Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80901) 04ahgy válasza [HUN]Dani (#80900) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az ágyút tekintve annál jobb a friss, Sherman Firefly.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80902) Dr_Syrex válasza Bingisz (#80874) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Arra már nem emlékszem, de ezek szerint téves info volt :)
Csak eszembe jutott most, mert strongholban néha elég alacsony (sz@r) wn8 jön össze és mostanában volt egy kisebb visszaesés benne.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#80903) [HUN]Dani válasza 04ahgy (#80901) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Erről nem tudok nyilatkozni. Adatok alapján nem tűnik rossznak, de nem próbáltam még.

magyarsrac

(#80904) Pete55555 válasza Diarmand (#80894) üzenetére


Pete55555
addikt

Nincs is olyan magasan az ász szint vele. Sem sebzést, sem XP-t nézve.
Ettől persze még szép kör. :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#80905) Lunky88 válasza Diarmand (#80894) üzenetére


Lunky88
tag

Grat hozzá szép kör volt! Azt hadd kérdezzem már meg hogy szerver oldali célkeresztet használsz? Mert néhol mintha kicsit darabosan mozgott volna a célkereszted és annál szokott így. Ja és a WT-t jól lelopták előled pedig már rá is lőttél pont. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#80906) SoulReaver


SoulReaver
veterán

De kár volt megint elkezdeni játszani... 3 napja szopórolleren vagyok, mind1 milyen tier... csodálatos érzés :D

(#80907) h1mpi minden 2. bukta után váltok XD de tökmind1.

[ Szerkesztve ]

(#80907) h1mpi válasza SoulReaver (#80906) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Válts szervert :D

Az túl sűrű :)) nem is érzi, hogy váltottál :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#80908) lacibacsi válasza #43783936 (#80744) üzenetére


lacibacsi
addikt

Stab? A 85 mm-es S-53-as ágyú van fent, de a felszerelések között nincs stab! Esetleg az csak a VII szintű ágyújához van? Mert ahhoz még kell egy picinyke XP...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80909) Warton válasza fsb1000 (#80893) üzenetére


Warton
őstag

Hát igen, de ebben a régióban a tankokat általában ingyen kapja az ember. Pénzt nem adnék értük.

(#80910) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Hali.Szerintetek az IS7 legénységének mi legyen a 4. képessége ?

Most jelenleg így néz ki:

(#80911) Emu


Emu
őstag

Melyik az a mod ami írja egy csata WN8-t, meg meg lehet vele nézni a napi csaták WN8-t? (érdekelne hogy nekem egy átlagos, illetve jobb kör milyen értékekkel bír)
Jelenleg QB féle modpackot használok, ha jól tudom ebben nincs ilyen.

(#80912) LobiDrg válasza Emu (#80911) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Szerintem erre gondolsz :)

Link

(#80913) h1mpi válasza LobiDrg (#80912) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt használom én is, nagyon jó :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#80914) fsb1000 válasza Warton (#80909) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez is igaz. Remek fun tankok vannak prém nélkül is t2-t3-ban.

(#80915) jano_77


jano_77
nagyúr

Cromwell-el meglett a 2. kiválósági jel egy Tank ÁSZ kíséretében tier7-ben. (szerintem is a Cromwell a legjobb jelenleg tier6-ban! Tier5-ben pedig T1 HT és T67)


Szinte végig kilőtt lövésszel voltam a csatában, így nem volt egyszerű eltalálni a tankokat - többször sajnos el is hibáztam. :U

Most pedig elteszem magam holnapra, mert WG is így akarja - kényszer pihit kaptam egy majom likvidálásáért. Még jó, hogy már épp az utolsó csatának kiáltottam ki amiben voltam. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80916) ng0ofy válasza LobiDrg (#80910) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A lámpa (hatodik érzék) segít neked valamit? Nálam semmit sem ér... Hamrabb tudom magamtól vagy lőnek meg, mint hogy felvillanna. Annyit tudok segíteni, hogy a sofőrre ajánlom a smooth ride-ot.

