Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7701) Chris0321 válasza Mottie (#7700) üzenetére


Chris0321
addikt

Meg kell szokni a lassan töltő 122mm-est, kezdőknek nem ajánlott. Én is kezdőként mentem vele és elég rosszul ment, utána nemrég akciósan visszavettem és simán javítottam a statomon vele.

(#7702) vJokka


vJokka
aktív tag

Zavarkeltés az AufPantherrel [link] :P

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#7703) Bozso68 válasza Mottie (#7700) üzenetére


Bozso68
senior tag

Valahogy nem jött be...

(#7704) krisss93


krisss93
aktív tag

Egész jó ez a kis dög :D

Bár továbbra sem tudom, hogy inkább a 75-össel kéne használnom.

(#7705) Burgonya1 válasza Jolet (#7362) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Ha már itt tartunk a képen szereplő hermattila-nak szólhatnál, hogy nem kéne egész csatán keresztül az artykat anyázni, inkább tanuljon meg rendesen játszani az E-75-jével.
Kacsa1 flies away...

(#7706) Jolet válasza Burgonya1 (#7705) üzenetére


Jolet
őstag

most aztán jól visszaválaszoltál :C szégyenlem is magam :U
az a lényeg, hogy ti tökéletesek vagytok :R

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7707) Burgonya1 válasza Jolet (#7706) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Nem mondtam ilyet, csak nem tudom, hogy mért leli örömét mindenki abban, hogy minket rossz fényben állít be. Mi sem vagyunk tökéletesek.
Mellesleg nem véletlenül büntetik szerintem az ilyeneket a wot fórumon....

(#7708) mcwolf79 válasza Chris0321 (#7701) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem is nagyon bejött a KV-1S. Rambózni nem lehet vele, mert ha beleszalad az ember 2 vagy annál több ellenfélbe mire újratölt a nagy böszme ágyú simán szétkapnak. De csapatban nagyon komoly sebzést ki lehet vele osztani. Nem utolsósorban a viszonylagos fürgeségéből is lehet profitálni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7709) Jolet válasza Burgonya1 (#7707) üzenetére


Jolet
őstag

Nem célom rossz fényben feltüntetni ártatlan embereket. De az végképp elfogadhatatlan, ha valaki önteltségében a csata utáni levelezésben kijelenti, hogy nem érdemel mást, aki ki meri lőni...
Tekintsd jóhiszemű jelzésnek, hogy ha már Ti vagytok a legjobbak, akkor mutassatok példát emberségből is.
Rám nem figyel a közösség, mert hozzátok képest nem vagyok jó játékos, de mégse engedek meg magamnak ilyen hangnemet...
Részemről nincs harag és a jövőben is megnézem a videóitokat és köszönök ha HUNS-os tankot látok a csatában, de Ti álltatok elő azzal, hogy tanítjátok a gyengébbeket, akkor tanítsátok embernek is lenni a példamutatásotokkal.
Persze ha nem, akkor nem... semmi se kötelező
Tekintsd tárgytalannak a beírásaim.
Köszönöm

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7710) krisss93


krisss93
aktív tag

Hogy kéne játszani a PzIII-al ?
Scoutoljak vagy mi?

(#7711) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

4. csatára meglett a AT az 50B-n. Szerintem lesz ez még jobb is.

(#7710) krisss93 Én valami olyasmi módon használtam anno. Elég jó a sebessége és a kanyarodási képességei is az ágyúi viszont nem. A frontja kisebbek ellen tud meglepetéseket okozni.

[ Szerkesztve ]

(#7712) Imilenni válasza krisss93 (#7699) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis ezen gondolkozom...hogy melyik ágat kellene elkezdeni!

Más: Ezt a képet most láttam..ez most kamu vagy mi?

Press "F" to pay respects.

