Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47201) Djuree válasza Napfénysüti (#47199) üzenetére


Djuree
félisten

lám-lám előbb utóbb mindenkit visszahív a játék démona. ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47202) SoulReaver válasza Napfénysüti (#47199) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én alig egy hónapot hagytam ki, de hasonlóak a tapasztalataim.. :) Bár sok minden ugyan az maradt... elég idegesítő, h már az izmos tankokkal(wtf -100 stb) is goldot lőnek... :(((

(#47203) Napfénysüti válasza Djuree (#47201) üzenetére

Unatkoztam délelőtt és fel volt telepítve a játék csak ugye még egy régebbi verzió. Mondtam magamban adok neki egy próbát hátha. Mondjuk most le vagyok maradva hogy mik változtak ebben a 4 hónapban. :D
Ja meg semmi extra programot nem tettem fel, nyomom natúrba. Nem érdekel stat meg semmi csak hogy játsszak egy jót. Így talán kevésbé idegesít fel a játék. Nyomtam kb 6 csatát azt hiszem nyertem is mindet.

Més que un club!

(#47204) bmwsan válasza bmwsan (#47196) üzenetére


bmwsan
senior tag

Megoldódott, csal lassú volt a gift shop :DD :DD :DD

(#47205) Djuree


Djuree
félisten

itt egy kis csemege nektek:

:D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47206) Angel1981 válasza Napfénysüti (#47199) üzenetére


Angel1981
veterán

Üdv újra itt! :R

(#47207) rolio1 válasza Lipton (#47194) üzenetére


rolio1
tag

Az jó lenne, kipróbálhatnánk egy jó csapat összeállítást, nekem nagyon bejön ez a 7v7. 50-100, Rhm, 13-90 van hozzá...

(#47208) Vikthor válasza Napfénysüti (#47203) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én is így állok hozzá, semmi más nem számít, csak hogy jól érezzem magamat a wotban, ja és persze hogy lekúrjak mindenkit :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#47209) Djuree válasza Vikthor (#47208) üzenetére


Djuree
félisten

egen, bár én akkor érzem jól magam ha jól is megy, így a statom automatice jó lesz. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47210) Vikthor válasza Djuree (#47209) üzenetére


Vikthor
nagyúr

amint láthatod full átlag player vagyok, de megvannak a pillanataim és már csak azokért is érdemes játszi... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#47211) Napfénysüti válasza Djuree (#47205) üzenetére

Most nézem hogy te meg saját klánt is alapítottál. :)

Més que un club!

(#47212) Djuree válasza Napfénysüti (#47211) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, csináltam egyet, megelégeltem hogy mindenhonnan kiraktak inaktivitás miatt. :D
innen akkor se raknak ki ha évekig nem vagyok. :DDD
fun-olni jó, nem cw-zünk, nekem sajna szakaszozni sincs időm, két csata között ugrálok fel ezt meg azt csinálni, így meg se próbálom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47213) L4mie válasza Djuree (#47212) üzenetére


L4mie
veterán

így mi értelme van a klánnak? Nem a CW a lényeg?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47214) Napfénysüti válasza L4mie (#47213) üzenetére

Gondolom hogy szakaszozásra azért összejöjjön pár ismerős ember. Nem mindenki akar CW-re menni.

Més que un club!

(#47215) L4mie válasza Napfénysüti (#47214) üzenetére


L4mie
veterán

Azt lehet friendlistből is :) legalábbis mi úgy csináljuk.

* amúgy amatőr kérdés, de hogy kell klánt csinálni, és mennyibe fáj, hány ember kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47216) Enzolord válasza L4mie (#47215) üzenetére


Enzolord
addikt

1 ember és 2500 arany..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47217) Napfénysüti válasza L4mie (#47215) üzenetére

Az igaz hogy lehet friendlistből de talán így hangulatosabb meg ugye a névhez odakerül a klán rövidítése is.

Csak nem te is akarsz klánt alapítani? :D

Més que un club!

