Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7851) szbalogh válasza jano_77 (#7850) üzenetére


szbalogh
őstag

Fog fejlődni, de fele xp-t kapnak. Az alap képességük 80% lesz de a skilleket használja és megmaradnak.

Nick: HE_Storm

(#7852) Dobi 562 válasza BaLee (#7849) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én úgy fogom csinálni, hogy heavy vonalon kifejlesztem a 113-at, ennek az ágyúja a WZ-120 top ágyúja is, így megspórolok 59000 xp-t.
Előtte a WZ 111-4-en kifejlesztem a WZ-120 legjobb motorját is. Így a WZ-120-on majd csak felfüggesztés és torony kell hogy minden modul rajta legyen.

(#7853) dfsz34 válasza jano_77 (#7850) üzenetére


dfsz34
őstag

80%-sak lesznek, de ha van ventillátorod, akkok a parancsnokot kivéve 88%-sak lesznek. Az annyira nem rossz, mivel nekem elite az IS, ezért én is így használom. A reggeli duplázásokat mindig megcsinálom így vele és most az akcióban érdemes farmolni is vele.

A skillek működnek és fejlődnek is, de csak 50%-t kapod a megszerzett XP-nek normál esetben, de a mostani akcióban ez is megszorzódik, tehát most az akcióban 75%-t kapod meg a megszerzett XP-nek, ahhoz képest, mintha IS3-ban lennének.

(#7854) Preda válasza Antonius1978 (#7839) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen táblázatból néztem az értéket.De amúgy abból is látszik,hogy mellé állsz egy másik tanknak.Szembetűnően kicsi.Felszerelés stab rammer venti vagy coated opt.

(#7855) Dobi 562 válasza Preda (#7854) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jaja. A T-34-2 és az elődje is, kisebb mint a WZ-131. :)

(#7856) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Még pár nap és meglesz a E-75 (a hétvégén elb**ztam a pénzem Cromwellre, mert kiderült azt sem vettem még meg). Eztán már csak a E-50-et kell megvennem meg a Jagdpanthert visszavenni és mehet is a fejlődés. Újra kb 10 tank egyidejű húzása fog következni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7857) malnabokor válasza vJokka (#7845) üzenetére


malnabokor
senior tag

Hát igaza van a srácnak, lehetséges, hogy mégtöbben fognak artyval játszani... Valamint, hogy a Gw Tiger P simán találkozhat Tier6-al, a mostani GwTiger ágyújával :Y

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7858) Antonius1978 válasza Preda (#7854) üzenetére


Antonius1978
addikt

Stabilizator, tolto es venti ez magyarul, ugye ? A coated optics az a tavcso ? Akkor remek lesz ha oly sok az alcaerteke :)
Valaki elmagyarazna, hogy miert jo a stabilizator a tankokra ? Hol es milyen helyzetben veszed hasznat ?

(#7859) virkir válasza Antonius1978 (#7858) üzenetére


virkir
veterán

Valaki elmagyarazna, hogy miert jo a stabilizator a tankokra ? Hol es milyen helyzetben veszed hasznat ?
Bárhol és bármikor.
Ugyanis 20%-al csökkenti a célkört mozgás, toronyforgatás közben.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7860) jano_77 válasza Fel (#7637) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi van akkor, ha mondjuk update előtt bevásárolok a mostani 152mm-es arany lőszerből?
Akkor update után használhatom, lőhetem a nagyobb átütésűt nyugodtan!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7861) Angel1981 válasza Djuree (#7848) üzenetére


Angel1981
veterán

Az AT2-t én is elővettem újra, és szerintem már nem is fogom eladni soha! :K
(Hacsak nem nerfelik....)

A prém tankok nerfelésre pedig; mint írtam, jogszerűnek lehet jogszerű, de nem etikus.
Egyébként 100%-ra mondom, hogyha mondjuk a perelés hazájában (USA) egy milliárdos vérpisike bekattan ezen, hogy kedvenc prémtankját nerfelik, és felfogad fél tucat sztárügyvédet, találna fogást a WG szerződésében, hogy ezt miért nem tehetik meg, vagy legalább is miért nem egyoldalúan - persze ez csak elmélet.
Valóban csinálhat ilyesmiket a WG, esetleg Diarmand kollégához hasonlóan még vigyoroghat is mellé, de ezzel csak azt éri el hogy kevesebb prémtankot fog eladni! Ha pl. egy ilyet meglépnek, legyen az bármelyik prémtank is, én tuti hogy nem veszek tőlük többé semmi ilyesmit (pedig egy IS-6-ban nemrég elkezdtem gondolkodni), és szerintem nem leszek egyedül a felfogásommal!
Én is azért vettem SP-t, mert dicsérték a frontpáncélját! Ez volt az egyik fő ok! Most meg megcsorbítják? Áh! :(((

