Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7501) AlexWolf válasza Fel (#7498) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Btw... A prémium fogyócikkek közül a nagy javitókit/medikit, aut. poroltó árát felezték? Mert most csak 25 arany darabja ezeknek, míg a kávé, csoki, kóla, benzin stb. maradt 50 arany.

én ugyanúgy 20000 kreditért (illetve véletlenül 50 aranyért) vettem tegnap előtt nagy javítót.

Én is elterveztem, hogy akkor mégiscsak veszek valami tier 10 td-t, de még nem tudom biztosra melyik lesz, úgyhogy beállítottam a garázsba egy párat (O.268/263, T110E4/E3). Az O.268 a legsanszosabb, mert ahhoz vagyok a legközelebb.

Nekem T110E4 van. Nagyon szeretem. Ugyan kicsit lassan tölt, de egész gyors, !forog a tornya!, és olyan kis kompakt, nem egy böhöm. Ja és szemből elég kemény. Sok mindent átlő bárhol.

(#7500) Angel1981 Mi az a WOTG?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7502) remington2 válasza AlexWolf (#7501) üzenetére


remington2
senior tag

World of Tanks Generals

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#7503) Amfiton válasza Fel (#7488) üzenetére


Amfiton
tag

Mire volt jó ez a torony előre tolás?

(#7504) Bingisz válasza Patrick76496 (#7495) üzenetére


Bingisz
addikt

Na akkor az E-100 is gurul be a garázsba. :))
Teszten úgy is próbálgattam, és egész jónak tűnik. Vicces amikor rám jön a T57 Heavy, aztán kitáraz a beforgatott toronyfrontomra szemből. Utána csodálkozik, hogy kitárazott, azt én még mindig full hp-n vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7505) psycroptic válasza Bingisz (#7504) üzenetére


psycroptic
őstag

Az e-100 az nekem is tetszik, lenyomtam vele majd 100 csatát és még mindíg bejön. Így, hogy előrébb tolták a tornyát növekedett vajon a gundepressionje?

PSNID: Tomy83PS

(#7506) AlexWolf válasza remington2 (#7502) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ez nem április elsejei tréfa volt?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7507) BaLee válasza psycroptic (#7505) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem, a gundepressionje maradni fog azt írták.

(#7508) hfrici


hfrici
aktív tag

Érdekes, amikor vesztes csatában több Tp-t kapok, mint az ellen legjobbja :)

(#7509) Djuree válasza AlexWolf (#7506) üzenetére


Djuree
félisten

nem hát :N ebből is pénzük lesz, sok :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7510) Atlantis válasza Patrick76496 (#7495) üzenetére


Atlantis
veterán

Seggem földhöz verem örömömben... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7511) psycroptic válasza BaLee (#7507) üzenetére


psycroptic
őstag

Kár, pedig nem lett volna rossz úgy is kihasználni.

PSNID: Tomy83PS

(#7512) Simulacrum válasza hfrici (#7508) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Minden elismerésem! Nekem kicsi hiányzott egyszer-egyszer, de még nem jött össze.

(#7513) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki nézte már, esetleg került csatában, az új pályát/ra?!?
Milyen lett, mennyire játszható? Esetleg olyan, mint a 8.5-ös új, hogy tulajdonképp egy helyen van csata - kanyon -, aki azt megnyeri, megnyeri a csatát?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7514) Angel1981 válasza Cseri0058 (#7453) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ergo full felesleg!"

Nem értünk egyet, arty ellen igenis nagyon jól jöhet szerintem - persze ki kell próbálni. :)

(#7515) Iron Funeral válasza Angel1981 (#7514) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem nem fog kelleni, legalábbis abból amit láttam... nem fog többé dominálni az arty.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7516) krisss93 válasza Iron Funeral (#7515) üzenetére


krisss93
aktív tag

Na eddig megoszlanak a vélemények, most dominál avagy nem dominál az arty?

(#7517) szbalogh válasza krisss93 (#7516) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha hagyod dominál, ha nem hagyod nem dominál.

