Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7801) Linkin válasza dfsz34 (#7797) üzenetére


Linkin
senior tag

honnan van az infó?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7802) Bingisz válasza RAiN91 (#7799) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem rakhatna be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7804) Remus389


Remus389
veterán

jó lett ez az indien panzer, csak stock állapotban volt rémes

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7805) emre


emre
veterán

ma már másodszor szakad meg a kapcsolat a szerverrel játék közben
másnál volt hasonló?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7806) Zeratul válasza Remus389 (#7772) üzenetére


Zeratul
addikt

Páncélzata szvsz nincs jó lemodellezve. Baromi döntött és domború a frontja mégi úgy lövi át minden mintha alufólia lenne esélye nincs a lepattanóra.

(#7807) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Mik a tapasztalatok és a vélemények a T-150ről? Illetve a KV-1Sről?

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#7808) emre


emre
veterán

beszarás délután milyen csatáim vannak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7809) Bingisz válasza emre (#7808) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem is hasonló élményeim vannak. Este szerintem megyek inkább a teszt szeróra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7810) Stigma.HC válasza Bingisz (#7809) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én meg lemászok kis tierbe trollkodni. Rájuk fér úgy is ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#7811) Preda válasza emre (#7808) üzenetére


Preda
aktív tag

Szintúgy, de nekem egy hete.

(#7812) csapee válasza Pfiucska (#7807) üzenetére


csapee
senior tag

A t-150 lassu, nagyon lassu.

Csapee

(#7813) Angel1981 válasza Linkin (#7763) üzenetére


Angel1981
veterán

Akárhogy is, nerfelni egy prémtankot enyhén szólva nem etikus!
Jó, hogy elsősorban farmolásra való, de anno amikor megveszi az ember, egyfajta "teljesítményért" is fizet!
Szerintem ha egy ilyesmit meglépnek, másban buffolni illene, vagy szállítsák lejjebb az árát, a különbözetet meg kapja meg a delikvens (előbbi az egyszerűbb)!

(#7814) grex4


grex4
aktív tag

ptr-nek menyi hely kell már? Állandóan criticalozik mert fogalmam sincs mennyi elég neki. Lekapta az 5gigát és ugyanezen a meghajtón kell neki hely vagy a c-n is? mennyi?

üdv

(#7815) Diarmand válasza Angel1981 (#7813) üzenetére


Diarmand
senior tag

A prémium tankot nem veszed meg, ergó nincs a tulajdonodban ahogy az accod sem. Csupán bérled a WG-től s így, mivel a tulajdonjog a cégé, azt nerfel vagy buffol a prémtankokon amit akar ;)

(#7816) fradi81 válasza Pfiucska (#7807) üzenetére


fradi81
veterán

T150 kicsit kevesebbet sebez, lassabban mozog, de jóval gyorsabban tölt mint a kv-1s, és a páncélja is jobb.

moto g72, Ninebot d28e

(#7817) echterion válasza Diarmand (#7815) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez csak akkor állná meg a helyét (illetve akkor lenne korrekt), ha ettől a "bérléstől" vissza lehetne lépni. De ez jelenleg nem lehetséges, csak úgy, ha bukod azt az aranymennyiséget, amit elköltöttél a tankra, ergo nincs értelme a visszalépésnek.

**********

(#7818) Csabi04 válasza emre (#7808) üzenetére


Csabi04
tag

Azt hittem csak egyedül vagyok. Tegnap 17-bol 3-at. Ma jobb volt 20-bol 6-7-et nyertem. A legjobb az volt mikkor az IS3-al 1000 sebzéssel első voltam egyedüli T8-ent T10-es csatában. Ilyenkor a sebzésre megyek és megpróbálok a csapattal menni, hogy ne az legyen, hogy meg semmit se sebzek és szembe találom magam 4-5 ellen féllel. De így is nehéz csinálni valamennyit, mert mennek fejjel a falnak mintha 300 mm páncél lenne.

grex4: Nekem 14,6 GB-t foglal a teszt szerver, ha erre érted a ptr-t.