(#7713) Bingisz válasza Imilenni (#7712) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezt valaki paintben dobta össze?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7714) Linkin válasza Imilenni (#7712) üzenetére


Linkin
senior tag

Ez mi a halàl elèggè kamunak tűnik

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7715) emre


emre
veterán

Végre egy jó hír. :D

0.8.6 SuperPershing nerf

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7716) Fel válasza Bingisz (#7713) üzenetére


Fel
addikt

WoT tank viewerrel.
Ugyanez .gif-ben: [link]
Szerintem arról van szó, hogy a 8.6-os SP modelljét hozzáigazították a sima Pershingéhez (mert azzal egyezik, bár arról nem fűztem be képet a gifbe).
Aki a nagy nerf feliratot meg hozzátette, valószínű arra gondolt, hogy csökken a páncél döntöttsége... Csak azt nem tudja, hogy a döntöttség mértéke nem feltétlen látszik a modellen, hanem az "csak" egy szám a jellemzői között.

(#7717) Arpee78 válasza Fel (#7716) üzenetére


Arpee78
senior tag

...arra gondolt, hogy csökken a páncél döntöttsége... Csak azt nem tudja, hogy a döntöttség mértéke nem feltétlen látszik a modellen, hanem az "csak" egy szám a jellemzői között.

Ez nekem zavaros, hogy érted ezt? Egy full függőleges felület, pl CGC v. Tigris frontpáncélja lehet akár 70 fokban döntött a "háttérben"?

(#7714) Linkin
Áruld már el miért balra dőlő ékezeteket használsz.

[ Szerkesztve ]

(#7718) olcsii


olcsii
aktív tag

Mentem szakaszban ket szlovén uriemberrel:) 3x E100 power:) 23 csatabol 20 nyert:) egy vereseg volt a mi hibank teljes mertekben:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7719) vhw válasza Arpee78 (#7717) üzenetére


vhw
addikt

Biztos mobilról ír és csak ezt tudja a gép.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7720) Bingisz


Bingisz
addikt

Szeretném megköszönni az összes gyökérnek, aki a régi platoon kezelés (egy oldalra kerülhetett több platoon) miatt nyivákolt, hogy gyakorlatilag nem tudok a barátaimmal játszani rendesen, mert a hülye MM fél-egy percig várakoztat minket, és a csaták többségében úgy kerülünk a lista aljára, hogy az ellenfélnél, még olyan alacsony tierű tank sincs mint a miénk.
Szerezzetek barátokat, játszatok együtt, és rakassátok vissza a régi platoon kezelést!

Üdv.: Bingisz

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7721) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Az előbb nagyon LoL lövésem volt Type59el. One shootoltam egy Black Prince-t 1190 hpról...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7722) Fel


Fel
addikt

Szeretem a kitartó embereket:

T-54-gyel volt csapattárs. Igaz, hogy fingja sincs mit csináljon vele, de azért nyomja. Csak így tovább!

(#7723) Cucuska2 válasza Fel (#7722) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hogy az istennyilába olyan magas az átlag XP-je?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7724) dfsz34 válasza Arpee78 (#7717) üzenetére


dfsz34
őstag

"Áruld már el miért balra dőlő ékezeteket használsz."

Szerintem androidot használ és nem állította át magyarra a billentyűzetet. Ott van olyan, hogy a másik irányba dőlő ékezetet adja be elsőnek. Már én is jártam így, azért tudom.

(#7725) csapee válasza Cucuska2 (#7723) üzenetére


csapee
senior tag

Es ugy hogy alig ol vele, ezer csatabol 370 kill.

Csapee

(#7726) fradi81 válasza krisss93 (#7710) üzenetére


fradi81
veterán

Kevés tank van ami ennyire nem jó semmire mint ez. Szóval csak ess túl rajta valahogy, ha nem sürgős akkor free xp-ből :)

moto g72, Ninebot d28e

(#7727) krisss93 válasza fradi81 (#7726) üzenetére


krisss93
aktív tag

hát fél óra játékkal összekapartam már rá 3k xp-t meg már minden modul megvan rá abból az időből, amikor a Pz IV-felé lehetett róla továbbmenni, szóval 1 délután és átesek rajta.

