Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7551) g85j


g85j
tag

Tegnap próbálom leduplázni a JagdTiger-em ötödjére is.....
900 valahány HP-ra leharcolt (már nem tudom milyen 9-es) tankba a stock lövegemmel bezörgettem 1-et vagy 300 méterről, lőszertárolót találtam, vége is lett. Na mondom hál' istennek, végre ez jól kezdődik.
Aztán mire kezdenék boldog lenni (2-3 mp), pakk......M40/41....1 lövés és beépültem a föld magjába......
Csak röhögtem a kíntól.....rögtön garázs. Ja, s egyébként nyertünk.
Egyébként szerintem kellenek az arty-k és én is szoktam velük menni, de azért indulásnál amikor meglátom, hogy 5-5 arty van, hát olyankor már gyomorgörcsöm van.

Bocs a hiányos adatokért, csak az idegtől már nem láttam.

(#7552) szbalogh válasza dfsz34 (#7536) üzenetére


szbalogh
őstag

A valóságban se csak átlósan léphettek a futárok, mint a sakkban :) Nem lehet mindenkinek megfelelni.
Ez van, ki kell használni, hogy a Te oldaladon is van tüzérség.

Nick: HE_Storm

(#7553) jano_77 válasza BaLee (#7548) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én azt hallottam, hogy ezek csak tervek voltak, de végül nem fog megvalósulni, hogy egy game-en belül lesznek a hajók, repülők és tankok, mert hogy teljesen más tempójú egy vizi ütközet vagy légi, mint mondjuk a tankos szárazföldi!? Vmit félre olvastam, hallottam? :F

7végi ajánlat ilyenkor nem szokott már kint lenni? Más szervereken sincs még kint? :F
De kint van: link

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7554) Remus389 válasza wanted5 (#7550) üzenetére


Remus389
veterán

nézz utána a magyar Tas prototipusnak és rohamlovegnek

tier 7-8-ba beleferne

a Zrínyi tier 5-6-ba csakugy mint a turan III

vagy a román maresal TD is elég kemény

tier 1-be a lengyel tankette mehetne

szóval lengyel, olasz, japán, magyar, román, skandináv

oké talán tier 8-9-10 nem lenne

egyébként sokkal jobb ötlet mint fiktív tankokat kitalalni, mint a tiger p alvazu arty-t, az annyira kamu..

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7555) jano_77 válasza jano_77 (#7553) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lejárt az időm sajnos.....ilyen akció is van az amcsiknál!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7556) vhw válasza Remus389 (#7554) üzenetére


vhw
addikt

Őszintén... ki a kutyát érdekel (globálisan) a kis európai nemzetek barkács tankjai? A kérdéses nemzeteken kívül kb. senkit.
Még a britek tankjaival (akik egyáltalán megalkották a "tank" fogalmát) se játszik szinte senki. Lehet látni belőlük 2-3-at csatánként? Ok, hogy nagyrésze mind hulladék, de ha ezeket sem "adja el" a hype, akkor a kis ismeretlen nemzetek tankjait mi fogja?

A WG-nek is megvannak a prioritásai, lehetne persze magyar fát is csinálni - csak a wot globális játékosállományának kb 2-3%-ának ha megmozgatja a fantáziáját.
Majd jönnek ezek a típusok, amikor már nem tudnak mit hozzátenni a nagyokhoz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7557) AlexWolf válasza Remus389 (#7554) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Régebben azt mondták a Japánoknak külön fája lesz, merthogy van ott elég tank.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7558) jahrn válasza Remus389 (#7554) üzenetére


jahrn
senior tag

Erdekes h a cseheket kihagytad, holott talan ok az eggyetlenek (a japanok mellett) akik kepesek lennenek kitolteni egy teljes tree-t (igaz high tierben kellenenek az orosz licenszek).

(#7556) vhw Azt is tegyuk hozza h ezek a kis nemzetek nem is voltak kepesek igazan komoly tankokat rendszerbe allitani sajat fejlesztesbol.

