Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47551) Angel1981 válasza LZs?! (#47540) üzenetére


Angel1981
veterán

Átolvastam alaposan, tanulságos volt, köszi szépen! :R

dfsz34: amikor feltelepítettem a 8.11-et, az első dolgom volt azt kikapcsolni, mert előre sejtettem, hogy csak idegeskedéstől fogom megkímélni magamat.
A fórumbejegyzések alapján úgy látom, igazam lett! :)

[ Szerkesztve ]

(#47552) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#47548) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

legalább a nagy nyílt pályákon kihagyhatnák őket, az égvilágon semmi szükség rájuk ott.

Akkor hova van szükség artyra? Himmelsdorfba? :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47553) stork13 válasza sith7 (#47537) üzenetére


stork13
aktív tag

Ezt a Controls>Consumables-nél lehet bekonfigurálni?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#47554) sith7 válasza stork13 (#47553) üzenetére


sith7
nagyúr

hú .. ezt most fejből nem tudom megmondani :(

(#47555) Angel1981 válasza stork13 (#47553) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van.

(#47556) emperorka válasza TESCO-Zsömle (#47552) üzenetére


emperorka
tag

Gondolom dfsz ilyesmi pályákra gondolt: Ruinberg,Ensk,Himmelsdorf,Winter Himmelsdorf,Widepark :)

(#47557) Drenadar válasza emperorka (#47556) üzenetére


Drenadar
veterán

Mert szerinted ezek nagy és nyílt pályák? LoL

(#47558) Doom83


Doom83
tag

Sziasztok!

Tanacsot szeretnek kerni.
KV-13- as tankkal kapcsolatban. Nem at akarok menni a medium agra hanem, arra vagyok kivancsi mennyire jo 7-es medium tank? Erdemes rakolteni a kreditet es az xp-t?
T43-rol hallottam hogy attol jobb. De nagyon jo elvezetes jatekot szeretnek jatszani.
Ezzel a tankkal lehet?
Köszönöm a segitseget! :R

(#47559) Sanya válasza Doom83 (#47558) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem tartom jó tanknak, ellenfélként mindig elbánok vele.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#47560) Iron Funeral válasza TESCO-Zsömle (#47552) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ott jó helyen lennének. 15v15 arty meccsek. :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#47561) emperorka válasza Drenadar (#47557) üzenetére


emperorka
tag

Pont ezaz hogy ezek nem nyílt pályák,drsz34 meg azt mondta hogy legalább a nagy nyílt pályákról kihagyhatnák az arty-kat,tehát gondolom csak a városi pályákon szeretné őket látni.

(#47562) LZs?! válasza Angel1981 (#47551) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Angel1981

Örülök, hogy tetszett.

Kár, hogy időközben leszedték az oldalt... :F

@Doom83

Tanacsot szeretnek kerni.
KV-13- as tankkal kapcsolatban. Nem at akarok menni a medium agra hanem, arra vagyok kivancsi mennyire jo 7-es medium tank? Erdemes rakolteni a kreditet es az xp-t?
T43-rol hallottam hogy attol jobb. De nagyon jo elvezetes jatekot szeretnek jatszani.
Ezzel a tankkal lehet?
Köszönöm a segitseget! :R

Egyáltalán nem jó; megvannak a maga pillanatai, de nem kiegyensúlyozott.

Nem mozgékony, lassan gyorsul, nincs gun-dep, lassan céloz és mozgás közben nagyon szétugrik a célkör.

Amíg T7-es csatába kerül, addig a kicsiket szemtől-szemben bedarláni, illetve a nagyokat hátba/oldalba támadni jó.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#47563) #43783936 válasza Doom83 (#47558) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha élvezetes medet szeretnél, akkor Cromwell, Comet, Panther trióból válogass. :)

(#47564) Jolet


Jolet
őstag

Ha kicsit nem figyel az ember rögtön jön egy ilyen...

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47565) Napfénysüti

Azért meg kell szokni ennyi kihagyás után hogy vannak új pályák meg tankok. Csak pislogtam néha hogy mikkel találkoztam meg milyen helyszínekre dobott be a gép. :D

Més que un club!