[ Szerkesztve ]

(#7862) Jolet válasza jano_77 (#7860) üzenetére


Jolet
őstag

nem fizikailag veszed meg, tehát nem lesz benne több robbanóanyag
egy rakás bitet vásárolsz, aminek ők határozzák meg az értékét

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#7863) Remus389 válasza Angel1981 (#7861) üzenetére


Remus389
veterán

ez valóban gáz, milyen tankokat nerfelnek?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7864) Angel1981 válasza Remus389 (#7863) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyelőre még csak pletyka, a Super Pershing-et emlegetik, de az is lehet, hogy csak az USA-ban lépik meg a nerfet.
Képlékeny az egész, itt most inkább elméleti síkon vitázunk.

echterion kollégának meg szerintem igaza van, hogy szerződés és jogszabály ide vagy oda, a prémtankokat birtoklását nem lehet klasszikus értelemben vett bérlésnek felfogni, mivel mint ahogy írta, itt nem lehet belőle visszalépni, max. fél áron, buktával eladni!
És igen, nem távoli a hasonlat, hogy ez kb. olyan, mintha tartós bérbe vennél egy autót, és a bérbeadó egyoldalúan módosítgatná; hopsz, ugrott a navi, hopsz, ugrott a könnyűfémfelni, bocs öreg, ez van, megtehetem, benne van a szerződésben amit aláírtál vazze! :U

[ Szerkesztve ]

(#7865) Remus389 válasza Angel1981 (#7864) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk ilyet bíróság elé vinni, sírnának a nevetéstől a jogászok :C

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7866) Linkin válasza Angel1981 (#7864) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem lesz sp nerf storm megerősítette hogy csak egy hiba volt
De tény hogy a páncélja nélkül semmit nem ér meg azèrt nem àtlőhetetlen

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7867) AlexWolf válasza Remus389 (#7865) üzenetére


AlexWolf
senior tag

szerintem manapság már nem röhögnek az ilyesmin.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7868) Remus389 válasza AlexWolf (#7867) üzenetére


Remus389
veterán

és mi a vádirat, a a virtuális tankomnak csökkentették a páncélzatát

amiért fizettem, kemény 20 dollárnyi aranyat

szerintem nagyon mulatságos lenne

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7869) Angel1981 válasza Linkin (#7866) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, rendben, úgy legyen!

Remusz911: simán! Bocs, de látszik, nem ismered az ügyvédeket - nekem közvetetten volt dolgom már párhoz, és ez még semmi ahhoz képest, ami az USA-ban zajlik jogszinten!
Azok ezt frankón úgy fognák fel, hogy "védencemet megkárosították, bizonyítékaink vannak rá" - baromira nem érdekelné őket, hogy itt most csupán vacak virtuális tankokról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#7870) dfsz34 válasza vJokka (#7845) üzenetére


dfsz34
őstag

Sikerült a WG-nek megint úgy nerfelni az artykat, hogy közben megtváltoztatta az MM-et és bizony ha összeadod a hatásokat, akkor ez komoly buff nekik, vagy a másik oldalról nézve, már tier 6/7-ben elkezdődik az, ami most csak tier9-től folyik. Pl. a GW Tiger P, egy lövéssel kiszedi a T29-t és az összes T7-es (de akár a legtöbb T8) tankot és ahogy a video is mutatja, a profi játékosok pillanatok alatt alkalmazkodnak a lecsökkentett lövedék sebességhez és a lassabb töltési és célzási időhöz.
Mit fog ez művelni a Tier6 tankokkal???

A sebzés is nagy gond, de még ennél is nagyobb gond a hatalmas splash kör. QB is simán belőtt a ház mellé és a tanknak annyi volt, ami lapult bent a ház mellett. Meg az egy lövéssel egy tankot kinyír és a másikat lesebzi durván, pedig annyira nem is álltak közel egymáshoz.

