Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7751) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Nekem a reggeli egy fél szelet kenyér volt és most nekiülök egy kis délelőtti-délutáni fejlődésnek. Asszem ma WoTos napot tartok. :D

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#7752) xtmod


xtmod
senior tag

a tököm tele van már az ilyen bugokkal. állok egy szikla és egy ház takarásában az is-el, egy tiger-p-vel küzdünk. egyszer csak megjelenik egy másik az orrom előtt pár méterre és el kezd bőszen lőni. mintha odateleportált volna! ez megy az agyamra lassan.

(#7753) Mcray


Mcray
senior tag

Ezeket mutattam már? Ha már nem tudok játszani, ezeken nosztalgiázom. Tyutyu legjobb formában.

Type 34 Tank ász :)

Tigris P vadászat :)

IS-8-nak jó napja van

Ötletek, tippek jöhetnek, ha valahol szerintetek máshogy kellett volna.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7754) xtmod válasza Mcray (#7753) üzenetére


xtmod
senior tag

szép körök. :)

(#7755) Mcray válasza xtmod (#7754) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez, ha jól emlékszem, életem legjobb köre:

Teljesen alap KV-4

Lehet a torony nem alap, de minden más az, ha jól emlékszem :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7756) xtmod válasza Mcray (#7755) üzenetére


xtmod
senior tag

szép. nekem egyellőre még ilyenek nincsenek. :D

(#7757) emre válasza Mcray (#7755) üzenetére


emre
veterán

A kisebbik 107-essel használtad?

mod:
Tárgytalan, megnéztem.
Én még nem mertem kipróbálni ezzel, de a 122-es nekem egyre kevésbé tetszik, szóval valszeg fel fogom rá tenni én is.

Nekem nem a legjobb köröm ezzel a géppel, és nem is friss, de egész jól sikerült. (sikerült majdnem megzavarni a csapatomat kicsit :DDD )

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7758) Angel1981 válasza Arpee78 (#7382) üzenetére


Angel1981
veterán

És az utóbbinál hogyan lehet fizetni?
Próbáltam reggelni, meg magyaráz valami PayPalt, de különösebb részletek nélkül.
Valakinek tapasztalat? :F

(#7759) Mcray válasza emre (#7757) üzenetére


Mcray
senior tag

:K Engem is meglep, milyen jó, ez a löveg, amit a régi KV-1-en megszoktam.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7760) echterion


echterion
nagyúr

No, meglett az E100, akciósan. Első 10-es tankom, de máris tetszik. Megvolt az első csatám is vele, szerintem nem is lett rossz:

És a replay, ha valakit érdekel.

**********

(#7761) Bingisz válasza Mcray (#7759) üzenetére


Bingisz
addikt

De gondolom a KV5 után neked nem volt szokatlan. :)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7762) Mcray válasza Bingisz (#7761) üzenetére


Mcray
senior tag

Valóban. Az viszont igen, hogy nem R2D2-znak minden lövéssel :)

Apropó. Titeket sem engednek a csapattársak sidescrapelni? Én attól kaptam agypéniszt, hogy beállok Tiger 2 meg KV-4-gyel oldalazni egy sarokra, erre 2-3 csapattárs odajön ugyanarra a sorokra és kitolnak együtt az ellenfél elé és vége...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7763) Linkin


Linkin
senior tag

Az Sp nerfről annyit hogy csak az amerika fórumokon írnak róla az eu szerveren nem biztos hogy lesz mert ott még nincsen nyávogás

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7764) Mcray válasza Linkin (#7763) üzenetére


Mcray
senior tag

pedig ott(itt) is megy tegnap óta...Lehet már kitörölték?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7765) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Legnagyobb szopás fejleszteni a t34-2-t!!! Olyan gyökerűl hozták össze hogy az valami hihetetlen...

(#7766) bullseye válasza Mcray (#7764) üzenetére


bullseye
addikt

Meg is érdemli! Minek neki a páncél, amikor ott a sebesség és a löveg, hogy kitűnjön a tierjében?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7767) Preda válasza Cseri0058 (#7765) üzenetére


Preda
aktív tag

Ez nem igaz a Wz120-at még annál is nagyobb szívás fejleszteni, iszonyat mennyiségű xp kell, hogy bármire használható legyen. Boldogítson ez a tudat :) . Eddig ez a legszarabb tankom stock ként. 42% vagyok vele , de gyakorlatilag semmire nem jó a második ágyú se ,189 pen és 250dmg gyakran T10 ellen de még pontosnak se nevezném az adatai ellenére. Saját tierjében se ér semmit mert keveset sebez pontatlan és kicsi a penje. Tudom használjak free xpt, de nincs.

(#7768) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Ez az AT2 elég durva egy páncélvadász lett. Megéri kifejleszteni?

