Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47851) bullseye válasza TESCO-Zsömle (#47850) üzenetére


bullseye
addikt

Erre van egy teljesen egyszerű magyarázat. Arty.

Csinál ilyeneket, és kész, meg kell szokni sajnos, vagy feladni az ágat, és utána olvasni itt, hogy mocskos artyk mindig mindent azonnal telibelőnek. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47852) Cseri0058 válasza Bad Pritt (#47839) üzenetére


Cseri0058
őstag

kapcsolj ki mindent körülötted...csukd be az ajtót...majd szégyelld el magad... :DDD

(#47853) joergie válasza TESCO-Zsömle (#47850) üzenetére


joergie
őstag

server oldali célkeresztet javaslom(a játékban beállított kliensoldali mellé). néha nagyon le tud maradni a kliensoldalihoz képest. de a kliensoldali kiszámíthatóbban mozog, engem zavar, ha alapból arra van állítva, szóval legjobb ha mindkettő megvan, és nem ér meglepetés.
[link]
enyim szép magenta színű :) most látom hogy ebben nincsenek a kiegészítő célkereszt formák és színek. nembaj, azért egynek jó.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#47854) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon érdekfeszítő küzdelem volt, percekig a tökéletes semmi történt a csatában, de itt tenném fel a kérdést, az MM-ben nincs az oldalanként vagy a komplett csatába besorolható artyk száma bizonyos korlátok közé szorítva?

[ Szerkesztve ]

(#47855) 04ahgy válasza TESCO-Zsömle (#47850) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hogy lehet, hogy ez egy PH! félistennek nem evidens? :) Szopóágra tett a játék, már amikor regisztráltál. Azóta el van döntve. Nem enged sebezni direkt, ezt már a fiúk odefenn eldöntötték.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#47856) emperorka válasza TESCO-Zsömle (#47850) üzenetére


emperorka
tag

Nekem is volt már ilyen,hogy teljesen rászűkülve a célzókarikától vagy 10 méterre csapódott be a lövedék.Szerintem ha magas ping-ed akkor csinálja ezt

(#47857) Chris0321 válasza Bad Pritt (#47847) üzenetére


Chris0321
addikt

Az én saját tapasztalatom az, hogy nem árt minél előbb megszokni a lassabb célzás és töltés időt és a nem túl pontos ágyúkat főleg az orosz tankokon. Annyival nem lassabb, hogy 5-ös szinten bárki kiessen a csata ritmusából, én az M4-en is azt használtam ami sokkal gyorsabb tank mégis tökéletesen működött rajta. Szerintem pont azért kell a troll-al is megismerkedni mert sokan később sem tudják megszokni a 122 mm ágyút és ezért látni az IS, IS-3-akat 100 mm-es löveggel mert a gyengébb játékos inkább a kisebb pontosabb ágyúval próbálkozik vagyis hátráltatja a csapatát.

(#47858) emre válasza 04ahgy (#47855) üzenetére


emre
veterán

Ahogy egy szakértő nem tudja mi a on és az off topik között a különbség. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47859) #43783936 válasza Mister_X (#47849) üzenetére


#43783936
törölt tag

30.01H , 30.02M majd Párduc. :)