[ Szerkesztve ]

(#7819) Linkin válasza Diarmand (#7815) üzenetére


Linkin
senior tag

Az lehet csak akkor mindenki fellàzad mert az sp-nek csak a pàncèlja van.így nem etikus elvenni tőle ès nem is fogjàk amilyen làzadàs volt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7820) grex4 válasza Csabi04 (#7818) üzenetére


grex4
aktív tag

értem. köszi. akkor írhatok még egy dvd-t :)

üdv

(#7821) Fel válasza Csabi04 (#7818) üzenetére


Fel
addikt

"Nekem 14,6 GB-t foglal a teszt szerver" - Az sok.. Töröld ki az updates mappa tartalmát, és máris kevesebb, mint 10 GB elég lesz neki.

(#7822) Jolet


Jolet
őstag

ezért játszom két napja a tesztszerveren :-)
tele van oroszokkal, nincs tele hülyékkel
persze akad pár noob, de összességében nagyon élvezetes, hogy mindenki tier10-ben nyomja
szinte sosincs lemming train
ha vesztünk is élvezem
persze jó nagy bukókkal, de rossz szájíz nélkül lehet játszani
kár, hogy nem megy egész évben :-)
valahogy ilyennek képzelném az eredeti WOT-os is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7823) gebol18 válasza Jolet (#7822) üzenetére


gebol18
csendes tag

Én is ezt vettem észre,hogy teszt szerver játszhatóbb és élvezetesebb (nem a rengeteg pénz és exp miatt),mint a sima szerver.

"gabeszito"

(#7824) Diarmand válasza echterion (#7817) üzenetére


Diarmand
senior tag

Amikor regeltetek, akkor volt az a rész amit soha senki nem olvas el, dereng már? :D
A WN Terms of Service-ben szépen le vagyon írva a C/3-ban pontjában a ldolog, de kiemelnék a C/2-ből egy mondatrészt: you do not have any ownership rights in the cash items.

Innentől kezdve senkit nem érdekel, hogy etikus vagy nem etikus mert elfogadtuk, szóval mindig a farok rosszabbik végén leszünk :)

(#7825) myckey válasza csapee (#7812) üzenetére


myckey
veterán

ez inkább a TR6 csörcsilre igaz.
vagy a Matilda,T28 tól felfele lévő amcsi TD-k re
de a KV-3,KV-4 is jóval nehezebben mozog.

a T-150 bőven vállalható.

Pfiucska
KV1S med-heavy feeling.
egy nagyot odabaszó ágyúval,amit persze tudni kell kezelni.

T-150 szerintem felhasználó barátabb ágyúval rendelkezik.
mozgékonyságra gyengébb.
péncálzatra jobb

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7826) Jolet válasza Diarmand (#7824) üzenetére


Jolet
őstag

amúgy én sem értem mi a probléma?
ha a bérlés hasonlatnál maradunk a bérautó leadása után se kapod vissza a pénzed
ennyibe kerül, hogy használhasd és ennyi
nekem egy sincs, mert egyik se tetszik annyira, hogy pénzt adjak érte
ez is egy választás

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7827) echterion válasza Diarmand (#7824) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindig van egy megmondóemberke...attól, hogy még le van írva, nem kell, hogy szentírás legyen. Te vajon elolvastad a windows-od, a vírusirtók, az összes általad felpakolt progi eula-ját? Na ugye, hogy nem. Okoska. Mindegy, mindenki úgy gondolkodik, ahogy akar, de csak ezért szerintem tök felesleges volt idejönnöd. :U

**********

(#7828) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Victory!
Map: Widepark
Date: 2013. június 2. 20:41:24
Vehicle: AT 7
Exp: 5 334 (x2) + Credits: 69 091
Achievements: : Radley-Walters's Medal, Top Gun, Master Gunner, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