[ Szerkesztve ]

(#80917) Lunky88


Lunky88
tag

Éppen quickybaby streamjét nézem, erre mikor berakja a WZ-111-et mondja hogy ajándékba kapta. Én meg mondom magamban wtf? 70 eurós tankot küldenek neki ajándékba... tiszta vicc. :)

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#80918) Emu válasza LobiDrg (#80912) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm! Erre gondoltam :R

(#80919) jr1994


jr1994
addikt

Legyőztek az artyk :( Kolobanov + Pascucci + Radley lehetett volna (azt hiszem pont 1v5 volt). Erlenberg ütközetben egyedül maradtam 3 arty ellen (1 tomato 2 zöld) elindulok körbe hogy levadásszam őket, hát nem beáll egyszerre mindhárom a capre?! Nem is szakaszban voltak. Kettőt tudtam kilőni...

replay

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80920) LobiDrg válasza ng0ofy (#80916) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Hát van amikor jól jön, főleg a végjátékban.Még akkor is ha csak 2-3 másodperccel később villan fel :U A smooth ride-ra én is gondoltam csak az off road vezetés hamarabb kellett, mert olyan talajellenállása van, hogy az valami katasztrófa :D

(#80921) mcwolf79 válasza LobiDrg (#80920) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem a smooth ride jobb lett volna, mert ennek a tanknak egyik legnagyobb hátránya a célzásidő, ezt kell leginkább javítani. Erre pedig ez az egyik skill, ami használ.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80922) 04ahgy válasza jano_77 (#80915) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Még jó (számodra), hogy csak ideiglenes a ban, annyira notórius visszaeső vagy teamkill terén. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80923) LobiDrg válasza mcwolf79 (#80921) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Szerinted érdemes lenne átképezni most míg akciós a dolog ? A célzás idő az valami horror tényleg, csak nem tudom mennyire lenne észrevehető a különbség.Az mondjuk igaz, hogy ennél már csak jobb lehet :)

(#80924) rlazol válasza jano_77 (#80915) üzenetére


rlazol
addikt

mennyit kaptál most, megint csak 1 órát?
mikor kaptál utoljára, hány csatával ez előtt? Érdekes lehet tudni, mennyi idő alatt "nullázódik"

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80925) rlazol


rlazol
addikt

úgy tudtam, h az újonnan vett tankok az első 10 meccsre könnyített MM-et kapnak, erre most Ferdivel ötödszörre betett a tízesek közé. Nem gond, csak meglepődtem. :U
Ezek szerint nincs ilyen könnyítés?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80926) Bingisz válasza rlazol (#80925) üzenetére


Bingisz
addikt

Első 5 meccs. És csak az esély nagyobb, de nem biztos, hogy mind az ötben megkapod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80927) rlazol válasza Bingisz (#80926) üzenetére


rlazol
addikt

világos, köszönöm. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80928) Chris0321 válasza jr1994 (#80846) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mennyi az fps-ed most de kipróbálni megéri legfeljebb nem sokat használ ha nem megy felesleges program a gépeden. Ha kell hozzá segítség szólj.

(#80929) Chris0321 válasza RaZroX (#80823) üzenetére


Chris0321
addikt

Vagy még a Panther/M10-et tudnám mondani, igaz az csak 7-es de tierlimites. Nekem is van, tetszik. Olcsó a javítása a lőszer is és elég jól hozza a kreditet. Ha a Panther ágon jártál már és tetszett akkor ez is fog.

(#80930) Pete55555


Pete55555
addikt

Én ezt nem hiszem el, komolyan mondom. Gondotlam ilyenkor hajnalba hátha alszanak a vérpistik, de a lóf*--t. Hihetetlen leosztások, ha nyerünk is 15-2-re. Olyan érdekes ez. Az előbb leRAM-eltem egy Chaffe-t Aufkl.Pantherrel. Volt 93 hp-ja, az eltűnt, belém meg sebzett 390-et !!!!!!!! WTF ????? Egy 42 tonnás tankba egy 18 tonnás.
Ezután a maradék HP-mat ellőtte egy ISU. Ha már itt tartunk sír mindenki a hülye noob köcsög klikker agynélküli hátul kempelő arty miatt.
A hülye noob köcsög hátul kempelő TD miatt miért nem ? Az is sebez már T8-ban 750-et, azaz akár T6-ban is, mert ugye berakja mellé a T6-ost.

Na mindegy, amúgy szopóág nincs

...Szeretem leracsniztatni...

(#80931) h1mpi válasza Lunky88 (#80917) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg 2x40 fontot 1 órán belül :Y

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#80932) Pete55555 válasza MongolZ (#80829) üzenetére


Pete55555
addikt

Az néha engem is idegesít, ha előre bemondja valaki, hogy "lost" mert kiírta az XVM, hogy 20% win. Tény, hogy idegesítő látni ha az ellenfél full zöld, itt meg pirosak vannak (sarkított eset) de nem feltétlen kellene elvenni az emberek kedvét a játéktól.

