Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80751) h1mpi válasza weres78 (#80749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A replayben nézi meg free kamerával.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#80752) rlazol válasza fsb1000 (#80747) üzenetére


rlazol
addikt

Ezek nem teljesen "hasraütött" számok és nem én találtam ki.
akkor már csak a pontos forrást kérném, ha már, természetesen azt, amelyikben leírják, miért ez a szám a kulcsadat, nem olyat, amiben leírják, hogy ők ezt fogják használni, mert ők úgy gondolják.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80753) rlazol válasza fsb1000 (#80739) üzenetére


rlazol
addikt

na, EZ volt a valótlan állítás kedves fsb1000.... :K

idézzük csak fel jelen topic 74327-es hszét!

itt és itt pedig ugyanezt mondod, csak épp 53%-val. :K Most akkor 52 vagy 53? :U
A többi hasonló számodnál is megengedett egy kis eltérés jobbra meg balra? Ha igen, mekkora ez az eltérés? Ha nem, mivel magyarázod?

az a gond, hogy engem azért fizetnek (és egész jól), hogy precízen emlékezzek arra, hogy mit és hol olvastam az elmúlt 2-3 évben és azt rövid időn belül elő is tudjam keresni. A nőkkel való vitát ez amúgy rémálommá teszi. :o

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80754) 04ahgy válasza echterion (#80740) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Számlazáráskor nullázódik. A Nyugati Pályaudvar régi várótermében levő McDonalds étteremben, GT-I9000 (tehát nem egy erőművész már a hardver) telóval oszotttam meg WiFi-n (tethering, szóval ez is csak további késleltetést ad) lekorlátozott Telenor mobilnetet. Stabil 130ms volt a ping, ugrások nélkül, 1 órán át.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80755) emre válasza rlazol (#80753) üzenetére


emre
veterán

marhaság ez kéremszépen, 54% alatt nincs miről beszélni :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80756) Bad Pritt válasza emre (#80755) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kérem a téteket, 54%-nál tartunk! Valaki mer mondani 54%-nál többet?
;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80757) Stigma.HC válasza rlazol (#80753) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Végre valaki aki tudja használni a keresőt :C

(#80756) HáGé Én azért felvinném ezt az értéket 58-ra, biztos ami biztos

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#80758) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#80757) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nemár, akkor kiesek az 55,6%-ommal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80759) ddt500hu válasza Bad Pritt (#80756) üzenetére


ddt500hu
veterán

56%-nál kifordult a világ a sarkaiból. :D

(#80760) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Feltelepítettem az Aslain's modot. Mivel eddig nem ismertem, a telepítés során hagytam mindent a default beállításon. Most már tudom, hogy nem kellett volna, mert kimaradtak olyan nüanszok, amikre egyébként szükségem lenne. Hogyan tudom a beállításokat módosítani? Újra kell telepítenem, vagy van valami szerkesztője a mod-nak? Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80761) fradi81 válasza lacibacsi (#80760) üzenetére


fradi81
veterán

Elindítod a telepítőt és beixeled ami kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#80762) lacibacsi válasza fradi81 (#80761) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80763) #43783936 válasza Bad Pritt (#80756) üzenetére


#43783936
törölt tag

Legyen inkább 41%
Gondoljunk a botokra is kéremszépen! :)

(#80764) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Kaja utáni sziesztához, zwack balhé, szerintem jogosan. :DDD [link]

(#80765) Chris0321 válasza rlazol (#80753) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért rendes dolog tőled, hogy azt nem dörgölöd az orra alá, hogy megígérte nem fog többet erre a fórumra beírni.

Más: Az utóbbi időben többször előfordult, hogy kirakott a játék hiba a kapcsolatban kiírásával a betöltőképernyőről közben semmi gond nem volt a netemmel. Tegnap első Centurion 7/1-es körömben pedig már a játék közben össze is omlott a game szerencsére még éltem mikor nagy nehezen vissza tudtam jutni bár sebezni már alig tudtam. Más is tapasztalt hasonló problémákat?

