Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80451) sutyi^ válasza vigmark13 (#80375) üzenetére


sutyi^
senior tag

80%-os pen arány meg volt? Akarom volt mondani véletlen nem trackeltél csapattársat?

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#80452) #43783936


#43783936
törölt tag

Kérdés WZ-111 tulajokhoz:
Úgy vettem észre, hogy nem pattint a tank eleje, akkor ammorack sérülést kapok.
Az eddigi 5 csatából 4 alkalommal.
Más is ezt tapasztalta?

(#80453) arpeen2


arpeen2
senior tag

Egy kis segítséget kérnék. Hol lehet átírni/beállítani, hogy ammo rack találatkor mit írjon ki a tank fölé ?

(#80454) lacibacsi válasza h1mpi (#80450) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kövezzetek meg, de a legjobban kedvelt vonalam a szovjet arty vonal. A tierV-ös SU-122A-t hosszabb távon is meg akarom tartani, annyira a szívemhez nőtt. Mellette a SU-8-assal próbálom összeszedni a tierVII-re valót.

A korábban hozzászólókhoz csatlakoznék én is abban, hogy a játék valóban csinál furcsaságokat. A SU-122A-n teljesen kiképzett legények ülnek majdnem teljesen kifejlesztett első képességekkel. Szerintem a kezem sem remeg jobban egyik játékban, mint a másikban. Ennek ellenére az egyik csatában simán betalál 10-ből 7, máskor meg jó ha egy lövést sikerül bevinni. Én úgy tapasztalom (de lehet, hogy csak képzelődöm), hogy ha a csapatban a többség magasabb tier-ben van, mint én, akkor nehezebben tudok célba lőni.

Gondolom az a cél, hogy kisebb tier-es tankok ne kaphassák szét a "nagyokat", azonban ez eléggé demoralizáló a tankban ülőkre nézve, rám meg aztán pláne... :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80455) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha kifejlesztek egy elit tankot, amin teljesen képzett legénység van kifejlesztett első és 50%-os második képességgel, majd eladom a tankot, a legénységet pedig barakkba küldöm, akkor hogyan tudom visszaültetni őket, ha visszavásárolom a tankot? Megmaradnak a képességeik és a képzettségük, vagy újra kell képezni őket?
Más. Ha ugyanezen a tankon van aranyért leszerelhető felszerelés, akkor az megsemmisül az eladással, vagy visszavásárlásnál ott lesz felszerelve?
Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80456) Pete55555 válasza Sanya (#80448) üzenetére


Pete55555
addikt

Az jobb, hogy visszahúzódik egy baszottnagy tank előtted 40 méterre a szikla mögé, majd akkor látod meg imét, mikor kb 5 fokot kitakar a látómeződből, ellövi magát, s mikorra visszament a sziklák mögé?

Erről beszélek.

Arty: GW TigerP annyira felidegesítet, hogy még akciósan eladtam. Nem találtam el vele semmit. (100-as legények, csoki, felszerelés, stb.) De annak is örültem már, ha lőhetek valamire, mert olyan lapos szögben lő ez a szar, hogy ha van előtte egy 20 cm-es kő, azon se lő át.

Megvan a kis 6-os FV arty, na azzal lehet dolgozni.

A célzás artyval vicces. Sokan mondták, és én is tapasztaltam, hogy megyek rá egy -tankkal- az artyra és kapásból rámfordulva képes pontosan eltalálni, és kilőni. Na, mikor megvolt a GW TigerP kipróbáltam. És tényleg!! 400m-re beszűkült célkereszttel alig találok el egy T-32-t. De 100m-re ráfordulok az RHM-re, lövök kapásból, és bumm, telibe. Érdekes :U

BTW ez mind-mind a 25%-os RNG miatt van (francokat amiatt van, csak ezzel tudnak takarózni)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#80457) h1mpi válasza Pete55555 (#80456) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A ráfordulós lövés nálam is jelentkezett nem egy tankot szedtem már így ki. Ha meg messziről szűkítem rám akkor tuti ellő felette...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80458) Kelvin válasza #43783936 (#80452) üzenetére