13 XP hiányzott, hogy az eddigi csúcsom megdőljön... Na majd legközelebb. ;]

(#7829) emre válasza Jolet (#7822) üzenetére


emre
veterán

ilyen volt a béta időszak
volt hogy egymás után többször is találkoztunk ugyanazokkal az arcokkal

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7830) #35692544


#35692544
törölt tag

hogy ma semminem elég a győzelemhez :(((

[ Szerkesztve ]

(#7831) Jolet válasza emre (#7829) üzenetére


Jolet
őstag

de szép is lehetett :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7832) krisss93 válasza echterion (#7827) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ha valami probléma van vele a jogász tuti elolvassa hidd el :U
Aztán attól, hogy nem ismered a szerződés részleteit még vonatkozik rád.

(#7833) Pete55555 válasza #35692544 (#7830) üzenetére


Pete55555
addikt

ZKRobi nem rossz player ;]

(HAD-A-s vagyok, amiatt ismerem)

...Szeretem leracsniztatni...

(#7834) Diarmand válasza echterion (#7827) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csillagvirág neked mond az valamit, hogy Szerződés? Nem? Mert még ott a tojáshéj a seggeden, persze bízom benne, hogy képes vagy felfogni a szó jelentőségét. Nem mellesleg nem csak az lehet szerződés ami le van írva egy A4-es papírra ;)

Btw februárban regeltem be és azóta is követem a topicot csak nem nagyon írok mert nincs miért. Persze az ilyen unicum hsz-ek mint a tied, mindig megmozgatják a fantáziámat ;)

Egy hsz-szel Jolet meg leírta amit fentebb én csak valszeg nem olvastad el - vagy nem értetted meg.

És bocs, de ezen még mindig sírva röhögök :DD
attól, hogy még le van írva, nem kell, hogy szentírás legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7835) krisss93 válasza emre (#7829) üzenetére


krisss93
aktív tag

Régi szép idők......Egyébként vicc, hogy a zárt béta második hónapja óta játszom ezzel a mocsokkal és alig van 4000 csatám XD

(#7836) dfsz34 válasza Diarmand (#7834) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez olyan, mint a nyelvtan náci. Ha szóba kerülnek ilyen témák, akkor mindjárt ugrik valaki überokos és osztja az észt. Ha te mindig minden ászf-t és minden apróbetűt átolvasol, akkor gratulálok neked. Egy prémtank vásárlása ugye nem lakáshitel, mert azt tényleg átnézi az ember. Ez egy játék, ahol fizetek valamiért és ha nerfelik, akkor meg szólok érte.

Nem arról van szó, hogy beperlem őket az únió legfelsőbb bíróságánál, mert akkor igazad lenne, hogy minek ugrál a mezei user.

Ha valamiért fizetsz, akkor felhasználó is vagy és jogod van kultúrált keretek között elmondani, hogy mit gondolsz a termékről, arról is ha bérelsz egy autót és kiszedik belőle mondjuk a navigációt, mert most a tulaj úgy döntött, hogy az csak másik autóba jár. Perelni hiába perelnéd, nyilván, de attól még miért baj, ha elmondod, hogy mit gondolsz róla ászf ide vagy oda?

Remélem megértetted a különbséget.

(#7837) csaba17


csaba17
senior tag

heló mindenki

a mai napon csak nálam voltak gondok a játékkal? 2x is megszakadt a kapcsolat csata közben, persze jött a forma szöveg hogy a szerver túlterhelt meg lehet a beállításaid hibásak, utána pár percig egyik szerverre sem tudok csatlakozni.
volt egész nap netem, nem szokott elmenni még egy pillanatra sem plusz skypeolok egész végig szóval a netemmel nincs gond.
másnál is adódott ilyen gond a mai nap?