(#80766) fsb1000 válasza rlazol (#80753) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor tévedtem/elütöttem. 53%-ot akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#80767) emre válasza Chris0321 (#80765) üzenetére


emre
veterán

Igen, hol csata végén, hol az elején betöltés után.

(#80764) MinionFlasH

Nem is értem mi ebben a balhé, én simán kitoltam volna a hellcat-ot az ellenség elé, mint ahogy meg is csináltam már párszor. Akkor legalább lett volna valami haszna hogy belépett a csatába.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80768) Bingisz válasza MinionFlasH (#80764) üzenetére


Bingisz
addikt

Most ez megint mi? :F :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80769) Chris0321 válasza emre (#80767) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem még csak a csata elején fordult elő, bár a végén sem túl gyorsan tölti be a garázst. Gondolom akkor a szerverek körül van valami probléma és leshetjük, hogy megcsinálják.

(#80770) MinionFlasH válasza Bingisz (#80768) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:B

Nem bírtam nem megosztani, bocsi. :DDD

(#80771) rlazol válasza fsb1000 (#80766) üzenetére


rlazol
addikt

:C :C :C
- ennyi? -
:))

Chris0321 - ugye? :K ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80772) fsb1000 válasza rlazol (#80771) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, szoktam tévedni és téveszteni is.
Ez a játék nem a munkám, szubjektív véleményembe bőven belefér a tévedés lehetősége.
-.
neked nem?

(#80773) emre válasza MinionFlasH (#80770) üzenetére


emre
veterán

pedig baromian felesleges volt

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80774) MinionFlasH válasza emre (#80773) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Lehet másnak tetszik! ;)

(#80775) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Csatlakozom: hihetetlen, megint mit művelnek az arty-k...Most vett ki egylövéssel egy Conq GC az 50B-ből (2100 HP). Olyan szép (hagyományos) artysafe-ben voltam, hogy öröm nézni. Hát a kurv@ @anyját....

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80776) Chris0321 válasza Zolee_70 (#80775) üzenetére


Chris0321
addikt

Kép és vagy visszajátszás?

(#80777) Bingisz válasza Zolee_70 (#80775) üzenetére


Bingisz
addikt

Képet!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80778) Dr_Syrex válasza Zolee_70 (#80775) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Miért, átlőtt a vason falon? :))

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#80779) echterion válasza 04ahgy (#80754) üzenetére


echterion
nagyúr

Nyilván, ez sok mindentől függ. Jelenleg nálam is ennyi a ping, de erős szórást mutat időnként. Lassan egy hónapja így játszok, szóval tudom, miről beszélek. Hosszú távon nem túl kifizetődő egy kábeles nettel szemben. Ez tény.

**********

(#80780) emre válasza MinionFlasH (#80774) üzenetére


emre
veterán

Szerinted ebben mi volt az ami egy bolhafaszányit is tetszetős?
Vagy talán ez volt életed köre?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80781) stork13 válasza MinionFlasH (#80774) üzenetére


stork13
aktív tag

Mivel igazából nem látni mi történt, csak kérdezném: valaki akadályozta őt vagy zavarta, hogy mögötte van és ő kilőtte?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#80782) rlazol válasza fsb1000 (#80772) üzenetére


rlazol
addikt

csak az a gondom, h a szubjektív véleményed (52-53%, 6000k, 300k...) olyan formába öntöd és úgy véded, mint a szentírást.

a másik gondom, h amikor szembesítünk azzal - és nem először - hogy saját magadnak is ellent mondasz, hogy az egyik állításod (pl mint most "Én sose mondtam ilyet") pont ellentettje a valóságnak, (ld linkelt hsz) akkor vagy nem reagálsz vagy vmi kicsinyességgel próbálsz kievickélni a kellemetlen szituból, bízva abban, h a ezzel el tudod kenni a lényeget, mint most 52-53 jaj, elgépeltem. Amivel az a gond, hogy nem egyszer gépelted el (most linkeljek még olyat, ahol 52-t írsz vagy elég ez?).

