Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7901) Napfénysüti válasza Remus389 (#7900) üzenetére

T-54 se huszáros a 175 penes alap ágyúval. De már csak 1500 xp és végre meglesz rá a nagy löveg. ;]
Viszont nekem határozottan jobban bejön ez a Tank mint a Patton. Sokkal kevesebbet szívok vele még ezzel az ágyúval is mint annak a stockjával.

Més que un club!

(#7902) V.Dave


V.Dave
senior tag

a tűzoltási képesség fejlesztése az egyik legénységi tagon akkor is használ ha nincs tűzoltó a tankban?

Xiaomi mi 8 6/128

(#7903) Angel1981 válasza dfsz34 (#7898) üzenetére


Angel1981
veterán

K@pja b€! :D

(#7904) echterion válasza dfsz34 (#7836) üzenetére


echterion
nagyúr

Ne is fárszd meged, nem érti a különbséget. Még egy egyszerű kérdésre sem tud válaszolni, csak osztja az igét, mintha muszély lenne. Tipikus kisgyerek felfogás és viselkedés.

**********

(#7905) Mottie válasza V.Dave (#7902) üzenetére


Mottie
őstag

A tűzoltás képességgel, ha NINCS tűzoltókészülék gyorsabban alszik ki a tűz.. Nem mintha nem lenne tökmindegy.. :D

Be Victorious!

(#7906) Angel1981 válasza V.Dave (#7902) üzenetére


Angel1981
veterán

A tűzoltó készülék arra való, hogy a hotkey lenyomásával instant eloltsd a tüzet, nincs köze a legénység képzettségéhez.
A legénység tűzoltási képessége akkor jön jól, ha már nem, vagy egyáltalán nem volt tűzoltókészülék a tankban, és (újra) kigyullad. Minél többeknek van, és minél magasabb, annál hamarabb eloltják, nem számít, hogy van-e tűzoltókészülék, vagy nincs.
Vili-doli? :)

Zizifull: ehhez képest nálam a prémium Churchill III; első 4 meccs, 3 verség! :D
Mondjuk tényleg 3x is a battle tier legtetején voltam, de ennél a vasnál ez eleve esélyes, mert csak T5-T6 csatában vehet részt.

[ Szerkesztve ]

(#7907) Zizifull válasza bbchris (#7890) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Mintha valahol olvastam/hallottam volna, hogy egy uj tank az elso cirka 10 meccsere konnyitett MM-t kap. Ebben lehet is valami igazsag, mert azt mar megfigyeltem, hogy egy ujonnan kifejlesztett tank mindig top tankkent kezd az elso nehany csataban. Mondjuk valami idolimit biztos van ra, mert volt mar olyan, hogy a negyedik mecsre (amit a vasarlashoz kepest nehany nappal kesobb tortent) mar siman berakott a +2 tierrel nagyobbak koze.

Ha hiszel, a nyero/szopo sorozatok jatek oldali mesterseges manipulalasaban, akkor elkepzelheto, hogy egy tank mindig nyero aggal indul.
Ha nem hiszel benne, akkor kizart. Akkor csak kesobb rosszabbul jatszottal :)

(#7908) Dryman válasza Mottie (#7905) üzenetére


Dryman
aktív tag

Prohorovkán tegnap IS2-ömön csaptak fel a lángok, AT8 lőtt úgy meg hogy azonnal kigyulladt a motor....mivel ez egy új vas, és kicsit gondatlanul a felszerelés utánpótlását nem állítottam automatikusra, így a tűzoltó felszereltség hiányával szembesültem...gondoltam egy merészet és lőn a közelben természetes oltóanyag "VÍZ"...hát merészül belecsúsztam a dombról....a belecsúszást a tank egy leláncolással köszönte meg, és lőn a víz alatt is égett tovább a motor....
a játék azt jelezte hogy imitt-amott teljesen alámerült a gépsas, azaz elindult szokásos vízalatti állapotnak megfelelő visszaszámlálás, tüzet ugyan nem láttam lángolni, de 80%-ról leégett a kicsike....mindezt víz alatt tette.... :)
Micsoda fizika van ebben a játékban! :)

(#7909) Zizifull válasza Dryman (#7908) üzenetére


Zizifull
csendes tag

Kinetika mar van, thermodinamika meg nincs :)

(#7910) Plasticbomb válasza dfsz34 (#7894) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Linkeljétek légyszi a linkeket, ahol meg lehet lesni őket. Köszi :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#7911) V.Dave válasza Angel1981 (#7906) üzenetére


V.Dave
senior tag

pont hogy számít mivel tűzoltó helyett pót ellátmányt használnék, pénzem van rá bőven, a tank meg ritkán gyullad ki ezért kérdeztem

Xiaomi mi 8 6/128

(#7912) Angel1981 válasza V.Dave (#7911) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy értettem; ha nem lövöd el hotkey-jel tűzoltókészület, akkor a tűzoltás üteme kizárólag a legénység tűzoltóképességétől függ (vagyis nem számít, hogy van mellette külön bevethető poroltó, vagy nincs).

