Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80701) benvolio válasza Jolet (#80692) üzenetére


benvolio
őstag

(#80693) fradi81
Köszi nektek! Még csak a Caernarvon stock állapotánál tartok, hát akkor hosszú út áll előttem. Bízok benne akkor, hogy valamelyik maradni fog, mert az eddigiek nem lettek kedvencek. :)

(#80702) Taktoj válasza echterion (#80700) üzenetére


Taktoj
aktív tag

meglesz mindenképp lassan már a falat kaparom :) hihetetlen hogy 90 millióan leszedik a játékot, s ennyire fontos alap dologra sza...k a wg

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#80703) rlazol válasza Taktoj (#80702) üzenetére


rlazol
addikt

nekem 40 parc alatt jött le, amikor erre panaszkodtam, vki azt mondta, h neki 30 perc se volt telepítéssel együtt. nem lehet, h a szolgáltatód korlátoz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80704) Taktoj válasza rlazol (#80703) üzenetére


Taktoj
aktív tag

speedtesten nézem , a szolgáltatói csomagom megvan 8M/0.8Mbit/s...most hogy már lejött max 1.5Mbitel vánszorgott csupán.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#80705) galervin93 válasza Emu (#80698) üzenetére


galervin93
őstag

Egészen biztosan. Először én is ilyen 70-80%-os legényekkel + stock állapotban játszottam, hát mondom nekem ez a tank nem kell... Aztán meglett a nagy ágyú, meg szépen lassan minden más is + nagy kedvenc KV-1-ből átültettem a jó legényeket, rögtön más az élmény. :-)
Már csak pár csata és újraoszthatom a skilleket, végre lesz BiA, na arra kíváncsi vagyok, mennyit fog dobni. :-)

szerk.: gyalázatos 3/12 a győzelmi mutatóm, cserébe 2700+ WN8. Valamit valamiért...
szerk.2: ó, most nézem, ebben a 12 meccsben van 2 hajnali KV-1 vereség is. Akkor 30% a WR T-150-nel, jeee. :-))) Viszont 3100+ a WN8. Na ez tetszik. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#80706) Chris0321 válasza galervin93 (#80705) üzenetére


Chris0321
addikt

A BIA nem sokat dob, a javítás és a 6. érzék sokkal fontosabb.

(#80707) scyllarus válasza rlazol (#80674) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát ez az :) Kevés csatánál még nem a valós tudásodat mutatja a WN8, már akkor is jobb voltál annál, mint amit a számok mutatnak. Sok stock tank, játék tanulása, stb. rontja a mutatót.
Mai gyöngyszem, 459 WN, 46% globálban, de az "ész kell hozzájuk" artykkal :

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#80708) Lunky88 válasza szallasi007 (#80676) üzenetére


Lunky88
tag

Úgy emlékszem hogy a prémium napokat nem adta meg csak a küldetést.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#80709) rlazol válasza scyllarus (#80707) üzenetére


rlazol
addikt

a WR-nek mégis mihez mi köze? :F
Nekem az E50-vel 62% a WR-em, pedig messze nem játszom vele jó, az átlagsebzésem 1166. :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80710) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Hány ilyet tegyek még fel?

.
Önmagában nem az a baj, hogy az arty lő ki, hanem az hogy ez elég gyakori, és itt épp egy E100-al küzdünk másik 2 E100 ellen, próbálok arty free helyre helyezkedni, és csak kiszed ez a fajta önjáró löveg. Hárman voltak és szerintem a 2 német nem tudott volna belőni oda.
Szar érzés, mert épp betöltöttem, és a leamortizált csapattársnak tudtam volna segíteni, és a pálya másik felén lévő piroska artysta véget vet a mi kis küzdelmünknek.
.
Nem kéne arty ebbe a játékba....
.
(#80709) rlazol És hány csatád is van azzal az e50-el, amellyel mutatott teljesítményed ignorálja a WR összefüggéseket? Meg van vele a 300? mert kb. onnantól kezd a kolleráció fixálódni a WR% és a WN8 között.
.

[ Szerkesztve ]

(#80711) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Van az, hogy nem enged nyerni...de legalább gyűlik a sebzés és a kill.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80712) rlazol válasza fsb1000 (#80710) üzenetére


rlazol
addikt

én nem látok szoros korrelációt. Van jópár tankom, amire megvan 300+, megvan a kiválóság jele és tartósan 65-70% a sebzésátlagom, mégis 50% WR alatt vagyok. Lásd pl artyk, pantherok.

