Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47051) CHaooSS válasza Drenadar (#47048) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nekem az a taktikám, hogy segítek a heavyknek. ugye általában mindig a nagyobbra figyelnek. azán szépen szarrálövöm a seggüket és ennyi :D

bár távolról is lehet vele szépen szedni tier8 ban is.
volt 1-2 csata, hogy a domb tetejéről szétszedtem 4-5 tankot :D

----

HáGé: 10-ből 9 ember szereti. én vagyok a maradék egy. valamiért nem vagyok nagyon elájulva tőle

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47052) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Aki nem tud belépni a szerverre, annak valami mod okozza ezt, a mostani frissítés valamelyik modnak bekavar és ezért van a gond. Szóval ha leszedi a modokat tud játszani.

(#47053) Drenadar válasza CHaooSS (#47051) üzenetére


Drenadar
veterán

sok embernél már azt látom, hogy nem a nagyot lövik hanem azt amit gyorsan ki tud pusztítani mielőtt a nagy kinyírja... csak a frag...

(#47054) CHaooSS válasza Drenadar (#47053) üzenetére


CHaooSS
őstag

hmmm, pedig többet kap, ha a nagyobbat lövi. hülyék ezek...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47055) csaba17


csaba17
senior tag

nálam még most sem volt jó a játék, a reggeli hibával, letöröltem minden módot, a hd talaj textúra pack volt a hibás...
legalábbis nálam, most frankón indul :)

(#47056) L-e-f-i-e válasza CHaooSS (#47054) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szinte biztos vagyok benne, hogy a játékosok nagy többségének fogalma sincs arról miért mit kap. Elindítja a játékot, mint egy Codot és belecsap a lecsóba...ennyi.

=^-^=

(#47057) CHaooSS válasza L-e-f-i-e (#47056) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát igen. bár hál istennek itt van egy szerver amit viszonylag értelmesek játszanak..

imádom azt amikor a csapatmunkának semmi jele erre írja mindenki, hogy fúú te noob meg béna csapat és stb..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47059) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Egy jól működő taktika Komarinra. Volt már többször sírás emiatt a térkép miatt. Én kimondottan szeretem. Ha a másik oldalról kezdek, akkor is lehet ugyanígy menni, azon az oldalon is megvan ez a hely, sőt ott még jobban védett a dombok gyűrűje miatt. De nagyon szeretek középre is menni.
Nagyon sokszor játssza el ezt az ellenfél, még jó játékosok is sokszor jönnek előre ennyire ehhez a házhoz és próbálnak a lukon át lövöldözni, addig pedig ugyanígy, ahogy a replayben van el lehet őket oldalról lőni. Az érdekesség az, hogy az E-50 nem is jó lövegsüllyedésű tank. Ugyanezt Pattonnal, illetve brit tankokkal sokkal könnyebben, sebzés beszedése nélkül meg lehet csinálni.
Igen, ha van arty, akkor ide fog lőni sajnos, de ezzel számolni kell.

(#47060) Laurh


Laurh
aktív tag

Van valakinek tapasztalata a japán vonalról (főként a 8,9,10 érdekelne)? Itt fórumon egész kevés hszt találtam erről az ágazatról. Éppen a Chi-Nu-nál tartok annyira nem tűník vészesnek, mondjuk első med vonalam.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#47061) CHaooSS válasza Laurh (#47060) üzenetére