(#7838) emre válasza csaba17 (#7837) üzenetére


emre
veterán

gondolom előbb írsz és csak utána olvasod el legalább az utolsó oldalt :U
(vagy utána sem)

Nálam is megszakadt kétszer, csata közben.

(#7811) Preda
Én még délelőtt tudtam játszani, tegnap meg kifejezetten jó napom volt. [link] De valamelyik nap szakaszban sem akart összejönni semmi sem, meg meg hummellel nem tudtam egy értelmes kört menni. Ha gondolod megpróbálhatjuk megtörni az átkot. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7839) Antonius1978 válasza Preda (#7774) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a hozzaszolasod.
Erdekes, tablazatbol nezted az alca ertekeket ? Hogy letezik, hogy a kozepes tanknak is olyan sok legyen az alcaerteke mint a felderitoke ? Ez biztos ? Amugy ha igen, az nagyon remek, ugyanis a kinai legenysegnek eppen alcazast tettem, mondjuk a parancsnoknak mentort, hogy az 5ik legeny is fejlodjon, epp most erte el a 100%ot.Szoval lesz egy lathatatlan kici kinajom :)
Akkor lehet hogy a KV-13, es a Pershing melle oda fog kerulni a T-34-1-es is mint kedvenc tank, csak sokkal jobb lesz a KV-13-nal az alca, a pancel es a loveg miatt.
Nos termeszetesen, minden tank szar alap allapotban es kepzetlen legenyseg nelkul...most epp a Type-58-al kuszkodom, a Type 34 legenysege van benne, mondjuk kapott ventit es toltesgyorsitot szerencsere, igy elerik a 88%-ot, de alap motor van benne, csak a tornyot es loveget voltam hajlando SZTP-bol kifejleszteni, habar a T-34-1 kifejlesztese utan ki kell gyujtsem vele a 11 ezer TP-s motrot is, ha nem akarok nagyon szivni az alap motorral a T-34-1-en.
Te milyen felszerelessel hasznalod, es mit adtal a legenysegnek ?

EMRE : ha jo az alcaerteke, akkor egy periszkoppal vagy tavcsovel beallhatsz egy bokorba esetleg, nem ?
Ha Preda tanitott meg az E-75-el jatszani, remelem nekem is mutat majd valamit ha megkerem, ugyanis meg 50 ezer TP es megveszem az E-75-t.

[ Szerkesztve ]

(#7840) csaba17 válasza emre (#7838) üzenetére


csaba17
senior tag

ide kb óránként jön elég sok hozzászólás, szoktam olvasni de legtöbbször ilyenről nincs szó.

(#7841) scyllarus válasza Pfiucska (#7807) üzenetére


scyllarus
veterán

A KV-1S az egyik legnépszerűbb tank. Én utálom. (Idén 60% felett van a wr-em vele, tehát nem azért, mert béna vagyok vele). A T-150 ritkább, de privát véleményem szerint min. 2X jobb. Van tesztszeró, próbáld ki mindkettőt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7842) myckey válasza emre (#7838) üzenetére


myckey
veterán

tegnap tényleg egész jó volt a szakasz
még párosban is nyertünk többnyire.
nekem is lett 29 meccsen majd 76% WIN

persze azért akadtak kiakasztó meccsek,de hát mikor nem :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7843) krisss93


krisss93
aktív tag

Újra kell alkotnom a hetes tankokról írt listámat és Tiger P-t a Tiger H-mögé sorolnom...
egyszerűen a 200mm páncél semmit sem jelent (meg mindenki tudja hol kell lőni).
Viszont az a + mozgékonyság jól esne ami a H-ban megvan....