[ Szerkesztve ]

(#7559) AlexWolf válasza jano_77 (#7553) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az amcsi weekendet linkelted. szerintem ők most viszonylag gyenge hétvégét kapnak mert múlt héten volt a memorial day, ami miatt brutális eventjük volt, nekünk meg kb olyan mint most nekik.
Remélhetőleg most mi jobbat kapunk.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7560) jimmy74


jimmy74
őstag

Nem értem hogy miért olyan nehezen átlőhető szemből a su 100 m1 mikor nincs is olyan nagy hullja elől??
Lehet hogy megveszem.. :)

WoT:jimmbo

(#7561) Remus389 válasza jahrn (#7558) üzenetére


Remus389
veterán

azért mondtam hogy egy gyűjtő tech tree kéne, amibe több nemzet van, természtesen a csehek egyes tankjai is johetnenek

a maresal(hetzer ), a tas(panther ), tas rohamloveg pedig kifejezetten vonzó lenne, vagy a zrinyi rohamloveg (stug3 )

zárójelben kb minek felel meg

ehelyett kitalált tankokkal bovitenek, pl a jagdpanther 2, tiger p arty nevetséges

ahelyett berakhattak volna a nashorn-t, olyan volt, vagy a stug IV -et

na mindegy szvsz jó lenne

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7562) wanted5 válasza Remus389 (#7554) üzenetére


wanted5
őstag

nem azt írtam hogy nem lennének tankok, vagy hogy sz.rok lennének (bár ez a része egyáltalán nem érdekel)
hanem hogy most is van rengetek siemka player, ha saját nemzeti tankot tennének be akkor mi lenne? a fél ország ezzel játszana...
és nem akarok megsérteni senkit, de az az igazság, hogy se a magyarok, se a lengyelek, se a csehek nem tudnak játszani, kb 100ból 1, akinek nem inge ne vegye magára, de ez az igazság
ha lesz egyszer EU tree, akkor kb 0 játékélmény marad...

(#7563) Bingisz


Bingisz
addikt

Big and Heavy Part 3. Már kint van az EU oldalon is!
A negyedik tier 10 tankom lesz az E-100! :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7564) jahrn válasza Remus389 (#7561) üzenetére


jahrn
senior tag

Jagdpanther 2 tervrajzon letezett. Stug IV meg gyakorlatilag csak alvazban kulonbozik a Stug III-tol felepitmeny kb ugyanaz szal ertelme nem sok lenne. Nashorn lessz, elvileg iden (mondjuk ha ezt nezem mar ingame jarmu, hiszen Hummel+8,8 L71).
(#7565) A japanok ertheto modon sajat tree-t kapnak, szal ne keverjuk a "kis" nemzetekkel.

[ Szerkesztve ]

(#7565) Remus389 válasza vhw (#7556) üzenetére


Remus389
veterán

azt képzeled hogy nem lenne aki játszana ezzel a tech tree -vel, hát ha osszeadjuk a sok kis nemzet nepesseget, jóval több jön ki mint pl brit vagy francia, ha japán tankok is lennének akkor pláne

azonkívül talán ők is leereszkednenek hozzánk(egy angol, miért ne), magyar letedre játszol te is külföldi tankot vagy nem?

azonkívül lehetne szemezgetni, hisz valóban voltak barkacs tankok, de sok jó is

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7566) Remus389 válasza jahrn (#7564) üzenetére


Remus389
veterán

stug4-nek lehetne értelme

eltérő a pancelozottsag, eltérő mobilitás

prémium tank lehtne egyébként

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7567) GrooveHero válasza Bingisz (#7563) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én a KT-t akarom visszavenni, az E-100 szerencsére már a garázsban áll jó ideje. Bár mondjuk az E-75 is vissza kéne venni, az is nagyon jó gép. Így mondjuk prem. nélkül izgi lesz annyi pénzt összefarmolni :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7568) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

állítólag nem lehet csalni a Wotban. akkor hogy lehet, hogy az ellenséges tank láthatatlanul úgy megközelíti az artymat, hogy a közelemben még két szövetséges van, ( mondjuk ez őket is minősíti, vagy nem látták ők sem.) de ennek ellenére csak mellettem tűnik láthatóvá??

(#7569) Imilenni válasza wanted5 (#7550) üzenetére


Imilenni
addikt

Optimizáció? Nem csak 1 magra szorul a játék......
Itt nincs az hogy egy T1-es gép képtelen lelőni egy 4-5-ös gépet...
Persze ne felejtsük el, hogy nem csak 1 géppel repülhetünk 1 meccs alatt :)
Szépen lassan de egyre többen játszanak a WT-n...aki 1x játszott rajta..a WoWP után, nem igen fogja ott hagyni.. ;)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#7570) AlexWolf válasza xtmod (#7568) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ezt hívja úgy az internet népe, hogy "bug". Ilyenből van pár a wotban.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7571) Mottie válasza xtmod (#7568) üzenetére


Mottie
őstag

PL ha a saját tankok két bokor mögött állnak nem fogják észrevenni a tankot. Így jön a "Magic forest" jelenség.

