Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47451) Bingisz válasza cifram (#47448) üzenetére


Bingisz
addikt

Esetleg ha az E100-nak csak a tornya látszik. Bár még akkor is be lehet lőni sima APCR-el. Nem nagyon emlékszek olyan estre amikor HEAT-ot töltöttem be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47452) szőröscica válasza Bingisz (#47414) üzenetére


szőröscica
addikt

És ez minek a következménye? A processzort terheli jobban?

Mert nekem nincs túl erős gépem, és eddig pont a játszhatóság határmezsgyéjén mozgott minden mapon, de most egy-egy erdősebb pályán már be-be szaggat.

AMD X4 840-em van, 4 giga rammal, meg egy HD5670-nel, és 1080p-ben játszom, közepes beállítások mellett.

(#47453) diegho válasza cifram (#47448) üzenetére


diegho
nagyúr

A Heat arra jó, hogy nem döntött felületeket beüssön. Maus kicsit forgatva, E100 kicsit forgatva, E3, T95, kemény tornyú amcsi tankok tornyára is lehet lőni, igazából én most a T54E1-en a 210-es AP-val is elvagyok, van nálam APCR, de csak akkor használom, ha valami nagyon jól páncélozott heavy jön szembe, vagy ha már elfogyott az AP. Az E50M pedig tipikusan az a tank, amin nem nagyon kell Heat, vigyél magaddal 10 darabot, meg 2 HE-t és kész. (azért tíz, mert 10-es meden én mindig annyit viszek, hogy egy Maus-t 2 pattanóval számolva ki tudjak szedni)

(#47454) Pete55555 válasza diegho (#47453) üzenetére


Pete55555
addikt

az E50M pedig tipikusan az a tank, amin nem nagyon kell Heat

Ezért imádom az E-50M-et :D

cifram (#47448) Én múltkor JpzE100-ra + VK72-re használtam. De ott sem volt annyira indokolt, csak a csata hevében már nem volt "időm" visszatölteni. Maus-ra lehet még jó. De elég kevés van belőle, ahogy én tapasztalom. E-100 hasát a sima is viszi gond nélkül, ha meg forgatva van a HEAT még roszabb. Ha meg nem látszik a hasa, az UFP-t a heat se nagyon viszi.

(#47440) 04ahgy
Nekem BQT E9-400W vitt HD7870CF-et i7-3770-nel, SSD-vel hibamentesen

De gondolom nem az ment ~8Ghz-en ;]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#47455) Angel1981 válasza cifram (#47448) üzenetére


Angel1981
veterán

"de nem negyon örültem neki, mikor megláttam, hogy a goldammója HEAT"

Én is így vagyok ezzel - mármint prémlőszerként az APCR-t favorizálom, de nem lehet mit tenni. :)
Ráadásul az egyik fejlesztői naplóban azt írták, hogy hamarosan nerfelik a HEAT lőszereket - ezek szerint a prémium APCR-t nem? :F

(#47456) besti válasza diegho (#47453) üzenetére


besti
csendes tag

Diegho, látom te megtartottad a T30-at is az E4 mellett. Milyen a játékélmény a kettőt összhasonlítva. Én szeretem a T29/T30 féle heavyy stílust, így a T30-al élvezem a játékot. Hamarosan meglesz az E4-re az XP, illetve lassan az fog következni (remélem) a ToT-ben is. Nem tudom megtartsam a T30-at vagy ne. Az E4 ha jól tudom már kevésbé jó hull down tank.
(Persze más válaszát is szívesen elolvasom akinek van/volt mind a kettő (és nem teszt szerveren:).

(#47457) Angel1981 válasza besti (#47456) üzenetére


Angel1981
veterán

Elég megnézned, hogy melyikkel mennyi csatája van, és megtudod a választ! :)

Én csak tesztszerón próbáltam őket, de a szintjéhez mérten a T30-at jobbnak éreztem - az utódjában nagyon zavaró a mindössze 6 fokos gun depression, a csak 180 fokos toronyforgás, és akkor még ott van a feltűnő kupola is, ami ugyan viszonylag erős, de azért jobb lenne, ha nem lenne. :)

(#47458) Djuree válasza besti (#47456) üzenetére


Djuree
félisten

mi az a ToT :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47459) Bad Pritt válasza Djuree (#47458) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Top of the Tree.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47460) csapee válasza Angel1981 (#47457) üzenetére


csapee
senior tag

A T30 T9-es igy ha 10-est sebez (ritka hogy top legyen) tobb xp jar erte, az agyuban meg nincs nagy kulonbseg. Az E4-nek erosebb az alja, de a tetejen a kalap tul feltuno. Camo meg szinte semmi.

Csapee

(#47461) bigobert válasza Angel1981 (#47455) üzenetére


bigobert
tag

A HEAT miben jobb az APCR-nél? Miért kell nerfelni? Vagy miért nem mindkettőt?

(#47462) Angel1981 válasza bigobert (#47461) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem tudom, hogy mi hogyan lesz, de ez egyik fejlesztői naplóból az jön le, hogy mintha csak a HEAT-et akarnák piszkálni a közeli jövőben - persze simán lehet, hogy félrefordították, vagy nem helyesen közölték az infót.