A Super Pershing-re rájár a rúd, a tier9-es amcsi arty brutális (a többi T9 is) és ahogy QB is mondja, eddig max tier6-os arty-val találkozhatott, most már tier9 is lehet, ami még az eltolás után is jóval erősebb a régi hatos szintnél és az SP sajnos elég lassú, ahhoz, hogy állandóan az artylövedékeket kerülgesse. Most már egészen biztos, hogy nem veszek SP-t, pedig a tier 8 prémtankokat kipróbáltam volna.

Ha hozzátesszük még az artyk relatív nagy számát (3 vagy több), akkor itt nagyon kemény anyázás lesz a 8.6 után már a tier6-7-8-ban is.Mondjuk olyan értelemben kiegyensúlyozta a helyzetet a WG, hogy eddig csak tier9-től volt igazán durva a helyzet, most már legalább tier6-től is az, az igazságosság és az egyensúly nevében :(((

Ja igen, és QB igazolja azt a sejtést, hogy az artyk is pontosabbak lettek egy kicsit. Az egy kamu duma volt csak, hogy az artyk nem lesznek pontosabbak. Dehogynem, maximum nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#7871) csapee válasza dfsz34 (#7870) üzenetére


csapee
senior tag

Nem mind1 funolni igazabol csak Tier4-ig lehet. Ott van csak orom es bodogtag:) Bar multkor volt egy goldamm-s Tier 4-ben LOL

Csapee

(#7872) Angel1981 válasza dfsz34 (#7870) üzenetére


Angel1981
veterán

Este még nézem azt a videót!

Lehet dobálni, de artifób vagyok (1 artym azért van, hogy tudjak arti fejjel is gondolkodni), és ha ez így lesz, ahogy írod, frankón visszamegyek, és maradok T1-T5-ig! :(((

(#7873) Linkin válasza dfsz34 (#7870) üzenetére


Linkin
senior tag

Ennyire nem dràmai a helyzet kipróbàltam teszten az artyikat és full cèlzàssal is kèpesek mellè lőni simàn meg teszten főkênt a jobb jàtêkosok vannak ahogy êszrevettem no lemming stb

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7874) Remus389 válasza csapee (#7871) üzenetére


Remus389
veterán

szvsz tier 5 a legjobb fun, és ott jön a legtöbb ezüst is

utána már csak az idegeskedés megy, pl amikor kiszedi a Jagdtigerünket az Arty

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7875) Remus389 válasza dfsz34 (#7870) üzenetére


Remus389
veterán

GW tigerem akkor tier 7-ből tier 9-es lesz?

és ugyanaz marad, vagy legalább kap buff-ot? ha már tier 9-es lesz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7876) AlexWolf válasza Remus389 (#7875) üzenetére


AlexWolf
senior tag

kap buffot: ezentúl nem lesz 50%-os xp és kredit szorzó rajtuk. Mármint semelyik artyn, mert most van.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7877) dfsz34 válasza Linkin (#7873) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor te valamit nem jól csinálsz. Ha megnézed a QB videóit, akkor 7 lövésből 7 találat és QB mondja, hogy a pontosság szerinte kicsit jobb. Neki elhiszem, mert ő van annyira jó játékos, hogy ráérez erre.

A két arty-t emelte ki, az amcsi tier9-t, aminek 2x45 fokban forgatható a tornya és most már az SP kaphatja ellenfélnek. Tejlesen esélytelen az SP, egy lövéssel kikapja, ha mellé céloz akkor is.

A másik a GW Tiger P, ami mehet tier 6 ellen is. Na ez nevetséges, a tier 6-t a földbe döngöli az az arty.

A további nerf a credit és XP hozam, ahogy QB is mondja, az artyk rengetegszer talpalják le a tankokat és ha ilyenkor a csapattársad kilővi, akkor még abból is kapsz pluszban. Meg ugye visszavonták a rontást az artykról, amiatt is több xp-t és creditet termelnek.

Tényleg az lesz, ha nem változtatnak ezen, hogy a GW Tiger P-vel keményen lehet majd farmolni és a tier6-kat pusztítani és már tier 6-tól elkezdődik az artyk elől menekülünk játék. Nagyon "izgalmas" lesz.

Ha nem tartanám unalmasnak az artyval való játékot, akkor én is kifejleszteném ez a GW tiger P-t és stresszoldásnak a tier 6 tankokat lőném szét halomra vele.