CHaooSS
őstag

cleverland videóit nézd meg

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47063) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:
- Egy részletesebb szinkron, ami jobban elmagyarázza, hogy mi történt hamarosan érkezik
- Még nem 100%, hogy a nemzeti csatát kiveszik a játékból
- Nem fogják buffolni a prémium fiókot
- Nincsenek tervek Ruinberg átdolgozására
- Egyelőre nem hozzák nyilvánosságra a történelmi csatában használt járművek listáját
- Nincsenek pontos részletek a klánbázisokról
- Storm nem tudja, hogy mikor javítják ki az önjáró tüzérség célzókörét, már ha kijavítják
- 8.11-ben a modulok sebezhetősége nem változott
- Nincsenek tervek az IS-6 átütésének buffolására
- 2014-ben nem jönnek kifejleszthető amerikai közepes tankok
- Jelenleg nincsenek tervek a SuperPershing átdolgozására
- A KV-5-öt nem buffolják
- Az MBT-70 nem kerül bele a játékba
- A SU-122-44-et nem buffolják, sőt lehet nerfelni fogják
- A Havok külön processzormagon fog futni
- A fejlesztők szeretnének megoldást találni arra, hogy a HD textúrák letöltése opcionális legyen
- Ebben az évben a hangsúly a játék hangulatán lesz
- A következő városi térképek tervben vannak: Kharkov, Stalingrad, Konigsberg és Minsk
- A pályák könyezetét fokozni szeretnék a fejlesztők, többek között időjárási effektek hozzáadásával
2014-ben jönni fog egy Tier 8-as japán prémium közepes tank, egy szovjet Tier 8-as prémium közepes tank, a német közepes tank pedig a Panther egyik korai változata lesz (Nem 100%)
- 2014-ben az egyik új ág egy brit ág lesz
- A 10-es brit tankokat le fogják cserélni: Az FV4202-t a Vickers MBT-ra, az FV215b (120) pedig történelmileg hibás így nagy valószínűséggel a Chieftain P6-ra cserélik
- Az FV4202 csere az év közepe után jön
- A német és amerikai könnyű tankok ágát még az év első felében meg fogják hosszabbítani
- A KV-1S két tankba bontása: Tier 6-on lesz egy új variáns, Tier 7-be pedig a mostani változat kerül, ami egy gyorsabb, vékonyabban páncélozott tank lesz az IS-hez képest.
- Nem fogják az XVM-et bannolni
-Soshykin

(#47064) Drenadar válasza Chris0321 (#47063) üzenetére


Drenadar
veterán

- A 10-es brit tankokat le fogják cserélni: Az FV4202-t a Vickers MBT-ra, az FV215b (120) pedig történelmileg hibás így nagy valószínűséggel a Chieftain P6-ra cserélik

a med oké, de a heavyt miért nem javítják ki akkor? legalább az használható...

(#47065) CHaooSS


CHaooSS
őstag

neee, E100-al megyek erre rámjön 13 90 meg egy kisebb tank. lövik a seggem mint a barom erre 3x gyulladok ki.. le is égtem :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47066) Bingisz válasza Drenadar (#47064) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert teljesen fake. Majd kiderül, hogy milyen lesz a két új tízes.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47067) CHaooSS válasza Bingisz (#47066) üzenetére


CHaooSS
őstag

pedig nekem nagyon tetszik a 215b.. na m1. meglátjuk milyen lesz az új

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47068) Drenadar válasza Bingisz (#47066) üzenetére


Drenadar
veterán

a world of bleuprinted tanks-ban nem mindegy mi fake és mi nem? :D

miért a pzIV waffentrager a valóságban kibírna ~2 totális találat mondjuk egy E-100-tól? kétlem. :D de akkor az nem totálisan fake igaz? :)

(#47069) Bad Pritt válasza Chris0321 (#47063) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úúúú! Jön a Chieftain, még jó, hogy mindjárt meglesz az FV215b, akkor inkább nem is megyek vele, mert majd inkább azzal. :DD Az egy OP szutyok lesz, márha nem cseszik el. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47070) Cray Tyler válasza Chris0321 (#47063) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

"A KV-1S két tankba bontása: Tier 6-on lesz egy új variáns, Tier 7-be pedig a mostani változat kerül, ami egy gyorsabb, vékonyabban páncélozott tank lesz az IS-hez képest."

Gondolom hozzápiszkálnak az értékeihez is. Érdeklődve várom, hogy a núbok kedvenc troller-tankján végzett ráncfelvarrás mekkora szarvihart meg sírást kever majd a fórumokon.

(#47071) PR0JECTNR56 válasza Cray Tyler (#47070) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ne szaladjunk ennyire előre, lehet, hogy mindjárt két OP tankot is kapnak a jelenlegi egy helyett. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy a KV1S jelenleg túl erős, de ha az OP-ság fájna, akkor a KV1S tulajok keserves agónia közepette vergődnének számítógépeik előtt. ;]

(#47072) Bingisz válasza Drenadar (#47068) üzenetére


Bingisz
addikt

A HP rendszer a játszhatóságot szolgálja. Amúgy a hózentróger ágon egyedül a WT E100 ami fake.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47073) Drenadar válasza Bingisz (#47072) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor is egy baromság... egy hordozható légvédelmi ágyú 0 védelemmel "bármit" kibír 1v1-ben :D kis túlzással... nah jó az FV TD kicsinálja...

(#47069) HáGé : de félek úgy is elcseszik...