(#7728) Steelheart2 válasza krisss93 (#7710) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ne is mond.Én ott abba is hagytam azt az ágat.A pz3/4 ki van fejlesztve,de nem vettem meg.Gondoltam,hogy az sem lessz jobb.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7729) krisss93 válasza Steelheart2 (#7728) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát a 3/4-ről jókat hallani, de nemtudom meg merjem-e próbálni

(#7730) Steelheart2 válasza krisss93 (#7729) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én majd akkor megveszem,ha honap tankja lessz. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7731) tytyty válasza krisss93 (#7729) üzenetére


tytyty
tag

Szerintem egy rakás szar a 3/4,de stílus függő. 105 nerf után biztos jobb lesz.

(#7732) p06 válasza emre (#7715) üzenetére


p06
senior tag

Franko.... legalább már nem csak az ágyúja és a sebessége lesz *** de a páncél is.

Cucuska2: Szerintem Prémium.

[ Szerkesztve ]

(#7733) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hili.
A hónap tankja meg van már?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#7734) Spenike válasza Preda (#7104) üzenetére


Spenike
tag

Köszi

(#7735) Simulacrum válasza Bingisz (#7720) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Tippem szerint a játékosok 80%-a nem platooban játszik, jogosnak érzem, hogy ez így változott. De kíváncsi lennék a pontos számra.

(#7736) Antonius1978 válasza Remus389 (#7606) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is belepirkaltam a forumba, volt nekem is hozzaszolasom a dologhoz.
Legalabb 7es szintig siman lehet magyar tank es pancelvadasz agat csinalni, sot johetne 2 nemet ag is bele - tank+pancelvadasz - , sot a vasarolt olasz, lengyel, aztan az elfoglalt cseh-szlovak, ruszki jarganyokbol, meg a nemetek altal atadott francia tankokbol is johetne 1 kulon ag, lasd a kinaiak esetet.
A gond a 8as szinttol kezdodne, avagy folotte, ha mondjuk a Tas pancelvadasz 8as szintu lenne.
Sot, egy elkepzelt - voltak ra elkepzelesek a szobeszed alapjan - Toldi alvazon Buzoganyveto/Szalasi roppentyu lehetne mondjuk 8as tuzer :Y :C (ha jol emlekszem, 200mm-es volt a raketa feje)

UI : ami a japanokat illeti, nekik is voltak elkepzeleseik nehez tankokra, nagyon reg valami lengyel oldalon lattam egy rakas tervet ezzel kapcsolatosan (azota megszunt), amugy ha jol ertettem, azert nem gyartottak erosen pancelozott jarganyokat, mivel az oserdokben, meg a dimbes-dombos, hegyes videkeken nem tudtak volna hasznukat venni...

UI2 : az olaszoknak is volt rengetek fajta tankjuk, beloluk is lehetne csinalni siman egy olasz agat, mondjuk az o tankjaik sem voltak valami fenyesek, de 7es szintig naluk is siman el lehetne jutni.

[ Szerkesztve ]

(#7737) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha valaki szeretne keresni kis pénzt..az megpróbálkozhat azzal hogy most féláron megveszi a hummelt, és 8.6-bvan eladja..(Ha nem volt még :D )

Más: Szerintem ő már egy új generációs játékos

Press "F" to pay respects.

(#7738) Djuree válasza Cucuska2 (#7723) üzenetére


Djuree
félisten

miért olyan magas az? nekem még több egy kicsit, asszem 580, nem olyan sok ez :U
nem tudom a premet beleszámolja-e, én mióta játszok tavaly január óta, végig volt premem és lesz is. prem nélkül nem érdemes sztem tolni, úgy nagyon lassú a fejlődés. mondjuk így is eléggé...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7739) Fel válasza Djuree (#7738) üzenetére


Fel
addikt

Beleszámít a prémium. Ugyanúgy, ahogy a maximum kapott xp-nél is számít.
A teljesítményéhez (42% wr, 0,38 kr, 585 dmg) mérten soknak tűnhet, de biztosan végig prémiummal játszott/játszik (Máskülönben nem tudná magát eltartani. Bár szerintem így is veszi a búszter meg hasonló pakkokat, amikben kredit is van :) ).