Úgy egyébként a HEAT-nek szerintem csak egyetlen előnye van az APCR-el szemben, hogy a megtett távval nem csökken az átütése.
Egyébként meg "kényesebb", lassabb, és tereptárgy is elnyeli...

Az összes APCR-t meg azért nem lehet egyöntetűen nerfelni, mert van olyan ágyú, aminek az az alaplőszere - szemben a HEAT-el.

#47460 csapee:
a T30-nak sem jobb a camo-ja :)
Egyébként egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

(#47463) bigobert válasza Angel1981 (#47462) üzenetére


bigobert
tag

Úgy egyébként a HEAT-nek szerintem csak egyetlen előnye van az APCR-el szemben, hogy a megtett távval nem csökken az átütése.
Egyébként meg "kényesebb", lassabb, és tereptárgy is elnyeli...

Amint leírtad, elszégyelltem magam, hogy ez nem jutott eszembe, pedig elvileg tudom. :B Ez a buta munka elveszi a figyelmem a tankozás elől.
Engem a HEAT lőszer egyelőre csak a T-34-3 kapcsán érint, melynek annyira pontatlan a lövege, hogy gyakorlatilag nem tudom kihasználni a fent említett előnyét. Legalábbis elég nagy anyagi kockázattal jár ~6k creditet szórni több száz méterre :D

(#47464) Angel1981 válasza bigobert (#47463) üzenetére


Angel1981
veterán

Ugyan kérem, nem történt semmi! ;)
(Bár ez lenne a legfeleslegesebb kérdés a fórumon! :D)

(#47465) bigobert válasza Angel1981 (#47464) üzenetére


bigobert
tag

Ha már Q&A session van, érdekelne még egy dolog.

Nem találkoztam még olyan oldallal, ahol összesítve lenne, hogy melyik tanknak hol van spaced armor-ja. Ismertek ilyen oldalt? Orosz is lehet. Ha van valaki, aki fejből tudja az egészet, le is írhatná! :)

Természetesen bárkitől szívesen fogadom a segítséget.

(#47466) Diarmand válasza Pete55555 (#47454) üzenetére


Diarmand
senior tag

Van olyan aki az E100-on az UFP-t lövi? Te úristen.... :(

besti: AZ E4 most már egy hulladék szar td. A T30 jobb nála, de most már az E100 is :K

(#47467) Angel1981 válasza bigobert (#47465) üzenetére


Angel1981
veterán

Tessék :)
A gond ezzel az, hogy csak T6-7-ig mutatja a tankokat, afelett fizetős.

Ez a program viszont bármit megmutat a feltelepítést követően - én is ezt használom, bár igencsak terjed a Tank Inspector is.

[ Szerkesztve ]

(#47468) joergie válasza besti (#47456) üzenetére


joergie
őstag

Nincs túl jó véleménnyel az E4-ről :DDD Főleg azért mert papír a tornya, és nincs függőleges kitéríthetőség. heavyként meg...ugyebár papír, és ahhoz kevés a hp-ja. szóval elég gáz. Tehát :se heavy se td, se dpm, se hull down, se páncél: nehéz róla jót mondani.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#47469) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azt lehet sejteni, hogy melyik T8-as prémium tank lesz akciós mostanában?

(#47470) Chris0321 válasza ddt500hu (#47469) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem. Plusz a t8-as prémium tankokat csak nagy ünnepekkor szokták akciózni, akkor általában az összeset.

(#47471) ddt500hu válasza Chris0321 (#47470) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor nem várok. Köszi.

(#47472) Angel1981


Angel1981
veterán

(#47473) Pete55555 válasza Diarmand (#47466) üzenetére


Pete55555
addikt

Én még nem próbáltam. Talán nagyon kező koromban. De biztos van aki azt lövi :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#47474) Chris0321 válasza ddt500hu (#47471) üzenetére


Chris0321
addikt

Április-májusban biztos lesz akció mert akkor lett vége az európai háborúnak.

(#47475) Tomi0703 válasza ddt500hu (#47471) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azert a helyedben a wg szulinapjat mindenkepp megvarnam. Ha jol emlekszem aprilisban van.

(#47476) Jolet válasza joergie (#47468) üzenetére


Jolet
őstag

jársz cw-re?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47477) Angel1981


Angel1981
veterán

Küldetések klántagoknak

BTW.
A heti küldetések voltak ismertetve valahol? :F
Merthogy a calendar szerint most is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#47478) Simulacrum válasza Angel1981 (#47477) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igen, mikor megjelentek a játékban én is kerestem a honlapon, de nem találtam. Ettől függetlenül már kész is vagyok velük.

