Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#47501) myckey válasza emre (#47500) üzenetére


myckey
veterán

nyíjjon meg a wégé alatt a főd! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47502) otto14


otto14
senior tag

Nálatok mennyi szokott lenni a ping??

asd

(#47503) szőröscica válasza otto14 (#47502) üzenetére


szőröscica
addikt

500 forint kilója.

(#47504) Enzolord válasza otto14 (#47502) üzenetére


Enzolord
addikt

másfél perc... ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#47505) Simulacrum válasza joergie (#47494) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha sok tankod van, akkor az xp nagyon egyszerű. A duplázással könnyen jön az xp még prém nélkül is. Nekem ma harmincvalamennyi csatából megvolt az 50k xp.
A 150 kill szerintem sokkal neccesebb.

[ Szerkesztve ]

(#47506) emre válasza myckey (#47501) üzenetére


emre
veterán

inkább azok alatt akik minden szarral teleszemetelik ezt a topikot
idézek:

Ami OFF:
Értéktelen az ON topik olvasók többségének és nem kapcsolódik szorosan a játékhoz. Na az jöhet ide.
Példák:
- Találkoztam egy béna játékossal: link
- Ilyen baró csatám volt, de a részletek titkosak, nem adok replayt: link
- Ma hülyék játszanak: link
- Személyes gond, probléma másik fórumozóval: link
- Poénkodás humor nélkül: link
- Elkerül a szerencse, vagy szándékosan kib**sz velem a WG és a többi játékos(szar MM, 0 dmg, sokkill+vereség): link
-Toborzás klánba vagy platoon társ keresés, az utóbbi talán nem."

gondolkozok, hogy ezentúl inkább egyből megyek a modkerbe ha hasonlót itt olvasok

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47507) Angel1981 válasza Jolet (#47490) üzenetére


Angel1981
veterán

OK, nem is arról beszélek, hogy nehezen teljesíthető, hanem arról, hogy mire végzel, addigra az amit érte kapsz, az nem fog olyan sokat nyomni a latba amellett, amit úgy egyébként is keresel a csatákon - merthogy pár kolléga itt megint "Krőzusképzőt" vizionált a hétvégére. :))

(#47508) Diarmand válasza emre (#47506) üzenetére


Diarmand
senior tag

+Siema, akarom mondani +1 :DDD

Bingisz: Remélem ez megragadta a figyelmedet ;)
Storm azt mondja hogy a fizika videóban a tankon lévő dolgok mozgása szándékosan el volt túlozva a tesztek miatt.

Mind mondottam volt, nem lesz olyan szintű a grafika, mint a képeken. Kár érte...

[ Szerkesztve ]

(#47509) ako001 válasza jano_77 (#47496) üzenetére


ako001
aktív tag

Nekem ez a rekordom :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#47510) Bingisz válasza Diarmand (#47508) üzenetére


Bingisz
addikt

Én figyelek, jobban, mint te. Berakom neked amit idéztél:

Storm azt mondja hogy a fizika videóban a tankon lévő dolgok mozgása szándékosan el volt túlozva a tesztek miatt.

Szépnek olyan szép lesz, csak nem fog annyira mozogni.

Mind1, hamarosan úgy is jön a videó a grafikáról is, akkor majd mindenre fény derül.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47511) otto14 válasza otto14 (#47502) üzenetére


otto14
senior tag

Akkor mekkora értékek között szokott ugrálni Nálatok a ping?

asd

(#47512) Švejk válasza emre (#47506) üzenetére


Švejk
őstag

No igen, csak ha minderre figyelnél:
1. 2 nap alatt idegroncs lennél mert másról se szól a topik
2. Kihalna a téma, mert a moderátorok kiirtanának minden ilyen hozzászólást
3. A moderátorok is idegroncsok lennének 2 napon belül.

