Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7951) emre válasza Preda (#7950) üzenetére


emre
veterán

Azért az elején figyeltem erősen, mit hogyan érdemes csinálni vele. :K Nekem sokat segített ha nem is csináltál semmi különöset. Mondtam már hogy megvan az E100 is azóta? :D
Friss ropogós skill nélküli legénységgel, csak hogy nagyon ki ne lógjak a sorból vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7952) Bingisz válasza emre (#7951) üzenetére


Bingisz
addikt

Ó akkor legalább nem csak én fogok újoncokkal feltöltött E100-al rohangálni a csatákban. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7953) Preda válasza emre (#7951) üzenetére


Preda
aktív tag

Nah végre már :). Majd megyünk vele pár kört.

(#7954) munnergep válasza Enzolord (#7944) üzenetére


munnergep
senior tag

Nekem 4800 / 2500- ra adta meg.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7955) Chris0321


Chris0321
addikt

Előző csatában csapattársam volt E-75-el. Miután kilőttek volt lehetőségem megcsodálni a harci teljesítményét. Nagy nehezen elment egy roncsig, megakadt benne majd visszatolatott. Elkezdett forogni, majd miután tett egy telje fordulatot újra elindult előre, újra megakadt a roncsban és kezdődött minden előröl. Lényegében itt töltötte a csata hátra lévő részét mert mire nagy nehezen elment a kilőtt tank mellett vége lett a csatának. Azt nem tudom, hogy az egyetlen sebző lövését, hogy tudta leadni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7956) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Valaki akinek sikerült WZ-120-al a Tank Ász majd írja meg mennyire adta meg, 2. legtöbb meccsem volt vele (majd 500 csata) és nem sikerült összehoznom, pedig egyszer lőttem vele ~5800dmg-t...

(#7957) Haart


Haart
addikt

NÉha indokolatlanul nagy a ping, 20-30-40 átlagban és néha felmegy 200-ra mi ez? Ez eddig nem volt ilyen. :W

(#7958) Antonius1978 válasza Preda (#7950) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oke, koszi :)
Am ha Emre tudott valamit tanulni toled, akkor nekem is sikerulni fog remelem :DD
A tegnap benn vagyok egy csataban KT-vel, valami nemet ficko beirt valamit az ellenfeltol az E-75-el kapcsolatban, valaszoltam, hogy en is arra hajtok, es jol elbajologtunk...aztan kinyirtak a csapat nagy reszet, en visszamentem bazist vedeni, kilottem az IS3-at, es akkor erkezett egy trio, kozte az E-75-os pofa.Kb olyan 5-600 elete volt mar csak, a lanctalhoz lottem egyet, es asszem sikerult megsebezni vagy ilyesmi, kozben a tobbi lott engem, es visszavonult a masik tank moge, de kilatszott a felso lemez es a kupola, asszem a felso lemez keresztul, esetleg a kupolan keresztul kilottem, o meg meglepodott hogy hogyan, erre elmagyaraztam neki.

A kerdesem az, hogy mennyire gyakori az, hogy az ellenfel jatekosai azt a gyenge pontot pecezik ki maguknak ? Mennyire jellemzo, hogy azon keresztul sebeznek ?

BaLee : halvany gozom nincs, de ma csinaltam Top Gunt a Type 58-al, kb 1600 sebzes, es az apro, aztan volt egy kor amelyben 2100at sebeztem - mondjuk azt elvesztettuk - 7 tankot megsebeztem, 2-t kilottem - lehet azert, es nem talalod el, de az 1es fokozatot 1500 sebzesre, 300 felderiteses sebzesre, 4 felderitett ellenfelre, 5 sebzett es 3 kilott ellenfelre adta be. Nagyon furcsa...Gozom nincs hogy mi alapjan meri a Tankaszt...lehetseges, hogy valamilyen modon leszuri, hogy mennyire mesz kozelharcba az adott jargannyal ?! Fene tudja..