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#7769) Antonius1978 válasza Preda (#7767) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt eleg szomoru hallgatni, mert en is a mostani esemeny miatt alltam ra a T-34-1-re, akkor utanna kovetkezik a szivas ? Esetleg felderitonek lehet hasznalni, ha a legenysegnek alca kepesseg van ?
Mondjuk en lehet nem fogom olyan rossznak tartani, mert a sebessege mint a KV-13-e, de sokkal jobb pancelja van, es meg raadasul 100as lovege, ugyanannyi sebesseg mellett...(az utolso sorokat mind a T-34-1-re ertettem).

(#7770) Linkin válasza bullseye (#7766) üzenetére


Linkin
senior tag

ezt ugye nem mondod komolyan

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7771) krisss93 válasza Linkin (#7770) üzenetére


krisss93
aktív tag

http://hu.wikipedia.org/wiki/Szarkazmus

(#7772) Remus389 válasza Preda (#7767) üzenetére


Remus389
veterán

stock tankként az Indien panzer is siralmas

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7773) Linkin válasza krisss93 (#7771) üzenetére


Linkin
senior tag

Értem én

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7774) Preda válasza Antonius1978 (#7769) üzenetére


Preda
aktív tag

Mind a T-34-1 mind T-34-2 legjobban tetsző tank elitként . T-34-1 224 csata 61% wr 1319 átlag dmg.
T-34-2 290 csata 54% wr 1379 átlag dmg. Szóval nem rossz egyik se. Felderítőnek is egész jók végül is mert jelenleg kb a francia scout okkal egyezik a camo értékük.

Én a szívás részét csak arra értettem, hogy stock ként nem egy álom egyik se. A wz120 is nagyon jó elitként csak addig kiborító.De lassan meglesz a 100mm 62-100T amivel kicsit jobb azért. Ami érdekes az, hogy 50+ os csatákat is simán bukjuk még akkor is, ha netalán még 2-3k-t sebzek is. Nagyon nem adja az MM.

[ Szerkesztve ]

(#7775) bullseye válasza Linkin (#7770) üzenetére


bullseye
addikt

My bad. Éreztem, hogy valamit elfelejtek. Lehet, az aláírásomba kéne rakni inkább.

Megtörtént, bár így kevesebbet látom Penny-t :(

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7776) myckey válasza Mcray (#7759) üzenetére


myckey
veterán

ezért is szeretem a T-150 gépet,többek között. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7777) Fel


Fel
addikt

Jó cucc ez az E-100. Tegnap este csak visszavettem.
Egész jól, hogy a konyhára ezzel a kis 30%-os bónusszal:

Victory!
Battle: Live Oaks 2013. június 2. 12:59:43
Vehicle: E-100
Experience received: 1 458
Credits received: 95 071
Battle Achievements: Master Gunner

(#7778) Linkin


Linkin
senior tag

Kipróbáltam teszten az SP-t és annyira nem vészes főleg hogy mindenki goldal lő így nem lesz annyira vészes ez a változtatás

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7780) echterion válasza Linkin (#7778) üzenetére


echterion
nagyúr

De golddal használva értelmét veszti az a tank. Elmarad a haszon.

**********

(#7781) Pete55555 válasza tytyty (#7731) üzenetére


Pete55555
addikt

3/4-et imádtam, nagyon jó kis tank, de meg kell szokni, mint sok más tankot. Páncélja annyi sincs, mint a pz4-nek, viszont gyorsabb nála, úgy megy, mint egy T-50, és majdnem úgy is kanyarodik. Ugye a 10.5-öst nem lehet rá feltenni, de szvsz jó a top lövege is, relatíve pontos, tűrhető átütéssel és sebzéssel.
Nekem elit volt, kifejlesztettem anno belőle a VK3001h-t, VK36-ot, és a hummelt is, míg lehetett, és lehet visszaveszem majd, és megint elitre fejlesztem.

Tényleg sokan gyűlölik, de lehet szeretni is, stílusfüggő, ahogy írtad is. Illetve igen, a 10.5 nerf után valószínű mégtöbbet fog érni a tierjében.

(#7780) echterion Így van, nekem ugyan csak PzV/M10-em van, de elvből nem viszek gold lőszert, az azért van, hogy farmoljak vele.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#7782) bullseye válasza echterion (#7780) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem úgy értette, hogy őt lövi golddal mindenki, és így sem annyira vészes. Remélem így értette :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7783) emre válasza Antonius1978 (#7769) üzenetére


emre
veterán

A T34/1-el mindössze 4 csatám van, de szerintem felderítőnek nem szabad használni.
Ahhoz lassú, nem elég fordulékony. Szerintem ehhez inkább olyan stílus passzol mint a pantherhez, csak ennek nem túl pontos a top lövege sem. Szerintem T7-ben még a sokat szidott (de én szeretem) T20 is lemossa a pályáról.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7784) olcsii


olcsii
aktív tag

Valakiknek van kedve tier 9-10 szakaszban jatszani?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7785) nyunyu


nyunyu
félisten

Stock E75-hoz tudtok valami epkezlab strategiat javasolni? Azon kivul, hogy gyujtsam fel, es adjam el?