(#47566) besti


besti
csendes tag

100 aranyocska még valameddig elérhető. Lesz még majd többször is a WGL döntő alatt.
[link]

(#47567) emre


emre
veterán

Úgy látom ez még nem volt linkelve:100 gold for every player, activation code

mod: off, mivel késtem 14 másodpercet

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47568) Dr_Syrex válasza Simulacrum (#47549) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én nem éreztem az ilyen csatékban OP-nak az ISU-kat, meg úgy egyáltalán az oroszokat. Németekkel szívesen mentem ellenük, de persze ha az MM nekünk osztotta a "paradicsomszálítmányt", akkor csak a csodában bízhattam :) De most épp nálam is ki van kapcsolva, mert gyűjtöm az xp-t az E-50-re és elképesztően gyenge csapatokat kaptam a nyakamba a Panther II-vel és minden 2. csata ilyen nemzeti volt. Érthető, hogy nem volt kedvem az első heavy ágként német tankot húzó piroska toronyforgatós kempelésében gyönyörködni :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#47569) Antonius1978 válasza emre (#47567) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi Emre, meg van vagy 50-60 aranyam, jol jott ez a 100, majd veszek csokkentett aron 1 garazshelyet.

(#47570) lnk válasza besti (#47566) üzenetére


lnk
aktív tag

Köszi nekem működött :R

(#47571) stork13 válasza Angel1981 (#47555) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszi!

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#47572) Simulacrum válasza Dr_Syrex (#47568) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én egy szinttel fentebb, E-50-ben is ezt tapasztaltam. Ha Borsigos csapattal nem tudok nyerni, akkor ott már komoly gond van, jobb kikapcsolva.

(#47573) Viktoár


Viktoár
addikt

Már nem jó nekem a bonus.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#47574) erikke17


erikke17
őstag

Napi hiba...
Gondoltam spotolok a dombon... De minek is ?! :D

Jobb oldalra elment egyedül egy KV2 ott már gondoltam hogy annyi esze van a csapattársaimnak mint egy marék hangyának.. Mind egy kupacban eyyo..

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#47575) Doom83


Doom83
tag

Köszönöm mindenkinek a valaszt,segitseget!
Meg annyit 7-es med-böl melyik mondhato jo tanknak?

(#47576) lnk válasza Viktoár (#47573) üzenetére


lnk
aktív tag

Itt próbáld

http://worldoftanks.eu/

log in és a nickneved mellett a fület lenyitod és activate bonus code.
Végig nagybetűvel irtam nekem igy működött.

(#47578) Chris0321 válasza lnk (#47576) üzenetére


Chris0321
addikt

Már nem megy, pedig én is így csináltam.

(#47579) Diarmand válasza Doom83 (#47575) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem tűnik fel, hogy fentebb egy neked címzett válaszban kettő egész darab hetes medet is javasoltak?

Nem olvasnak az emberek vagy mi?

(#47580) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, EU1 működik nektek? Ezt írja: "Ez a szerver átmenetileg nem elérhető. Frissítsd a klienst, vagy várj a tervezett karbantartásig." Mondjuk EU2 detto.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#47581) emre válasza PAtr0n (#47580) üzenetére


emre
veterán

Megoldás a hotfix után jelentkező belépési problémára

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47582) diegho


diegho
nagyúr

Megvan a T57, azt hiszem szeretni fogom megint. Első köröm vele, hangsúlyozom ELSŐ KÖR

replay

Ha valaki utál az is nézze meg. Nincs bukott csata! Nincs feladás, végig hátrányból, végig hibátlanul egy monster kör!

Jééé a sebzésrekordom is megdőlt. Eddig 10247 volt. Azt hiszem ma több kört nem megyek, a csúcson kell abbahagyni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47583) PAtr0n válasza emre (#47581) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszönöm Emre, gondolom, csak picit vissza kellett volna olvasni :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#47584) olcsii válasza diegho (#47582) üzenetére


olcsii
aktív tag

szép:) (csatát nem láttam)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47585) Kakumix válasza diegho (#47582) üzenetére


Kakumix
senior tag

Na, mostantól utállak! Már javában gyűrtem a T69-et mikor T71-gyel kezdtél. A T54E1-et egy héttel előtted vettem meg. Még mindig nincs vele ászom, neked meg számolatlanul és még mindig kell 170 ezer XP a T57-hez. Ennyi sebzést pedig még csak videón láttam, ott is csak kapta és nem adta a "főhős".
:R

Legyen szép napod!