Be Victorious!

(#7572) xtmod válasza AlexWolf (#7570) üzenetére


xtmod
senior tag

ja. az van benne dögivel.

(#7573) jimmy74


jimmy74
őstag

A 8.6 -ban a mostani 9 tier gw tiger 9-es marad?

WoT:jimmbo

(#7574) AlexWolf válasza jimmy74 (#7573) üzenetére


AlexWolf
senior tag

öööö...legjobb tudomásom szerint most csak tier 8-ig vannak artyk :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7575) emre válasza xtmod (#7568) üzenetére


emre
veterán

Ha teljesen skill nélküli a legénységed és a csapattársaké akkor könnyen előfordulhat hogy az 50m-es határon (vagy a ping miatt még később) válik csak láthatóvá az ellenfél. Egyébként azt tapasztalom, hogy a játékosok zöme szarik ezekre a dolgokra és csak csíterezni tud ha egy jó skillel felszerelt legénységű tanki kiszedi őket.

Annak idején Diegho javasolta is artykra a látótáv növelő cuccot ilyen eshetőségre.
Meg akkor is jól jön ha egyedül marad az ember. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7576) Csabi04


Csabi04
tag

(#7577) xtmod válasza emre (#7575) üzenetére


xtmod
senior tag

én nem csíterezek, a legénység se skill nélküli de zavar, ha vágtat a tank ezerrel, elécélzok, aztán egyszerűen eltűnik, full gázon. ez a kedvencem. artyval, de az összes tankommal tapasztaltam sokszor. ezeken javíthatnának igazán.

(#7578) Imilenni válasza Csabi04 (#7576) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem ez az orosz event :DDD .

Press "F" to pay respects.

(#7579) emre válasza xtmod (#7577) üzenetére


emre
veterán

Tudom, nem is rád gondoltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7580) Djuree válasza xtmod (#7568) üzenetére


Djuree
félisten

tele van ilyenekkel a játék :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7581) Csabi04 válasza Imilenni (#7578) üzenetére


Csabi04
tag

Ja elnéztem. Rossz linket másoltam be.

[ Szerkesztve ]

(#7582) vhw válasza Remus389 (#7565) üzenetére


vhw
addikt

Lenne aki játszana.
De mivel egy új kis nemzetes fa összarakása is ugyanannyi melló, mint egy nagy nemzeté. Sőt több, mert rengeteg a különböző design, sok esetben nem lehet "újrahasznosítani" alvázakat, felépítményeket, akár konkrét tankokat (lásd; kínaiak esetében) - vagyis textúrákat. És lényegesen több meló, mint a meglévő nemzetek fáit kiegészíteni egy-egy új ággal. (szintén sok "újrahasznosított" alvázzal)

Összehasonlíthatatlanul kisebb a kis nemzetek "rajongótábora", mint a nagyobb nemzetek tankjainak "rajongói" világ szinten nézve. Így le lehet vonni, a következtetést; először azt csinálják, ami több játékost vonz és/vagy könnyebb, egyszerűbb megcsinálni programozói szemszögből.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7583) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Az Amcsi eventet kaptuk meg!!!Már kint van a wot oldalán!

(#7584) Remus389 válasza vhw (#7582) üzenetére


Remus389
veterán

mit akarsz ezzel mondani?

az hogy nekik mennyi melo nem érdekel, szerintem nem sokkal több, itt is lennének átfedések pl Turán, Zrínyi, meg egyéb átfedések bizonyára

az érdekel hogy lesz-e vagy sem

ezt a játékot főleg Amerikában ill Európában játszák, tehát népszerű lenne a nemzetközi ág is

változatos

ha lesznek pl benne lengyel (38 millió ember + Amerikában is van jó pár lengyel, japán 100 millió +, román, magyar, olasz (60 millió )

szóval lenne elég ember rá, és népszerűbb lenne mint a brit vagy a francia

úgy beszélsz erről, mint aki angol pl annak meg lenne tiltva hogy játssza, fura

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7585) joergie válasza virkir (#7447) üzenetére