Igen, ha nagyon ritkán gyullad ki a tank, akkor megfontolandó, hogy vagy kifejleszted 1-2 tagnál a tűzoltást, és poroltó helyett raksz mást, vagy pont fordítva; poroltót raksz, és a tűzoltó képesség helyett fejlesztesz mást - én az utóbbit teszem.

[ Szerkesztve ]

(#7913) dfsz34 válasza Plasticbomb (#7910) üzenetére


dfsz34
őstag

Itt már linkeltem: 7898

A Korolloid se gyenge, sőt, de a Straik (most HeXecutor a neve, megváltoztatta) 3480-as win6 statot csinált az utolsó ezer meccsén, na jó, ez már nem tudom milyen szint, a messze elérhetetlen

[ Szerkesztve ]

(#7914) Angel1981 válasza dfsz34 (#7913) üzenetére


Angel1981
veterán

EZ EGY ÁLLAT! :Y

HeXecutor

(#7915) V.Dave válasza Angel1981 (#7912) üzenetére


V.Dave
senior tag

értem köszi :R

Xiaomi mi 8 6/128

(#7916) dfsz34 válasza Angel1981 (#7914) üzenetére


dfsz34
őstag

Így néz ki

mintha egy japán rajzfilmből lépett volna ki, ott vannak ilyen fanatizált játékosok, mocskosul tud a srác, érdemes nézni a videókat

(#7917) Angel1981 válasza dfsz34 (#7916) üzenetére


Angel1981
veterán

Annyira nem is tűnik kockának. :D

BTW, tök más.
Az angol SPG vonalról mit tudni?

V.Dave: kérlek! :)

[ Szerkesztve ]

(#7918) Pete55555 válasza Patrick76496 (#7846) üzenetére


Pete55555
addikt

Nálam jobb ;]

(#7845) vJokka: Ezt mondtam én is... t7-es arty, cromwellek ellen? És a dmg ugyanannyi, ráadásul ugyanolyan pontosak, csak lassabban céloznak. Akik eddig beálltak egy helyben, és sírtak, hogy szétszedi őket az arty, azok most sírhatnak majd mégjobban.
Annak jó ez az arty "nerf" aki eddig is mozgott előlük, úgy már nehezebb lesz - az aim time nerf miatt belőni őket, viszont, ha talál, akkor ott is pusztulás lesz.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#7919) jano_77 válasza dfsz34 (#7913) üzenetére


jano_77
nagyúr

THX a videjót, nagyon állat, qma jók a srácok! :C :R
Mondjuk a 3. csatánál felkuncogtam, mikor a T32-el fel akart menni ABBEY mapon a 7-es vonalon a meredek töltésen....azt mégis hogyan képzelte?!? :B Vagy én nem tudok vmit és ott fel lehet menni? :F :U
Amúgy nagyon durván tolják.....tényleg csak lőni állnak meg és nem nagyon érdekli őket, hogy épp meglőtte vki. Mondjuk sokszor az volt az érzésem miközben néztem a csatákat, hogy annyi lövést kapott 1x-2x, hogy én a felétől is meg szoktam halni, nem tudom Ő hogyan bírta olyan sokáig?!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7920) Antonius1978 válasza virkir (#7886) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kedves hozzaszolok :

Virkir : nos akkor csak nem tevedtem oly sokat...viszont ha 100 meter folott mar nem lehet gyenge pontot loni, akkor se nem oszt, se nem szoroz a stabilizator, ha vele sem talalod el a gyenge pontot, nemde ?
Nehez tankkal menjek kozelebb : aha, ez erdekes, mert vagy fussak bele egy jo kis pancelvadaszba, vagy pedig egy felderitobe akit nem latok, es tavolrol szarra lonek, mivel nem latok messzire (ez nem beszarisag kerdese, hanem hogy esszerutlen, amig valaki fel nem deriti elotted a terepet, ugye randomban ez nem mindig tortenik igy)...Ez egyedul varosi palyan mukodhet, erdos, bokros helyeken nem uszod meg buntetlenul...

