Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47151) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Gyerekek ez de jól esett!!! ;]

(#47152) Drenadar válasza #40993792 (#47148) üzenetére


Drenadar
veterán

én nagyon sűrűn kerülök be 6-ossal és 8assal 10-essel ritkábban.
Tiger2-vel 5-ből 3x pl...

(#47153) CHaooSS válasza Drenadar (#47152) üzenetére


CHaooSS
őstag

remek.. felsoroltak közül 13db 10-es.

bár így is azt mondom ennyi idő alatt nem értem miért nem kerültem be 1x sem..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47154) Drenadar válasza CHaooSS (#47153) üzenetére


Drenadar
veterán

nagyon fun mikor a játék legnagyobb fake tankjával /irónia off tesz be ilyen csatába :) sajnos nem sűrűn van :(

(#47155) CHaooSS válasza Drenadar (#47154) üzenetére


CHaooSS
őstag

f@>>&om bele ebbe a játékba már.. most próbálkozok fv-vel 40 percig meg holnap is :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47156) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez egy elég ütős csata volt. Először kettő, majd pár perc múlva három foglalót kellett kiütnöm, amíg a többiek fent a dombon lestek, 198 bázisvédelmi pont, magért beszél, meg az effet is megtolja rendesen. Alig fértek el a kitüntetések a sávon, ezt a képet elteszem magamnak.

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2014.03.03. 23:07:52
Jármű: SU-122-44
Szerzett tapasztalat: 2 815
Szerzett kredit: 189 274
Csatában elért Achievement: Top Gun, Acélfal, Védő, Harckocsizó-mesterlövész, Nagy kaliber, Radley-Walters medál, De Langlade medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Nem kéne nerfelni ezt a tankot, jó ez, ahogy van :) Ezzel a tankkal van a legtöbb xp-m, ez a mostani 2815 csalóka, valami akció is benne van, amúgy 2346 lenne rendesen, de van ezzel a tankkal 2676-os köröm is már, eddig az a legtöbb xp, amit én szereztem, de 7 kitüntetést most kaptam először.

[ Szerkesztve ]

(#47157) Drenadar válasza CHaooSS (#47155) üzenetére


Drenadar
veterán

mondanám hogy menjünk együtt (platoon könnyebben megy be confrontationbe!) de hát te ruszki szerveren tolod... ugye? meg nem akarnálak a noobságommal lehúzni :)

remélem lesz legalább ilyen jó az új angol heavy... és már csak 4 hónapig élvezhetjük az FV-t

most is mentem egy kört, potenciális bekapott sebzés 6890... nem rossz egy papír tanktól, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#47158) CHaooSS válasza Drenadar (#47157) üzenetére


CHaooSS
őstag

tornyát nagyon imádom.

emlékszem még volt egyszer mikor egy nyíláson kukucskáltam ki és 3db E100 jött rám.. olyan 20e dmg lepattanó volt én meg szarrá szedtem mindet. annyi eszük nem volt h megkerüljenek XD

----

amúgy nem volt szó arról, hogy majd valamikor lehet szervert váltani? pedig mentem volna eu-ra. ( értékét is felhúzta volna :D )

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47159) dfsz34 válasza dfsz34 (#47156) üzenetére


dfsz34
őstag

bocs lejárt a szerk idő, na így kell kinézni egy tisztességes csatának :)

(#47160) Enzolord válasza CHaooSS (#47153) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a gáz, hogy a csatára várakozók kb fele tier 8.. eu szerveren legalább is, így ott nagy az esély, hogy meglegyen 2x 15 azonos nemzet.. Tier10ben ált 50en várnak, és még, ha be is dobja nyolcasok mellé, akkor is kevés..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47161) #43783936 válasza ddt500hu (#47036) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is azután szerettem meg, hogy már nem kellett görcsöni az FV kifejlesztésével.
Azóta jókat tudok szórakozni vele. :)

(#47162) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem szoktam magával a stattal villogni, de basszus, ez a JP2... :U
Panther 2, Japgdpanther 2 szakaszt mentünk cimborával, 20 meccs, 3 top gun, ugyanennyi nagy kaliber, egy olyan mesterlövész utód medál, és 2600 átlagsebzés... Nagyon durva cucc.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47163) CHaooSS válasza Enzolord (#47160) üzenetére


CHaooSS
őstag

T34, Type 59 és FCM50t-vel is elég sokat megyek mivel ők hozzák a sok kreditet.