(#7959) Simulacrum válasza Enzolord (#7944) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem ennél kicsit kevesebb sebzésre is megadta, de nagyon sokat számít, hogy milyen tierű ellenfél ellen. Az enyémek közt volt T10-es is. XP-ben 1497-et kaptam.

(#7960) krisss93 válasza Antonius1978 (#7958) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát én mindig azt lövöm, ha E-75 jön szembe és be van forgatva a hasa.

(#7961) SoulReaver válasza Antonius1978 (#7958) üzenetére


SoulReaver
veterán

Elég gyakori, h a kupolát célozzák, mivel eléggé kilóg...
Én azzal szoktam védekezni, h mozgatom a tornyot, vagy magát a tankot, löveget oda tartom, stb..

közel 500 csatát mentem eddig E-75 -el, nagyjából kiismertem, h közelharcban hogyan kell mozgatni, h az ellenfelet pattintsam. Nem kevésszer védtem már ki ilyeneket mint E-100, T30, T28, Jgpze100...

Szokták még egyébként a hasát lőni szemből, ezzel is vegyes tapasztalataim vannak, mivel szögbe forgatva néhány tank át lövi... pl E-100, jgpze100... Nyilván a nagy átütésüknek köszönhetik, vagy túl kicsi szöget hagytam nekik...

(#7962) #95904256


#95904256
törölt tag

Néha sírni tudnék, annyira balfaszokat pakol mellém a gép...
Néha egyedül több XP-ét szerzek, mint az egész banda... :O

(#7963) iwu válasza #95904256 (#7962) üzenetére


iwu
addikt

és amíg a prók így beszélnek a kezdőkről, addig ez így is marad.
sry, de ez ma már a sokadik ilyen hsz, amit olvasok...
Engem is zavar, ha nem annyira jók a csapattársak, de nem így beszélek róluk...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7964) Antonius1978 válasza krisss93 (#7960) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.

Na es kozelharcban hogyan kell mozgatni, hogy pattints ? Riszalod jobbra-balra, vagy hogy ? A szogellest ertem, neha megesett hogy en is valahogy jo szogbe forgattam be a KT-t es pattogtak rola, kb hany fokban erdemes beforgatni kb ?

(#7965) SoulReaver válasza iwu (#7963) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez talán azért van, mert nem vagyunk egyformák :)
Mit kell ezen finomkodni? B@lfaszok és kész... Aki 500-1000 csatás kezdő az oké... de aki már 5000-10000 csatás kezdő, na az balfasz...

(#7966) iwu válasza SoulReaver (#7965) üzenetére


iwu
addikt

ámen. bár inkább kitartó antitálentum, aki nem fújja pl kivülről a techtree-t...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7967) SoulReaver válasza iwu (#7966) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet egyébként, ha a sok általunk le noobozott, kicsit komolyabban venné a játékot és utána nézne dolgoknak, mások jó csatáiról megnéz 1-2 replayt, sokat javulna..

(#7968) olcsii válasza iwu (#7966) üzenetére


olcsii
aktív tag

Az elobb olvastam egy forumtars kirohanasat:) abban szobanovenyeknek nevezte oket:) az tetszett:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7969) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van tier 2-3-ban valami jó kis "troll" tank amivel lehet funolni? Master tankerre hiányzik pár kis szintű tankom és kéne valami Pz4 szerű állat amivel könnyen össze lehet vadászni meccsenként 4-5 killt is. :)

(#7970) olcsii válasza BaLee (#7969) üzenetére


olcsii
aktív tag

Szerintem 2-3 szinten majdnem barmelyik tank jo erre a feladatra.