(#7844) Diarmand válasza dfsz34 (#7836) üzenetére


Diarmand
senior tag

Látom Kedves neked sem megy a dolog. Nos lássuk. Nem én írtam fentebb, hogy mi lenne ha visszakapnánk arany egy részét a nerfelésért, etikátlan stb...
Nem kell a fölösleges rizsa. Elfogadtál egy szerződést és ők aszerint járnak el. Hogy ez nektek nem tetszik? Így jártatok bazd meg, nehogy már az én hibám legyen :D A példáidra sincs szükség, hisz egy autókölcsönzőben nem fogják menet közben nerfelni a lóerőt vagy ha igen kérlek mutass egy ilyet, esetleg benne van a szerződésben, hogy amíg használod változtathatnak rajta? Nincs. Fölösleges két, ugyan hasonló, de funkcionalitásban teljesen eltérő dolgot összehasonlítani.
Ez egy játék, ami ráadásul még mindig béta, folyamatosan nerfelnek meg buffolnak, így teljes joggal szedhetik darabjaira a drágán megvett prémtankjaidat, mivel az övék. Persze károghattok tovább ha akartok...

[ Szerkesztve ]

(#7845) vJokka


vJokka
aktív tag

World of Tanks || 8.6 Artillery Gameplay Preview

Asszem az MM-t még többen fogják szidni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#7846) Patrick76496 válasza Fel (#7658) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, természetesen mindent megkapott. A jelszóváltoztatósat én is megkaptam.
Nekem ki van kapcsolva a dinamikus kamera, ez teljesen más. Amikor egy TD-vel sniper módban szeretnék fordulni, sokkal lassabban forog, szaggatva.
Én mindenképpen ki szeretném fejleszteni a 263-mat, mert nagyon imba. Gyors, pattogós, pontos, aránylag gyorsan szűkül, jó a DPM-je, gyönyörű, ahogy kinéz. Az a tank szinte tökéletes. Bár csak kicsivel 2500 feletti átlag sebzés jött ki vele (ami nem sok szvsz egy T10-es TD-vel), de így is rengeteg lehetőséget látok abban a tankban. Ezért megéri szenvedni a SU-101-el. Érdekes tank, a 2704-es DPM-jén, a sebességén és a (8.6-tól) 330-as átütésű gold ammo-ján kívül nincs sok előnye, nem tudom, hogy gondolják, hogy ez balanszolt tank. Azért van pár szép darab a másik ágon is, eddig nem is gondoltam volna, hogy a D-25S-el a SU-152-nek 3163 a DPM-je. Durva, hogy jobb percenkénti sebzéssel rendelkezik, mint bármelyik T10-es TD.

(#7666) dfsz34: Most már én is elolvastam, és tényleg. A szakasztársam megint kapott egy körben aranyat, pontosan nem tudom mennyit, mert elfelejtette ideadni a screenshot-ot, kb 140 lehetett. De semmit különöset nem csinált, főleg az első körben, Leo-val alig sebzett ezret. Én is kaptam ma 80% kreditbónuszt néhány körömben T10-es tankkal event fejében, érdekes, hogy újabban a teszten is próbálgatják ezeket.

(#7737) Imilenni: Ha annak a filternek belinkelnéd a letöltő linkjét, azt nagyon szépen megköszönném! :R

(#7775) bullseye: Miért nem kopogsz be inkább hozzá? :DDD

(#7767) Preda: Haveromnak is van WZ-120-a, és azt mondta, hogy stock-on is használható. Olyan, mint a Type, csak pontosabb és gyorsabban céloz. T9-ben szvsz nem annyira rossz az a 189 pen, a 8 T9-es nehézből így is csak 2-t nem ütsz át AP-val szemből. Na ezekre és a kemény T10-ekre van a gold ammo, vagy meg kell őket flankelni. Pont az ilyenekre kell tartogatni a free XP-t, ha hagyja az ember, még prém nélkül is szépen gyűlik. :)

(#7833) Pete55555: Annyira nem rossz, de nem is jó. 50%-os winrate-tel én az átlagos játékosok közé sorolnám. Most mondjam, hogy én is voltam HAD-A-s, sőt HAD-M-es és HAD-os is? ;)