ezért nem értem, hogy miért nem voltam még 1x sem ott.. mivel nem csak 10-es szinten nyomulok

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47164) Drenadar válasza CHaooSS (#47158) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem platoonban még inkább tarolna az angol... :)

lehet elfogult vagyok, de mintha team battleben is könnyebb lenne velük érvényesülni és ezt már mástól is hallottam... :)

próbáld ki tiger2-vel most is egyből oda dobott be engem, meg is lett a tank ász ~4000 sebzéssel sajnos az acélfal nem... még kettő lepattanó kellett volna :(

(#47165) CHaooSS válasza Drenadar (#47164) üzenetére


CHaooSS
őstag

nincs kedven megvenni azért a tigrist :D

Amúgy igen elég jó lenne ketten menni. viszont Maus-ból is össze kéne dobni hármat :DD kemény lenne

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47166) Drenadar válasza CHaooSS (#47165) üzenetére


Drenadar
veterán

Az nekem nincs meg és nem is vágyom rá :)

(#47167) CHaooSS válasza Drenadar (#47166) üzenetére


CHaooSS
őstag

pedig OP-nak számít,

amúgy vicces mert ma 1 győztes meccsem van eddig FV-vel a többi 8-10 csata bukta :F :F

megint jön a szopóág jah.. sokszor van. 1300-1500 az átlag eff,wn8,wn7 bár mikor frissítés előtt T57el nyomultam 1800-1900 volt , hehe jó kis tank :DDD

de megint 900-1100 on vagyok ebben a pár napban és csaták 70%a bukta.. érdekes.. elég sokszor van ilyen ingás

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47168) skopy


skopy
tag

Tegnap meglett az ST-I .
Szegény KV-4 -et már alig vártam hogy lecseréljem, nagyon szenvedős volt főleg még nem volt meg a nagy löveg.
Nem sok videót találtam róla, azt mondták jobb mint az IS-8 ezért esett inkább rá a választás.
ST-I ről vélemények, tapasztalatok vannak ? :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#47169) csapee válasza skopy (#47168) üzenetére


csapee
senior tag

Nagy torony, nagy gun muszaly ra. Artyk szeretik mert lassu. Amugy kemeny feju, de az aljat belovik siman.

Csapee

(#47170) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap adta a wot istene, 15-ből 10 győzelem, kék statok, jó átlagsebzés, sok kill.
csak isu meg t-54-el mentem.
nem győzöm hangsúlyozni ez az isu milyen op, t10-ek se mernek kijönni elé. emlékszem az ac mle 48-al mennyire szenvedés volt, ezzel meg élvezet minden csata. mikor 7-800-akat odaver t8-ban az megfizethetetlen élmény, nincs még egy ilyen td.
de a t-54 is nagyon jó gép, nem nagyon érdekelt, de most belekezdek ebbe is.

skopy: ST-I. sztem szimplán a legjobb t9 nehézdög. képes akárhonnan pattintani. sajna nekem még nincs meg, bár az utána jövő IS-4 már megvan, azt még t9 korából kaptam meg, ez volt az első 10-esem anno, ingyen. :D de kellene az ST-I is, meg a KV-4 is. ha ST-I jön szembe kisebb tankkal akkor inkább fordulok vissza. a többi 9-essel nem vagyok ilyen elnéző. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47171) Angel1981 válasza Simulacrum (#47123) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, akkor majd kipróbálom, köszi! :R
Én ha délen vagyok, akkor a G7 / F8 környékére szoktam menni első körben, és a csata alakulása dönti el, hogy meddig maradok ott - meglátjuk, ez milyen lesz hozzá képest.

(#47172) dfsz34 válasza Djuree (#47170) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ST-I-t én is várom már, de még nagyon az elején vagyok a kifejlesztésének. Nagyon undok, nagyon pattintós ellenfél és az ágyúja a kiváló m62-t2, ami nekem már megvan az is8-ról.

Valóban nem sok tier9 nehéz tank fogja meg az embert, mert a legtöbb olyan, hogy már alig várom, hogy eladhassam a csába. A legutáltabb talán a béla vot.

Az E75-t viszont érdemes megtartani (meg talán ezt az STI-t, de még nincs vele tapasztalatom). Most a nerf (buff?) után, rendkívül gyorsan forog, feltűnően agilis, persze csak a forgás, a sebessége nem kiemelkedő, de nem is rossz, megfelel az átlagnak. A gyors forgás viszont segít, mindig izegni-mozogni kell vele és amúgy is elképesztően pattintós páncélja van, pláne ha tekeri az ember. Őrületbe szoktam kergetni az ellenfeleket, mikor lőnek egy csomóan, aztán max a lánc megy le, de ugye 100% repair, bia mellett hamar felrakja.