Kelvin
őstag

Az alsó lemezt még egy tier 6-os tank is átüti jó eséllyel, nem tudom miért furcsa ez neked. Elérhetőek a tank adatai mindenhol. (ugyanez van 112-él is, el kell rejteni)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#80459) h1mpi válasza Kelvin (#80458) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 110-nél nincs ilyen gond azzal mindig megküzdök szemből..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80460) stork13


stork13
aktív tag

Hetzer volt már?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#80461) Drenadar válasza stork13 (#80460) üzenetére


Drenadar
veterán

Eeeeeeez kamu! azt mondja benne a csóka hogy 1000m-ről is kilő egy tankot, közben tudjuk mind, hogy max 500m a látóhatár xD és a hetzer amúgy sem lát el odáig :W :C

(#80462) #43783936 válasza Kelvin (#80458) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azóta mentem még pár kört és pontosítok:
Akárhol lőnek meg sérül az ammorack
Oldalról vagy hátulról kapott találatnál is. :W

(#80463) Kean_Sorbo válasza #43783936 (#80462) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez a legújabb peccs hozadéka. Ennyi modulsérülést mint egy csatában, máskor tízben nem láttam. Kilövik az ágyút, a motort, a tököm tudja mit. A lövészt utána a vezetőt. Stb.
Nekem bizony minden replay megvan, és bizonyítani is tudom. Még jó, hogy akciósak a javítókészletek. Most, hogy itthon vagyok, szinte nem is játszok. Minek, csak az idegeskedés van, főleg a sok agyhalott miatt.
Az amúgy is lassú TD-ket akárhol találják el modulsérülés. Egyszer javítasz, de utána baszhatod. Főleg, hogy ezek fixtornyosak.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#80464) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Elkezdtem a francia küldetést (WZ111-hez), 50B és BC25T-vel felváltva. Mindkettővel hatékony vagyok (2400+ WN8), legtöbbször benne vagyok a top 3-ban sebzésben, de mivel kempelős a stílus a csapat halomra szid, nooboz.

Szerintetek mi a helyes taktika, viselkedés ezekkel a tankokkal? Mi a fontosabb, a tűzvonalban lenni, vagy osztani a sebzést hátulról?

Csak ízelítőnek a legutóbbi csata végeredménye, a csapat nem volt megelégedve a teljesítményemmel (top sebző és legtöbb kill):

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80465) GaburroSan válasza Rellind (#80423) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Mézesmadzag!!!!De hátha játszik valaki onnan vagy most akar oda csinálni 1 új fiókot!

Más is tapasztalta, hogy a 6 érzék nem mindig működik?

(#80466) Drenadar válasza Zolee_70 (#80464) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem kellene velük foglalkoznod... kapcsold ki a chatet ha nagyon zavar.

Feltételezem azért rinyálnak mert mikor meghalnak akkor azt látják hogy egy másik 10es tank messziről puttyogtat és nem védi meg a seggüket...

(#80467) 04ahgy válasza Drenadar (#80461) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem a játékbeli, hanem a valódi Hetzer-ről van szó...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80468) Diarmand válasza Zolee_70 (#80464) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem csak akkor nevezd magad hatékonynak, ha legalább 30-40-50 csatán keresztül össze bírod hozni ezt a 2400+ WN8-at :K

Btw mindkettő pont olyan tank, amivel mindenhol ott kell lenni, mert gyorsak és jó az ágyújuk. Na jó a batchat ilyenebb :DDD

(#80469) mcwolf79 válasza Zolee_70 (#80464) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is elkövettem ezt a hibát, hogy mentem előre nagy hévvel, aztán meg jött a meglepi, hogy 1 perc után a garázsban vagyok.
Mióta óvatosabbra vettem a figurát sokkal eredményesebb vagyok a BC-tel. Az elején szépen óvatos duhaj, hátulról csipegetni, aztán a későbbi játékban lehet aprítani a sebzett és legyengített ellenfeleket.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80470) fsb1000 válasza h1mpi (#80450) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak az RNG hívők tudnának erre magyarázatot adni.
Az emberi elme keresi a miérteket, és megnyugtató ha talál valami ok okozati összefüggést a tapasztalásaira. Ezt hívják babonának ha nincs valós kapcsolat a vélt ok és okozat között, és összeesküvés elméletnek hívják, ha van kapcsolat, de nem mindenkinek érdeke, hogy azt úgy is kezeljük..