Félre ne érts: nyilván van összefüggés, de nem annyire direkt és a szórásra itt is figyelemmel kell lenni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80713) tucsok.


tucsok.
senior tag

ez jól sikerült, de még sokat kell tanulnom :K

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#80714) h1mpi válasza tucsok. (#80713) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hajrá, sok ilyet, bár nem biztos, hogy T8-ban kellene megtanulnod a játékot.

(#80715) tucsok. válasza h1mpi (#80714) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igen igazad van,T5-nél tartok, csak néha belecsipkedek a nagyokba... köszi :R

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#80716) fsb1000 válasza rlazol (#80712) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mutass nekem egy olyan játékost aki kék vagy lila legalább 5K csatával és 50% alatt van a WR%-a.
Nincs ilyen.
Szerintem 4-6K csata után kezd jellemző lenni a WR% a játékosra.
Tankonként kb 300 csata az a tapasztalati határ ahonnan már nincsenek "érdekes" anomáliák.
.
"megvan a kiválóság jele és tartósan 65-70% a sebzésátlagom"
Ez mit is jelent?
Kellően befolyásoltad a csatát? Vagy a hátsó sorból az utolsó túlélők egyikeként végre elsütőd a löveged és lekaszaboltad a lesebbzett érkezőket mielőtt buknátok a csatát?
Nézd meg a spottolási mutatód: Ha az 0,66 alatt van akkor nem te vagy az aki elől halad a csatában.
Ha a "hasraütött" határérték alatt van akkor lehet megvan magyarázat az alacsony WR és átlagos sebzés kombóra.

[ Szerkesztve ]

(#80717) fsb1000 válasza fsb1000 (#80710) üzenetére


fsb1000
nagyúr

5 arty oldalanként és természetesen arty által halok. Westfielden eleve nem kéne arty. Ez az SPG arány már a régi időket idéz. Itt valami nagyon el lett cseszve arty ügyben:
.

..
Aki nem érti mi a gond az artykkal az ilyen pályán (meg általában is), az nézze meg a csata végjátékában milyen tankok maradtak életben.
Ahogy az régen is volt:

.
És mind alacsony WR%-os narancsos artysta... kivéve 1-et.
Köszi...

[ Szerkesztve ]

(#80718) galervin93 válasza Chris0321 (#80706) üzenetére


galervin93
őstag

Azok megvannak, azért is gondoltam, hogy most már jöhet a BiA. Vagy mit lenne érdemes?
Jelenleg így néz ki:

parancsnok: 6. érzék és mentor 100% + javítás 17%
lövész: pillanatkép és javítás 100% + álca 18%
vezető: sima utazás és javítás 100% + álca 18%
rádiós: helyzetfelismerés és javítás 100% + álca 18%
töltő: előérzet és javítás 100% + álca 18%

A parancsnoknál a mentor helyére mindenképpen javítást akarok, akkor az minden legényen 100-as lesz. 3.-nak mit lenne érdemes, vissza mentor?
A többinél nem tudom, mi volna jó, pl. a rádiósnak ezt a helyzetfelismerést csak kínomban adtam, nem volt jobb ötletem.
Hogy lenne érdemes újraosztani?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#80719) Chris0321 válasza galervin93 (#80718) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha a T-150-re lesznek a képességek nekem csak annyi jut eszembe, hogy a vezetőnek adnék kuplungégető-t a többiekre nincs tippem.

(#80720) megaram


megaram
tag

(#80721) Krytec


Krytec
tag

Ez volt ma a 3. ilyen kva érdekes...

(#80722) fradi81 válasza Krytec (#80721) üzenetére


fradi81
veterán

Holnap meglesz a WZ, elkezdek vele farmolni, és konkrétan az artykra fogok ráálni, muszály mert nagyon elszaporodtak.

moto g72, Ninebot d28e

(#80723) #43783936 válasza fradi81 (#80722) üzenetére


#43783936
törölt tag

A WZ mellé tankolj be némi xanaxot is.
Az ágyúja kb. 20 méteres távolságig haszálható.
100 méternél nagyobb távolságra a találat a csoda, az átütés meg a szerencsés véletlen műve. :D

(#80724) Stunts666 válasza fsb1000 (#80716) üzenetére


Stunts666
őstag

Nézd meg a spottolási mutatód: Ha az 0,66 alatt van akkor nem te vagy az aki elől halad a csatában.