Eddig ez az E75 a második tank, ami az is7 mellett át tud menni campinovkán a nyílt mezőn. Kettesbe be és folyamatosan tekerem az elejét. Nem azt mondom, hogy mindig sikerül, de már többször megvolt :) Az is7-el eddig egyszer sikerült, E75-el hatszor (kb 15 kísérletből, de mindig messzire jutok vele, legalább 3-4 kísérlet a házak előtt pár méterrel ért véget, közel volt nagyon). Mostanában ezzel szórakozom ott, ha alkalmas tankkal megyek. Lehet, hogy kiszednek, bár néha nem és nagyon komoly spot dmg-t kapok. Érdekes, hogy Maus-al nem sikerült, mindig kiszedtek, mert az elején a gyenge pontot belövik, akárhogy tekerem vagy betöltik az aranyat, he-t. E100, nem is kérdés, az első kigyújtást általában el tudtam oltani és egyszer meg tudom javítani a motort...

(#47173) Angel1981 válasza dfsz34 (#47159) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha van replay, privátban átküldhetnéd, tudok titkot tartani! ;)

(#47174) Jolet válasza Simulacrum (#47059) üzenetére


Jolet
őstag

nekem ennyire adta meg tegnap

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47175) Viktoár


Viktoár
addikt

Azthiszem nekem abba kell hagynom ezt a játékot megint egy időre. :( 2 napja csak szopás van akármelyik egységgel megyek.Legalább 10 csatát kell játszanom mire sikerül az első győzelmet leduplázni.

Általában az a gond hogy mire elérek a tűzharchoz már a csapat fele meghalt.

Előbb is himmelsdorfon 5-en indultunk fel a hegyre.Mire én felértem a kv1-el már 3-an meghaltak.Ketten nem sokáig tudtuk tartani a hegyet,de azért megritkítottam őket.

Stat alapján 95% esély volt a győzelemre és 15:7-re kikaptunk. Egyszerűen nem tudom mit csináljak ilyenkor. :U

Üdv:Viktor

(#47176) Bingisz válasza Viktoár (#47175) üzenetére


Bingisz
addikt

Lehet hogy nem a hegyre kéne menni KV-1-el?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47177) Djuree válasza Viktoár (#47175) üzenetére


Djuree
félisten

kv-1-el ne akarj oda felmenni, mire felérsz lemegy a nap. azzal menj a halálútra. vagy menj a vasút felé...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47178) Viktoár válasza Bingisz (#47176) üzenetére


Viktoár
addikt

Az lehet,de akkor ki fogja feltartóztatni a hegyen átkelőket? :U

A változatosság kedvéért highway-en megint mindenki egy oldalon ment be a gyártelepre,én voltam egyedül a másikon.Hiába írom hogy valaki még jöjjön segíteni le sem sz@rják. Elbukom az oldalt és utána bevonulnak a bázisra vagy 2 tűz közé kerülnek.

Miért nem lehet ezt megérteni? :F

Persze amikor már megy a foglalás mindenki pánikol és nyomogatja az f4-et.Mintha azzal meg lenne oldva.

Üdv:Viktor

(#47179) Cray Tyler válasza dfsz34 (#47159) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az azért derék egy kör lehetett :R

(#47180) Viktoár


Viktoár
addikt

Tundra,két és fél perc után 10:2 az állás és nem a javunkra. :D Na ilyen sorozataim vannak,egy idieg inkább hanyagolom,nem tudok ellene tenni.Biztos valamit én rontok el mert szopóág nem létezik. :DDD

Üdv:Viktor

(#47181) Cray Tyler válasza dfsz34 (#47172) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ha van ilyen malinovka-fétised, akkor ajánlom QB egyik (idegen replay) videóját, ahol egy T-95 elindul a mezőn keresztbe. Scout medál lett a vége :)

(lehet má linkeltem 1x)

(#47182) Bad Pritt válasza Cray Tyler (#47181) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokan linkelték már.
Énis próbáltam T95-tel, egész mókás volt. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47183) L-e-f-i-e válasza Viktoár (#47178) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Miért akarod feltartóztatni őket?? Ha lent győztök, akkor a hegyről előbb utóbb úgyis lejönnek...kv1-el főleg ha top tank vagy nem szabad a hegyre menni ha nem muszáj...