(#80471) fsb1000 válasza Drenadar (#80461) üzenetére


fsb1000
nagyúr

LOL már....
.
Csak annyit tennék hozzá hogy a mérnökök szerint (nem WG) a Tigris találati aránya 1000m-ig 100%-os volt.
.
(#80464) Zolee_70 Elég immunis vagyok a csapattársakra, de a kempelő betekre kicsit felhúzom a szemöldököm. De ha neked így jön a 2400+ WN8 meg a sok sebzés, akkor miért ne?
.
(#80469) mcwolf79 És eközben kik szpottolnak a sztyeppén? Jó camós HT meg TD menjen előre és ahogy felspottolódik bele is hal az első 4-5 lövésbe, ami 5 seccen belül beérkezik?
A gyorsan mozgó tanknak van esélye jól spottolni, a lassú csak 1x tud spottot adni.

[ Szerkesztve ]

(#80472) rlazol válasza Kean_Sorbo (#80463) üzenetére


rlazol
addikt

Kean_Sorbo - az előző peccs után meg dfsz sírt, h biztos amitt van sok modulsérülés+tűz. ezt mindig elővesszük, minden peccs után? már kezd uncsi lenni. először jön, h jaj, nem megy a szerver, hülye WG. Aztán nem mennek a mod-ok, szemét WG. Aztán kiderül, amit eddig is tudtunk, h nincs benne új fizika/új spotrendszer/akármi, pénzéhes WG. Aztán jön az új peccs miatt több a modulsérülésem/tüzem, szemét WG. Végül a manipulált RNG/MM, rohadt WG. És persze mögé kell írni sejtelmesen, hogy "magyarázat nincs" - persze replay sincs sose. :K
Minden áldott peccs után ezeket a köröket megfutjuk - Ti nem unjátok még? :U

fsb1000 - ehh, bocsi, másik topikba...

lacibacsi: igen, a képzettség megmarad. Ha átképzed őket más tankra, akkor a fő skill csökken (10%-val, ha azonos osztály, 20%-val, ha másik osztály), a többi alapesetben nem. 0

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80473) Drenadar válasza fsb1000 (#80471) üzenetére


Drenadar
veterán

hát igen :) a WG-seknek sikerült egy olyan motort találni ami nem támogatja a világháborús tankokat egy ilyen játékhoz :D

(#80474) rlazol válasza Drenadar (#80473) üzenetére


rlazol
addikt

azért ugye nem hisszük azt, h ez a játék bármilyen aspektusában is realisztikus tankszimulátornak nevezhető?

és ugye nem hisszük, hogy egy realisztikus tankszimulátorral élvezhető játékélmény alakítható ki?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80475) #43783936 válasza rlazol (#80474) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pedig mekkora buli lenne egy órát várni, amíg a legények felteszik a láncot, vagy éppen visszamenni 1-2 napra a bázisra, amíg megjavítják a sérült löveget. :D

(#80476) Drenadar válasza rlazol (#80474) üzenetére


Drenadar
veterán

Dehogy hisszük, csak a sok videóban és interjúban mindig arra verik a mellüket, hogy mennyire realisztikusan meg akarják csinálni, pl a tankok kinézete mielőtt bekerül a játékba hány történész zsenihez eljut akik kielemzik hogy mennyire baromság a tankon mi hol ...

(#80477) Kalos7


Kalos7
tag

Nem sokára meglesz a 3. T10-es tankom és szeretnék olyan klánba menni ahol indulnak ESL versenyeken és CW-én eredményesek. :)
Jelenleg a wn8 értékem 1925 de mostanában 3000 wn8 teljesítményt mindig elérem.

Melyik a legjobb ESL és CW-és magyar klán?
Ahogy nézzem Zwack elég eredményes klán :U

(#80478) Bad Pritt válasza fsb1000 (#80471) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint állóhelyzetben álló célpontra volt 100%. De ezt a Panther, Firefly, Pershing meg a T-34/85 is tudta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80479) Tomi0703 válasza Kalos7 (#80477) üzenetére


Tomi0703
őstag

Cvakk nem cw-zik ha jól tudom. De majd megírják az itteniek.