[ Szerkesztve ]

(#7878) munnergep


munnergep
senior tag

Amióta megvettem a t-54-et azóta szeretem, ha 5 arty van, mert az öt killt is jelenthet, vagy spotted sebzést...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#7879) Remus389 válasza AlexWolf (#7876) üzenetére


Remus389
veterán

ja tehát több XP-t és kreditet kap az ember

annyira hülyén csinálják ezt az arty dolgot, egyébként

1. nem kéne több arty-t bevezetni

2. egyszerű mint a pofon, vagy csökkentsék a pontosságot, vagy növeljék az utántöltési időt vagy mindkettőt 10-10%-kal

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7880) Antonius1978 válasza virkir (#7859) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezzel termeszetesen tisztaban vagyok, hogy mi a hatasa, de azt kerdem, hogy ez miert olyan hatalmas elony ?
Ha neheztankra teszed, nem hinnem, hogy menet kozben el tudod vele talalni egy masik neheztank homlokpanceljan levo gyenge pontot, ha meg oldalt vagy neki, akkor nem mind1 hogy van vagy nincs ?
Kozepes tanknal meg rosszabb a helyzet, mert menet kozben a gyorsasag miatt, es az elegtelen lovegek miatt nem tudsz szembol sebezni neheztankot, ha meg oldalt vagy neki, akkor minek ? ...esetleg masik kozepes tankot el tudsz talalni menet kozben es at is utod, mert kissebb a homlokpancel, ez esetben van nemi ertelme.
Ennek a cuccnak talan a csikicsukiban van ertelme, mikor fedezekbol kijossz, es vissza,
A multkor nagyon bosszus voltam, hogy a Kiralytigrisemen ilyen stabilizator volt, mert foglaltak a bazist, es nem lattam el odaig, kozben meg lesett a tuzer es egy masik tank (spotolva voltam), vegul messzi tavrol az a tank lott ki, amelyik foglalt, nagyon merges voltam, hogy nem volt nalam periszkop...

(#7881) Linkin válasza dfsz34 (#7877) üzenetére


Linkin
senior tag

Ezért teszt szerver még semmi sem végleges érzem hogy fognak még ezen reszelni ezért is fog tovább tartani a teszt időszak

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#7882) Angel1981 válasza Antonius1978 (#7880) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha lehet így mondani, ez a cucc inkább az "agresszívebb", a közelharcot jobban kedvelő játékosoknak való. Meg ugyebár vannak olyan tankok, amiknek jobban is fekszik, mert nem túl pontosak, és lassú a célzási idejük; pl. orosz heavyk nagy része.

Aki sniperkedni szeret, és főleg a pontos, alacsony célzásidővel rendelkező német vagy angol vonalat nyomja, az egy távcsőből valóban többet profitál - szvsz.

(#7883) psycroptic válasza Antonius1978 (#7880) üzenetére


psycroptic
őstag

A stabilizátor nélkül a célzóköröd sokkal nagyobb átmérővel indul a szűkülés(célzás) felé, mig stabilizátorral eleve 20%-al csökkentett átmérővel indul a célzóköröd a szűkülés(célzás) felé. Magyarán csökkenti a célzási idődet, mert nem a teljes átmérőtől indul a célzás. Ez azért elég jó előnyt jelent azzal szemben akinek nincs.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#7884) jano_77 válasza dfsz34 (#7853) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm Neked és szbalogh fórumtársnak is! :R
Akkor ha jól vettem ki a szavaitokból nem érdemes átképezni az IS-3 legénységet, hanem elegendő csak átrakni őket az IS-be!?

SP nerfnek nagyon nem örülnék....így sem megy ezzel a tragaccsal (tudom ez az én hibám), mi lenne ezek után vele!? :F :U

Akkor nincs értelme bevásárolni a KV-2 lőszeréből, mert maga a lőszer nem fog változni csak a tulajdonsága lesz gyengébb és ez vonatkozna a most megvásároltakra is!? Kár! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7885) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#7880) üzenetére

Én majdnem az összes tankomra felteszem az EGLD-t vagy a stabilizátort. Azért nem mindegy mennyi idő alat tudod becélozni a weakspotokat.

Més que un club!

