Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47901) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az érkező HD tankmodellekkel kapcsolatban arra esetleg fény derült, hogy a megvásárolható álcafestések ezúttal már a futógörgőkre és a páncéltest alsó részére is felkerülnek vagy marad a mostani rendszer?

(#47902) uniqm1 válasza tomi0816 (#47896) üzenetére


uniqm1
tag

WOT tweaker és tömörített textúrák használata sokat segíthet. Ha sniper módban kevés az FPS, akkor arra is van külön mod (nem emlékszem a pontos nevére, most mobilról vagyok, nem tudom linkelni, de a wothungary. hu-ról beszerezhetö mindez) .

(#47903) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tudtok jó kis ELC AMX-es replayeket, amik bemutatják, hogy hogyan is kell használni a gépet, hol vannak a jó kis tuti spot helyek? Egyelőre az M5A1 Stuart jobban tetszik, mert az nem veszít szlalomozás közben annyit a sebességéből és forog a tornya.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47904) Drenadar válasza Mister_X (#47903) üzenetére


Drenadar
veterán

viszont ha van időd az ELC-vel megállni célozni egy röpke pár percet akkor a heavyket is beüti :)

szemből tiger? a stuart ezt biztos nem tudná, de tény hogy azzal nem kell percekig célozni :D

(#47905) Répapüré válasza bullseye (#47886) üzenetére


Répapüré
tag

Köszi, megszoktam az LTP-t ha már ezt kaptam,használom.:)

(#47906) benvolio válasza Mister_X (#47903) üzenetére


benvolio
őstag

Replay-em nincs, de 8-asokat is lehet vele szívatni! ;]

(#47907) bigobert válasza Mister_X (#47903) üzenetére


bigobert
tag

Remélhetőleg jókat töltenek fel :)
http://wotreplays.eu/site/index/version/28/tank/573/nation/5/type/1/

[ Szerkesztve ]

(#47908) bullseye válasza Répapüré (#47905) üzenetére


bullseye
addikt

Kezdetben jó is az, csak hosszú távon nincs értelme, mivel úgy soha nem lesz rendes tankod. (na jó, nem soha, de bonyolult és drága dolog lenne)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47909) mefistofeles válasza tomi0816 (#47896) üzenetére

A wot futtatásának a lényege a nyers processzor órajel. 1,5 Ghz-es procival, csoda, hogy 20 fps-t tud. Egy DualCore is elég de úgy vettem észre, hogy a magonkénti 3 Ghz az kell neki.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47910) otto14


otto14
senior tag

Hogyan tudom torolni /visszaállítani a játék bellításait úgy, hogy nem lépek be a játékba? mert a monitorom által nem támogatott felbontásra boktem :W Megoldottam, bocsi :))

[ Szerkesztve ]

asd

(#47911) DVlad válasza mefistofeles (#47909) üzenetére


DVlad
őstag

Dual 2, 2.27 is bōven elég hozzá, hogy reccenés nélkül menjen (alap beállításokkal), ráadásul notebookban. Az extra hūtést azonban meg kell oldani, ez tény.

(#47912) mefistofeles válasza DVlad (#47911) üzenetére

Kifejtenéd, hogy nálad mi a "bőven"?
Persze készséggel elhiszem, hisz igazából én csak a fórumon megosztott tapasztalatok illetve az én konfigom (DualCore E5700, 1400 felbontás 30-50 fps) alapján kalkuláltam a 3 Ghz-el.
Mondjuk a laptopokhoz amúgy sem értek....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#47913) DVlad válasza mefistofeles (#47912) üzenetére


DVlad
őstag

Alapra húzott grafika mellett, folyamatos mozgással, normál fps-sel, hibátlanul. Csak nagyon hangosan, erre írtam, hogy a hūtést turbózni kell. 4gb ram, geforce 9600m gt 2gb van mellette. Ez így hibátlanul mūködik. Persze gagyi kinézettel, de üzembiztosan. (Semmilyen modot nem használok. Lehet, hogy ez is számít, nem tudom.)

(#47914) bullseye válasza DVlad (#47913) üzenetére


bullseye
addikt

A normál FPS 24 vagy 60, és milyen felbontásban?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47915) Drenadar válasza DVlad (#47913) üzenetére


Drenadar
veterán

"Alapra húzott grafika"

sajnálom én már itt elakadtam :|
ez mit jelent? az alap grafikát nem kell húzni tehát ezt az alapra húzott grafika...? hasonló mint az "alapra húzott gumi?"