Akkor az 1,19 az jó??? :D

Vajon ezért ilyen gyenge a túlélési arányom??? :D

Csak heavy és medium tankkal megyek.

(#80725) rlazol válasza fsb1000 (#80716) üzenetére


rlazol
addikt

bírom ezeket a hasraütéssel bemondott kulcsszámaidat. :U
ha majd eléred az 53% WR-t...
300 csata után alakul ki a tankra jellemző WR
4-6k között kezd jellemző lenni az össz WR
0,66 spot mutató alatt...

amire céloztál, azzal csak az a gond, hogy a spot mutatóm 0,76, tehát csak nem hátul dekkolok. Ráadásul úgy 0,76, hogy a csatáim 15%-át artyval mentem. visszatérve: akkor miért van 300+csatás tankokkal 65-70% sebzésátlag mellett 50% alatti WR-em? Mert a Te elméleted ezt nem magyarázza. 6600 csatával miért emelkedik meredeken minden mutatóm (a WR is, bár az nem olyan meredeken), holott ez is ellentétes a Te általad megszabott számokkal? :U

És pár hónapja vki belinkelt 42%-s WR-rel bíró kék játékost.
És én is elég sűrűn látok, ha nem is ilyen durvát, de sárga játékos 52%-val nem annyira ritka.

Természetesen alapvetően van összefüggés, a nagy számok nem hazudnak. Az is lehet, hogy általánosságba véve a Te általad kreaált fenti irányszámok is jók. De ez statisztika, ami SOHA nem lesz teljesen igaz MINDEN egyedre. Mindig lesz kivétel, mindig lesz szélső érték, nem is beszélve a statisztikai számok legfontosabb paramétereiről, amit itt még SOHA senkitől nem láttam: a szórásról...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80726) Spenike válasza Diarmand (#80677) üzenetére


Spenike
tag

1300dmg E100:PP csak nem a killre ment a srác GG

Report PLZ! ,)

(#80727) fradi81


fradi81
veterán

Na meglett, 3. csata, ez jó lesz farmolni úgy látom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80728) tucsok. válasza fradi81 (#80727) üzenetére


tucsok.
senior tag

hol sebezhető ez a .... wz?

"So say we all"

(#80729) Plasticbomb válasza echterion (#80604) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Úgy van. Tulajdonképp a lejátszott aznapi csatáid, ha rögzíted őket, akkor kb ugyanaz a méret lesz, mint a az adatforgalma a csupasz játéknak. Végülis, tudtommal a játék pontosan azt rögzíti, ami adatot kap a csata folyamán. Ez meg csatánként elég kevés, a leghosszabb csaták vannak tán 2 MBosak, szal bőven beleférsz egy 1GB/2GBos csomagba, a probléma inkább a pingben, illetve a ping rettenetes ingadozásában van. Az alap általában a 150-200 ms, de olyan 5-20 másodpercenkétn simán beleszúr egy 1500-2000 ms-es késlekedés is. Ezen talán az LTE segíthet, de azt még nem volt alkalmam kipróbálni, sajnos még nem tettem szert LTE képes stickre. (És most lesz kb egy hónap, amikor csak mobilnet va, szal a WoT is kilőve az idegeim végett, de a LoL is, mert az meg veszettül sokat forgalmaz.... Addig a GTA3 és C&C Tiberium Wars - Kane Wrath van. Meg esetleg Megint egy kis Advent Rising...)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#80730) Warton válasza tucsok. (#80728) üzenetére


Warton
őstag

LF-t elég szépen bepuffogtattam tegnap egy Jt88-cal.

(#80731) [HUN]Dani válasza tucsok. (#80728) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Eddig kb. csak IS-6-ban ülve találkoztam vele, de a hasát és a kupoláját is simán átlőttem.