(#47513) myckey válasza emre (#47506) üzenetére


myckey
veterán

akkor biza lesz dolgod rendesen
ha minden általad leírtra reagálni akarsz ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47514) 04ahgy válasza jano_77 (#47496) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy: ez nem a WG hibája, hanem az adott játékosé. Nem lesz skill alapú MM, ez már szerepelt egy párszor.

Kettő: kicsit finomabban is fogalmazhatnál, mert ez már szimpla trágárság.

Három: bárkit kifókuszolhatnak, felspotolhatják úgy, hogy ő nem látja az ellenfelet, és kiszedik. Neked nem volt még 0 damage-es köröd sosem?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#47515) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Csak csokit lehet venni kreditért is? Adnék extra hadtápot a kínai legénységnek, de nagyon elborultnak kell lennem ahhoz, hogy ezért goldot költsek :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47516) 04ahgy válasza Mister_X (#47515) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehet.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#47517) Bad Pritt válasza Mister_X (#47515) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ki lehet választani a fizetőeszközt, ugyanúgy, mint a gold ammonál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47518) Mister_X válasza 04ahgy (#47516) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És tényleg, én voltam a hülye, csak át kellett volna váltani Németországról Kínára :B

Ki is próbáltam, tényleg megteszi a hatását. Fél másodpercel gyorsabban töltök, ezt pedig pont most tapasztam, hogy igenis számít: IS-sel nézek szembe, becélzom a hasát, éppen betöltök, majd gyorsan kitérítem a tank elejét és pattant a golyó. Fél másodperccel később már bekaptam volna a lövést.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47519) jr1994 válasza Mister_X (#47518) üzenetére


jr1994
addikt

Vagyis te az IS-2-vel voltál? Én is épp azt húzom de még nincs meg rá a nagy ágyú. Megéri mondjuk a tűzoltó helyett betenni a csokit, legalább addig amíg fullos nem lesz a gép? (Kredit gondjaim nincsenek.)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47520) Mister_X válasza jr1994 (#47519) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Annyira azért nem éri meg, többször is kigyújtottak már, főleg akkor, amikor sidecrape-elni akartam és HE/HEAT talált el.Szerencsére ez a ritkábbik eset. Ha a legények 100-asak, akkor talán, de én ezeket leginkább hármas platoon, csata és CW alatt alkalmaznám, mert ott még inkább számíthatnak ezek a fél másodpercek és gyorsabb javítások. IS-2-t meg a fentiek közül inkább csak platoonra szokás cipelni.

T-34-1 pedig kiérdemelte a fáklya címet, eddig többször égett, mint minden eddigi más tank a kezem alatt. Ettől függetlenül tetszik :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47521) Bad Pritt válasza Mister_X (#47520) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az E 25-öm 250 csata alatt egyszer sem gyulladt ki, szóval a 150. környékén a tűzoltót kicseréltem csokira.
A 251. meccsen a Pool medálom úszott el azzal, hogy az arty felgyújtott és leégett a kis görcs. Kicsit kaptam csak agyérgörcsöt. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47522) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jé, az ázsiai szerveren Panther az oktatótank, nem T-34.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47523) Patrick76496 válasza Mister_X (#47522) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem egy T-34-1? Amerikain meg egy E8-as Sherman.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47524) Viktoár válasza emre (#47506) üzenetére


Viktoár
addikt

Leírnád azt is amit szabad ide kommentelni,ugyanis a hozzászólások 95%-át tiltanád. :D

Üdv:Viktor

(#47525) Mister_X válasza Patrick76496 (#47523) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most regeltem fel a sok nihonjin miatt, stabil 400-as ping és Panther volt az oktató tank.

Amúgy Shermanok: Firefly van a játékban?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47526) Jolet


Jolet
őstag

tudtok linkelni olyan afterbattlestat-ot ami már wn8-ban mutatja?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47527) Angel1981 válasza jr1994 (#47519) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy érted, az "improved combat rations"-t ugye?
Csoki a német vasakba kell.