(#47860) Bad Pritt válasza Mister_X (#47849) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezek közül talán tényleg a KV-1 a legjobb. Churchill tornya nagyon papír, cserébe lassú, az ágyú viszont pirít rendesen, nem szabad első sorba menni vele, ahogy a 30.01H-val sem. Ha türelmes vagy, jó választás lehet bármelyik a kettő közül. BDR nagy alfája barátságos, de az, hogy egy T-34 majdnem 3x tud rád lőni, amíg Te csak célzol, már kevésbé az, mindenképpen szokni kell.
Az AT-2 fun, ahogy mások is mondták, egészen amíg nem találkozol egy olyan emberrel, akit felidegesített egy AT-2 előtted és megnézte neten, hol kell lőni, mert akkor kampó a meccs. Plusz az átütése is gyenge, cserébe mondjuk pontatlan. Ha nem a trollgunnal használnád a Shermant, akkor azt mondom, menj a Panzerra, ott nincs troll, de elég jó kis görcs tank, meg lehet vele tanulni flankelni, ha még nem tudsz. :)
JP-t hagyd még, húzd a legényeket Stug-on. JP akkor aprít igazán, ha nem látják (captain obvious :DDD ), nagyon sérülékeny, úgyhogy arra készülni kell. Cserébe gyorsan tölt, 3,2 a Stug ágyújával, ha jól emlékszem, azzal már lehet kezdeni valamit, még ha az alfa sebzés nem is üti le a Holdat a helyéről.
KV-1 hülyebiztos minden szempontból. Egyrészt segíthet kiirtani a saját hülyeséged, pont annyira lassú, hogy megtanulod mikor hova menj, mik a jó pozíciók egy ilyen tankkal, megtanít hogyan forgasd a tankot és a weakspotok lövésére is ideális lehet. Cserébe az ellenfél hülyéi bajban lesznek veled, persze csak ha csavargatod, mint egy ukrán gumilányt. Száz szónak is egy a vége, ha én lennék a Teszlek Süveg, akkor KV-1-be tennélek. :DD

(#47852) Cseri0058: Ki gondolta volna, hogy a Cseri nemzetség más tagja is űzi ezt a játékot? Elnézést kérek a gyanúsításért. :R

(#47857) Chris0321: Szerintem azon a szinten az az újratöltés a lehetséges sebzésért cserébe sok. Plusz maga a sebzés is megbízhatatlan, még ha weakspotra lősz, akkor is, főleg, mert a sok videós/streamelős csóka miatt a legtöbben már tekergetik a tankjaikat. Most egy beforgatott T-150-be az alap ágyúval is lősz 150-et, cserébe gyorsabban töltesz. A Pz 4 újratöltése a trollal már megérne egy misét...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47861) Chris0321 válasza PR0JECTNR56 (#47854) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem direkt rak be ennyi artyt egy csatába annak ellenére, hogy általában 20 sem szokott várakozni csatára mert egyes plecsniket csak így van esély megszerezni.
Pl.: Pascucci medál
Megszerzéséhez pusztíts el 3 ellenséges SPG-t a csatában.

Dumitru medál
Megszerzéséhez pusztíts el 4 ellenséges SPG-t a csatában.

Vagy a másik lehetőség az, hogy szimplán csak sz*r az MM mert képtelen azt a pár artyt csatánként 1-2 db-onként elosztani. Néha mentem artyval is, mostanában nem játszom de akkor mindíg azt vettem észre, hogy legalább 3-an vagyunk oldalanként.

(#47862) TESCO-Zsömle válasza bullseye (#47851) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+joergie Értem, és köszönöm.

04ahgy: PH! félisten, nem pedig WoT félisten... :P Szopóágban nem hiszek. A szar játékosok időszakhoz kötött aktivitásában viszont igen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47863) Bad Pritt válasza Chris0321 (#47861) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy a Burda (Bruda?) 5 arty killért. Minek lenne a játékban, ha nincs elég arty? És a sajátokat nem számolja bele sajna... :( ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47864) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#47854) üzenetére


Angel1981
veterán

Max. 5-5 lehet oldalanként.

#47861 Chris0321: nem hiszem, hogy külön azért "manipulálnák" az MM-et, hogy legyen esély megszerezni pár plecsnit. :N
Egyszerűen bő fél évvel a nerf után kezdenek visszaszokni megint rá az emberek, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#47865) emperorka válasza Angel1981 (#47864) üzenetére


emperorka
tag

Sajnos nekem volt már 6 artyis meccsem is,igaz még az arty nerf előtt,de szerintem nincs lekorlátozva hogy max mennyi lehet a csatában

(#47866) Chris0321 válasza Angel1981 (#47864) üzenetére


Chris0321
addikt

Nézd meg csata előtt miből mennyi szokott várakozni elosztásra, csak TD-ből vagy 500 artyból max. 20 mégis képes berakni 3-4-5-öt artyt oldalanként egy csatába. Régen sokkal több artys volt, a mostani számuk elenyésző. Ha nem a plecsni miatt csinálják akkor egyszerűen sz*rul van megcsinálva az MM amiért nem képes azt a pár darab artyt rendesen elosztani. Nem egyszer tapasztaltam azt, hogy mikor nem artyval mentem alig volt olyan csata amiben volt arty míg ha sorra került a GwTiger egyből voltunk artyval legalább 4-en egy csatában. A rosszabb esetben oldalanként.