(#47916) szőröscica válasza PR0JECTNR56 (#47854) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez milyen térkép?

(#47917) DVlad


DVlad
őstag

Átlag 45. Minimumra húzva a legtöbb dolog.

(#47918) Diarmand válasza szőröscica (#47916) üzenetére


Diarmand
senior tag

Karelia :K

(#47919) ztibor


ztibor
senior tag

Most lett meg a 150-es cső az RHM Borsigra. Érdemes egyáltalán azt használni?

nagyobbat sebez, de kisebb az átütése és a tűzgyorsasága, pontatlanabb és lassabban is szűkül.

Jó érzés mikor egy lövésből végzek 600-700hp-s tankokkal, de valahogy a kisebb csővel mintha többet sebeztem volna...

(#47920) PR0JECTNR56 válasza szőröscica (#47916) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Locastan minimap, egy kicsit a saját ízlésemre szabva.

(#47921) Chris0321 válasza ztibor (#47919) üzenetére


Chris0321
addikt

Inkább a 128 mm-est ajánlják azon az ágon mivel a páncélzat hiánya miatt nem ajánlott első sorban használni ezeket a TD-ket és ahhoz a pontosság fontosabb.

(#47922) Enzolord válasza ztibor (#47919) üzenetére


Enzolord
addikt

Van aki imádja azt a csövet, speciel én is alig vártam, majd pár csata után ment is vissza a 128-as..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47923) SchumiBácsi válasza PR0JECTNR56 (#47854) üzenetére

Biztos vannak korlátok, csak ha az MM okos módon beteszi a 4-es könnyű tankot 4db 8as szintű nehézhez, meg 7es páncélvadászokhoz, a maradékot kitöltik a 6os közepek, és CSAK az egyik oldalt van betéve dísznek a 4-es könnyű, hát ezek után még kevésbé valószínű hogy a lövegeket jól kiosztogatja, ugyanakkor lehet így a pont jó. Van amikor nincs löveg egyáltalán, de olyan is akad, amikor van 4-5 löveg oldalanként. Olyankor kezd buli lenni amikor marad a végére 6löveg 3v3 felállásban :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47924) ztibor


ztibor
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, lement pár csata, de nem győzött meg, megy vissza a 128-as.

(#47925) SchumiBácsi válasza emperorka (#47856) üzenetére

Jajj ne is mond a pinget, ma olyan történt hogy haláli. Utóbbi időkben eleve magas a ping és sok a lag...

Pont kezdődik a kör, elindulás: pedál a metálon, ekkor kb 5mpre teljesen megállhatott a net, de utána 100% rendbe jött, de a game nem. A tank teljes előremenetben ragadt, bármit nyomtam nem reagált és csak a pályaszéli piros vonalnál állt meg... Csak akkor lehetett újra irányítani ha teljesen bezártam és újraindítottam a játékot. Ilyen létezik? A Source motor (pölö Counter strike, Letf a Dead szériák) még fél perc múlva, akár egy modem reset után is simán visszakapcsol, pontosan oda ahol a net éppen megszakadt. Itt meg ment a tank, ha szakadék van előtte akkor összetörni, ha víz akkor lefulladni... érdekes.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#47926) Pete55555 válasza SchumiBácsi (#47925) üzenetére


Pete55555
addikt

Ilyenkor újra meg kell nyomni az előre gombot...

...Szeretem leracsniztatni...

(#47927) PR0JECTNR56 válasza SchumiBácsi (#47923) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Igazából ez ma kb. az 5. ilyen kör volt azért szúrt szemet a dolog. :D Kicsit bosszantó volt, mert kb. folyamatosan arty-biztos helyeken kellett "mozogni", mert a Jagdtiger akkora mint egy lakótelep, de legalább jó lassú, tehát roppantmód hálás célpont vagyok benne.

(#47928) olcsii


olcsii
aktív tag

tegnap HÁGÉ-val szakaszozva meglett életem első fadin medálja!:)
ajánlom mindenkinek a srácot:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47929) Napfénysüti válasza PR0JECTNR56 (#47927) üzenetére

Az biztos. Tegnap 2 JT-s meg egy T28 Protom is 0 sebzéses kör lett. Hamar meghalt a csapat aztán szépen kiszedtek hátulról a fürge járgányok. Na mindegy van ilyen.

Németeknél mi ez az új forgó tornyos TD vonal? Van amelyik revolvertáras?

Més que un club!