Egyebkent! A jágdtiger a jatek legjobb td-je!:) az agyu nagyon pontos nagyon gyorsan celoz pancel is elmegy. Akit nem zavar hogy kicsit lomha az imadni fogja:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#7971) SoulReaver


SoulReaver
veterán

IS-3
Ez egy tegnapi csatám, Himmelsdorfon játszódik, komoly palántákkal akadtam össze... épp csak a csövemet dugtam ki nekik, de csak jöttek és hagyták magukat megöletni... :D

(#7972) nyunyu válasza Antonius1978 (#7964) üzenetére


nyunyu
félisten

Kb. akkor idealis az E75 forgatasa, ha a loveged a tank valamelyik elso sarka iranyaba nez, ekkor ~250 pen kell az eleje+oldala atlovesehez.
Ha tovabb forgatod, akkor ugyan no a front effektiv vastagsaga, de az oldalade sokkal gyorsabban csokken.

Perpill nem megy a kepfeltoltes, igy nem tolok kepet rola.

Ebben a modban sok hasznos holmi kozott van effektiv pancelvastagsag kijelzo is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7973) Bingisz


Bingisz
addikt

Kis medálgyűjtés: :DDD

Replay

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7974) #95904256 válasza iwu (#7963) üzenetére


#95904256
törölt tag

A bökkenő csak az, hogy eszméletlenül bénán játszok a Löwével. Kapom is az ívet a csapattársaktól, sőt még az ellenféltől is. De ha állandóan cikiznek, akkor legalább ne legyenek nálam is bénábbak...

(#7975) dfsz34 válasza BaLee (#7969) üzenetére


dfsz34
őstag

A T18 a császár tier 2-ben, amig bele nem fut egy gyors tankba, amelyik letalpalja és oldalba meg hátba kapja.Vagy csak simán megkerüli, mert nagyon lassan forog. A PZII-vel szépen oldalba meg hátba szoktam kapni úgy, hogy max 1-et tud sebezni rajtam, de azért csak magányos harcossal merem megtenni ezt, ami ritka. Máskor meg kikerülöm, aztán hátha szerencsém lesz, ha mutatja a hátát vagy az oldalát.

Sokan stat javításra használják a T18-t, mert gyors (nagyon), a 2. tier-ben brutál front páncél. sokan nem tudják, hogy hol kell lőni előről (leginkább középen és nem teljesen alul, hanem kicsit fejlebb, de nem nagy rész az, meg döntött is és nehéz eltalálni és pattanhat is könnyen) és viszonylag jó ágyú (a kisebb, gyorsabban lövő és jobb penű ágyúval szokás használni és aprítani a jónépet alsóbb tierben, ha nagyobb vadra mész, akkor meg a nagyágyú, de az lassú és pontosabban kell vele célozni). Cserébe ne akarjál vele forogni, mert azt lassan csinálja, ezért ha egyedül elkap egy gyors tank és tudja, hogy mit csinál, akkor véged.

(#7976) iwu válasza olcsii (#7968) üzenetére


iwu
addikt

:K :K :K

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7977) Jolet válasza dfsz34 (#7975) üzenetére


Jolet
őstag

én pont miatta viszek goldot magammal :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7978) #95904256 válasza dfsz34 (#7975) üzenetére


#95904256
törölt tag

Loltrakival simán kiszedem frontból... :K

(#7979) dfsz34 válasza dfsz34 (#7975) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, igen, állítólag volt most májusban valamelyik szerveren a gift shopban a minimaus (Pz.Kpfw. 38H 735 (f)). Igaz prémtank és 750 arany, de azzal szoktak nagyon csúnya dolgokat csinálni, nomen est omen, ugyebár, nem véletlenül kapta a nevét.

Ha tier2-t akarsz és lesz gift shopban valamikor, akkor érdemes kipróbálni, jól lehet vele aprítani a népet, miközben csak kevés tank tud sebezni. Nekem nincs, csak videókon láttam és ha volt EU szerveren, akkor átaludtam, de egy ilyent szeretnék egyszer...

[ Szerkesztve ]

(#7980) Tenken válasza dfsz34 (#7979) üzenetére


Tenken
őstag

Tankmodelles kuponhoz az járt. Nem tudom van-e még.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#7981) Bingisz válasza Tenken (#7980) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem még van, mert egész éves akció keretében lehet kapni.