(#47218) L4mie válasza Napfénysüti (#47217) üzenetére


L4mie
veterán

Egyenlőre fölöslegesnek tartom, abból inkább veszek 1 hónap prémiumot :P

Cray Tyler néha nyaggat vele, hogy lépjünk be egybe, biztos érdekes a CW.
Fenének sincs kedve a kötöttségekhez, heti x+1 nap ettől meg ettől, eddig meg eddig az ideig, elég volt 5 évnyi félHC raid a WoW ban ^_^

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47219) jano_77


jano_77
nagyúr

Rájöttem, hogy igen :B

Nagy hülyeség az, hogy ha kihagyunk pár napot, jobb lesz az elosztás és a WG kegyesebb lesz...marhaság!
3 napja nem játszottam és első csata: 43% :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47220) ddt500hu válasza jano_77 (#47219) üzenetére


ddt500hu
veterán

A pihenés a te idegrendszerednek tesz jót nem az MM-nek. :U

(#47221) Iron Funeral válasza dfsz34 (#47172) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egyértelműen nerf volt. Az egy dolog, hogy hogy mozog (1200 lovas motorral agilisebb volt), a különbség nem sok e téren, meg ha úgy nézed akkor a nagyobb végsebesség kárpótol az elvesztett lovakért. De... azzal hogy a top motor most csak tier IX kevesebb lett a Hp-ja (360->320) és jótékonyan megnőtt a tűz esélye is
(15%->20%). Ez utóbbi még amúgy elviselhető lenne mert van perk(ami -25%) meg automata poroltó (ami megint -10%), de a motort szerintem így túl könnyű kilőni belőle. Én mentem a nerf után kb 15 kört de hamar rájöttem, hogy nem lesz buli, hogy minden körben kilövik a motort úgyhogy el is adtam szépen (1100 meccset húzott le nálam), sokan mások már akkor eladták amikor berakták előre a váltó hitboxot.

(#47222) Angel1981: Vagy 0.7.3 vagy 0.7.4

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#47222) Angel1981 válasza jano_77 (#47219) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nagy hülyeség az, hogy ha kihagyunk pár napot, jobb lesz az elosztás és a WG kegyesebb lesz...marhaság!"

De azért mi, 21. századi emberek gúnyosan nevetünk a középkori babonákon, mi? ;]

Nem, win rate-et (a saját teljesítményen felül) egy dologgal lehet hosszú távra vonatkoztatva biztosan emelni; 1 vagy 2 jó szakasztárssal! ;)

r1E3S3E7T: a váltó melyik patchben lett hitbox? (Én a 8.4 óta játszom, abban már biztosan az volt).

[ Szerkesztve ]

(#47223) jano_77


jano_77
nagyúr

van kedve vkinek tier 8 szakaszhoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47224) Djuree válasza Enzolord (#47216) üzenetére


Djuree
félisten

én 500-ért csináltam, nemrég akció volt. :D

Furkoo: nekem nem lényeg a CW, ahhoz napi 3-4 óra játék legalább kellene, gyakorló csaták százai hogy el is érjünk valamit. nekem napi 1-2 órám van, ha van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47225) myckey válasza Napfénysüti (#47203) üzenetére


myckey
veterán

csá,no majd akkor zaklatlak,azt gurulunk párat valamikor
;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47226) Napfénysüti válasza jano_77 (#47219) üzenetére

Ezt most cáfolom: 4 hónapja nem játszottam és ma 100% WR lett. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#47227) Drenadar


Drenadar
veterán

tanácsot szeretnék kérni.
Első heavy tankom a Tiger volt kb két éve mikor kezdtem a játékot :) a Tiger 2-t eladtam egyszer kétszer és most jutottam el odáig hogy meglett az E75. nem nagyon törtem össze magam, le se dupláztam mindig ezért a szép hosszú "fejlesztési idő" E-100 nem nagyon vonz, érdemes azért nekivágni vagy tényleg olyan fos lett mint itt mondják?

(#47228) Enzolord válasza Drenadar (#47227) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért, értő kezekben még mindig az egyik legjobb tier 9 heavy..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47229) olcsii válasza rolio1 (#47190) üzenetére


olcsii
aktív tag

vegyél fel barátnak:) ha fent vagyok hivj meg:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47230) olcsii válasza Drenadar (#47227) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nem tudom hogy mit csináltak az e100 al:D de szerintem ugyan olyan mint volt:) a legkirályabb heavy tank, ha tudod használni , ha nem akkor a legrosszabbb:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47231) KisApám


KisApám
addikt

A múltheti bejegyzésem megerősítése:
KIRÁLY GÉPEZET

Sajna negatív lett a mérleg, mert a TIER V-re tartogatott arany lőszer maradt csak a végére...
(39 lövés történt - 40 lőszerem van!!!)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#47232) Dr_Syrex válasza Drenadar (#47227) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Egyáltalán nem rossz gép az E-100, ha valaki tudja normálisan használni. A sima AP lőszer mellett persze kell a gold is néha, viszont repesszel is tud meglepetést okozni az ellennek :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#47233) Drenadar válasza Dr_Syrex (#47232) üzenetére


Drenadar
veterán

köszi de én az E75-öt kérdezem nem azt a acéltömböt amire tettek lánctalpat és kinevezték tanknak! :D

(#47234) Simulacrum válasza Drenadar (#47233) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jelenleg a legjobb tanknak tartom a játékban. mármint ezzel a tankkal megyek a legszívesebben.