[ Szerkesztve ]

(#47074) skopy


skopy
tag

Más is sz.pik a játékkal ?
Újra raktam az egész játékot, akkor ment felraktam a cleverlend mod packot azóta nem akar beengedni.
" Ez a szervernem elérhető. Frissítsd a klienst vagy várj a tervezett kabantartásig "
Ez megint micsoda ? :W

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#47075) CHaooSS válasza skopy (#47074) üzenetére


CHaooSS
őstag

valami van a modpackban, de nem tudom mi az így én töröltem az egészet

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47076) Bingisz válasza Bad Pritt (#47069) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez valami prototípus lesz, nem a széria változat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47077) Cray Tyler válasza PR0JECTNR56 (#47071) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

A sportkávé szerintem jelenleg nem OP, csak tökéletesen alkalmas a tomato-player vérmérsékletéhez és stílusához: szarik ő a csapatra, egy egészségesen jónagyot akar beledurrantani valami szembejövőbe oszt onnat le is van szarva a meccs. Ha kettőt is sikerül, akkor már erekciója van.
De maga a tank jelenleg nem OP, mert a fentebb tárgyalt stílus miatt rettenet szar statja van vele mindegyik tomato playernek. Csak "élvezetes" vele a játék, akkor is ha síkhülye vagy a WoT-hoz. A T18, Hetzer, KV-2 mind ugyanilyen "egylövéses" répafényező.

A Hellcat meg a T-54, na az OP :)

(szerk, jó a T18 is inkább OP)

[ Szerkesztve ]

(#47078) Drenadar válasza skopy (#47074) üzenetére


Drenadar
veterán

Próbálta-e már MODOK nélkül?

Mielőtt csinálsz egy win reinstallt is, próbáld ki modok nélkül :D Jó? és ne, ne menj és vegyél egy új gépet! :D

(#47079) skopy válasza Drenadar (#47078) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm , gépet nem tervezem cserélni, egyenlőre :)
megpróbálom leszedni a modot

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#47080) Drenadar válasza skopy (#47079) üzenetére


Drenadar
veterán

mit kell azon "megpróbálni"? delete vagy névátírás és kész... de nem megpróbálni kell, hanem csinálni :|

megpróbálni azt próbálod amitől előre tartasz hogy nehézségekbe fogsz ütközni...??? :Y

RIP FV215B :(((

[ Szerkesztve ]

(#47081) jahrn válasza Drenadar (#47064) üzenetére


jahrn
senior tag

Vickers MBT ?? Akkor asszem t9-nel leallok a brit med aggal, az a tesco tank szutyok kell a halalnak.

(#47082) CHaooSS válasza Drenadar (#47080) üzenetére


CHaooSS
őstag

"RIP FV215B :(((" +1 , szerettem pedig :O

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47083) skopy válasza Drenadar (#47080) üzenetére


skopy
tag

Megcsináltam :D
és jó is lett, köszönöm az ötletet
modok nélkül nem olyan élvezetes, de ez van . . . . .

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#47084) CHaooSS válasza skopy (#47083) üzenetére


CHaooSS
őstag

rakj fel másik modpackot. pl a wothungary-t

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47085) Drenadar válasza CHaooSS (#47082) üzenetére


Drenadar
veterán

én is, de hát az az egyetlen nagy fake tank a játékban, meg elvégre is minek az angoloknak használható 10-s tank? :D

nah jó nem tudhatjuk milyen lesz az új...

(#47086) Bad Pritt válasza Bingisz (#47076) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem oszt, nem szoroz, a valaha készített legjobb harckocsi volt, elrontani nem lehet. Még a P1 jelű korai fázis is sokkal erősebb volt, mint a T-62 vagy a Leopard 1.

Ez fog valszeg bekerülni, ha tényleg Chieftaint raknak be. Ha ugyanúgy "nerfelik" a valósághoz képest, mint a többi tankot, akkor kb egy IS-7-et kell elképzelni azzal az ágyúval, ami az FV215b-n van. Persze az L1A5-öt nem rakhatják be, túl erős lenne.
Végre mutat valamit ez a játék, amitől nem érzem azt, hogy abba akarom hagyni, mert uncsi papírtankokat fognak már csak kitolni magukból. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47087) CHaooSS válasza Drenadar (#47085) üzenetére


CHaooSS
őstag

szarok rá, hogy fake.. csomó tervrajz alapján készült van. minek kell ezt kivenni? kb ugyan az.
inkább beraknák csak simán mellé

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#47088) Drenadar válasza jahrn (#47081) üzenetére


Drenadar
veterán

miért? :D

szerintem állatul néz ki... mit tudsz erről a vickersről amit mi nem? :) Szar a gold ammoja? (bocsi nem hagyhattam ki.... )

Meg mi az hogy angol tank és nem C-vel kezdődik a neve?