Tegnap megvettem, de folyamatosan beszopom vele a world of artiest, mert 20 tonnaval nehezebb, mint a KT, es odebbgurulni sem tud a minusz ezrek elol.
Feleakkora vele az atlagos kiosztott sebzesem, mint a KTvel, mert max 2-3 jo lovest tudok leadni. :(

Baromira kene ra a nagy motor (50k) meg a 128mm (25k+25k+63k XP), de 2-300 XPvel egy orokevalosag lesz, mire felfejlesztem :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7786) olcsii válasza nyunyu (#7785) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hat probalj meg hatulrol tamogatni:) mast nem nagyon tehetsz:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7787) nyunyu válasza olcsii (#7786) üzenetére


nyunyu
félisten

Tizes meccsben kit tamogassak hatulrol?
Nincs szabad bokor, ugy elbujnak a tizesek. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7788) emre válasza nyunyu (#7787) üzenetére


emre
veterán

A 105-ös pontos lehet vele weakspotokat lőn.
Ha azzal nem tudsz érvényesülni a 127-essel sem fogsz mert az meg nem csak papíron pontatlan.

Engem Preda tanított E75-el játszani, talán veled is megy pár kört. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7789) olcsii válasza nyunyu (#7787) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hihi:)) haaaat akkor keress egx hazat vagy dombot vagy bujj az arty mögé:)
A lövege jó valamit lehet vele osszeszedni de ha a csapat szar nem fogod megforditani a jatszmat:) ha este leszel mehetunk par kort:) nikoli3 vegyel fel baratnak:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7790) forras2


forras2
őstag

Régen játszottam már ilyen élvezetes, és jó kört. 3-an 13 tankot lőttünk ki, szakaszban voltunk, azaz lehoztuk a meccset :K

Ha esetleg valaki érdekel, itt a replay is :))

(#7791) Linkin válasza bullseye (#7782) üzenetére


Linkin
senior tag

így :C :C
Az ágyut is jobbnak érzem

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7792) Cseri0058 válasza Preda (#7767) üzenetére


Cseri0058
őstag

De az mi az, h kikel fejleszteni a tornyot is meg a lánctalpat is ahhoz, hogy csak a t34-1 lövegét feltehesd. Mert a type 58 ágyúja vicc ezen a szinten (128 pen). szóval én most inkább csak felderítőset játszok vele.

De a t34-1 az szerintem egy epic tank. Hatalmas élvezet vele menni. :D
Remélem hasonló lesz a t34-2 is!!

[ Szerkesztve ]

(#7793) krisss93


krisss93
aktív tag

Egyébként az SP nerfre visszatérve, olyat hallottam, hogy csak a modellt változtatják a páncél érték marad.
De erről az többet tud mondani, aki teszten kipróbálta.

(#7794) emre


emre
veterán

Hát ez a gép valami félelmetes :DDD 18 találatot kaptam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7795) Linkin válasza krisss93 (#7793) üzenetére


Linkin
senior tag

teszten kipróbáltam és nem annyira vészes amilyen volt a hangulat főleg úgy hogy ott mindenki arannyal lő
dönteni kell és akkor megeszik mindent

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7796) Iron Funeral válasza nyunyu (#7787) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem vegyél rá +10% teherbírás modult és rakd fel rá a nagy torony+motor kombót. Az ágyú ráér utolsónak, a nagy motorral tudsz majd mozogni és nem leszel frusztrált a tank miatt ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7797) dfsz34 válasza krisss93 (#7793) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem lesz SP nerf, írják. Állítólag csak valami hiba volt, persze, kac kac. A hiba az volt, hogy észrevették a játékosok, de mindegy miért, a lényeg, hogy nem lesz :)

Ettől még nem veszek SP-t...

Azt nem tudom, hogy az E25-el mit bohóckodnak, na azt nerfelték keményen a szuperteszterek szerint. 150-es alap pen tier7-ben? Akkor csak golddal lehet azt a tankot használni majd bár ahogy nézem még párszor változtatnak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7798) Preda válasza Cseri0058 (#7792) üzenetére


Preda
aktív tag

Én raktam rá fejlesztett felfüggesztést akkor nem kell a lánctalp.

(#7799) RAiN91


RAiN91
őstag

Miért rak be 5 artyt egy csapatba, ha 6-ot is berakhatna?

(#7800) Cseri0058 válasza Preda (#7798) üzenetére


Cseri0058
őstag

én már free-ből kihúztam a láncot. még kell 4k xp a toronyra és akkor egy kicsit jobb lesz a tank.

mekkora makk volt az előbb. type 58 ágyújával menet közben ammoreckeltem egy t69 et :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.