(#47235) DVlad válasza Djuree (#47212) üzenetére


DVlad
őstag

Ciao, a noobmeter oldalon hol találni a hatost? 7, 8 megvan.

(A 3 abo.avg. mellé bekerült 1 good is. :D Gōzöm sincs, hogy miért és mi az /eff.ra/, de meglepōdtem, mert gyakorlatilag 1 tankkal játszom, egyedül.)

(#47236) Dr_Syrex válasza Drenadar (#47233) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Vagy úgy,értem. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#47237) emre


emre
veterán

Van valakinek ezen kívül érdemi infója hogy a teljes japán tech tree hogyan is fog kinézni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47238) Iron Funeral válasza Drenadar (#47233) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem szar persze, de ha azt olvasod, hogy hú ez a legjobb mert mindent pattint meg mindent átlő azt feltételekkel kezeld.
Ellenben ha zavar az, hogy felgyújtanak szemből/kilövik a motort akkor remélem sok hajad van :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#47239) Chris0321 válasza Drenadar (#47227) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a legjobb ha magad kipróbálod. Hiába írom le, hogy nekem nagyon bejött az E-75 persze védeni kell az alját és a parancsnoki beszállót ha neked nem fog bejönni a jelenlegi formájában.

(#47240) rolio1 válasza olcsii (#47229) üzenetére


rolio1
tag

Szia!
Oké, este szerintem kereslek!

(#47241) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mitsubishi 140t A is multi-artillery project, main gun is a Army Type 3 203mm L35
Hitachi 140t B is The single turret project, main gun is a Navy Type 3 155mm L60

hmm ezek lennének a Maus rombolók?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47242) mrszitya


mrszitya
senior tag

Storm interjú, bár semmi érdemi infó nincs benne persze. :) Mondjuk legalább itt is megerősíti, hogy a következő fejlesztési ág, az európai, multinacionális lesz, de például a többmagos procik támogatásával kapcsolatban már csak ködösen fogalmaz.

Angolul vagy magyarul is olvasható.

[ Szerkesztve ]

(#47243) jahrn válasza CHaooSS (#47241) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha jol remlik a Hitachi 140t ugyanugy mitosz/kamu tank mint a Chi-Ru vagy a 88mm-el szerelt Chi-Ri. Megjelent valami "mi lett volna ha" oldalon, es a tobbi meg jott magatol...

(#47244) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szerintetek érdemes most megvenni a panther 2-t,mivel akciós?
Mindkettőt meg akarom majd venni (Tiger 2-t is), bár a Panther 2-t mindenki szidja, de úgyis meg kell vennem előbb vagy utóbb, mert húzom azt az ágat.
Vagy várjak ,hátha lesz heavy kedvezmény a Tiger 2-re?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47245) Napfénysüti válasza mcwolf79 (#47244) üzenetére

Én szeretem a Panther II-őt szerintem nem rossz med bár elég magas a felépítménye.

Més que un club!

(#47246) CHaooSS válasza jahrn (#47243) üzenetére


CHaooSS
őstag

elvileg úgy volt, h létezik tervrajz aha.. na hát m1 majd meglátjuk

Mondjuk nem tudok elképzelni nagyobb tankot mint a Maus :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47247) Simulacrum válasza mcwolf79 (#47244) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Érdekes ez, mert a Panthert sokan istenítik, de nekem pl. sokkal jobban tetszett a Panther II.
Én csak ajánlani tudom, de az E-50-et még jobbnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#47248) Lipton válasza rolio1 (#47207) üzenetére


Lipton
őstag

F10 korul leszek, milyen neven talallak meg?

(#47249) #43783936 válasza mcwolf79 (#47244) üzenetére


#43783936
törölt tag

A párduc után hatalmas csalódás lesz, de túl lehet élni. :)

(#47250) vhw válasza Napfénysüti (#47245) üzenetére


vhw
addikt

A mikori P2-t?
Motor nerf előtt vagy után?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.