Nick: HE_Storm

(#7518) krisss93 válasza Fel (#7498) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ugye jól tudom, hogy megemelték a TD-k kredit és xp szorzóját is?

(#7519) Simulacrum válasza jano_77 (#7513) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ezt írtam máshol:
Nekem olyan El Halluf érzetem volt az új pályán. Jó TD helyek, arty-nak fekvő térkép. Szép, kb. két útvonal a két oldalon és középen való scoutolás a várható taktika. Jó nagy térkép, sok házzal.

Azóta egy csatát mentem rajta, nem egyutas volt és izgalmasan alakult.

(#7520) Iron Funeral válasza krisss93 (#7516) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jelenleg? Splash, free dmg... dominál.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7521) L4mie válasza krisss93 (#7518) üzenetére


L4mie
veterán

a rontást szedték le róluk.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7522) krisss93 válasza L4mie (#7521) üzenetére


krisss93
aktív tag

Jó, de az a jelenlegihez képest emelés :D

(#7523) Remus389


Remus389
veterán

ez az S -35CA bár nagyon ronda, de egész jó, stock agyuval első csata 4 kill

kv1, Churchill -eket penetraltam

nagyon nagy a kiterithetoseg is, tier 5 jól keres

egész fürge, szóval ajánlott, de tényleg ronda

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7524) Pete55555 válasza Remus389 (#7523) üzenetére


Pete55555
addikt

Mivel, ha megnézed a stock ágyú a legjobb rá...
Nem is érdemes a többit kifejleszteni

...Szeretem leracsniztatni...

(#7525) jahrn válasza krisss93 (#7516) üzenetére


jahrn
senior tag

A teszt szeron errol nehez velemenyt alkotni, tekintve h a jatekosok nagy resze - koztuk en is, az uj US tier 9 arty egeszen bejon - az uj SPG-ket probalja. Ami az SPG credit szerzeset illeti, elso csatamban az M53/M55-el ossz vissz 2k sebzest osztottam ki , kilottek es buktuk de meg igy is nyereseges volt ami t9-en elegge meglepo.

(#7526) Remus389 válasza Pete55555 (#7524) üzenetére


Remus389
veterán

nézegettem a többit is, a legnagyobb ágyú rá szerintem előrelépés, enyhén kisebb a pen, de sokkal nagyobbat sebez

na mindegy azt még azért kipróbálom

az első csata jól sikerült, igazi véleményt csak később tudok majd mondani, de eddig jó, az is tetszik hogy nem olyan lassú

eddig 4:0 a kill/death. :)

kis szerencsével 5 is lehetett volna, az én hibambol

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7527) Iron Funeral válasza jahrn (#7525) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amúgy még mindig telibenyom tankokat, de érezhetően pontatlanabb lett a dolog, lassabban is céloz plusz jobban szétugrik a célkereszt amikor mozgatod a járművet.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7528) dfsz34 válasza szbalogh (#7517) üzenetére


dfsz34
őstag

Ahogy nézem, sokat nem fog a helyzet változni arty kérdésben. Egy dologban lehet bízni, hogy kijön a WT a földi csatákkal és komoly konkurrenciát támaszt végre a WG-nek. Ha csak annyit csinálnak, hogy értelmesebben megalkotják az artyk szerepét, akkor már sok játékos fog átpártolni az érdekesebb, pörgősebb csaták miatt és/vagy végre a WG is nekiveselkedik megoldani ezt a problémát végérvényesen.

A 8.6 után szerintem rahedli sok arty lesz, hogy az újakat kipróbálják, a javított xp és credit termelést kihasználják meg a tier besorolást is. Ha mindez nem lenne elég, olvastam, hogy készen vannak a brit SPG ág tervezésével is, ami még az idén jöhet, na nee, megint egy rahedli újabb ember elkezdi azokat húzni, annyi lesz arty, mint égen a csillag.