Ugyanakkor én is beszoktam írni kezdés után a fail MM, vagy noob team szókapcsolatot, de !
A fail MM-et arra, amikor úgymond "érdekes" leosztás van, pl 13-13 HT mindkét oldalon, mellé 2 light, és hasonlók. A noob teamet pedig akkor használom, mikor már az első percben látom a csapat mozgásából, hogy veszett fejsze nyele az egész. Persze ekkor még mindíg nyerhetünk, egy dolog kell hozzá: a másik csapatnak méghülyébbnek kell lennie.

Csata közbeni pofázás szintén irritál, pláne ha az én csapatomból teszi ezt valaki. Nyilvánvaló, hogy nincs 4 keze, írni és játszani biztos nem tud egyszerre. Játsszon, irányítsa a tankot, lőjön. Talán úgy el is ér valamit, és talán még a csapatot is segíti. Én személy szerint kivenném a csata közbeni chatet. Platoonost is. Nem véletlenül irányít TS-en az FC sem, és nem úgy, hogy irkál. A help, attack stb üzenetek maradhatnak, azzal nincs gond.

A klános dologhoz annyit: Próbáld ki egyszer, mondjuk 2 hónapig gold+prémmel.

...Szeretem leracsniztatni...

(#80933) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Lenne néhány (sokaknak bizonyára banális) kérdésem.

- Hogyan van az, hogy rálövök egy tankra, el is találom és fel is villan felette, hogy mennyi HP-t szedtem le róla, de a csata eredményeknél alig a felét látni? Pl. kiírja, hogy "-220HP", az eredményeknél meg, hogy "-115HP".

- Az XP számításra van valami módszer, vagy táblázat, aminek segítségével egzakt módon meg lehet határozni, hogy mennyi XP jár egy adott csatában? Vagy ez valami "ezerváltozós" egyenlet, amit csak a WG ismer?

- A jármű fejlesztési folyamat megtalálható valahol nyomtatható formában? Jó lenne az asztalra kiterítve látni, hogy mi merre hány méter...

- Van olyan (nyilván illegális) mod, amivel át lehet lőni a sziklákon? Már többször "mintha láttam volna", de tegnap konkrétan meg is győződhettem róla, hogy egy szikla mögé elbújt tank lőtt meg. Nem arról volt szó, hogy kikukucskált a szikla felett/mellett, hanem szó szerint átlőtt rajta. Azt még láttam ahogy elbújik egy akkora darab szikla mögött, ami nem hogy őt, de még másik hatot is eltakart volna, majd jött a lövés. És tuti, hogy onnan jött, mert látni lehetett a lővonalát...

- T-34-85-re ajánlották nekem a vertikális stabilizátort. Csakhogy a választható felszerelések között nem találom. Hogy van ez? Mondjuk a VII-es szintű ágyú még nincs meg hozzá. Lehet, hogy csak ahhoz kapható?

- Kaptam már meghívót, amiben benne volt, hogy "klán csatlakozási lehetőséggel". Mennyi kerül nekem az, ha csatlakozok egy klánhoz? Van havidíj, vagy valami?

Köszönöm.

+ a "bekékülős" kérdésekkel kapcsolatban:
Tagnap sikerült a halálba küldenem egy csapattársat, aki a lövésem pillanatában belegyalogolt az arty-m szórási körébe, a legényeim meg éppen mellé céloztak... Rögtön bekékültem. A következő három csatában kék szégyenben somfordáltam, majd a negyedik csatától (kb. 15 perccel később) ismét visszaállt az alapállapot. Szerintem a kékség idejét a WG a játékos általános teljesítménye alapján kalkulálja. Kinek egy nap, kinek fél óra.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80934) #43783936 válasza lacibacsi (#80908) üzenetére


#43783936
törölt tag

Fejlesztett célzórendszerrel kevertem össze, arra gondoltam. :)

(#80935) lacibacsi válasza #43783936 (#80934) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ühüm. Az van. Köszi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80936) szbalogh válasza Pete55555 (#80932) üzenetére


szbalogh
őstag

Én simán beírom. Valahogy felspanolja a paradicsomokat és néha nyerünk. Ma reggel is összejött. 3k dmg 4 kill wz-111-el. Egyedül voltam zöld odaát meg két kék is akadt. Mondjuk beírtam nekik az elején még, hogy lemming vonat az egyik oldalra, miközben a másikra mentünk :) Lehet, hogy volt valami köze a győzelemhez ennek is :)