(#47867) Répapüré válasza wigo70 (#47827) üzenetére


Répapüré
tag

Sziasztok!

Alap dolgokat fogok kérdezni, akinek nincs türelme az inkább ne !:)

Abraham76 néven játszom és volt már prémium időm, de nem tudtam, mit kezdjek vele...
Vannak tapasztalati pontjaim, de nem tudom, mire használhatnám?
Próbáltam aranyra váltani, hogy tankot vehessek,de nem sikerült.
Arany nélkül valami fejlesztő tankok voltak, de azokat sem engedte megvenni arany nélkül.
Általában LTP-vel játszom.

Mire jók a kapott pontok a szervizen kívül?

Köszi.

(#47868) Mister_X válasza Bad Pritt (#47860) üzenetére


Mister_X
nagyúr

ELC AMX-et vettem :D A medek jobban bejönnek + scoutolni is szeretek, így gondolni kell a későbbi tankokra is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47869) Bad Pritt válasza Mister_X (#47868) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó akkor add is el ezzel a lendülettel. :DDD
Nem, tartsd meg, funra jó, de tipikusan az az ág az AMX-é ami még a jó játékosokon is kifog. Én is elkezdtem anno, még mikor gyenge közepes voltam, nem is ment, talán most jobb lenne, de nem merem bevállalni.
A 12t már bemegy 10-esbe, a 13 75 ideje nagy részét ott tölti, nem biztos, hogy jó ötlet lenne ezt az ágat erőltetni. Valami masszívabb cucc kéne neked, ha rám hallgatsz. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47870) Chris0321 válasza Mister_X (#47868) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezért vettél egy TD-t. Az ELC scoutnak nem jó bár gyors, a tornya nem forog körbe és a nagyobbik ágyúja kb. 20 sec alatt tölt újra és a nagy átütése miatt azzal érdemes használni. Úgy érdemes használni, hogy lehetőleg oldalba vagy hátba támadod az ellenséget míg mással foglalkozik mert a fix torony miatt szembe kell állnod vele és a lövés után gyorsan elmész máshova mert HP-ja az nem sok van míg újratölt könnyen szétkapnak.

(#47871) emperorka válasza Répapüré (#47867) üzenetére


emperorka
tag

szia kicsit hosszú lenne leírni mindent,ezért itt nézelődj [link]

(#47872) Mister_X válasza Bad Pritt (#47869) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már az első menetben (vettem motort) Himmelsdorfra kerültem, és tökre fun volt kerülgetni a sok T9-es gyík lövését :D Aztán körbezártak négyen "free frag! free frag!" felkiáltással :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47873) Bad Pritt válasza Mister_X (#47872) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az még fun. Viszont a 12t kb 20km/h-val lassabb és 3x akkora, ha eltalálnak képzeld oda, hogy szanaszét szakad a tankod és megkapod, milyen az a tank. :))
ELC tényleg fun. Skint neki! :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47874) sebijani1982 válasza TESCO-Zsömle (#47850) üzenetére


sebijani1982
senior tag

- Storm megerősítette, hogy a lehető legtöbb tanknak valós motorhangja lesz, aminek nem tudják rögzíteni, annak meg megközelítőleg megegyező hangot készítenek egy hasonló tank segítségével
- Az „elkanyarodó” lövedék nem bug, hanem annak köszönhető, hogy a lövegpajzsból indul a lövedék, nem a lövegcső végéből
- Az esetleges szinkronizációs hibák kikerülhetetlenek a jelenlegi hálózati kapcsolatokkal
- 9.0-ban ki lesz javítva az a bug, amikor az örjáró tüzérség a célzókörön kívül lő
- Az orosz “Valuev” szinkront nem fogják átdolgozni

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#47875) Mister_X válasza Bad Pritt (#47873) üzenetére


Mister_X
nagyúr

13 90 a cél, az már tetszik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47876) CHaooSS válasza Bad Pritt (#47873) üzenetére