Összességében ezzel magadat úgy próbálod beállítani, hogy beismerted a hibázást, pedig nem. Mert nem elgépelted, hanem össze-vissza beszéltél.

Ami a legnagyobb gond: a hsz-em lényege, amire a reagálásod várom, és ezt tudod jól, nem az volt, hogy 52 vagy 53. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80783) Zolee_70 válasza Chris0321 (#80776) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Attól jobban elhiszed?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80784) SoulReaver válasza Zolee_70 (#80775) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én pár napja kezdtem el az amcsi arty ágat. Mindig szidom őket, de sokat is tanulok belőle, hisz látom a pályákon a helyeket, ahova iszonyú nehéz és nagy szerencse kell belőni..

Még csak M44 em van, de egyébként jó muri XD Jó, átlag sebzés 2-300, de a vékonyabb tankokat, vagy ha seggbe kapom őket, akkor viszi azonnal.

Nyilván t10 ben is ez a könnyebb, az 50B sajna elég vékony, 10-es arty meg simán bír sebezni annyit, amennyi a hp-ja.

Már azt is tudom, hogy mitől tudnak gyorsan célozni az artyk... A löveg kitérésén beül bárhova célzol, nem ugrik szét annyira a célkereszt. Miután forgolódsz a testtel is, azonnal szétugrik..

Egyszóval, mozogj kiszámíthatatlanul... A conqueror gc amúgy is nagy szögbe tud lőni, szóval egy picsányi szikla mögé fölösleges behúzódni :)

(#80785) Bingisz válasza Zolee_70 (#80783) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. Abból látszik, hogy mennyire álltál valójában Arty safeben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80786) emre válasza Zolee_70 (#80783) üzenetére


emre
veterán

A CgC a kéményen is belő ha olyan ember használja. :K
(vagy ha vele van az erő és az RNG)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80787) fsb1000 válasza rlazol (#80752) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Forrást akarsz?
Kérdezd meg a fórum lakóit. Szerinted 10-ből hányan válaszolnának igennel vagy nemmel?
.
1. 0,76-os spot átlag a kempelőkre jellemző?
2. 50 csata egy tankkal elég ahhoz, hogy kijelentsük a WR% és sebzés átlag nincs összefüggésben?
3. 6K csata és 1K WN8 elég arra, hogy minden csataszitura tudjunk azonnal tanácsot adni?

Az én tippjeim:
1. 80% igen
2. 90% nem
3. 80% nem

**
(#80782) rlazol
"csak az a gondom, h a szubjektív véleményed (52-53%, 6000k, 300k...) olyan formába öntöd és úgy véded, mint a szentírást."

Ez szerintem szándékos ferdítés a részedről, mert konkrétan leírtam hogy mint gondolok ezekről a számokról, és az - ha valaki nem akarja félreértelmezni - pontosan az ellenkezőjét jelenti annak amit írsz.
.
De ha nem sikerült eddig felfognod, akkor leírom, hogy szerintem nem szentírás sem a véleményem, sem pedig az amit az irény számokról írtam.
De mindenképp hibás vélekédésnek tarrtom, ha valaki úgy gondolja (pl. te), hogy jó és okos jáétékosként is lehet gyenge stat eredményt produkálni.
nem lehet.
És vannak olyan határszámok amelyek tapasztalati úton alakultak ki, nincs konkrét definiciójuk, nincs forrásuk, és nincsenek tudományosan alátámasztva, biztos pontatlanok és szubjektívek, de mégis használhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#80788) Bad Pritt válasza emre (#80786) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Circon és a Conqi esete.
;]

(#80789) Zolee_70: Nézd meg azt a háromnegyed percet, amit ebben a kommentben linkeltem. Nevetséges, hova be tud lőni, ez a kis bucka melletted max egy gunyoros kis mosolyra elég.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#80789) Zolee_70 válasza Bingisz (#80785) üzenetére


Zolee_70
senior tag

[L:/dl/upc/2015-01/04/65278_mvbjmni9c8slgkbz_shot_044.jpg](IMG:/dl/upc/2015-01/04/65278_mvbjmni9c8slgkbz_shot_044.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80790) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80791) Stigma.HC válasza Zolee_70 (#80789) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ohó hát oda bizony be lehet vele lőni :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#80792) SoulReaver válasza Zolee_70 (#80789) üzenetére


SoulReaver
veterán

NA ne nevettess :D Hát ide még a vak is belő...