(#47086) HáGé: Hiába néz ki jól, hiába durvább a kialakítása mint az IS7-nek, ha egyszer 10mm-es páncélja lesz és minden beveri célzás nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#47089) Drenadar válasza skopy (#47083) üzenetére


Drenadar
veterán

próbálkozz más moddal, modpackal, vagy keress rá hogy mi az amivel gond van és azt hagyd ki...

Amúgy szerintem a stock játékkal is lehet játszani, a célzókör már elég infót ad, a sok plusz infó meg csak összezavar, csak nem tudsz róla :) úgy sem használod... a legtöbb játékos azt se tudja mi középen alul az a változó két számocska :D

(#47090) jahrn válasza Drenadar (#47088) üzenetére


jahrn
senior tag

Azt a verziot felejtsd el, a Vijayanta-fele a realisan jatekba kerulo.

Pancelzata mint a Leopard-e, de lassabb, gyengebb gun depression... nem veletlenul s csoro orszagok szamara fejlesztettek ki. Es ezert nem kezdodik C-vel a neve^^
Ennel meg a 20 fontossal szerelt Centurion X is jobb valasztas lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#47091) Bad Pritt válasza jahrn (#47090) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó lesz ez, mert ugyanolyan spaced armort fognak neki csinálni a torony frontján, mint a Centi meg a Cérna tornya.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47092) Bingisz válasza Drenadar (#47088) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez se az a Vickers ami a játékba kerülhet. Amúgy az FV-nek ugyan úgy 0 a páncélja, ellenben a Chieftain böszme jól néz ki.

+1 a cserék mellett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47093) Drenadar válasza jahrn (#47090) üzenetére


Drenadar
veterán

ezt max prémium tanknak :D 10-es médiumnak csak betesznek valami komolyabb saját célra fejlesztett dögöt :)

A centi 7/1 egy kis buffal jó is lenne... :) Legalábbis én azt élveztem, ha ki tudja várni az ember hogy betöltsön...

(#47092) Bingisz : majd meglátjuk az év fele után... de lehet lesz abból több is...
Jól néz ki meg kell hagyni, de ilyet tuti nem raknak be a játékba... inkább valami kockaladához hasonlító fémhalmazt :) de ne legyen igazam! :)

Apropó... szerintetek ezek már eleve HD-ben kerülnek játékba?

[ Szerkesztve ]

(#47094) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

Üdv!

Nálam így lett újra jó, ebből a mappából:

...World_of_Tanks\res_mods\0.8.11\scripts\entity_defs\

kitöröltem ezt a fájlt:

account.def

ezután már működött minden a régi modokkal.

[ Szerkesztve ]

(#47095) jahrn válasza Drenadar (#47093) üzenetére


jahrn
senior tag

Az Mk7 a 80as evekben keszult, ezert eselytelen. Mar az Mk3 is 1975-os, szal csak az annal korabbiak johetnek szoba, azok meg gusztustalanok es kell a halalnak meg akinek 6 anyja van.
A Chieftain P6 viszont jooooo, szal nekikezdhetek a brit hvy vonalnak...

[ Szerkesztve ]

(#47096) Drenadar válasza jahrn (#47095) üzenetére


Drenadar
veterán

CSAAAAK viccccccc volt!

Ennyire még én sem vagyok retard!

De ő ugye azért bekerül???

(#47097) jahrn


jahrn
senior tag

Itt egy kep a Cent X tornyarol:

200mm koruli(+dontes) szal nem lenne rossz. Az FTR-en van egy cikk a Cent X-rol es a Vickers MBT-rol mint lehetseges t10 tankok [link]

(#47091) HáGé Nem, a Vickers MBT ugyan hasonlit nemileg a Centurion-ra, de gyengebben pancelozott. Kenya, India meg hasonlok szamara keszult, ott nem szamit az ilyesmi csak az h olcso legyen :D

[ Szerkesztve ]

(#47098) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, biztos nagy NOOB kérdés, de hogy lehet a "globális" térképen harcolni? Klán, vagy mi kell hozzá?

(#47099) Enzolord válasza HellGreg (#47098) üzenetére


Enzolord
addikt

Az nem árt..:)
Cwzni kell hozzá..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47100) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Himmelsdorf, csata ütközet. Valaki tudna észérveket írni, hogy miért fontos ilyenkor is a hegyre felmásznia a csapat nagy részének és csak úgy figyelmen kívül hagyni a várost és a zászlót? Vagy csak szerintem fontos lent harcolni? Tényleg komolyan kérdem

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.