(#7886) virkir válasza Antonius1978 (#7880) üzenetére


virkir
veterán

Menet közben nem lövünk weakspot-ot mert nincs értelme.
Álló helyzetből játékbeli 50-100 méter felett nem lövünk weakspot-ot mert lásd mint fent szerencse kérdése hova találsz.
Stabilizátorral viszont bármire lövünk mert legalább találatot be lehet vinni, aztán vagy átüt vagy nem de nélküle legfeljebb a holdra van jó esély, hogy eltalálod.
Heavy tankra nem rakunk kukkert mert menj közelebb ha nem látsz valamit vagy reménykedj, hogy van értelmes med, light a csapatban aki spot-ol.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7887) dfsz34 válasza Antonius1978 (#7880) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyébként részben jogos, amit mondasz, mert például Kirilloid meg a Straik (most már HeXecutor) mindig ezt használja a nehéztankokon (pl IS3, T32): töltésgyorsító, függőleges stabilizátor (ha nem lehet felrakni, akkor meg a sima gyorsító) és coated optics. Az utóbbin csodálkoztam egyedül, mert én mindig ventit vagy gyorsított célzást használok.

Illetve nem használják a nagy javító és elsősegély készletet, mindig csak a három kicsi van fent nekik. Én mondjuk a tűzoltót hanyagolom és a nagy javító és a nagy elsősegély van meg egy kis javító, de lehet, hogy ezt revidiálom majd és én a három kicsit fogom használni.

Ők már egész jó játékosok, érdemes megnézni a statjukat a RU szerveren és van egy csomó videójuk is fent, amik tanulságosak. Egy dolog azért van, nekik 5 skilles legénységük van általában és tényleg érdekes, hogy nem nagyon használják a ventit, lehet, hogy pont ezért.

(#7888) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek elegendő a StPzII, Bison, Grillének a garázsban állni - esetleg legénység nélkül is akár - a 8.6 update-ig? Akkor újra eladnám őket, most pedig megvenném. :B Vagy kell bele legénység is?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7889) Bingisz válasza dfsz34 (#7887) üzenetére


Bingisz
addikt

A venti helyére szoktam tenni általában bionocut, a stabilizátor és a töltésgyorsító mellé. Volt már hogy 6000 spottolt dmg-m volt IS-4-el...
Vagy ha új legénységet húzok, akkor szerszámosláda. A venti nálam a placebo hatás szintjén mozog, nekem jobban bejönnek az egy dologra, de sokat ható felszerelések. Valamint így vagyok a skillekkel is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7890) bbchris


bbchris
senior tag

Biztos kitárgyaltátok már de én csak külföldi oldalakon találtam panaszokat .

Nálatok is van az hogy sikerül egy új tank és kb a 10. játék után elbutul a tank ? Itt azt értem hogy pl sikerült a KV-1 és az első 10 játszma tökéletes volt és utána csak azt veszem észre hogy hatástalanok a találatok . Én 100%-al nem tudok egy 10%-os KV-1-et kilőni ? Számoltam hogy kb vagy 10-et belelőttem . Hiába lövöm az ellent legtöbbszőr penetration van . Már lőttem a tornyát a láncát az oldalát ahol a gyenge pontok vannak max 5%-ot esik . Ők persze 2 találat és KV-1 history . Ugyanígy jártam a Churchill III-nál is . Kb az első 10 játszma ok utána egyszerűen elbutul a tank . Mi az hogy egy PZ IV 2 lövés és szétlövi a churchill III-mat ( és persze a tankom 100%-on fullon van ) ? Nekem is van PZ IV-em és sosem tudtam vele 2 lövésből egy Churchill-t kilőni . Én is használtam prémium lövedéket de az sem tudott kb 20%-nál többet sebezni egy churchill-en . Pedig már mint írtam lőttem a gyenge pontjait az ellennek és nagyon gyengén sebzett .
Persze amikor prémium-ot előfizetek akkor megy minden mint a karikacsapás aztán mikor kezd lejárni a prémium kb 1 órám volt még akkor ugyanezt veszem észre hogy újra mindenhol csak veszt a csapat .
Mert az addig ok hogy nem vagyok egy tank Einstein de azért 1-3 -ig azért mindig tudtam lőni KV-1-el . Találtam erre példákat külföldi fórumokon is de mivel angol tudásom csak alap így nem sok mindent bogóztam ki belőle . Jó tudom hogy játék de az ilyen elég lehangoló tud lenni . Na a legnagyobb amin röhögtem hogy a szikla mögül előjön egy tank és eltűnik és a semmiből lő aztán egyszer csak megjelenik újra :)) .
A másik az AT2 tudom hogy jó tank láttam is többször hogy azokat is kiszedik de mi az hogy egy KV-1 hatástalan rá , kb 8-at lőttem arra is és semmi eredmény .