Én egyre inkább hajlok arra, hogy csak a nagyon könnyen gyulladó vasakba rakok poroltót (pl. oroszok, Tiger H) a többibe megy a doppingszer.
Kezdetben én is rendíthetetlenül hittem a "javítócsomag - egészségügyi csomag - poroltó" triumvirátusban, de 5000 csatával a hátam mögött is két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor "érte meg" magamat eloltani, úgyhogy egyre több járgányomban tűnik fel a poroltó helyett a doppingszer, mert igenis érezhetően növeli a teljesítményt - természetesen csak kreditért, és leárazva. :)

(#47528) Djuree válasza Mister_X (#47525) üzenetére


Djuree
félisten

lesz majd, még nincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47529) Sanya


Sanya
nagyúr

no, megvettem E-50-re a nagytornyot.

Következő kérdés:

2db T9-es ágyúja van.

az egyik 240 pen, 240dmg, 5-6sec-es töltési idő. 40K xp
a másik 240 pen, 390dmg, 8-9sec-es töltési idő. 60K xp
melyikre gyűjtsek előbb?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#47530) Jolet válasza Sanya (#47529) üzenetére


Jolet
őstag

egyértelműen csak a legnagyobbat kell megvenni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47531) Dobi 562 válasza Sanya (#47529) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 10,5-öst. Azt fogod használni az E-50M-en is (nagyobb átütéssel), úgyhogy nem baj ha szokod. A 8,8-as ágyú az szerintem zsákutca és értelmetlen.

(#47532) jr1994 válasza Angel1981 (#47527) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, a prémium fogyóeszközre gondolok - csokiropikóla :D
Köszönöm a válaszokat, akkor majd teszek én is egy próbát.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47533) dfsz34 válasza Angel1981 (#47527) üzenetére


dfsz34
őstag

Azok rohadt drágák, még féláron is. 10e kredit és egy csatára szól, ahol lehet, hogy éppen kifogod a szokásos agyhalott bandát és 5 perc után körbevesz az ellenség és kilő.

Próbáltam Jt8.8-ban, bár még asszimetrikus, mert sokkal többet mentem csoki nélkül, mint csokival, de nincs kimutatható változás az átlag eredményben. Eddig legalábbis így van és azért nehéz a tudat, hogy minden csata úgy indul, hogy -10K vagy -20K, persze a JT88-al nem lehet bukni anyagilag, ha bot vagyok, akkor is kitermel ennyit, de azért minden csatában 10-20k mínusz, nekem meredek. Ja és ennek van az egyik legnagyobb kredit termelő képessége, más tankokban már nagyon könnyen mínusz lesz belőle.

Én ilyen teljesítmény fokozó doppingszert ász kísérleteknél szoktam használni, bár őszintén szólva alig van olyan ászom, amit ilyen cuccal csináltam, de legalább az önbizalmat erősíti a használata :)

Az viszont valóban egy jó kérdés, hogy a tűzoltó megéri-e, mert akkor van csak értelme, ha utána még van lehetőség harcolni és sebezni. Az nagyon bosszantó, főleg az automata tűzoltó esetében, hogy eloltom és a következő lövés meg kiszed. Amikor rengeteg agyhalott játszik, akkor a tipikus helyzet úgy néz ki, hogy körbevesz az ellenség pillanatok alatt és olyankor egy szerencsés lövés kigyújt és teljesen mindegy, hogy eloltom vagy sem, max egyet tudok még sebezni, ennyi a hatása.

Ami nekem igazán dilemma, hogy a kis tűzoltó olcsó, de nincs ugye olyan hatása, hogy csökkenti a tűz esélyét alapból, illetve sokszor idő, amíg csata helyzetben reagálni tudok. A nagy tűzoltó meg drága, még akcióban is, de talán arra mégis érdemesebb a mostanában amúgy is ömlő kreditet költeni, ha valaki valóban tűzoltást favorizálja.

(#47534) sith7


sith7
nagyúr

Szerintetek ezen a csatán mi volt az, ami miatt 9000 feletti lett az eff, mikor a WN6 csak 1613 ? :F
nem az ász a lényeg, az megvolt már régen, csak nem értem ezt a magas eff - et ...