Nick: HE_Storm

(#80937) mcwolf79 válasza LobiDrg (#80923) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem igen, érdemes.
Mindent fel kell használni ami ezen segít, mert alapból elég xar.
A mozgékonysága meg alapból elég jó, a célzásidő rosszabb.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80938) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Én már jó pár frissítéssel ezelőtt kivettem a nyerési esély mutatását. Így sokkal nyugodtabban kezdem a csatákat. Az XVM színezés marad egyedül mert az jól jön , abból is lehet látni , hogyan alakul egy -egy csata .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#80939) #43783936 válasza jozefgucci1 (#80938) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én csak azért hagytam benn, hogy lássam hogy mire számít a többi játékos.
Utána persze jót röhögök a 80% körüli eséllyel induló bukó csatákon.

(#80940) szbalogh válasza lacibacsi (#80933) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha rögtön utána vagy közvetlenül előtte más is meglövi, akkor a tank felett a két sebzés összege jelenik meg.

Nem kerül semmibe a klántagság. Sőt, te kapsz egy csomó bónuszt ha strongholdoznak vagy gyorsabban kikupálódsz ha együtt játszol tapasztaltabbakkal.

mcwolf: +1

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#80941) Angel1981 válasza #35692544 (#80856) üzenetére


Angel1981
veterán

38%-os win rate majdnem 15.000 csatával?!?!?! :Y
Ilyet sem láttam még, talán 43% volt a negatív rekord ilyen csatamennyiséggel, amire emlékszem.

(#80942) Djuree


Djuree
félisten

centi 7/1, 4500dmg t10-ben, 2. osztály (volt benne jócskán t10-es gépek sebzése)?! wut? :Y ennyire jó gép lenne? tudom hogy jó de ennyire?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80943) Jolet válasza Djuree (#80942) üzenetére


Jolet
őstag

kill és spot mennyi volt? mert anélkül a dmg sokat nem hoz a konyhára

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80944) szallasi007 válasza Djuree (#80942) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem 2500 dmgre és 5500 spotra adta meg nem is értettem, mármint az ászt

[ Szerkesztve ]

(#80945) szbalogh válasza Jolet (#80943) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem feltétlenül. Ha a saját szpotodat lövöd az ugyan annyit ér de nem írja ki külön szpotsebzésnek.

szallasi: lehet, hogy nálad összesen 8k volt a szpot.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#80946) MinionFlasH válasza lacibacsi (#80933) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"- Van olyan (nyilván illegális) mod..."

Szerintem van, velem is előfordult, de az én esetemben szerintem a kukucskálásomnál lőhetett meg, és valami anomáliának köszönhetően csak akkor sebzett, mikor már visszahúzódtam ez nem csalás csak vmi játékhiba.

Viszont egyetlenegyszer előfordult felderítővel voltam, és valaki folyamatosan lőtt He-vel, keveseket sebzett, 50-60, de egészen addig míg kilőtt, a végére irtó vicces volt, frontvonal mögött, árokban is... az tuti csaló volt!

(#80947) Angel1981 válasza vhw (#80868) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért nagyon korai még temetni a WT GF-et.
Nem azért költöttek rá ennyit, hogy aztán hagyják veszendőbe menni; folyamatosan módosítgatják a tesztelők visszaigazolásai alapján, és már most jobb, mint 3-4 hónappal ezelőtt, és a játékosállomány is lassan, de gyarapszik. (Takarékon bár, de játszogatok a bétával.)

#80894 Diarmand: nagyon klassz, gratula! :R
Én is megyek érte, az első T10-es vasam lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#80948) Sanya


Sanya
nagyúr

tegnap mentem vagy 5 nagyon jó kört E-50M-mel, de így is -100.000 kredit. Minden nyert köröm veszteséges volt, pedig a top3-ban benne voltam a sebzők közt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#80949) mcwolf79 válasza Sanya (#80948) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gondolom prémium nélkül.
Ehhez szokj hozzá, T9-10 prémium felett nagyon jó köröket kell menni a profithoz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#80950) edari válasza mcwolf79 (#80949) üzenetére


edari
őstag

T30-al igen könnyű olyan menetet menni, hogy ne legyen veszteséges. Mentem vele olyat, hogy bruttó 90k kreditet hozott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.