(#47930) olcsii válasza Napfénysüti (#47929) üzenetére


olcsii
aktív tag

igen a wtf e100 (tier 10) 6 lövedék van a tárban 276mm az alap penje:) 2s alatt tölt be. mindenki csak rettegi!:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47931) Napfénysüti válasza olcsii (#47930) üzenetére

Akkor tegnap egy ilyennel futottam össze. Csak lestem hogy köpi rám a töltényeket. Ki is csinált hamar. :D

Més que un club!

(#47932) Djuree


Djuree
félisten

tegnap megint kék mérlegem lett. első 3 kör nagyon gyászos vereség, szarul játszottam mint egy paradicsom. bár direkt rusholtam, olyan kedvem volt. :DD haltam is pár perc alatt. utána lenyugodtam.
persze isu-val 3500-as körökre vesztettünk többször is, többiek együtt lőttek annyit mint én. be is írtam hogy ennyit sebeztem és kikapunk így is ilyen nagy arányban. erre beírta vki hogy isu-val 3500 az kevés. jó, igaz az 5 lövés "csak", de az átlag jóval kevesebb ennél is.
kedvencem h kilőttem egy fv "nagylövő" 183-at 3 lövésből full hp-ről, csikicsukiztunk, ő forgótornyos mégis én lőttem ki. :C igaz lőtt másra is közben, szval nem volt olyan 100%-os facetoface. de akkor is jólesett. ;]

aki a klánomban van és van ts szervere vagy engedélye használni az küldjön már privit az adatokkal.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47933) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok,
hol lehet megtudi az artik lőtávolságát?

(#47934) scyllarus válasza SchumiBácsi (#47923) üzenetére


scyllarus
veterán

A 4-es lightot direkt teszi be. Scout. És az az oldal jár jobban, ahol van ilyen, ha a gazdája tudja használni. Tudniillik az azon az oldalon lévő TD-k szépen látják majd az ellenfelet, és kicsontozzák őket, miközben azok még felfejlődnek, vakon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47935) Bingisz válasza Scheff (#47885) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen. De a hivatalos fórumon még fent van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47936) Kean_Sorbo válasza Djuree (#47932) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen öt lövés, de annak tisztán kell lesebezni egyenként a 750-et. Azt nem értik sokan meg, amit tegnap én is megéltem a 155-össel. Az első 3 lövésem 3 kill. Csak amíg ez a szerencsétlen becéloz, és a lövedék (amit egy biciklis is lehagy) becsapódási idejének köszönhetően, a full HP-s ellenfelekből már csak 2-500-at kaptam ki, mert ott volt egy tróger meg 183 páros mellettem, és nekem velük ellentétben rá kell fordulnom a célra. A másik véglet, amikor cigfridlájnon bejönnek a városba, aztán lerohanok vele két full HP-s E100-at, meg egy pár töltelék IS-8-at, akik úgy menekülnek hogy lőni nem mernek, gyakorlatilag 4 perc alatt összelövöd a 6-7 ezret.
Nagyon pálya és csapatfüggő az egész. Például hogyan lősz össze 4000-et ISU-val, mikor a csapat 2/3-a 6-os szintű? Mire elérnek hozzád marad rajtuk 2-300 HP, te meg szóród rájuk a 750-es áldást.

Mostanában ezt csinálom: Tegnap pl. rálőttem kettőt egy TigerII-re, majd átváltottam a mellette lévő IS-3-ra. Szegény már biztos a garázsban érezte magát, de megkegyelmeztem neki, mert a maradék HP-ra nem pocsékolom lövést. Aztán megkerestem a JgpzE100-at bevállaltam tőle egy lövés, majd közvetlen közelről szó szerint kivégeztem, plusz ami még jött közbe egy tárral. No meg ez a csata egy vicc volt. Nálunk egy 50M-T57 szakasz meg én a 155. Ment is a sírás már az elején, hogy 3 autoloader noob. Náluk JpZ100, E5, WT100. Ledaráltuk őket "pillanatok" alatt. Az elején nem tudtam hová tenni a 155-öt, de most már kezdek ráérezni, és ha lehetőség van rá mindig egy nagy HP-s ellenfelet keresek, aztán durr bele, 10-12 mp aztán kampó.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#47937) Jolet válasza Mister_X (#47903) üzenetére


Jolet
őstag

itt egy régebbi tankász
nem tudom azóta változott e az ELC

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47938) Mister_X válasza Djuree (#47932) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol látjátok ezeket a napi adatokat? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47939) Jolet válasza Mister_X (#47938) üzenetére


Jolet
őstag

a legegyszerűbben úgy, hogy van egy afterbattlestat nevű mod, ami megmutatja

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47940) ddt500hu válasza Mister_X (#47938) üzenetére


ddt500hu
veterán

(#47941) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tortoise-re most lesz meg a jobbik lánctalp, eddig fejlesztett rugóval mentem most felszabadul a helye mit rakjak rá? Töltésgyorsító meg periszkóp az alap nálam és nagyon szemezek a szuper nehéz repeszpáncéllal. Vagy inkább szerszámos láda, hogy gyorsabban javítsa a láncolást?