CHaooSS
őstag

annyit beszéltek itt az ELC-ről, hogy meg kellett vennem :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47877) Bad Pritt válasza Mister_X (#47875) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hosszú és rögös út fog addig vezetni, de sok sikert hozzá. :)
Replayeket tegyél majd be, ha gondolod, lehet tudunk segíteni, ha valami nem megy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47878) Répapüré válasza emperorka (#47871) üzenetére


Répapüré
tag

Köszi, elolvastam.
Ezt úgy értelmezem, hogy a jelenlegi LTp-met fejleszthetem leginkább a tapasztalati pontokkal, de ha jobb tankot akarok akkor ne legyek zsugori, vegyek aranyat.:)

(#47879) Djuree válasza Mister_X (#47875) üzenetére


Djuree
félisten

az t8-ba kevés lesz sajnos, 13 75 viszont jól használható. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47880) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Itt tartok most a T49-el. Tippeket kérek a következő skillekhez/perkekhez:

“ nem kell mindig nyerni “

(#47881) Chris0321 válasza Szepi1979 (#47880) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem mindenkinek javítás főleg ha végig szeretnéd vinni ezt a legénységet.

(#47882) emperorka válasza Répapüré (#47878) üzenetére


emperorka
tag

Hát nem egészen....:) Olvasd még el egy párszor
Az ltp egy 3.szintű prémium tank,amit ajándékba kaptál a játéktól.A prémium tankoknak nagyobb a kredit szorzójuk tehát több pénzt lehet vele keresni mint egy sima tankkal.Egyébként a prémium tankok aranyba kerülnek,amit ugye valódi pénzért tudsz megvásárolni,valamint aranyból tudsz venni prémium fiókot,ami 1,5x tapasztalati pontot ill. kreditet ad.Így gyorsabban fogsz fejlődni valamint több pénz fogsz összegyűjteni,de ha jobb tankokat akarsz nem kötelező aranyat venned

(#47883) CHaooSS válasza Szepi1979 (#47880) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jézus mennyi pénzed van.. én alig bírom venni a tankokat mert annyi van kifejlesztve... csak 30 misi az 5db 10-es amit még nem vettem meg + a felszerelés ja meg alsóbb tierben is akarok venni 1-2 tankot amivel jól elvoltam .. :O

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47884) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Elbújtak a bázison Prokhorovkán. :D

(#47885) Scheff válasza Bingisz (#47779) üzenetére


Scheff
tag

Ezt a cikket időközben törölték?

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#47886) bullseye válasza Répapüré (#47878) üzenetére


bullseye
addikt

Akkor próbálom egyszerűen:

Kapsz prémium tankot, akkor az van és kész, jól hozza a creditet. Ennyi. (további előnyökről majd 1-2000 csata után). Nem fejlődik soha.

SIma t1 tankkal mész, fejlődik, jön XP, credit (legénység is fejlődik), veszel bele új ágyút, ilyesmit. Aztán valamelyik T2 tankot, ha elég rá az xp, majd a credit is. Azzal is mész, fejlődik, stb. stb.

XP-t aranyra váltani nem lehet (szép is lenne), legfeljebb fordítva, de az is bonyolult.

Egyelőre nézz ki magadnak valamit T5-T6 magasságában, ami tetszik, és indulj el annak a nemzetnek, azon a vonalán, ami oda vezet.

@scheff
Lehet, hogy kijózanodott végre. Vagy megjött a fő admin...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47887) sebijani1982 válasza Scheff (#47885) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ha törölték a cikket, akkor az érte kapott tiltást is törölni kéne. ;]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#47888) Angel1981 válasza emperorka (#47865) üzenetére


Angel1981
veterán

Az ősidőkben valóban lehetett akármennyi, aztán jött az oldalankénti 5-5 limit, de még akkor sem szűnt meg a velük kapcsolatos panaszkodás (jogosan), és így jött aztán a 8.6.

Az a bizonyos 6 artis meccs nagyon régen lehetett!
(Gondolom, úgy érted, hogy egy oldalon 6 db.)

Chris0321: lehet, hogy kevés várakozik, de akkor az az MM hibája, biztos, hogy nem manipulálják ezért.