(#80793) Zolee_70 válasza Stigma.HC (#80791) üzenetére


Zolee_70
senior tag

CGC-vel igen...sima arty-val nem.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80794) 04ahgy válasza Stigma.HC (#80791) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Főleg, ha előrelátóan E1-be állt fel az arty...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#80795) rlazol válasza fsb1000 (#80787) üzenetére


rlazol
addikt

de provokáltál az előbb engem a statisztikai és matek tudásom terén. Most akkor kötöm én az ebet a karóhoz, ahogy Te szoktad.

nem szavazást kértem, hanem FORRÁST

1, ITT még 0,66-ban szabtad meg a kempelési határt
1a - hogy befolyásolja ezt az értéket az artyzás? Amíg ezt nem tisztázod bármilyen szám misztifikálása felesleges

2, nem is az 50 csatákról, hanem az 500-as tankjaimról beszéltünk (felmerült az E50, amivel 60 körül mentem, de miután a fenti okokból nem volt neked megfelelő, ezért hoztam 500+1500 csatás tankokat példának, magyarázatot azóta se kaptam)

3, o.0 ilyet ki mondott? Én biztos nem, bár rám célzol, mégha az 1k WN8 megtisztelő túlzás is. És ennyi erővel 38k csata és 1700 WN8 elég erre? A válasz továbbra is nem.

terelsz, terelsz, terelsz. KONKRÉT választ nem adsz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80796) MinionFlasH válasza emre (#80780) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én nagyon tisztelem aki ennyire jól tud játszani mint ez a srác, szerintem randomban összeakadni vele is már "tetszetős", a legjobb magyar klán tagja ENNYI ! Most mit rugózol ezen? Szerinted felesleges volt feltenni, szerintem NEM!!!

(#80781) stork13

Beálltak mögé azt írta a chaten, elvileg.

(#80797) [HUN]Dani válasza Zolee_70 (#80793) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Így meg akkor egyértelműen a te saját felelőtlenséged volt. Láttad, hogy van cgc akkor minek álltál meg ott? :U

magyarsrac

(#80798) fradi81


fradi81
veterán

[YT]
Minden másra ott a Mastercard :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80799) Zolee_70 válasza [HUN]Dani (#80797) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Te minősítésedet nem igényeltem. Hibázni meg szoktam, mert emberből vagyok.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80800) fsb1000 válasza rlazol (#80795) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nincs forrás.
.
Szerintem aki 0,66 spot arány alatt van 5K+ csatával, az igen ritkán harcol a frontvonalon. Mondhatjuk kempelőnek is amely nem minden esetben hátrány vagy dehonesztáló rá nézvést.
Neked 0,76-os az értéked, de ismerem a hozzászólásaid, ebből gondolom azt hogy te inkább passzív játékos vagy.
Tehát a 0,66 és a 0,76 másra vonatkozott.
.
De az 50 csatás E50 volt szó konkrétan. Te mentél vele 50 csatát, raktam is be róla képet. Azt írtad azért fizetnek hogy emlékez ki mit ír. A sajátodra nem emléxel?
.
Igen, úgy gondolom, ha valaki minél több csatát megy és minél eredményesebben, akkor autentikusabb véleményt tud alkotni a csataszituiációkról. Jobban elfogadható a véleménye mit hogyan kéne csinálni a csatában.
És igen rád gondolta, bár te még messze nem érted el az 1000 WN8-at (asszem még piroska vagy), de mindenről bemondod a frankot.
.
Nem terelek, nem szokásom. ha konkrétat kérdezel, arra tőlem konkrét választ kapsz. Más is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.