Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9018) Black_Sheep válasza Remus389 (#8983) üzenetére


Black_Sheep
tag

Gyakorlati tapasztalatod is van a prémtankokkal, amire a statisztikán kívül alapozod a véleményedet?
Nekem van:
Löwe: viszonylag gyors, pontos gun, jó átütés; alacsony sebzés; lassú; gyúlékony; papír; gyengébb, mint a normál T8 (nincs tierkorlát)
T34: nagyot sebző gun, jó átütés; pontatlan; lassan tölt; kemény lövegpajzs, papír test; közepes sebesség; a T8 átlagnak megfelel (nincs tierkorlát)
Type59: ez valóban OP, még a nerf után is (másik accomon van)
SU122-44: gyors, fordulékony, nagy sebzés, közepes átütés, pontatlan, jól camo, jó RoF, néha pattog, lassan szűkül (nincs tierkorlát); szerintem kb. átlagos T7, talán az OP-ság határán :)
Másodkézből szerzett infó alapján:
FCM: modulérzékeny, átlagos gun (bár olcsó lőszer), papír, gyors, de nagy sziluett; gyengébb, mint a normál T8
KV5: alacsony pen, R2D2 X2 (nagy weakspotok), lassú; gyengébb, mint a normál T8
IS-6: alacsony pen, magas alfa, pontatlan, gyors, pattogós; gyengébb, mint a normál T8
A nagy vasak megvételéhez/eltartásához és a legénység húzásához sokat kell prémtankkal játszanom, emiatt tapasztaltabb is vagyok velük, mint a többi tankkal. Löwe-vel sebeztem már 5.500-at + 2.000 spot dam, de gyakran előfordul, hogy kigyújtanak az első lövéssel. A T34-gyel mindig dombos terepet kell keresnem, hogy ne kapjanak szét azonnal, ez behatárolja a lehetőségeit.
Ahogyan ezt már korábban is leírták, a sok skilles legénység és a farmkörök miatt felgyűlt tapasztalat miatt lehet őket hatékonyan használni. Sokkal jobb statom lenne az IS-3-mal, ha a legénység képzésére fordíthattam volna az elejétől a szerzett XP-t, és nem kellett volna stock-ként játszanom vele. Ugyanis a prémtankok egyből elit-en kezdenek, ellentétben a többi tankkal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.