Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80501) grizlisandor válasza jano_77 (#80499) üzenetére


grizlisandor
addikt

Na igen, az STB-1 szituáció meleg volt. :D
Az elején az IS-t nem tudom hova tenni, hogy mit akart; de összességében szép volt. :)

(#80502) jano_77 válasza grizlisandor (#80501) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi....drukkoltam rendesen, hogy betöltsek még 1x az ellőtt ammo rack-el.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80503) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok! Prém tankot ki lehet próbálni valahogy mielőtt megveszem ?

This is the way

(#80504) jano_77


jano_77
nagyúr

vmi brutális, hogy mennyire agyhalott majom csapatok vannak! Hihetetlen! Minden csatát bukunk, még akkor is ha sokkal vezetünk! T30-al csak láncolom az AMX 13 75 egymás után 2x - zero dmg -, majd még 3 másik tanknak is csak láncot ad a gép ugyan abban a csatában. Köszönjük WG! Semmit nem változtak az új évre.
És ez nem sírás volt, mert leszarom ugyanis a WN8-am 2.800 felett van jelenleg -, csak tényt közöltem, állapítottam meg. (a gyengébbek kedvéért)

(#80503) RaZroX: persze...teszt szerveren, majd ha lesz!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#80505) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az előző vagy a kettővel előző patch óta van állandóan modulsérülésem. Nem izgat mert gondolom az ellenség is megkapja tőlem de látványosan emelkedett a számuk. Azzal együtt, hogy az artyk elkezdtek 80%-os találati aránnyal dolgozni.
Ja és a lőszerrekesz sérülése meg a többihez képest is emelkedett. Régen csak voltak rá érzékeny tankok de manapság éppen úgy megkapja a 183-as, a JPZE100, vagy az M103 mint az obj.907.

#80504 jano_77: Az a legjobb amikor valami brutál TD-vel (JPZE100, obj.268, Wt. Pz IV) oldalba lövök egy 13 90-et, beszól, hogy critical hit és full hp-val megy tovább. A csatajelentésben ott van, hogy láncon lőttem de még csak le sem esett neki egy 128-170mm-es lövedék találatától. :C

[ Szerkesztve ]

(#80506) Diarmand


Diarmand
senior tag

Az E25 még mindig tápállat :DDD

Sokat lőttem (mellé), így a végén már csak a tíz arany maradt, de szerencsére csak kettőt lőttem belőle így maradt bőven money :D

jano77, ddt500hu
El kellene fogadni a játék mechanikáját, hogy nem az egész tank hitbox, főleg nem a lánctalp alsó része oldalról. Azt nem mondom, hogy nem idegesítő, velem is rengetegszer előfordul, de ne kelljen már állandóan ezeket a csodálatos "ténymegállapításokat" olvasni. Igen, tény. Igen, mi is tapasztaljuk. Igen, ez a játék része. Hányszor fogsz még erre rácsodálkozni? :(((

[ Szerkesztve ]

(#80507) fradi81


fradi81
veterán

2015-ben a játékosok még nagyobb része nem érti mivel játszik, így nem is tudják mi az a bázis védés, vagy egyes pályákon a bázis elhagyása, így még jobban kell erőltetni a szakaszozást hogy legalább +1 egy értelmes játékos legyen a csapatban :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80508) Plasticbomb válasza Diarmand (#80506) üzenetére


Plasticbomb
addikt

AZ! Egy állat! Olyat soroztam ma vele... Szokásos csataként indult. A végi viszont kurvanagy volt!

Victory!
Battle: Erlenberg
Vehicle: E 25
Experience received: 4 543 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 81 820
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Defender, De Langlade's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

Kb a szavam elált utána, pedig nem ez volt a legtöbb sebzésem vele. Nagyon azt hittem, hogy végem, így már csak a WN8 növelés volt a szemem előtt, amikor a bázisunkra visszaérve elkezdtem pumpálni az ólmot. Tutira mentem, leszartam már a kreditet, és a 15 goldból 11et ellőttem a bázist foglalókra....

És nem az egyetlen jó kör vele ma. Mai napra, leginkább a kicsike miatt eddig 3400 WN8at hoztam össze. És még nincs vége a 24 óra szolgálatnak....:Oo

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#80509) Kalos7


Kalos7
tag

Lehet valahonét Type 59-et vásárolni? ?