(#47586) PAtr0n


PAtr0n
addikt

És azt tudja valaki hogy csata utáni üres garázs melyik modtól van? Se tankot nem tudok választani se semmit csinálni. Ezt találtam a témában csak: #23260

Nyunyu gyere csak! :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#47587) emre válasza PAtr0n (#47586) üzenetére


emre
veterán

Nálam csak olyan volt a modpack összeállításakor, hogy a kliens megakadt a személyzet frissítésénél.
Mondjuk egy screen valószínűleg segítene.

(#47582) diegho
Gratulálok!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47588) mefistofeles válasza diegho (#47582) üzenetére

Hát vazze megnéztem!
Ami szép az szép! Gratulálok! :C :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47589) Dobi 562 válasza diegho (#47582) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok, komoly sebzés!

(#47590) diegho


diegho
nagyúr

Gondolta valamelyikőtök, hogy ezt megnyerjük?

(#47591) Angel1981 válasza diegho (#47582) üzenetére


Angel1981
veterán

:C :R

(#47592) mqm


mqm
senior tag

Szerintetek t20 vagy t29? Közepes tank nagyon bejön ,de nem tudom mennyire életképes a t20 :F

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#47593) Cokerex válasza PAtr0n (#47586) üzenetére


Cokerex
csendes tag

Hali
Nálam a több soros tank ikon mod okozta a problèmát, wothungary.hun már van javított verzió.De ha garázsban rákattintasz a fejlesztèsre ès vissza a garázsra megjelennek a tankok.

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#47594) PAtr0n válasza Cokerex (#47593) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi szépen lecsekkolom! ;)

diegho:
bammeg diego ezt nem is néztem... eddig. Hát bammeg, ilyen helyzetből fordítani... respect! :R

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#47595) emre válasza mqm (#47592) üzenetére


emre
veterán

Mindegyik jó, de a T20-hoz valamivel több taktikai érzék kell.

(#47590) diegho

Persze, láttam a wotreplays.com-on. :)
Azért amikor a negyedik spotolás után egyszer lőtt melléd az arty, meg amikor az E100 felment a hegyre ahelyett hogy segített volna az IS7-nek már lehetett sejteni valamit. Ráadásul a T21-ük sem csinált semmit, pedig ha folyamatosan spot alatt tart akkor te a nem tudtad volna így kiírtani a középső részt. A másik oldalt nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47596) Bad Pritt válasza mqm (#47592) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A T20 egy eléggé öszvér megoldás 7-es szinten, mivel egy nagyon kompakt, gyors, agilis tankon van egy elég böszme ágyú, nagy alfával, jó átütéssel és nagyon hosszú újratöltési idővel. Mindenképpen érdemes rá menni egyszer, mert könnyen meglehet, hogy nagyon élvezni fogod.
A T29 meg a játék egyik legjobb tankja a saját szintjén, olyan átütéssel, ami erős ellenféllé teszi még 9-esek számára is, remek toronnyal, csak ugye nagy és nagyon lassú.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47597) diegho válasza mqm (#47592) üzenetére


diegho
nagyúr

T20 felé akkor menj, ha legalább zöld vagy xvm szerint WN7-ben és WN8-ban is.

(#47598) mqm


mqm
senior tag

xvm szerint 49%-on vagyok ami narancs. De nagyon rég megvan az acc. és rengeteg fail harcom volt, számomra egyáltalán nem való tankokkal.. a t20 előtti sheman tank nagyon bejött, így gondoltam t20 jó lesz nekem.
t29-et azért nem merem bevállalni mert jelenleg van egy kv3-mam is ami iszonyatosan nem jött be pont a lassúsága miatt.
Köszönöm a válaszokat! Szerintem t20 lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#47599) emre válasza diegho (#47590) üzenetére


emre
veterán

Ezek szerint a kérdésed költői volt, vagy csak nekem felesleges reagálnom rá?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47600) mqm


mqm
senior tag

Azt szerettem volna kideríteni ,hogy t20 fain tank-e. :)

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.