(#80480) 04ahgy válasza Drenadar (#80476) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ne tegyünk egyenlőségjelet a 'tank kinézete realisztikus' és a 'csata lefolyása realisztikus' a WoT-ban közé. Míg az első könnyűszerrel és valóban elérhető, az utóbbi nem, és ezt nem is állították. Funkcionális analfabetizmusra vall az előbbi állítást az utóbbira ráhúzni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80481) 04ahgy válasza #43783936 (#80475) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy-két játékos itt mindig méltatlankodik, hogy xy jármű egy lövésből kiszedi, esélye sincs, stb. Pedig a valóságban is így volt. Egy átütő találattal kb. szolgálatképtelen vagy igen korlátozottan használható volt már csak a tank.

Mi lenne, ha implementálnák, és egy találat, kész, game-over? Bele sem gondolnak. :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80482) fsb1000 válasza Bad Pritt (#80478) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A többiről nem tudtam, a Tigerről igen.

(#80483) PR0JECTNR56 válasza 04ahgy (#80480) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+1

A járművek lehető legrealisztikusabb kinézetére tett kísérlet szerintem teljesen jó és jogos törekvés, viszont a játékmenetnél egyértelműen előnyösebb egy mesterséges egyensúlyra építő rendszer használata.

(#80484) rlazol válasza 04ahgy (#80481) üzenetére


rlazol
addikt

és a legénység, ami sértetlenül megússza a tank felrobbanását? és a javítási költség, ami töredéke a teljes tank beszerzésének? és a menet közbeni pontos lövöldözés?

HáGé: a Panther tudta, az orosz tankok nem. A Pershing se, szerintem, de nem biztos. Ezért játszhatták el a németek többször a sor elején + végén álló tank kilövését, majd az egész sor lekaszabolását, mert egyszerűen az ellenség nem tudott visszalőni olyan távolságra. Mielőtt beírnád, hogy az amcsik is csináltak ilyet: igen, páncélozott jármű oszloppal, nem tankokkal.

Kalos: érdeklődj Bingisz-nél, hogy ilyen eredményekkel felvesz-e a Zwakkba. Az a legjobb magyar klán, nemzetközileg is elismert. szerintem cw-znek is, de Bingisz majd megmondja a frankót.

lacibacsi: passz, az örök álcáról már többen mondták, h visszakapták, de a felszerlésről még nem hallottam.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80485) fsb1000 válasza rlazol (#80484) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Cwakk rajta van a térképen?

(#80486) Diarmand válasza 04ahgy (#80481) üzenetére


Diarmand
senior tag

Khm-khm War Thunder? :DD Egy átütő és kb használhatatlan vagy, vagy felrobbansz a 'csába :DDD

(#80478) HáGé Úgy tudom, hogy akkoriban még nem volt stabilizátor, így a Tigrissel sosem lőttek menetből, másrészt ugyanezen okból kifolyólag asszem keletkezhetett volna valami károsodás a toronyban a löveg visszarúgó ereje miatt. Szal szépen megállt a nagymacska ha lőnie kellett. Ezért is orbitális marhaság a Fury. Sajnos megnéztem :O

(#80487) Drenadar válasza 04ahgy (#80480) üzenetére


Drenadar
veterán

jó igen nem ugyanaz, de akkor is elég gáz a wotban a lőtáv/látótáv megoldása...

(#80488) Bad Pritt válasza Diarmand (#80486) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az csak arra a toronyra igaz, amelyik a játékban a stock tornya, a másodikkal lehetett menet közben lőni (a filmben is ilyenje van). A Tigris volt menet közben az egyik legpontatlanabb, mert tényleg nem volt hozzá semilyen stabilizátor. Awkward. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80489) Bingisz válasza fsb1000 (#80485) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, mert nem megyünk fel rá. Van, hogy egy napra 3 SH támadást állítunk be. Egy támadás ~egy óráig tart maximum. Szóval ma pl. 19:00-tól 22:00-ig SH. Ezek mellett nincs kedve a vezetőségnek még a CW-t is rendezni, főleg úgy, hogy a klán sokkal többet profitál a SH-ból egységnyi befektetett energiával, mintha cw-zne. Az 50% creditbúnusz már most is elérhető, valamint most a küldetést adó épületet húzzuk, ami tízes szinten szintén nagyon jó bónuszokat adhat, többek között akár 1000 aranyat is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80490) rlazol válasza Diarmand (#80486) üzenetére


rlazol
addikt

fsb1000 - passz, nem követem.

