tettek hozzá a topikhoz. Ja, nem kell átküldeni senkit az OFF topikba, ott nagyon jó és nyugodt a légkör. :)

(#7085) jimmy74 válasza Spenike (#7083) üzenetére


jimmy74
őstag

Ki a faxom vagy te?Ki kérdezett?Nem is hallottam itt a neved oszt nyomod itt te szerényke!!

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#7086) kirjak válasza Dobi 562 (#7084) üzenetére


kirjak
aktív tag

PONTOSAN! Ott jó a légkör de érdemben lehet hozzászólni ott is.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#7087) Djuree


Djuree
félisten

tegnap 20-ból 5 win :W csak engem büntet mostanában ez a kötsög WG, mert most jól megy a játék?! mostanában mindig ez van, elég távolra kerültem az 52% WR-től.
olyan hülyékkel rak össze hogy öröm nézni.

ja majd otthon berakok egy képet, ilyen még nem láttatok!
karelia map, 3 t10-es tankunk volt, 2 jgpze100 meg egy sima e-100.
ezek az istenbarmai beállnak a piros karikával jelzett helyre. de hogy! full egymás hegyén hátán! lőni se tudtak egymástól sztem. egy arty lövés vitte volna mindhármat. mindenki írta nekik hogy mi a faszt csinálnak de nem igazán hatotta meg őket. természetesen mi le lettünk darálva az ő 10-esiek által, utána ezek a majmok is körbe lettek véve mindenfelől és gyors robbanások közepette elhullottak. :W
ez kiverte a biztit tegnap. o212-vel voltam, nem sok hiányzott h közéjük ne lőjek. de amilyen barmok észre se vették volna...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7088) L4mie válasza Djuree (#7087) üzenetére


L4mie
veterán

A folyamat:

Közepesen népszerű játék = játékért játszó játékosok + casual lötyögők de általában ők is törődnek a játékmenettel. (hehe JJJ)

Felkapott menő játék = próbáljuk ki mert a józsi is ezzel játszik, huh de a józsinak már tök menő tankja van, APUUUUU add oda a bankkártyád léééécccciiii, XP/Premtank vásárlás = tapasztalat nuku, balf*sz játékmód, csak lövünk és ejakulálunk a nagy felvillanó számokra = noobokhada.

jobb esetben ezek leragadnak T3-4 környékén, de sajnos főleg külföldön nem számít annyit az a pár 10k, pikkpakk kiköhögi apuci, hogy kapjon egy ölelést/mosolyt a picifiától.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7089) jano_77 válasza Djuree (#7087) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha már térkép: tudnátok ajánlani olyan oldalt, ahol viszonylag használható, jó taktikai ötletek, variációk vannak a különböző térképekhez? Pl. Prohorovka érdekelne most első sorban, de nem baj ha több térkép is meg van. ;)

Köszönöm

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7090) mtade válasza jano_77 (#7089) üzenetére


mtade
aktív tag

Elég alap dolgok vannak rajta, de mostanában sok az ismeretlen pálya, ahova ledob, úgyhogy erre feküdtem rá...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#7091) Preda válasza Djuree (#7087) üzenetére


Preda
aktív tag

Legközelebb ne piros kört rakj már be. Komolyan tartott vagy 2 percig mire megláttam a piros kört :DDD . Gondolj a színtévesztőkre is :) .

(#7092) Djuree válasza Preda (#7091) üzenetére


Djuree
félisten

ja bocs :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7093) jano_77 válasza mtade (#7090) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....igaz az angolom elég gyengusz, a google meg elég érdekesen fordít, de majd vhogy eligazodom rajta. ;) :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7094) bartucc válasza jano_77 (#7093) üzenetére


bartucc
addikt

Ment privát, képekkel nem akarom telerakni a fórumot :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7095) Angel1981 válasza zozimoto (#7052) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, de nem adom ki, mert önző dög vagyok! :P

(#7096) jano_77 válasza bartucc (#7094) üzenetére


jano_77
nagyúr

THX!!! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7097) Angel1981 válasza dfsz34 (#7068) üzenetére


Angel1981
veterán

Jézus! :Y

Scarlett Johansson így nyomja?!?!?! :D

Srácok! Fel kell kötnünk a gatyát!

(#7098) mcwolf79 válasza Djuree (#7087) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem a legénységem felejtett el lőni tegnap óta.
Addig olyan szép (viszonylag) pontosan lőttek, most meg némelyik lövedék elmegy a világ végére :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7099) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

1 kis morzsa az új tier 9-es Amerikai Artyhoz!
M53/55:
Crew:
Commander
Driver
Gunner
Gunner
Loader
Loader

The main technical characteristics of the tank:
Health: 1 550
Weight: 450
Hull armor: 25.4/12.7/12.7
Turret armor: 12.7/12.7/12.7
Engine power: 810
Max speed: 56.3/14
Traverse Arc: -30..+30
Rate of turret turn: 10 deg/s
View range: 350
Radio range: 750

Gun: _203mm_Howitzer_M47 (azt hiszem ez van most az M40/43-on de nem vagyok benne biztos)
- Rate of fire: 1.38
- Reload time: 43.5
- Aim time: 7
- Ammo: 20
- Shell damage: 1850/1450/1850
- Penetration: 102/241/102

Engine Continental AV-1790-7B
- Type: gasoline
- Power: 810

Radio: AN_PRC_25
- Signal range: 750

Suspension :
- Chassis_M53_55_2

(#7100) Plasticbomb válasza GaburroSan (#7099) üzenetére


Plasticbomb
addikt

mivaaan? 1550 hp???

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.