(#47942) #43783936 válasza ddt500hu (#47941) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem először szerszámosláda volt fent, majd lecseréltem páncélra.
Megérte.

(#47943) dfsz34


dfsz34
őstag

Jók ezek az akciók azt kell mondjam, ismét egy gyönyörű példa az emberi ostobaságra és a frag éhségre.

Hat ellenséggel maradtam szemben egyedül, esélytelen lett volna a bázis védés, mert is3, tiger2 ilyenek voltak zömmel, de amikor elkezdtem lőni a rám támadó full hp M6-t (nem is értem az ilyeneket, ezek nem tudják, hogy milyen dpm-je van a su-nak? ráadásul azt se tudja, hogy hol kell lőni, csak lepattanókat tudott), akkor abbahagyták a foglalást és elkezdtek üldözni. Embertelen kamoja van ennek a su-nak, mozgás közben spotoltam egy tiger2-t, de ő nem látott meg engem, szép. Végül az amx50100 meglátott, de már nem volt ideje célozni, meg mozgás közben amúgy sem könnyű lőni, az idő meg lejárt, így jártak, röhögtem nekik egy jót a chatban. Ja és hp-t sem vesztettem, ez gazdaságos kör volt (a kredit a 4 kill miatt sok).

Ez már a sokadik ilyen csatám, gondolom más is tapasztalta, a mindent felülíró frag éhséget, amikor a bolond ellenfél inkább hagyja veszni a csatát bár ebben az esetben a túlzott önbizalom is lehetett az ok, meg a 75e kredit utáni vágy, de szerintem nem tudták, hogy milyen gyorsan kivégzi a su az m6-t, milyen gyorsan mozog és milyen jó a kamoja, passz.

Az érdekes ilyenkor az, hogy két ellen tanknak volt 3 fragja, tehát nekik volt egyedül esélyük a négy fragra és a 75e kreditre a többi közben nyugodtan befoglalhatott volna, de nem. Logika szárnyalt nagyon :)

Győzelem!
Csata: Sand River 2014.03.11. 9:51:18
Jármű: SU-122-44
Szerzett tapasztalat: 1 583
Szerzett kredit: 146 758
Csatában elért Achievement: Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#47944) ddt500hu válasza #43783936 (#47942) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor első körben marad a páncél. Köszi.

(#47945) Jolet válasza dfsz34 (#47943) üzenetére


Jolet
őstag

lehet a 150 killre gyűjtött és nem a 75e kreditre
a helyébe én is leszarnám a győzelmet és minden mást is, ha azt érezném, hogy lehet nem jön össze és reggel lejár az akció
a múltkori hasonlónál az e-25-el egy sor öngyilkos akcióba mentem bele, ha csak úgy volt esélye +1 killt begyűjteni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47946) olcsii


olcsii
aktív tag

nekem csak az számit hogy meg nyerjem a csatát!:)
Ma délután ki lessz a tettes társam?:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47947) Angel1981 válasza ddt500hu (#47941) üzenetére


Angel1981
veterán

Inkább láda, de talán még inkább álcaháló, mégis csak TD, azokon dobja a legtöbbet.

(#47948) Motyi válasza Djuree (#47932) üzenetére


Motyi
senior tag

Ment privát :)

(#47949) olcsii


olcsii
aktív tag

Ha meghalsz,észre sem veszed,csak a hozzád közelállóknak fáj.Ha hülye vagy,ugyanez a helyzet.

ezt most találtam egy másik fórumban:D találó:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#47950) mefistofeles

Itt egy jó példa arra, hogy a különféle mérőszámok milyen bődületes eltérésekkel értékelhetik ugyanazt a teljesítményt:
Mai első csatám. Győzelem, 3 kill, kb 3,5 x sebzés, 78% pontosság.
Erre a WN6 ad 1751 pontot, az EFF 972-t.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.