DFSZ : gondolom ok is rajottek, hogyha olyan terepen vagy, akkor jobb ha picitt tavolabb lat a tank, foleg ha eroszakosan elorenyomulnak, es a terepet nem deritettek fel...erre tudok gondolni, mert mas oka nem lehet...mondjuk a vaksibb orosz tankok igy sem nyernek vele olyan sokat, de lehet hogy megiscsak segit rajtuk...

Bingisz: en ventiparti vagyok, habar nem biztos, hogy esetleg jobb mint egy masik cucc...habar mivel mindenhez ad hozza egy picitt, lehet hogy megeri hasznalni...

UI : a Kirilloid videot meglesem, koszi.
Megneztem a ficko statjat, latom a franciakkal nyomul nagyon, hat egy 3as francia szakasz tud tarolni az ontolto lovegevel, az tuti.
KERDES : a noobmeter, vagy planetwot, vagy barmi, figyelembe veszi a spotold damaget ? Vagy elkerulte a figyelmem, vagy nincs olyan tetel ami ezt mutatna...

[ Szerkesztve ]

(#7921) krisss93 válasza Antonius1978 (#7920) üzenetére


krisss93
aktív tag

Szerintem számítja mindegyik.

(#7922) Preda válasza BaLee (#7849) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát végeredményben szeretek vele játszani csak éppen valamiért nem megy :) . Ami nálam abból adódik, hogy rengetegszer rak össze T10 ben 30-40% wr-es szobanövényekkel. Olyankor meg már nehéz flankelni főleg ha végére egyedül maradok. A gyenge pontokra lövéssel nincs gond, van E100 am szóval ... :D .
Szerintem csak kezdtem elérni a 54% GWR- et és megtréfált az mm.
A gond az, hogy megvan az utolsó előtti ágyú és hiába osztok ki 2-3k dmg-et nem tudom lehozni a meccseket. Mondjuk olyan is van, hogy elszáll az agyam és kinyíratom magam gyorsba. Na mind1

(#7923) Preda válasza Antonius1978 (#7858) üzenetére


Preda
aktív tag

A coated az ami mozgás közben ad 10% ot, de ha nem az akkor én arra gondoltam csak melóból nem értem rá vele foglalkozni. :D

(#7924) Antonius1978 válasza Preda (#7923) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ha szamitja, akkor remek, de nincs ra kulon statisztika pl a Noobmeter eseteben, csak Average Damage van, olyan nincs hogy Average Spotted Damage.

Igen, Coated Optics, en is arra gondoltam, ez az ami +10%ot ad, es magyarul Tavcso, a masik a Periszkop.

Vagy 10 percet neztem a ruszki srac videojat (most a Type 58at kell huzzam szoval nem nezem tovabb), de feltunt, hogy a ficko biztos, ami biztos, csak arany loszerrel lo :) , habar mint lattam az is pattant 1x a KV4-rol, de az arannyal tutibban lehet atutest elerni az teny. Nalam viszont bolondul mukodott, altalaban az arany is lepattant, vagy egyszeruen 0 sebzest csinalt...

UI : Preda, ha te oktattad Emre-t, nekem is megtenned a szivesseget, hogy par kor erejeig bevezetsz az E-75-el valo kuzdes rejtelmeibe ? :DD (kb 1 het mulva lesz E-75, de lehet hogy csak a masodik heten veszem meg, ugyanis most kb 300 ezrem marad ha megveszem a T-34-1-et, es csak ugy tudom megvenni az E-75-t ha valamilyen tankokat eladok, de melleje meg gyujtogetek...a KT-t nem akarom addig eladni amig tart az akcio, mert nem akarok rajta bukni penzt...)

[ Szerkesztve ]

(#7925) bullseye válasza Zizifull (#7907) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, hogy tőlem olvastad, mert nekem is rémlett valahonnan (és néha érzem még ma is). De mindenki azt mondta itt, hogy az csak a játék install utáni 10 csatára vonatkozik.