Nem tudom mi a fenét akar a WG az artykkal, de szépen apránként tönkreteszi velük a játékot. A konkurrencia meg pont most ébredezik.

(#7529) Remus389 válasza Iron Funeral (#7527) üzenetére


Remus389
veterán

hát ha ilyen lesz, hanyagolni fogom az artykat, lesz max 1 amit leduplazok a változatosság kedvéért

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7530) Remus389 válasza dfsz34 (#7528) üzenetére


Remus389
veterán

konkurrencia? mi a neve?

szerintem hiba a mostani arty bővítés és gyengites is

illetve csak gyengiteni kellett volna, inkább a töltési időket kellett volna megnovelni 20%-kal azt csók

valóban, ezzel hogy új arty-kat hoznak be, sokan ki akarják próbálni

de minek? eléggé egyforma az arty gameplay szvsz

meg tiger p alvazu arty szvsz tervezoasztalon se volt, nevetséges fiktív

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7531) dfsz34 válasza Remus389 (#7530) üzenetére


dfsz34
őstag

Még csak képek vannak, de ahogy olvasom már eléggé előre haladtak a fejlesztéssel, de pont a WG miatt elég nagy a titkolózás, főleg a játékmenettel kapcsolatban. Ha csak annyit megcsinálnak, hogy a tankoké lesz a főszerep a magas tierekben, már érdemes lehet váltani, aki tankkal akar játszani.

WT

(#7532) bullseye válasza Remus389 (#7530) üzenetére


bullseye
addikt

War Thunder gondolom. De mikor lesz ott földi csata?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7533) AlexWolf válasza dfsz34 (#7531) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Majd ott meg azért fogsz sírni, mert egy hajó a tengerről vagy egy mocskos, szemét, aljas, föntről, repülővel támadó, gerinctelen féreg fogja kilőni a tankodat...mert miért ne?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7534) Mottie válasza Pete55555 (#7524) üzenetére


Mottie
őstag

De érdemes kifejleszteni különben a következő Tirerekkel szop a sz ember :D Rátenni viszont már nem érdemes :D

Be Victorious!

(#7535) Remus389 válasza dfsz34 (#7531) üzenetére


Remus389
veterán

az a baj ezzel, hogy sokkal jobbnak kellene lennie mint a wot-nak, grafikaban, fizikában, tank választékban

és a wot elég nagy előnyben van, nekik viszonylag kis erőfeszítés kitiltani tier 10-ben az artykat

annyit kellett volna hogy tier 10-ben vagy 1-1 vagy 0 arty

tier9-ben max 2-2

és kész

én nem hiszem hogy lekezdek mást hisz annyi tankom van már

arty-k se zavarnak, fedezekbe kell huzodni és kész, nincs ezzel probléma, csak a noobok sírnak emiatt, illetve ha nincs akkor mozogni

engem egész ritkán lő ki arty

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7536) dfsz34 válasza AlexWolf (#7533) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez nem sírás, hanem ha valamiért fizetek, akkor lehetnek elvárásaim. Én nem arty préda akarok lenni, hanem játszani szeretnék a tankkal, taktikázni, összecsapni és akár néha nyílt terepre is kimenni, mert miért is ne ? A nagy tankcsaták nem arról szóltak, hogy bújkálok az arty elől egész idő alatt és taktikámat annak rendelem alá, hogy nehogy meg tudjon lőni egy arty, mert akkor pillanatok alatt végem van.

Kicsit olyan a helyzet most, mint a nyugati fronton volt a németek helyzete a VH-ban. Dugdosni, rejtegetni kell a tankokat és a járműveket, bújkálni. A különbség, hogy a játékban az artyk töltik be a szerepet, amíg a háborúban a szövetségesek elsöprő légifölénye volt az oka.

Én egy ember vagyok, nyilván le lehet sz.rni a véleményem, de az látszik, hogy nem kevesen gondolkodnak hasonlóan, viszont per pillanat nincs konkurrenciája a játéknak. Hidd el, hogy sok minden megváltozhat, ha kapnak egy konkurrenst.