MÁS: Képek a brit artykról.
Meglett a Bishop is :B

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7982) krisss93 válasza Bingisz (#7981) üzenetére


krisss93
aktív tag

Brit artyk helyett international ágat!!
Turánt akarok!!!

(#7983) munnergep


munnergep
senior tag

Valaki magyarázza el nekem légyszíves, hogy minek vannak a játékban a light tankok?
Válaszolok azért magamnak, hogy tudassam miért kérdezem:

Felderíteni. Tévedek?
Aztán ha meg mutatom az ellenfél 5 arty-ját, meg azokat akik a bázist védik HÁROM percen keresztül, TierX csatában egy t-50-2-vel (one shot) megállás nélküli kereszttűzben, akkor hogy a holdkóros ist&n gubi mocskos nagy f&Ł@áért nem lehet egy k{}<rva lövedéket odalőni az öt hülye önjáróinktól?

Köszönöm, nem kell válaszolni :)

Bocsánat a hangvételért, többet nem fordul elő, de lejárt a szerkesztési időm. ;]

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7984) dfsz34 válasza Tenken (#7980) üzenetére


dfsz34
őstag

Tankmodell nekem nem kell, mert azzal még utána munka van, ami meg olyan, hogy ki tudom egyből rakni, annak elég húzós ára van. Azt pofátlanul meg nem akarom, hogy adják oda a legolcsóbb modellt meg a kupont, mondjuk ahogy néztem 1900 ft a legolcsóbb, de kérdés, hogy ahhoz jár-e. Esetleg majd valakivel okosba megoldom, csak itt nem lehet ilyesmit hirdetni, de majd valamit kitalálok, hátha van olyan, akinek csak a modell kell.

munnergep: kis hp kis credit meg xp, az arty biztos a tankokat irtotta, ahol szép kövéreket tud sebezni, amig egy ellen artynak alig van hp-ja, ha esetleg valaki spotolta volna őket is, akkor lehet, hogy igyekeztek volna kicsit ritkítani egymást az artyk, de így?

[ Szerkesztve ]

(#7985) Tenken válasza dfsz34 (#7984) üzenetére


Tenken
őstag

Azt a 2k-t szerintem önmagában megéri a micromaus kupon. Másrészt meg nincs abban semmi, ha a legolcsóbbat veszed emiatt és ki sem rakod... Nekem pzIV-el lett, de még elő se vettem.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#7986) munnergep válasza dfsz34 (#7984) üzenetére


munnergep
senior tag

Az lett a meccs vége, hogy az ellenfél arty-ja kiszedte a tankjink kétharmadát. Bukta. Ezért akadtam ki.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7987) dfsz34 válasza munnergep (#7986) üzenetére


dfsz34
őstag

Az artyk nem a kedvenceim, de vannak fokozatok az biztos. Mikor odapörköl a low hp-s ellenfélnek, amikor már töltöm a lövedéket, ami nagy eséllyel kinyírná a tankot és ha szerencsém van, akkor csak letalpal engem, mert "segíteni" akar

A te artijaid is címeres példányok és én sem értem, hogy miért nem egymást kezdik irtani, főleg ha spot is van. A megoldás az, amit írtam, illetve lehet, hogy ennyire noobok vagy tényleg az van, hogy szép kövéreket akartak sebezni (drága az aranylőszer) és az ellen arty-nak alig van hp-ja

(#7988) mikron


mikron
tag

Imádnivaló bestia :D be kell újítani egyet :D teszt szerveren állati mit lehet vele művelni :U

[ Szerkesztve ]

(#7989) Patrick76496 válasza nemeth989 (#7847) üzenetére


Patrick76496
őstag

:R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7990) Mottie válasza dfsz34 (#7987) üzenetére


Mottie
őstag

Azért van olyan, hogy lövök aztán abban a pillanatban megy spotolni a light (hiába anyáz utána, hogy nem tudtam lőni az artyt).. 35 mp alatt általában azért eltűnik a spotolt egyed.. Márpedig egy GwT-vel nincs se pénzügyi, se lőszer (15/csata) keret random lövöldözni...