De szintén emlékszem valami olyasmire (már nem merek állítani semmit ebben a kérdésben), hogy ágyúfüggő is a besorolás, tehát amíg nincs top, addig elnézőbb az MM, néha, kicsit, talán. :)

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7926) Bingisz válasza bullseye (#7925) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez még az egyik 7.x (talán 7.1) patch erejéig volt bent, aztán kivették. De mindjárt utánanézek, hogy pontosan melyik patchben, és hogyan is volt pontosan benne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7927) L4mie válasza Antonius1978 (#7924) üzenetére


L4mie
veterán

Arany nálam is sokszor pattan, bár általában akkor veszem elő, ha magasabb tier jön szembe, de akkor is baromi sokat pattog.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7928) BaLee válasza Preda (#7922) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezen ne idegesítsd magad, ne is foglalkozz vele, egyszerűen csak játssz.
Én mikor elkezdtem sokszor egyfajta TD-vel nyomtuk szakaszban, 55% feletti WR-em volt, mert meccsenként átlag 4-5 ellenfelet lekaptunk úgy nehéz bukni. Majd elkezdtem kifejleszteni egyre több tankot, törvényszerűen a stock tankokkal sokszor szenvedés a játék, 20-40% körüli WR-ről indulva végén jó esetben felmegy 50% fölé, de mindig jön a következő stock tank és megint leromlik. Így szép lassan lecsökkent a WR-em előbb 54%-ra most már közelebb van az 53%hoz de nem foglalkozok vele, nem érdekel. Aki ért hozzá úgysem azt nézi. Sokkal többet mondd egy játékosról, hogy a top tankjaival mondjuk hány tanknál van meg a Tank Ász plecsni, mennyi az átlagsebzése, vagy az átlag xp-je.
A múlt héten volt olyan köröm, hogy BDR G1B-vel 9 kill-em volt és kikaptunk, utolsónak lőttem ki és még maradt 3 ellenfél, igen a kérdés, hogy mit csináltak a többiek? És ez nem egyedi eset. De hiába nincs szerencséd hosszútávon és kapsz ki akár 3 meccsen egymás után 4-5+kill-el az átlagsebzéseden meg a többin látszani fog, hogy nem vagy te béna, csak esetleg a WR-eden nem.

Láttam én már sok 44-47% körüli játékosokat sokkal jobban játszani, mint a másik oldalon lévő kék és lila szupermeneket, akik esetleges folyamatos 3-as klános szakaszban hoznak össze maguknak 58-60% körüli winratet.

Összefoglalásul annyit, hogy szerintem szard le a GWR-t. Nem attól leszel jó játékos, hogy az minél magasabb...

(#7929) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag


Mai első csata E-75-el IX -es löveggel!

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#7930) Zeratul válasza L4mie (#7927) üzenetére


Zeratul
addikt

HEATnek nincs normalizációja, az APCR a távolsággal arányosan jobban veszt a penjéből mint a normál AP mert szarabb a légellenállása és kisebb a tömege.

Arty téma: [tegnapi hummel farmolás] iszonyat stupid csapatokba kerültem kemény 43% winráta viszont az eredményességi mutatók jók annak ellenére hogy azt játszotta hogy a célkörön kívül esnek le gránátok. Ez jó lenne ha beszüntetnék mert marhára idegesítő. Ugyanez a jelenség a tankok ágyúinál is megfigyelhető. 200 pen felett 4x pattani a KV5 R2D2jéről 30 méteren belül, nem vicces, máskor meg 30 fokban a lánctalpon át penetrál.

[ Szerkesztve ]

(#7931) Angel1981 válasza [HUN]-Kisa (#7929) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem semmi, grat! :R

(#7932) [HUN]-Kisa válasza Angel1981 (#7931) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hát igaz én voltam egyedül Tier9 -el de ha akartak volna lazán szétszedhettek volna 3v1 be az elején csak nem jöttek rám és szépen lecsipogattam őket :)

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#7933) joergie válasza emre (#7829) üzenetére


joergie
őstag

:DDD Múlthéten volt hogy egy taggal egymás után 3szor rakott ugyanabba a csatába ugyanarra az oldalra :D Szegényre ráfogtam hogy miatta vesztünk, pedig e5-el nagoyn jól sebzett mindig, csak hát az nem mindegy mikor és hogyan adja le a sebzést szerencsétlen

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7934) PR0JECTNR56 válasza [HUN]-Kisa (#7929) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szép kör, gratulálok.

(#7935) Angel1981 válasza [HUN]-Kisa (#7932) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez akkor is szép!
És attól mert ott vagy a tier tetején, még nem vagy mindenható - bár valóban jelent némi előnyt.