=^-^=

(#47184) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Az új xvm-et már csak notepad-dal lehet szerkeszteni? Az online-editor nem tölti be, bár ez a több darabból álló config xc, nem tudom azt hogy kezeli...

(#47185) Djuree válasza rolio1 (#47184) üzenetére


Djuree
félisten

nekem betöltötte még kb. 2 hete...nem tudom van-e újabb az akkori xvm-nél.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47186) Angel1981


Angel1981
veterán

Néztem a Calendar-t, most hétvégén a Nemzetközi Nőnapot ünnepeljük - ez aztán nagyon harcias cselekedet! :P
Adnak majd kedvezményt a Matildára? :))

(#47187) dfsz34 válasza Cray Tyler (#47181) üzenetére


dfsz34
őstag

T95-m nincs még, de ha lesz feltétlenül kipróbálom, nagyon jó móka. T28 protom van amcsi TD per pillanat a legnagyobb, de az nem jutott féltávig sem :((

(#47188) jahrn


jahrn
senior tag

Ocsemmel tartottunk egy Tiger I napot (mondjuk nekem volt benne 1-2 Comet kor is) ez lett a vege:

Ez a Tiger I igencsak tap lett a buff ota.

(#47189) Mcray válasza jahrn (#47188) üzenetére


Mcray
senior tag

Szép. Én Amx M4 45 napot tartottam, miután egyedül minden más tankommal veszítettem zsinorban vagy 15 csatát.

Írtam csatában egy másik Amx M4 45 usernek aki látszólag nem a faszával verte a billentyűzetet és az egeret mint a maradék 13 retardált és onnantól mentünk párban. Nagyon szép köröket mentünk és sikerült elérnem az álom 50% győzelmi arányt éjfélre...

rolio1

Én csak olyankor játszom :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47190) rolio1


rolio1
tag

Vannak itt olyanok rajtam kívül, akik hétköznap este kb 10-től játszanak? Én mindig csak így tudok fent lenni és keresnék valaki(ke)t, csapatba.
Már többször próbálkoztam összehozni egy-egy csapatot, de a random emberkékkel nem az igazi...

(#47191) Djuree válasza Angel1981 (#47186) üzenetére


Djuree
félisten

csajoknak 50% kedvezmény minden tankra, de személyit kell küldened előtte. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47192) Mister_X válasza Angel1981 (#47186) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, végül is a háború alatt mondhatni a nők vitték el a hátukon a hátországokat, kijár nekik is a tisztelet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47193) Diarmand válasza dfsz34 (#47156) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mi lenne ha egyszer tennél fel replayt és nem kellene a mesélésedre hagyatkoznunk, mert már jó páran kértek tőled. Vagy esetleg attól félsz, hogy megtudjuk a neved? A sztorijaid alapján vagy annyira jó stronk plajer, hogy ne kelljen rejtegetned a statod ugye? :U

(#47194) Lipton válasza rolio1 (#47190) üzenetére


Lipton
őstag

Minden este 22:00-01:00-ig játszom, szombaton 14:00-16:00 is, de csak pár hónapja. Pár "ismerős" már van.

[ Szerkesztve ]

(#47195) Angel1981 válasza Mister_X (#47192) üzenetére


Angel1981
veterán

Az OK, de a játékbeli küldetéseket mégis hogy hozzák összhangba magukkal a Nőkkel?
Nincs jobb ötletem, mint kedvezmény a Matildára! :)

#47191 Djuree: és bikinis képet, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#47196) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sziasztok

Lenne egy kis problémám, vettem ma 90 nap prémiumot, a pénzt levonták(kártyás vásárlás), de nem aktiválták az accountot.
Tud ebben segíteni valaki. Vagy esetleg ennek van valamekkora átfutása?
Előre is köszönet.

(#47197) mcwolf79 válasza bmwsan (#47196) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam azonnal jelentkezik az account-on a prémium.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47198) L4mie válasza bmwsan (#47196) üzenetére


L4mie
veterán

pay-pal al nekem 1 perc alatt megjelent....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47199) Napfénysüti

4 hónap kihagyás után ma frissítettem a játékot és letoltam pár csatát. Meglepően normális társaságok voltak és jó meccseket toltunk így lehet folytatom is a játékot alkalmanként. Azért elkapott egy kicsit a régi feeling. :)

Més que un club!

(#47200) Enzolord válasza Napfénysüti (#47199) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R :R

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.