[ Szerkesztve ]

(#47889) emperorka válasza Angel1981 (#47888) üzenetére


emperorka
tag

persze úgy gondoltam hogy 1 oldalon a 6 arty.Kb. másfél éve nyomom,nem tudom hogy az még az ősidőkbe volt e :)

(#47890) Patrick76496


Patrick76496
őstag

I will just leave this here..

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47891) Szepi1979 válasza Chris0321 (#47881) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Csak ezen a tankon használom a legénységet, a hellcatnek saját van, tovább egyelőre nem megyek. A javítással az a bajom hogy ha ezt láncolják akkor már halott is. Annyira jó ez a gép hogy soha el nem adom, kivéve ha erősen nerfelik.

“ nem kell mindig nyerni “

(#47892) DVlad


DVlad
őstag

Urak!

Érdemes lecserélni a jgpe100-on a parancsnok felderítő vagy álca skilljét javításra? Van neki még 6. és elit.
Illetve a vezetőnek az off road vagy az álca is lecserélendő javításra? Neki van még kuplung égető és elit.
A többieknek van jav.
Ha igen akkor miként érdemes?
Előre is köszönet!

(#47893) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Kicsit off de remélem tudtok segíteni...
Most kaptam laptopot. Egy asus X552EP
Proci: AMD 4-core A4-5000M 1.5ghz
Ram: 4gb
Videókártya: ATI Radeon HD8670M 1GB
oprendszer: win 8.1

a gond pedig az hogy wot-ban a legminimálisabb minőségi beállításon is 20 fps körül hoz...
Gondoltam arra hogy a processzorhoz tartozó alaplapi videókártyát futtatja a rendszer, de biosban nem lehetett állítani semmit és ott azt írta hogy a dedikált vidikarit használja, ccc-ben felhúztam mindent nagy teljesítményre és még gameboosterrel is indítom. Lakótársam azt mondta hogy a World of Tanks nem támogatja a mulni core-t szal úgy érzékeli mintha csak 1magos 1.5 ghz-s lenne a proci, de mondta hogy próbáljam ki hogy nem 8.1-es hanem 7-es windowsal indítom el. Most azt fogom megpróbálni, de nemhiszem hogy azzal jobb lenne. Lakótársam laptopja sokkal rosszall csak az órajele jobb a 2 magos procijában, szóval akkor tényleg az lenne a gond hogy nem kezeli a 4 magos procit? Ötleteket várok, köszönöm! :(((

(#47894) Bad Pritt válasza tomi0816 (#47893) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A WoT egy magot használ a 4-ből. 1,5 GHz-nyi AMD izomtól nem szabad csodát várni sajnos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47895) Angel1981 válasza CHaooSS (#47883) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát látod, talán pont ezért! :D
Nekem is van 37 millám, és biztos, hogy egyre inkább azt az elvet vallom, hogy kevés tankkal kell jól játszani, úgyhogy valszeg soha nem lesz ilyen problémám, hogy annyi tankot fejlesszek, hogy nincs rá keret. :)

(#47896) tomi0816 válasza Bad Pritt (#47894) üzenetére


tomi0816
tag

Tehát akkor felejtsem el a wot-ot :F

hsz_47897-47897 HáGé És valami update várható ami majd kezeli a 4 magot esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#47897) Bad Pritt válasza tomi0816 (#47896) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezzel a konfiggal mindenképp. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47898) Szepi1979 válasza CHaooSS (#47883) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:) Megvárom az akciókat. Aranyra meg nem nagyon költök.

“ nem kell mindig nyerni “

(#47899) Drenadar válasza tomi0816 (#47896) üzenetére


Drenadar
veterán

pár évig hanyagold... nemsokára lesz multi core, de ez a 1,5Ghz ez nagyon karcsú... sorry, nem wotra való ez a laptop amit kaptál, de legalább nem fogyaszt sokat...

(#47900) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Még az a jó, hogy elfoglalták a srácok. Ez bizony nehéz meccs lett volna anélkül... :U

(Majdnem max HP-n voltam még, egy db 13-75 tudott megsebezni egyszer... Komolyan az ilyen meccseken támad sírhatnékom, ahol nyerünk, de mire fel? Teljesen haszontalan győzelem volt.)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.