Más: Kéne egy szovjet TD legénységképző, gondolkozok egy Szu-Ván-Tyu-Tyu (akinek nem tiszta, SU-122-44 ;] )megvételén. Valaki tudna róla véleményt írni? Előre is köszönöm!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7847) nemeth989 válasza Patrick76496 (#7846) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem megvan, tegnap toltam vele egyedül szakasz nélkül ~10 csatát. Olyan 80%-os wr jött ki vele. Ha va premed, tudsz olyan 2k-t dmgelni, akkor olyan 35-40-et tudsz vele keresni. Egyébként tegnap elég sokszor dobott topba, akkor nagyon lehet vele darálni. T7ben elég a gunnja, habár heavyknél, azért érdemes a gyenge pontokat lőni, mert képes pattogni. Sebzése nagyon jó, szerintem a legnagyobb dpmje is van t7-ben. Páncélja képes a lövéseket benyelni, sebessége abszolut kiemelkedő td-k között. Tegnap nem egy medet megszivattam vele :-D. Famolni tökéletes ha szereted a td-ket, de nem egy t8-as farmgép.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#7848) Djuree


Djuree
félisten

ez az AT-2 valami überbrutál. kicsi a sebzése meg lassú, cserébe nagy pen és gyorsan lő, szemből meg semmi nem lövi át, 200-as front t5-ben :Y a tetején a kupola elég nagy, az lőhető csak rajta. de ezt t5-ben senki nem tudja úgy vettem észre. igaz tegnap egyet sem sikerült vele nyerni. nem gondoltam h még t5-ben is az a szokás h mindenki megy összevissza mint a barmok. vagy ez valami új fícsör :F
hiába ölök 4-et, meg steel wall meg minden kutyapöcse, kikapunk, mert vagy hátbakapnak és akkor baszhatom, vagy capelnek és oda meg nem tudok odaérni :W
3 AT-2 mit le tudna művelni t5-ben. instant win...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7849) BaLee válasza Preda (#7767) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezt én sem így tapasztaltam. A WZ-120 alap ágyúja meg a második is egész használható, igaz, hogy csak 181 ill. 189 penesek, de annyi a titka, hogy célozni kell vele a gyenge pontokra, és mivel ez egy med kihasználni a gyorsaságát és oldalba, hátba kerülni az ellenséget és onnan kilyuggatni.

Sőt én azt mondom, hogy amíg nem volt meg az utolsó ágyú addig med-ként használtam, az utolsó ágyúval kezdtem néhol heavyként játszani vele, mert az a 257-es átütés szinte az összes tankot átviszi szemből ha jó helyen lövöd.
Amúgy tényleg iszonyat mennyiségű xp kell hozzá, de az utolsó motor fejlesztését pl. el lehet hagyni vele és az már 46.000 xp spórolás a 10es szinthez.

Aki szeret vele játszani annak annyira nem tűnik fel a sok idő amúgy, csak annak aki csak át szeretné ugrani és csak a 121 lebeg a szeme előtt. :)

(#7850) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó reggelt!

Egy kérdéssel, kéréssel fordulnék hozzátok!
Régóta tervezem, hogy zs IS-t vissza veszem, mert szerettem, jól is ment vele a játék.
Most, hogy a 7en akciós, úgy döntöttem, hogy eljött az idő a vissza vásárlásának.
Amiatt kérném a segítségeteket, hogy ha az IS-3 legénységét csak simán tenném vissza az IS-be, akkor az alap képzettség 100%-ról 50 vagy 75%-ra esne vissza átképzés nélkül, illetve, hogy a meglévő 3 skill az működik-e akkor is, ha az alapképzettségem vissza esik? Valamint az érdekelne még, hogy ha nem képzem vissza a legénységemet az IS-re, akkor fog-e fejlődni vagy sem?

Köszönöm előre is a véleményeket és az esetleges segítő megjegyzéseket, tanácsokat! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.