joergie
őstag

Nem arra szerveződtek, exror exhuns és haverjaik vannak benne(már vagy fél éve alakult), nem rossz overall effivel, és elég jó fieldcommanderrel. Én azt mondom még mindig jobb a cw eventnek velük nekimenni, mint más klánnal. én ajánlottam kistothnak hogy keressen meg titeket(emre vikir meg még pár embert), hátha érdekel titeket. nézzetek utánuk, nem rossz játékosok, ha valakivel, akkor a lehetőségek közül velük érdemes elindulni, és szerezni egy kis potyagoldot...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7586) vhw válasza Remus389 (#7584) üzenetére


vhw
addikt

Csak annyit szeretnék mondani, hogy a fentebb leírt okok miatt van igen kis prioritása jelenleg egy össznépi kisnemzetes ágnak.

A japánokat meg ne keverjük már a kis nemzetek közé, már többször megerősítették, hogy saját fát kapnak, ami ez év végén/jövő év elején jön.

Nincs megtiltva egy angolnak se, hogy éppen magyar tankkal játszon. Csak számára ugyannyira lehet érdekes mint egy kínai - sose látott/halott róla. Ha éppen belefárad a saját brit tankjai vacakságába, akkor előbb fog valamelyik nagyobb nemzet jól bejáratott tankjaival játszani.

Aki leül egy II. vh. gyanús tankos játékkal játszani azt egyből a német, amerikai, szovjet, majd angol, netán francia és japán tankok fogják érdekelni. Nagyjából ilyen sorrendben is jelentek meg a játékban (kína meg egy olyan tényező volt, ami manapság nem szoktak kikerülni). A WG-t a játékos szám és a bevétel mozgatja; a fenti nemzetek tankjai hozzák a legtöbb játékost/bevételt. Majd ha úgy látják ezek "rendben vannak", akkor fogják színesíteni a palettát. Nem fognak hirtelen nekiesni se magyar, se román, még svéd tankoknak sem, mert néhányan erről álmodnak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7587) Remus389 válasza vhw (#7586) üzenetére


Remus389
veterán

jó ha a japanokat nem is (bár elég gagyi tankokat csináltak annak idején ), de az olaszokat, spanyolok belefernenek, illetve minden ami jó de kimarad azért mert épp nem a nagy tankos nemzetek közül kerül ki

nem is beszélve a lengyelekrol, ők sincsenek épp kevesen

nem igaz hogy nem lenne rá érdeklődés, illetve nehéz megjósolni, a franciákat mint nép kevesen szeretik, a játékban közepesen népszerű

ahogy hallom. a brit tankokat kevesen nyomják, biztos nem erre számítottak

szóval mindent oda lehetne tenni, ami kimarad, de pl egy önálló ágat már képtelenség lenne kihozni abból a nemzetbol

szerintem lesz ilyen és remélem lesz Turán is meg Toldi is benne, tas Zrínyi ,ansaldo

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7588) krisss93 válasza vhw (#7586) üzenetére


krisss93
aktív tag

Arra azért kíváncsi lennék, hányan tolják japánban a WOT-ot.
De szerintem a japánok inkább a saját MMO-ikkal tolják, amiből annyi van mint a szemét és nyugaton meg sem jelennek.

(#7589) Remus389 válasza krisss93 (#7588) üzenetére


Remus389
veterán

ha lesz külön japán ág, igencsak erőltetett lesz szvsz

japán annak idején a legierejet és hadiflottajat fejlesztette, és nagyon csúnya és gyenge tankokkal rendelkeztek, amikkel a sherman könnyen elbant

szinte csak könnyű tankjaik voltak, 1-2 kivetellel, kb tier4-ig lehetne kisajtolni

nem tudom TD -ik voltak-e

na azt a néhány japán tank beleferne egy nemzetközi tech tree -be

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7590) emre válasza joergie (#7585) üzenetére


emre
veterán

oks, így már értem, köszi neked is :R

Egy kicsit unom a noname felkéréseket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7591) wanted5 válasza krisss93 (#7588) üzenetére


wanted5
őstag

nem kis népszerűségnek örvend, mivel már anime is készült valószínűleg a WoT hatására

vhw
teljesen egyetértek, és mellesleg volt a magyaroknak 1-2 tankja? abból is 1-2 darab? ugyan már, elhiszem hogy van néhány magyar fanatikus, de egy 2. vh körüli játékba ne keverjük már ezt bele, sehol nem volt abban az időben se magyarország, se a többi kis nemzet, és ez a jövőben sem fog változni