Eszméletlen sok retardált lő vele aranyat, gondolom a 250mm átütés miatt. Sokaknak még az sem elég, hogy átüssék szerencsétlen IS-6-omat..

magyarsrac

(#80732) Ebit válasza bluyoo (#80667) üzenetére


Ebit
addikt

Örülök, azért is írtam, hogy nálam ezidáig nem jelentkezett gyengébb hardverrel.
Korábban, a 9.1-9.4 verzió között rendszeres volt, és ha nem léptem ki, sokszor kidobott.

(#80733) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
Kaptam ajándékba egy Churchill lll-at!
Orosz HT legényeket akarom majd húzni benne!
75% legénység van benne most.
Mit érdemes cuccokat rátenni és a legénységnek kiosztani!
Alap fiókkal mennyire hozza a lóvét és,hogy érdemes játszani vele!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#80734) Jolet válasza #43783936 (#80723) üzenetére


Jolet
őstag

Nekem 80% a találati arányom vele, megnéztem a hasonló nehéz tankokat azokkal 5-10%-al alacsonyabb. Ja és 75 csatám van már vele.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80735) szbalogh válasza #43783936 (#80723) üzenetére


szbalogh
őstag

Vertikális stabilizátor, a legénységnek kék skillek és szebb lesz a világ! ;)

Dani: persze, hogy használják, mert vereségre is pluszban hoz :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#80736) [HUN]Dani válasza szbalogh (#80735) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát de akkor is.. Kilő egy csomó arany lőszert, sebez vele 2000-et és kap a kör végén nettó 20k kreditet amikor lehetne 50k is. Így teljesen értelmét veszti az egész lóvéfarm, mert standard t8 tankkal is megkeresem ugyanezt a pénzt.

magyarsrac

(#80737) saltanus


saltanus
aktív tag

sziasztok

szeretnem az rhm kifejleszteni es most az Emilel nagyon szenvedek, nem tudtok valami oldalt ahol a mapokon bejelolik alegjobb sniper helyeket?
mert eddig hevykkel nyomtam es nem nagyon erzem ez a tavolrol kiloveseket.
elore is koszi..

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#80738) Diarmand válasza rlazol (#80725) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ja igen, az tényleg az egyik csúcs beszólása, hogy majd 52%tól megváltozik a véleményed :DDD
Biztosan a hasraüt-algoritmus alapján számolgatja ezeket az értékeket :DD

(#80726) Spenike
Ugyan már, csak a templomot őrizte a szerencsétlen, bár amikor megindult az erdőben bujdosó STB1 felé, azt hittem bespottolja, de sajnos 2700 hp és egy erősen páncélozott tank sem volt elég neki ahhoz, hogy kivételesen bátor legyen :U

(#80739) fsb1000 válasza Diarmand (#80738) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez valótlan állítás, sosem írtam olyat hogy 52%-tól változik bárkinek a véleménye.

[ Szerkesztve ]

(#80740) echterion válasza Plasticbomb (#80729) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezeket én is tapasztalom (mármint a több másodperces lagokat), de nem minden csatában. Pont emiatt alkalmatlan hosszú távon ilyenre a mobilnet.
Én december közepe óta várom, hogy átrakja a T a netet az új címemre, azóta csak a mobilnet van, amin tegnap elfogyott az adatforgalmam (tényleg, Telenornál mikor nullázzák az adatforgalmat?). Remélem, jövő hét elején már lesz rendes netem, mert így a klánban sem tudok normálisan részt venni, emiatt hanyagolom a TS-t is, pedig az ott alapkövetelmény.

Mod: Hagyjátok már szegény fsb-t, épp eleget kapott már, nem gondoljátok? :)

[ Szerkesztve ]

**********

(#80741) #43783936 válasza Jolet (#80734) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem is 80%-a találati arányom, bár csak 30 csata van benne 63%-os WR-rel.
A tankot eltalálom, csak a megfelelő helyet nem.
Vertstab fent figyel, de így sem az igazi.
Impozáns 1162 az átlagsebzésem, és 3000 fölött még nem tudtam sebezni. :W

(#80742) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

T-34-85-re milyen felszerelést érdemes tenni annak érdekében, hogy minél előbb összeszedjem a két ág kifejlesztéséhez szükséges XP-t? Köszönöm.