Diarmand: most nem találom, honnan veszem, de úgy tudom a Abrams és a T72 voltak az első olyan tankok, amelyek menet közben is képesek voltak pontos lövés leadására. Addig igen, meg kellett állni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80491) fsb1000 válasza rlazol (#80490) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha nem tudod, akkor minek írod, hogy szerinted CW-nek?
.
(#80492) rlazol Bocs, hogy kiragadtam egy félmondatot. Két-három napja is írta, hogy nem CW-znek, meg elég ránézni a térképre.

[ Szerkesztve ]

(#80492) rlazol válasza fsb1000 (#80491) üzenetére


rlazol
addikt

ne ragadj ki egy fél mondatot! azt írtam: "szerintem cw-znek is, de Bingisz majd megmondja a frankót" - én így emlékeztem, pár hónapja még erről volt szó. épp azért írtam, h Bingisz, mert nem voltam benne biztos a SH miatt.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80493) Drenadar válasza rlazol (#80492) üzenetére


Drenadar
veterán

Gondolom addig cw-ztek míg futott a nagy kampány :)

(#80494) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Aki akar venni KV-5-öt az most megteheti a shop-ban.

(#80495) Jolet


Jolet
őstag

az FV215b (183) személyében megvettem az akcióban a 3. 10-es tankom ezzel 23-ra emelkedett a számuk, már a japán 10-es is ki van fejlesztve és szerintem meg is lesz rá a kredit hála a wz110-nek még a leárazás alatt
van még 2 t9-es tankom ahová kell kb. fejenként 100e Xp és van két TD ág amít még most kezdek el és ha meglesznek már csak az artyk maradnak
:-)
persze addigra úgyis beletesznek valami újat és sose lesz vége

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80496) ddt500hu válasza Drenadar (#80493) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valószínűleg előtte is de amióta bejött a Stronghold sokan azt favorizálják és nem véletlenül. (Főleg mióta fel lehet húzni magasabb szintre is az épületeket.)
A stronghold egyszerű sima randomban irgalmatlan pénzfosógép! 8-as tierben KV4-el győztes csata, 2000dmg=50k nettó!
6-ba 8-ba olyan klánok is vannak akiket randomba se szívesen látnál magad mellett mert több a piros köztük mint a sárga. Így egy kicsit is komolyabb klán különösebb erőfeszítés nélkül hozza a 70%-os WR-t.
2 óra 8-as Strongholdozás prémium tank nélkül is 1 milla nettó szokott lenni.
10-be már jönnek az EFE-X, STRNK, KAZNA csapatok akik között a kékek a gyenge láncszemek de hát így tanulunk. :D
És ha felhúztad 10-re a Hadügyminisztériumot olyan küldetéseket tudsz elindítani a klánnak, hogy a nyál összefut a szádban. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#80497) h1mpi válasza GaburroSan (#80494) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van egy jó orosz heavy legénységem parlagon. A KV220 vagy a KV5 jobb a saját szintjén?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80498) Kean_Sorbo válasza rlazol (#80472) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nektek minden unalmas. Mennyi raplay kell? Átnézed? Miért kell mindenbe belekötni, nem értem. Kb 1000 csatám van a Jagdtiger-rel, Ferdinand-dal, stb. Kb. 1600 a JgdPz100-zal. Szerinted nem tudom megállapítani, hogy többet kell nyomogatnom az ötös vagy négyes gombot? Én nem 200 tankkal játszok, csak tízzel.
A másik ez nem sírás volt, hanem megállapítás. Nem írtam semmit a WG-re, MM-re, RNG-re, MOD-okra úgyhogy nem kell megvédeni ismét. Elfogadtam így, ez van. Van a raktárban kb 1000 kézi, és 300 automata javító mindenből, aztán ha kell javítok.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#80499) jano_77


jano_77
nagyúr

Elég izgalmasra sikeredett, jól sikerült csata T110E5-el!
Dolgozott rendesen az adrenalin a végén és volt kis szerencsém is az STB-1 utolsó lövésével. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80500) rlazol válasza Kean_Sorbo (#80498) üzenetére


rlazol
addikt

te többet, én kifejezetten kevesebbet. :P
A patch óta hány csatád volt? 200? Nem szám.
egyszerűen statisztikailag nem releváns, amit 1 db user tapasztal.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.