(#7936) Enzolord válasza joergie (#7933) üzenetére


Enzolord
addikt

Engem is 2szer egymás után ugyan az ellen a srác ellen, kilőttem, erre, hogy a fenébe kerülsz már megint ide? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7937) Bingisz


Bingisz
addikt

Lehet szavazni a következő Interactive Specialra.
Szvsz. most a T71 fog győzni, de ti azért tegyetek a tiger(p)-re néhány voksot. :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7938) Angel1981 válasza Bingisz (#7937) üzenetére


Angel1981
veterán

Ment a voks a Tiger P-re! ;)
Középtávú célok között amúgy is ott van a megszerzése!

Más. 40 csatát húztam le eddig a KV-1-el, és nagyon jó vasnak tartom.
Végig a 85mm-es löveggel használtam (freeből egyből felhúztam) de most valahogy kedvet kaptam kipróbálni az 57-essel, tetszik a nagy RoF, és hogy jóval pontosabb.
Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat?

(#7939) bbchris válasza Zizifull (#7907) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi , így már érthető a dolog , tuti van ez a mesterséges nyerő / szopó oldal . Észrevettem én is hogy berak a 2 osztállyal fejlettebb tankok közé ahol ugye max annyit tehet az ember hogy csúzlival lő egy tankra mert kb annyit is ér vagy marad a prémium előfizu és prémium lőszerek :( . Itt sajna a külföldiek jóval előnyben vannak én nem keresek annyit hogy állandóan előfizetgessek vagy talán majd a 8.6 patch ahol talán változtattak ezen de ebben sem nagyon bízok .

(#7940) #35692544 válasza Angel1981 (#7938) üzenetére


#35692544
törölt tag

kisebb az átütése a 6-os heavykről már pattog rendesen

(#7941) Angel1981 válasza #35692544 (#7940) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, tudom, átlag 8mm-rel.
Olyan sokat számítana? :F

(#7942) Napfénysüti

Aztajóéletbe ez a T-54 mennyire jó a top löveggel!!!! :Y

Első csatám amikor már a D10-T2C-vel mentem (prémes):
Victory!
Map: Malinovka
Date: 2013. június 3. 16:29:52
Vehicle: T-54
Exp: 1 908 + Credits: 93 249
Achievements: : Confederate, Mastery Badge: "1st Class"

4168 sebzés + 3342 felderítés általi sebzés. Azt hiszem ez új szerelem lesz ha ennyire jó tank. :)

Més que un club!

(#7943) joergie válasza Napfénysüti (#7942) üzenetére


joergie
őstag

Az tényleg annyira jó tank. pont annyival élesebb, jobb a gyorsulása, forgási sebessége, mint a t44nek vagy type59nek, hogy jól érzi magát benne az ember. ezért nem tetszett az elején a t62a, mert sok szempontból visszalépés a t54hez képest.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7944) Enzolord válasza Napfénysüti (#7942) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondtam Neked, hogy mennyire király..
Viszont fogalmam sincs, mi kellhet a tankászhoz..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7945) Chris0321 válasza Angel1981 (#7941) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is a 85 mm-essel használtam mielőtt áttértem a 122mm-esre. Azért váltottam mert néha pattogott már az is és gondoltam megnézem a troll gun-t milyen vele és az is maradt fenn. Fel is szereltem(célzás és töltésgyorsító+ periszkóp távcső) és így már lehet vele aratni elég szépen. Szinte csak HE-vel használtam.

(#7946) emre válasza Enzolord (#7944) üzenetére


emre
veterán

5000 sebzés, meg 2000k spot körül tuti megadja

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7947) Enzolord válasza emre (#7946) üzenetére


Enzolord
addikt

6000dmgre meg 214 spotra nem adta meg..:)
Melyik mennyire számít?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7948) emre válasza Enzolord (#7947) üzenetére


emre
veterán

én erre kaptam anno

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7949) Bingisz


Bingisz
addikt

Júniusi kalendárium. Csak sikerült harmadikára összedobni.
Ennél már csak az a nagyobb vicc, hogy a Churchill féláras akció holnapig tart, miközben még kint sincs a hír... :C :W

Szerk.: Mire megírtam a hsz.-t addigra ki is rakták az akciót: A hónap tankja a Churchill

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7950) Preda válasza Antonius1978 (#7924) üzenetére


Preda
aktív tag

Persze mehetünk majd pár kört ha meglesz az E75-öd. Mondjuk sok újat nem tudok szerintem neked mutatni :). Emrenek se mondtam én semmit nem tudom miért mondja, hogy én tanítottam csak mentünk pár kört :D.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.