(#80510) ddt500hu válasza Diarmand (#80506) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem csodálkozom rá. Nem kell állandóan olvasni sőt negyed annyiszor sem mint ahányszor azt látom, hogy az E25 mekkora OP tank tud lenni. :DDD

(#80508) Plasticbomb Köszi a megerősítést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80511) Diarmand válasza ddt500hu (#80510) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezen hangosan felröhögtem :D

Amúgy meg sokkal inkább janonak szólt, mint neked.

(#80512) emre válasza Kalos7 (#80509) üzenetére


emre
veterán

Csak olyan account-al amin van ilyen gép.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#80513) ddt500hu válasza Diarmand (#80511) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem vettem a szívemre. :N

(#80514) Kalos7


Kalos7
tag

Rhm Borsig (auf pz4, auf e100) mellett van még jó TD???

Rhm-et nagyon szeretem és mar csak 1% kell a 3. szintű kiválóság jelhez. ;]
Többnyire nem hátul állva szoktam várni az ellenfelet hanem álcázást kihasználva támadók. :)
Pl ruinberg-nél nem a pálya sarkánál kempelek hanem a kis városig felmegyek és ott játszok medeset.
Szerintem az rhm-mel vétek bujocskálni :DDD
Töltés gyorsitoval és bia-val 9,7s alatt lő 500-at, amit sokan lebecsűlnek :C

[ Szerkesztve ]

(#80515) h1mpi válasza Kalos7 (#80514) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jagdpanther II. Mozgékony, erős front páncél és jó löveg. Kicsit lehetne pontosabb és olcsóbb a lőszer ára.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80516) ddt500hu válasza Kalos7 (#80514) üzenetére


ddt500hu
veterán

Támadóóóók? :D
A másik német ág is nagyon jó. Én az angol TD vonalat is szerettem (már mint a régit, az újat még nem próbáltam), az amcsi hol jó hol kevésbé de az E3-at kifogom húzni.

(#80517) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Hali, klant keresnek a nem tul fenyes statommal, de igyekszem fejlodni. reszletekkel ingame megtalaltok vagy priviben itt.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#80518) Kalos7 válasza h1mpi (#80515) üzenetére


Kalos7
tag

Nem rossz tank csak a későbbi tankokat már utálnám mert ideg bajt kapok a lassúaktól ezért az angol is kilőve. :F
Szal valami gyors mozgékony...
Van jt 8.8 amivel nem szeretek annyira játszani de kegyetlen jól lehet vele farmolni :P

Yllgrim
Gyere a hozzánk nálunk rendszeresen vam cw és ch.
Cw-ken legtöbbször kikapunk de jó a társaság.
Bár emiatt nem sokára megyek nagyobb klánba mert a jelenlegit kinőttem :( :)

(#80519) Simi37 válasza fradi81 (#80507) üzenetére


Simi37
őstag

Sajnos Én is tapasztalom h vki eddig csak a wasd-t találta meg... :((( Főleg a védés: Ma nem is 1 csata ment el azon h kihaltam (topsebzőként) kicsivel a vége előtt, simán nyertünk volna, van egy fullhps toptier heavynk írom neki h go reset (közel volt a bázishoz) erre visszaír h mi az a reset...hát azt hittem h ott visz el az agyvérzés... :O A csata t7es volt és a csákó IS ben ült.

És most nem is az h béna megh nem sikerül neki...de meg sem próbálta. Ott állt tovább és megvárta míg az enemy becapel és GGvel zárta a csatát 380 sezéssel...

Én meg csak nézek h dafuq :(

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#80520) jr1994


jr1994
addikt

Vadállat ez a Bulldog... csak a középső ágyút tettem fel free-ből, negyedik csata vele, már megvan az első osztály, 1478 base xp :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80521) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aki szereti a vicces arty meccseket az nézze meg :D (a végén 3 in 1-ben maradtam 2 artyval és egy Stuggal)

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80522) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Olyan jókat írtok a strongholdról.
Mondjatok már egy klánt ahol naponta stronkolnak és már jól kiépített bázisuk.
és még van felvétel 1700+ wn8-al

(#80523) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T34-el jó barátok leszünk :D Második kör vele :C

replay

Vétek lenne ma tovább játszani van holnap is :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80524) fsb1000 válasza h1mpi (#80523) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Próbálgattam a JT8.8-al felváltva és nekem a JT jobban ment.. többet keresett.
Pedig HT-s vagyok, de talán számít, hogy a JT sosem találkozik t10 tankkal.