(#47535) ddt500hu válasza dfsz34 (#47533) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én szertetem ha nincs tűzoltókészülék az ellenségnél. Nincs szebb mint látni amint a 250-es lövésből lesz 600-as. :D

(#47536) Angel1981 válasza dfsz34 (#47533) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát igen, itt jön képbe az egyéni preferencia.

Igazából én is csak azóta kezdtem el használgatni őket, amióta ilyen krediteső van, mert egyelőre nem tervezek új tankot venni, prémlőszerekből is feltankoltam anno, mégis van 35 millám, egyszerűen elgondolkodtam, hogy mire költsem? :)

Kipróbáltam, és érezhető volt a javulás - persze nem statokban, mert még amúgy is fejlődő ágban vagyok, de tisztán kivehetően barátságosabb volt a vas.

"Az viszont valóban egy jó kérdés, hogy a tűzoltó megéri-e, mert akkor van csak értelme, ha utána még van lehetőség harcolni és sebezni."
"a tipikus helyzet úgy néz ki, hogy körbevesz az ellenség pillanatok alatt és olyankor egy szerencsés lövés kigyújt és teljesen mindegy, hogy eloltom vagy sem, max egyet tudok még sebezni, ennyi a hatása."
Hát ez az! Ez van a "kigyújtós" esetek 90%-ban! :K

"Ami nekem igazán dilemma, hogy a kis tűzoltó olcsó, de nincs ugye olyan hatása, hogy csökkenti a tűz esélyét alapból, illetve sokszor idő, amíg csata helyzetben reagálni tudok. A nagy tűzoltó meg drága, még akcióban is, de talán arra mégis érdemesebb a mostanában amúgy is ömlő kreditet költeni, ha valaki valóban tűzoltást favorizálja."

Én az automatát már rég száműztem, a kicsi meg rajta van a SHIFT-en, kb. 1 mp a reakcióidőm. :)
Hogy akkor hogy váltok arcade és sniper mód között? Közvetlen sehogy, zoommal oldom meg az egészet, már nem is tudnék visszaszokni.

[ Szerkesztve ]

(#47537) sith7 válasza Angel1981 (#47536) üzenetére


sith7
nagyúr

Én az automatát már rég száműztem, a kicsi meg rajta van a SHIFT-en, kb. 1 mp a reakcióidőm.

középső egérgomb ? ;)

(#47538) Angel1981 válasza sith7 (#47537) üzenetére


Angel1981
veterán

Igazából az egész úgy jött, belharcban jó pár félrelövésem adódott a hirtelen arcade / sniper mód váltásból, és kipróbáltam hogy kizárólag zoomolással oldom meg az ilyen helyzeteket.
Annyira bevált a dolog, hogy hamarosan minden esetben csak zoommolással váltogattam, és a SHIFT feleslegessé vált, így jött az ötlet, hogy arra meg mehet a poroltó, mert a kisujjam attól még folyamatosan rajta van. :)
Ennek köszönhetően meg max. 2 "egységnyit" égek le, de nem ritka, hogy csak 1-et, vagyis az automata poroltó is feleslegessé vált - vagyis két legyet egy csapásra. :)

(#47539) Chris0321 válasza sith7 (#47534) üzenetére


Chris0321
addikt

Foglaltál vagy védtél bázist?

(#47541) emperorka válasza sith7 (#47534) üzenetére


emperorka
tag

Biztos volt bázisfoglalásod vagy bázisvédelmi pontod.Az effinél ez a kettő a fő mérvadó,míg a WN6 -nál csak a védelmi pontok számítanak de a foglalás nem.