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#7991) aDamker


aDamker
aktív tag

Sziasztok, elkeszult legujabb HUNS Underdogs videonk, amiben az object268 TD-t elemzem. Jo szorakozast a videohoz!
HUNS - UNDERDOGS - Object 268 - NO#5

[ Szerkesztve ]

(#7992) #43783936


#43783936
törölt tag

Üdv! :R

Én még eléggé kezdő vagyok, de ez a matek egy kicsit magas nekem:

Battles Participated 2,547
Victories 1,247
Defeats 1,246

Arra azért emlékeznék, ha ilyen sok döntetlen csatám lett volna, de csak kb. 15-20 rémlik. :F

Bár az emlékezetes volt amikor az ellenfél 8 járműve üldözte legalább öt percig a bisonomat a pályán, és egynek sem volt annyi agya hogy foglaljon. :DD

(#7993) #95904256 válasza #43783936 (#7992) üzenetére


#95904256
törölt tag

2547-1247-1246=54 kb. 2%, az normális ;)

[ Szerkesztve ]

(#7994) Macka válasza munnergep (#7986) üzenetére


Macka
veterán

Nekem még Grillével volt olyan, hogy az ellentől 7 tankot szedtem ki vele. ;] Hummelre most van/volt +50% credit akció, hétvégén toltam vele. Arany lőszer sem kell bele, egy jó találattal még a T8-ról is leszedek 300-400-at, de volt, hogy TigerII-t egylövéssel szedtem ki, de az egylövéses killek nem tipikusak.
Szerintem nyílt mapokon sokkal könnyebb az artyval játszani, és több a nyílt map a játékban.

Ha tankozok, én sem szeretem az artykat, el tudják venni a kedvem. Főleg a T7-esek.

[ Szerkesztve ]

(#7995) #43783936 válasza #95904256 (#7993) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor csak nekem tűnt soknak. :)

(#7996) Djuree


Djuree
félisten

AT-2 8 csata 8 vereség :W
olyan idióta majmok vannak ebben a tierben is h az valami fergeteges. mondom védjék a seggem, megyek előre szaggatok ki mindenkit, szemből engem át nem lőnek. erre mindenki össze vissza. simán vannak 3-4 killjeim de utána mögém kerülnek és végem. egyedül nem tudom lehozni akármennyire is jól megy. valaki majd t5 szakasz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7997) jano_77 válasza iwu (#7963) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos pedig ez az igazság....rengeteg az idióta a csata téren, akik azt sem tudják, hogy milyen tankban ülnek, mire is való, merre van az eleje! :W
Az ilyenek minek játszanak?!?
Apámnak van egy jó mondása - nyilván nem Ő találta ki: ami nem megy, nem kell erőltetni!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7998) jano_77 válasza munnergep (#7983) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tökéletesen meg tudlak érteni....vmi hasonlókat éreztem én is a minap és fogalmazódott meg bennem! Hiába spottolom az ellen több mint fele csapatát, egy azaz egyetlen egy lövés nem érkezett rájuk.....természetesen engem kiszedtek! Hurrá! :O :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7999) jano_77


jano_77
nagyúr

Mitől lehet, hogy nálam nem frissül az EU-s oldal?!? :F :U
Nekem ERRE a 404 page not found jön elő!? Másnál mi a helyzet?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8000) Angel1981 válasza Chris0321 (#7945) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem köszi! :)
Én még tesztelgetem, vagy ez lesz, vagy visszatérek a 85-re, amit én is szeretek HE-vel használni.
Szerintem ott valamit benéztek, mert a HE az esetek 95%-ban 20-30%-akl sebez csak többet az AP-nél, a 85mm-es esetében viszont majdnem a dupláját sebzi!
Kihasználom, amíg nem nerfelik! :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.