[ Szerkesztve ]

(#7592) Habib[HUN] válasza wanted5 (#7591) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ennél azért kicsit több vas volt fegyveres erőinknél. Gyártottuk is őket szép számmal. Viszont tény, hogy Európának ez a része nem fő célpiac. Csak akkor fognak velünk foglalkozni ha már a nagyobb célcsoportokat kiszolgálták.
Szerintem hamarabb lesz tier 11, mint magyar tank a játékban. Nem mondom örülnék neki. Kipróbálnék egy Zrínyi rohamtarackot, de hát ez van sajnos. Vicces lenne low tierben egy Nimróddal szedni a kis tankokat. (igaz az légelhárító volt, de páncélozott járművek ellen is használták. A szükség nagy úr)

(#7593) bartucc


bartucc
addikt

Elkezdtem a német TD ágat húzni, és a StuGIII-ra mit érdemes inkább pakolni? A 105mm-es ki van fejlesztve, a 75mm-ből még csak az alap L43. Arra lennék kíváncsi, annak, akinek volt, vagy van, mennyire volt jellemző Tier 5 feletti csata a 105mm-el? (átütése miatt problémás feljebb) :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7594) Dobi 562 válasza wanted5 (#7591) üzenetére


Dobi 562
addikt

És akkor mi van ha csak 1-2 tankunk volt? Ami egyébként nem is igaz. Ahogy az sem igaz, hogy nem voltunk sehol abban az időben. Tarczay medál is van a játékban, nézz utána ki volt ő. Magyarországot pedig még mindig nagy kezdőbetűvel írják, te BUNKÓ.

(#7595) wanted5 válasza Dobi 562 (#7594) üzenetére


wanted5
őstag

Nem véletlen írtam kisbetűvel. Nem sokat tudok a történelemről, nem is érdekel, de rémlik néhány ökörség, amit a jó magyarok csináltak a világháborúk idején. Ha egy kicsit okosabbak lettek volna talán ma nem itt tart az ország ahol...
ugye volt valami olyasmi, hogy háborút hirdettek Amerikának? vagy valami hasonló? hát mondhatom bölcs döntés, kb körberöhögték őket

Remusz
felfogtam, úgy is írtam hogy EU tree... mivel hivatalosan is úgy nevezték el a tree-t

[ Szerkesztve ]

(#7596) Remus389 válasza Dobi 562 (#7594) üzenetére


Remus389
veterán

azonkívül azt sem fogta fel hogy szó sem volt magyar tech tree -ről, hanem hogy lenne néhány faxa tank, ami azért nem kerül bele a játékba mert éppenséggel se nem angol, se nem soviet vagy német... etc.

és igenis ezek közül pár magyar is van

ez kirekesztés

ja és olyan bunkó hogy Magyarország -ot kicsivel, de a wot-ot naggyal írja...

EU tech tree sem stimmel, ha néhány japán könnyű tank is jön

ha pedig nem ismered a történelmet akkor ne papolj tahoka

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7597) virkir válasza joergie (#7585) üzenetére


virkir
veterán

Mondjuk en nem neztem utanuk csak a letszam alapjan gondoltam, hogy arra alltak ossze.
Nalam a CW jellegu dolgok felejtosek tobb okbol is ezert illedelmesen elutasitottam a felkeresuket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7598) Dobi 562 válasza wanted5 (#7595) üzenetére


Dobi 562
addikt

Bölcs döntés az lenne, ha nem kontárkodnál bele egy olyan témába melyet saját bevallásod szerint nem ismersz.
A másik: nem kéne kis betűvel írnod egy ország nevét annak egyik fórumán, akár mi is a véleményed róla. Főleg nem direkt!

(#7599) wanted5 válasza Remus389 (#7596) üzenetére


wanted5
őstag

"EU tech tree sem stimmel, ha néhány japán könnyű tank is jön"

mi nem stimmel? hogy jön ide japán?
majd ha egyszer tesznek be lengyel, magyar, cseh stb tankokat azok egy EU nevű tree alatt lesznek, mint pl a német tankok német tree alatt vannak, mit nem lehet ezen érteni?

(#7600) Remus389 válasza wanted5 (#7599) üzenetére


Remus389
veterán

honnan veszed ezt az EU tech tree-t?

Japán az NEM európai ország

úgy látszik a földrajz sem az erősséged

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.