(#47542) sith7 válasza Chris0321 (#47539) üzenetére


sith7
nagyúr

Bal oldalon elindultunk támadni, közben a jobb oldal elhullott, és visszamentem védekezni, resetelni

Középen volt a "zászló" amit el kellett foglalni

emperorka
köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#47543) mqm


mqm
senior tag

Sziasztok!
Nem tudtok olyan magyar clant ahol egy félkezdőnek lenne helye?
Üdv,
P

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#47544) Chris0321 válasza sith7 (#47542) üzenetére


Chris0321
addikt

Mint emperorka is írta a bázisfoglalás és védés nagyot dob az effi értékén, ezért volt akkoriban sok foglaló és ezért hozták be az új számítási módokat. Egyébként nekem a zoom van az egér görgőn mint gondolom sokaknak és engem komolyan zavarna ha a shift-el kellene zoom-olnom fixen.

(#47545) emperorka válasza sith7 (#47542) üzenetére


emperorka
tag

Nincs mit :)

(#47546) emperorka válasza mqm (#47543) üzenetére


emperorka
tag

Szia mqm!
Mindegyik klánnak más feltételei vannak, de ezen az oldalon tudsz érdeklődni [link]

(#47547) sith7 válasza Chris0321 (#47544) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :)

(#47548) dfsz34


dfsz34
őstag

Részemről kikapcsoltam a nemzetek csatáját. Elég volt.

Kv4-el megyek, az ellenfélnél kettővel több 9-es tank, mind e75 persze. Továbbá természetesen egy 9-es arty mindkét oldalon, hogy teljesen esélytelen legyen bármit is csinálni. Sandriver a pálya, szóval vagy harcolok és akkor csak idő kérdése, mikor szed ki az arty vagy lapulok valahol, lehet választani. Kv4-el nem lehet semmit tenni ellene, hiába izeg-mozog, túl lassú, nem lehet az artyt lövés elkerülni és akkor még ott van az ellenfél e75 hordája is az arty mellett.

Nem értem, ha nincs elég játékos, akkor ne erőltesse az MM ezt a nemzetek játék módot. Azt sem értem, hogy várakozik 1500 feletti tank, 20-30 arty, de szinte alig van csata arty nélkül, pedig legalább a nagy nyílt pályákon kihagyhatnák őket, az égvilágon semmi szükség rájuk ott.

A hellcat horda sem jön be, mert hiába op a hellcat, rengeteg a bűn rossz játékos, aki úgy használja, mint egy nehéz tank, semmi fedezék, semmi mozgás, csak áll és lő, meg megy előre, mint a bolond. Nekem legalábbis vért kell izzadnom a hellcat-al is, hiába ad be egy csomót egyszerre a nemzetek csatájába.

Úgyhogy nálam ez a mód megy a lecsóba. Normális kiegyensúlyozás mellett jó lehetne, de ez most, ahogy van egy nagy sz.r. Legyen ritkábban, de itt pl meg lehetne valósítani, hogy maximum x db arty, y db td és a tankok nagy része legyen normális, harcoló típus, med vagy nehéz tank. Lehet ritkábban jönne össze a szükséges játékos hozzá, de miért lenne az baj, ritkábban ugyan, de jobb csaták lennének.

(#47549) Simulacrum válasza dfsz34 (#47548) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én tegnap kapcsoltam ki, pedig eddig nagyon magas lehetett a nyerő százalékom ezekben a csatákban. Nálam egy csata volt a fő ok. Németekkel voltunk T8-ban. Borsigok, Ferdinándok és JPII, voltak nehéztankok is, meg medek is. Vesztettünk IS-3-ak és ISU-k ellen. Rendben, elfogadom, hogy az ISU-k nagyon OP-k, de azt nem, hogy Cliffen két Ferdi és egy JPII nem tudott megfogni két IS-3-at. Az ellen támadott. Ha védekeznek és belefutunk az ISU-kba elfogadom a vereséget, de úgy, hogy ők támadtak a papír TD-kkel és nagyon durván kikapunk azt már nem.

(#47550) ddt500hu válasza Simulacrum (#47549) üzenetére


ddt500hu
veterán

És ha random csatában nem tud megfogni két Ferdi meg egy JPII két IS3-at akkor törlöd a játékot?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.