Ha jó lesz és nekem megfelel a játékmenet, akkor én átmegyek és a WoT-on meg maradjanak az artisták, felőlem azt csinálnak, amit akarnak.

(#7537) Mottie válasza Remus389 (#7535) üzenetére


Mottie
őstag

És akkor hogy kezeli le a játék a 3-as arty platoont? Sajnos amiatt nem ehet 3 alá vinni a max arty számot...

Be Victorious!

(#7538) Remus389 válasza dfsz34 (#7536) üzenetére


Remus389
veterán

de ha így van, miért nem alkalmazkodsz?

ha sok az arty jatsz annak megfelelő módon, próbálj meg az arty fejével gondolkodni

szerintem ad egy kis pluszt a játékhoz, nélkülük primitivebb lenne

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7539) Remus389 válasza Mottie (#7537) üzenetére


Remus389
veterán

ez simán megoldható lenne, ha platoonba nem lehet 3 arty, addig nem enged és kiírja miért

max 2 és még valami

különben ha t-50-el vagy elc amx-el vagy, kifejezetten hiányolom ha nincs arty, elveszik a csemegéket, a sok síró noob miatt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7540) AlexWolf válasza dfsz34 (#7536) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az a baj ezzel, hogy a gondolatmenettel, hogy kb ugyanaz a párhuzam mint a WoW-val. A WoW kezdése óta is eltelt már minimum 9 év. Folyamatosan jelentek meg "a most lemossuk a WoW-ot a színről" MMORPG-k, de valahogy mind eltűnt a süllyesztőben. Amikor megjelent egy-egy új játék mindenki a WoW-val kezdte el összehasonlítani (hidd el kb az összessel játszottam pár hónapig), és rövid időn belül (max fél év) a játékosok nagy része vagy visszament WoW-ozni vagy abbahagyta az adott játékot. mint én is.

És ugyan ez a helyzet a WoT-tal is. A WG nagyon jókor nyúlt bele egy témába, és alkotott meg egy alapművet. Innentől minden MMO tankos játék, akármilyen forradalmi újításokat is tartalmaz majd, a WOT "koppintása" lesz. És ha ügyesek a srácok ezeket a technikai újításokat szépen átemelik majd a WOT-ba ezzel is erősítve azt, hogy még mindig ők a legjobbak.

Te meg nagy dérrel-dúrral átmész majd a WT-be vagy akárhova, aztán meg 1-4 hónap múlva visszajössz, mert "mégis csak Malinovka, meg Prokhorovka az igazi otthonod, ja és a rohadt artykat meg kivehetné már végre a WG!" vagy abbahagyod.
ez már csak ilyen.

(#7538) Remusz911 ezzel kb 1000%-osan egyetértek. És mielőtt elkezdi valaki, hogy biztos azért gondolom így, mert mocskos artysta vagyok, megsúgom, hogy a csatáim kb 3-4 %-át toltam artykkal, nem is túl eredményesen. Egyszerűen kellenek artyk a játékba és kész. Mert így lett kitalálva.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7541) csapee válasza Remus389 (#7530) üzenetére


csapee
senior tag

Az arty-t en mondjuk ugy kepzelnem el, hogy ettol rovidebb toltesi idovel kisebb sebzessel de joval nagyobb celkorrel.

Csapee

(#7542) Mottie válasza AlexWolf (#7540) üzenetére


Mottie
őstag

Szerintem minden játékban van az artkre 'hajazó' játékstílus.. Sniper, stb. ÉS kell mert különben annyi lenne az egész játék, hogy kivonulunk a mező közepére oszt lövünk. Nagy izgalom lenne.

Be Victorious!

(#7543) Steelheart2 válasza csapee (#7541) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én meg bedugult ágyuval.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#7544) jano_77 válasza dfsz34 (#7536) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elegendő lenne pl megoldani a több magos proci használatát is!
Nekem az is felüdülés lenne és nagy előre lépés WG részéről!
Konkurenciánál ehhez hogy viszonyulnak?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7545) Plasticbomb válasza dfsz34 (#7536) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem teszik lehetővé az artyk, hoyg a mezőn szedd a virágokat.. Édes istenem...