Más. Arty téma. Én kifejezeten kezdő vagyok, összesen alig kétezer csatám van. Ennek viszont a harmadát artyval csináltam. Aki azt gondolja, hogy artyval könnyű csúcssebzőnek lenni, az nem igen próbálta hosszabb távon a dolgot. SU-122A kiképzett, képességekkel felszerelt legénységgel, töltés- és célzásgyorsítóval felszerelt löveggel. Van olyan, hogy tíz lövésből kilenc betalál, de olyan csata is előfordul, hogy egy sem. Van olyan, hogy 5-6 kill összejön egy csatában, van olyan, hogy ráfizetek, mert engem lőnek ki és még el is veszítjük a csatát... Tudom, hogy vannak itt a fórumon 20-30k csatát megjárt veteránok is, de akkor is azt kell mondjam (az "öregek" iránti kellő tisztelet megtartásával), hogy aki hőbörög azért, mert egy arty egy lövéssel kiszedi, annak (finoman fogalmazva) jogtalan a felzúdulása.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#80743) Jolet válasza #43783936 (#80741) üzenetére


Jolet
őstag

Nekem az 1800 feletti most lement 1700 alá, de szerintem fel tudom tornázni 2000 fölé csak le kell higgadnom az event okozta felpörgetett stílusból

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80744) #43783936 válasza lacibacsi (#80742) üzenetére


#43783936
törölt tag

Stab+optika+töltésgyorsítóval toltam, és meghálálta. :)

(#80745) weres78


weres78
senior tag

Azt hogyan tudom megnézni, hogy hol talált el az ellen?

(#80746) Jolet válasza weres78 (#80745) üzenetére


Jolet
őstag

Körbe nézed a tankod találat után?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#80747) fsb1000 válasza rlazol (#80725) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezek nem teljesen "hasraütött" számok és nem én találtam ki. Természetesen sok szubjektívitást tartalmaznak, és én is is csak irányszámoknak tartom. Kb olyan a megbízhatóságuk, mint amikor azt mondjuk nyáron, hogy majd decemberben hideg lesz, de van amikor nem lesz vagy csak az utolsó héten jön a fagy. De azért mindannyian tudjuk hogy a december már hideg hónap.
.
Az irányszámok egyrészt még az Eff számítás idejéből származnak, a képletek is tükrözték ezt, másrészt azokból a klánokból, ahol megfordultam, és valamilyen számszerűsített eredmények alapján akartak mérni vagy szűrni.
Ebbe a körbe tartozik a tankonként 300 csata és az 5K játékos csata.
De józan ésszel is végig gondolható, hogy a csataszám növekedésével csökken a randomitás miatti eltérés és az adott statisztikai érték egyre jobban tükrözi a játékos teljesítményét.
.
.
"És pár hónapja vki belinkelt 42%-s WR-rel bíró kék játékost."
.
Ja... tegnap is, de annak 2 (kettő) csatája volt.
Adj egy linket, akkor elhiszem hogy van olyan kék játékos 5K csatával, akinek 50% alatt van a WR-je.
Nincs ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#80748) Chris0321 válasza weres78 (#80745) üzenetére


Chris0321
addikt

Én használok painball modot ami különböző színekkel jelöli a lepattanó és átütő találatokat. Főleg ha kicsit messzebb van az ellen jobban látni hova ment a lövedékem.

(#80749) weres78


weres78
senior tag

Pontosítok.
Láttam valami modot, ha jól emlékszem Cleverland játszott éppen. Körbefordította a kamerát, és meg tudta nézni pontosan milyen szögből és hová kapta a találatot. Ezt a modot keresem, ha valaki ismer legyen szíves segíteni!
Köszönöm szépen...

(#80750) Kalos7 válasza saltanus (#80737) üzenetére


Kalos7
tag

Csáó!
Az Rhm-el nem mindig szabad kempelni, mert ha sok sebzést akarsz elérni akkor támadni kell hozzá. ;]
Én általában Rhm-el pályáknak mindig a közepére megyek ahol belátom az egész térképet.
Pl ruinbergnél felmegyek telejesen a kisvárosig és onnét az álcázást kihasznáva medeset játszok mert hacsak a sarokban bujkálnék elenségre várva akkor nem sok mindent teszek hozzá a csatához.
És Rhm-el 94%-nál járok a sebzést tekintve 60%-os győzelmi aránnyal...

Szal ha meglesz a tankod mehetünk együtt mert amig nem érem el 95%-ot addig nem nyugszok. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.