Van olyan klán, aki bevesz április 1-ig a tagjai közé, de csak a küldetések miatt? :)

(#47479) bullseye válasza Angel1981 (#47477) üzenetére


bullseye
addikt

Na Djuree mester, akkor jelentkezem! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47481) olcsii válasza Simulacrum (#47478) üzenetére


olcsii
aktív tag

PH klánba :) DJ jure nál kell jelentkezni:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47482) Habib[HUN] válasza olcsii (#47481) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Van PH klán ez nekem új :) Most néztem DJ Jure kolléga adatlapját, ahogy nézem ő a DMECH-nél szolgál. Ez lenne a gyűjtő klán? Vagy csak és vagyok eltévedve... Érdekelne engem is a dolog. Néha valahol jó lenne szakasztársat találni hétvégén.

(#47483) Enzolord válasza Habib[HUN] (#47482) üzenetére


Enzolord
addikt

Hozzánk jöhetsz a Kelly Hőseibe, az is szinte PH-s klán...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47485) Stigma.HC válasza Chris0321 (#47484) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Még prém fiók nélkül is degeszre keresheti magát az ember. Bezzeg a kezdetekkor... ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#47486) Simulacrum válasza Chris0321 (#47484) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Megint ömleni fog a pénz. Kellemes akció.
Számomra egyértelműen a 150 kill lesz a legnehezebb, mert sosem erre megyek, a többi az simán teljesíthető.

(#47487) szőröscica


szőröscica
addikt

A napi játékidőm minimum egy haramdát ezen a retek karélián töltöm. :((

(#47488) bigobert válasza Angel1981 (#47467) üzenetére


bigobert
tag

Köszönöm.

(#47489) Angel1981 válasza Stigma.HC (#47485) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de nem ettől a hétvégéktől.

Figyelembe véve a követelményeket, mire teljesíted, addigra már jóval többet kerestél a "hagyományos okokból" kifolyólag.
A Coated optics sima ügy, de mire kiosztasz 150.000 sebzést, elpusztítasz 150 ellenséges tankot, és megkeresel 150.000 XP-t, addigra már ezen jutalmaknak legalább a dupláját, de inkább a tripláját összefarmoltad a normál csatabeli jutalmazásból adódóan.
(És most még kedvezmény sincs adott hétvégi járgányokra, amikkel lehetne tovább fokozni a dolgot.)

Hangsúlyozom, most nem panaszkodom, csak utánaszámoltam!
Igazából még örülök is neki, hogy nem osztják úgy a krediteket!

bigobert: kérlek! ;)

[ Szerkesztve ]

(#47490) Jolet válasza Angel1981 (#47489) üzenetére


Jolet
őstag

én tegnap 80 körüli csatával kb. 69e xp-t kerestem, a killt nem tudom már

szóval nem olyan nagy dolog ez szerintem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47491) Lipton


Lipton
őstag

Par honapja kezdtem csak a jatekot. Orosz med/heavy vonalon haladok es t7-nel tartok. Van olyan "PH klan" ahova igy is lehet menni? Estenkent jatszom de a sima random helyett jo lenne fix(ebb) klan vagy szakasz.

[ Szerkesztve ]

(#47492) tomi0816


tomi0816
tag

Na sikerült beszereznem egy erősebb gépet amin elfut a wot.
Lehet hülye kérdés de egy kezdőnek melyik nemzetet ajánljátok és azon belül melyik ágat?
+ az összefoglalón kívül valahonnan még tudok nézni segítségeket amik segítenek a kezdőknek?
Köszi!

(#47493) szőröscica válasza tomi0816 (#47492) üzenetére


szőröscica
addikt

Orosz és KV-1.

(#47494) joergie válasza Chris0321 (#47484) üzenetére


joergie
őstag

150k xp 3 nap alatt, mi sem egyszerűbb. jt grindbe megcsináltam múlt héten a 3*50et, de ez már nem nekem való, fájt a fejem már a második nap is rendesen. pedig még adta is az xp-t ahogy kell.

mod: jó, ott a triplázás mellette, amivel már nem olyan vészes, de így is napi 5+ óra elfoglaltság a 3 nap prémért.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#47495) fradi81


fradi81
veterán

A nap csapata:

moto g72, Ninebot d28e

(#47496) jano_77


jano_77
nagyúr

Most aztán tényleg elmehet a vérvörös **csába a tetves WG! :W :o :W :o

A srác egyfolytában bent állt a mocsárban hátra felé fordított toronnyal! Többször is ráírtam, hogy mi a faszt csinál, meg hogy mennyire faszányos ez az MM, de semmi reakció! Őszintén megvallva, azt sem tudom mikor és kit lőtt ki, mert tényleg nem csinált semmit!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47497) olcsii válasza jano_77 (#47496) üzenetére


olcsii
aktív tag

te janó:D a noobokat is felveszik a hunsba:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47498) szőröscica válasza jano_77 (#47496) üzenetére


szőröscica
addikt

Én egy ilyet kilőttem, és erre kaptam egy óra bant. :DDD

(#47499) skopy válasza tomi0816 (#47492) üzenetére


skopy
tag

Igen, szerintem is az Oroszok és a KV-1 -es vonal kezdésnek ideális.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#47500) emre válasza jano_77 (#47496) üzenetére


emre
veterán

oh de szörnyű

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.