Azzal teljesen egyetértek, mint artysta, hogy 3nál több/ oldal ne legyen az artyból.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7546) Remus389 válasza jano_77 (#7544) üzenetére


Remus389
veterán

a 8.6 az tudni fogja?

legalább két magra kéne elosztani a terhelést, mindenkinek legalább két magos procija van már

mondjuk nagy gyorsulást nem várok ettol, talán az elején mikor sok a tank az javulhat, de az úgyis mindegy

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7547) AlexWolf válasza csapee (#7541) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem az artyknak úgy kéne működniük mint ahogy a valóságban is. Vagyis mondjuk 3-4 térképnyi távolsággal odébb leállna 100 arty és időnként megszórnának 1-1 négyzetrácsot a térképen, ahol az adott csata folyik.
Természetesen aki éppen ott tartózkodik az 95-100% eséllyel, hogy meghalna (függetlenül attól, hogy barát vagy ellenség). Ja és a gyors tankok sem érnének oda hozzájuk a csata végéig.
Ugyanis kb így működtek az artyk a valóságban.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7548) BaLee válasza AlexWolf (#7533) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Valahol én is ezt érzem. Kinek lenne ehhez nagyobb tőkéje, mint a WG-nek, hogy csináljon egy ilyen all in one játékot hajókkal, repülőkkel, tankokkal. Mégsem nagyon halad vele.
Ki fogom próbálni a WT-t, mert már annyi jót hallottam róla meg már jó 4-5 éve álmodoztam egy olyan játékról amiben szervereken repülőkkel lehet lőni egymást, de amint kicsit megvariálják ezt is, lesz benne tank, hajó meg minden, akkor majd azon kezd el idegeskedni az ember, hogy kilőtte a hajó, meg lebombázta a repülő, nem elég a többi tankra figyelni stb.

Most itt az újdonság varázsa, rámoccannak az emberek, kérdés meddig tart ki a lelkesedés.

Bár én örülnék, ha lenne a WoT-nak egy erős konkurenciája mert őket is a jobb fejlesztések irányába terelnék és elkezdhetnének versenyezni a játékosokért.

Most csak mosolygok azon, hogy olyanok mondják, hogy mennyire happy a WT akik képesek felhúzni magukat a WoT-ban kb. mindenen, nem adok nekik többet mint pár hónap és sokkal több mindenen fogják felhúzni magukat abban a játékban. :)

(#7549) Remus389


Remus389
veterán

igazából ahelyett hogy rengeteg új arty-t hoznanak be, ahelyett lehetne végre egy új "International " nemzet, amibe beleferne a toldi, mindenféle egyéb nemzet tankja, román, cseh, spanyol, japán, svéd... etc

ennek örülnék, magyar tankkal is lehetne menni, pl Zrínyi rohamloveg

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7550) wanted5 válasza Remus389 (#7549) üzenetére


wanted5
őstag

akkor lesz csak igazán vége a játékélménynek, így is elég zöldség van a játékban, a saját nemzeti tankok meg még többet fognak csábítani...
nem az arty-kal van a probléma hanem a játékosokkal, mikor tier 10-ben azt se tudja hogy ő egyáltalán most számítógép előtt ül, nem csak egy TV-t bámul, mikor 3-4 top tank afk, vagy a vízbe hajt, vagy szimplán lövöldözik egymást, milyen felemelő is azt nézni...

a war thunder-ben egyetlen pozitív dolgot látok, ha igaz.. úgy tudom hogy ott nem a győzelem-vereség alapján megy a jutalmazás, hanem teljesítmény alapján,
ok a WoT-ban is ha nem csinálsz semmit hiába győzöl, semmit sem kapsz, de vereségnél ugyanarra a teljesítményre lényegesebben kevesebbet kapsz, mintha győztél volna

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.