(#7891) BaLee válasza Dobi 562 (#7852) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jó ötlet, mert a 113 remek kis tank, CW-re talán az egyik leghasználhatóbb heavy most, főleg a 400as átütés miatt.

(#7892) xkoti válasza BaLee (#7891) üzenetére


xkoti
senior tag

Ezzel egyet kell értenem nagyon jó kis tank :) Amúgy ti tesztelitek a 8.6-ot ?

KO

(#7893) Angel1981 válasza dfsz34 (#7887) üzenetére


Angel1981
veterán

"nekik 5 skilles legénységük van általában" - no comment! :))

(#7894) dfsz34 válasza Bingisz (#7889) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha megnézed a videóikat, akkor Kirilloid meg Straik egy másodpercre nem állnak le, max ha letalpalja őket valaki és általában így is csak arty lövi ki őket, normál tanknak szólóban vagy TD-nek kevés az esélye, mert összedolgoznak. Mondjuk, ha belefutnak egy erősebb szervezett csapatba, akkor szépen eliszkolnak máshova. Még egy dolog ehhez, mert ezt én is így kezdtem el csinálni, ha valahonnan menekülni kell, akkor sokan csak simán hátrálnak, pedig az lassú. Meg kell fordulni és nyomás, de közben a csövet hátra fordítani és úgy menekülni, ezt ők is így csinálják mindig és konfirmálták, amit én is tapasztaltam, hogy ez hatékonyabb. Kell gyakorolni az is biztos, sokszor török zúzok, ha így kell mennem, de majd belejövök.

A binocular nagyobb látótávot biztosít, mint a coated optics, de ehhez meg kell állni, ezért inkább TD-re ajánlják, de tény, hogy pl az én szintemen simán rárakhatom a tankjaimra is, mert állok annyit.

(#7895) Sanya válasza bbchris (#7890) üzenetére


Sanya
nagyúr

pz4-re ha a 10,5cm-es rövid löveget pakolja, akkor a premium lőszer átlagosan 350-et sebez, amivel tényleg 2 lövés egy churchil.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7896) jano_77 válasza BaLee (#7891) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez az egyetlen tank, amit ki kellene lőnöm, hogy meg legyen az összes kínai, de nagyon nem találkozok vele csatákban.....ennyire ritka vagy főképp csak olyan csatákban található, ahol T9 és T10-es tankok vannak?!

(#7890) bbchris: szerintem lőheted T6, T7-es tankokkal is, azok is simán tudnak pattanni róla!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#7897) Re-Tech válasza Remus389 (#7879) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Nekem csak Tier 6 amcsi artim van, szerintem arra a szintre kellett volna belőni az arti dmg-et a jelenlegi Tier 6osoknak is. Ezzel is tudok bőven 3000 felett osztani Tier IXes csatákban is ha jól jön ki a lépés, ennyivel meg kellett volna elégedni.
Artival a 1 shot a legnagyobb baj, engem is felbsz amikor E50ből azonnal a hangárban találom magam... Inkább kevesebb dmg és nagyobb RoF.

(#7898) dfsz34 válasza Angel1981 (#7893) üzenetére


dfsz34
őstag

20:35-nél látni az 5 skillt

azóta már lehet, hogy a hatodikat kezdte, mert a videó már majdnem két hónapos :)

(#7899) mcwolf79


mcwolf79
veterán

OMG...
AZ IS-nek az alapfegyvere mekkora egy kula!!! Bele sem merek gondolni, meddig fogok vele kínlódni, míg összeszedem a komolyabbat.
Semmit nem tudok vele átlőni :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7900) Remus389 válasza mcwolf79 (#7899) üzenetére


Remus389
veterán

hogy vigasztaltaljalak, az E-75 KT-től megörökölt ágyúja se túl jó Tier9-ben

csak itt sokkal rosszabb, mert rengeteg XP kell hogy eljuss a legjobb ágyújáig és drága ha vesztesz

de az indien pancser is nagyon pancser stock ágyúval

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.