(#7740) Bingisz válasza Simulacrum (#7735) üzenetére


Bingisz
addikt

És ezért azokat kell sz*patni, akiknek van játékostársuk?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7741) Djuree válasza Bingisz (#7740) üzenetére


Djuree
félisten

mert most mi a baj? miért szopatják a platoonokat?

Fel: mondjuk ahhoz a stathoz képest tényleg sok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7742) Bingisz válasza Djuree (#7741) üzenetére


Bingisz
addikt

Unom, hogy fél-egy percet kell várnunk arra, hogy bekerüljünk egy olyan csatába, ahol mi vagyunk legalul úgy, hogy az ellenfélnél, nincs is olyan alacsony tierű tank.

Más.: Mely tankok változnak a 8.6-ban: [link]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7743) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Semmi különös nem volt mégis sok a zixpí. :)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7744) Mcray válasza Bingisz (#7742) üzenetére


Mcray
senior tag

Szerintem is vicc, hogy "X"-szer 1 vagy néha már 2 percet kell várnom, hogy egy kva csatába berakjon a játék. És nem csak platoon esetén hanem néha egyedül is.

Ahogy Bingisz mondja, az, hogy Ti vagytok egyedül "X" tier-ek és rajtatok kívűl minden tank "X +1" tier az, meg a másik hányinger.

Mindez a Decemberi (Vagy Januári?) titkos MM belepiszkálás óta, amit érdekes módon rohadt módon nem reklámoztak. Helyette kihazudták a szemünket, azzal, hogy csak az Arty MM-et változtatták meg...

Mivel előtte is játszottam egy héten át, és utána is, azonnal érezhető volt a változás és nem csak én vettem észre. Persze a hivatalos fórumon jól le lettünk ugatva, hogy hülye pöcsök vagyunk. Azóta már azok is sírnak a fórumon, akik anno leugattak...

A vicc az, hogy 1 hónapja nem tudok játszani és nem biztos, hogy ez rossz nekem :DD (Csak a ketyegő prémium accountomnak, de annak nagyon)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7745) Djuree válasza Mcray (#7744) üzenetére


Djuree
félisten

én ezeket nem vettem észre 2-es szakasszal, pedig minden nap toljuk haverral. gondolom csak 3-as szakasszal csinálja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7746) Bingisz válasza Mcray (#7744) üzenetére


Bingisz
addikt

Decemberi volt az. Mondjuk én úgy emlékeztem, hogy kiírták a platoon változást is, de most visszanézve tényleg csak az artyk limitálását írják... :U

(#7745) Djuree: Igen, inkább hármassal, mert abból kevés van. De a ketteset is tudja szopatni...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7747) AlexWolf válasza AlexWolf (#7743) üzenetére


AlexWolf
senior tag

És pont most, amikor belejövök kell menni ebédelni anyámhoz :(

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7748) Djuree válasza AlexWolf (#7747) üzenetére


Djuree
félisten

nekem még reggeli se volt, nemhogy ebéd :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7749) Simulacrum válasza Bingisz (#7740) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Gondolom némi kompenzáció. Elég nagy előny ez, ha belegondolsz. Egyedüli játékosnak senki nem védi a hátsóját. Ha már ketten vagytok az tuti plusz.

(#7750) Preda


Preda
aktív tag

Na ezt érdemes megnézni nagyon izgi kör volt :). Végén adrenalin bomba volt.
Sebzésre nem volt nagy szám, de egyedül maradtam és sikerült megnyerni. Replay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.