(#80525) h1mpi válasza fsb1000 (#80524) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az lehet, de mivel T29 és T32 is a szerelmem ez is az lesz. Ha 10 alatt töltene egy kicsivel, akkor a világ legjobb tankja lenne :K

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80526) echterion válasza fsb1000 (#80524) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is megvan mindkettő, de valahogy jobban szeretem a T34-et. A JT88 sajnos nagyon pálya és csapatfüggő. Ha nincs szerencséd, akkor benyaltad, a korábban már kivesézett dolgok történnek az emberrel. A T34 ebből a szempontból jobb, azzal akkor is megvan az 1000-1200 sebzésem, ha nagyon balfax vagyok (sajnos elő szokott fordulni :)) ).

**********

(#80527) Plasticbomb válasza h1mpi (#80525) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nemhiába volt eredetileg T9es Heavy az Amcsi ágon a T30 előtt (akkor még az is heavyként volt számon tartva). Akkor, ha jól emlékszem 9 sec volt a töltésideje. Érdemes kipróbálni a T30at a középső, 120mmes gunnal csapatni, mikor már fullos. :D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#80528) LobiDrg válasza h1mpi (#80523) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nekem az IS7-tel sikerült másodikra ászt csinálni :D Egyébként így az első pár csata alapján milyennek gondolod ? Ha mentél már vele egy párat akkor kíváncsi lennék a véleményedre :) Én kicsit félek megvenni mert tartok tőle ,hogy nem lenne túl izgalmas vele a játék.Meg nekem elég 1 darab T8-as prém ezért mindenképpen a legjobbat akarom megvenni .Sőt most egyenlőre nem is megyek prém tankokkal mert prémium fiókkal is dől a lé.Ma pl az tier 10-ben farmoltam pénzt mert csak azokkal ment a játék:D Ha lesz 6-7darab tier 10-es gép akkor lehet, hogy majd kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

(#80529) fsb1000 válasza echterion (#80526) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még keveset mentem a jt8.8-al (hogy megunjam, vagy generálba véleményezzem), de engem nem zavar sem a TD-sége, sem a lomhasága.
A pár tíz kör alatt azt tapasztaltam, hogy később halok mint T34-el, sőt többet is sebzek.
De lehet ez változni fog 100+ csata után.

(#80530) h1mpi válasza LobiDrg (#80528) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem találom lassúnak, persze nem egy speed gép. Nagyon pontos és jó a pen-alfa. A tornya szépen pattint, kicsit lassan tölt ezért nem nagyon szabad hibázni a lövésekkel és nem szabad f2f-be belemenni, mert rosszúl járhatsz. Én nagyon nem bántam meg, hogy megvettem, szeretem azt a stílust, amit tud. A Löwéhez képest, sokkal nagyobb élvezeti faktort ad.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80531) szbalogh válasza Bingisz (#80489) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem valami izgalmas már a cw. A sh-ból meg dől a bónusz.
5->6 szinten már dupla bónusz van :Y pl. 10% helyett 20% kredit.
Ti hányas szinten tartotok? Valahol meg lehet nézni, hogy magasabb szinteken hány % a bónusz?

Nick: HE_Storm

(#80532) LobiDrg válasza h1mpi (#80530) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

A Löwét próbáltam teszten és határozottan nem jött be.Na átrágom még a dolgot.Bele akarok kezdeni az amerikai heavy vonalba is úgyhogy jól is jönne a T34 :)

(#80533) h1mpi válasza LobiDrg (#80532) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem mind a kettő kell, mert német és usa heavy vonalon is megyek. ÉS szépen lehet tolni a legénységi xp-t a prémmel.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#80534) Bingisz válasza szbalogh (#80531) üzenetére


Bingisz
addikt

Tízes szinten 50% a bónusz. Legalábbis creditből annyi.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80535) echterion válasza fsb1000 (#80529) üzenetére


echterion
nagyúr

A lassúsága csak akkor zavaró, ha rossz oldalra mész vele, mert nem tudsz átérni az egyik oldalról a másikra időben. Érzetre nekem jobban megy a T34-gyel, de konkrét sebzésszámokat nem tudok így fejből.
Noob kérdés: van valami honlap, ahol ezt megnézhetem (mármint a tankonkénti statot)?
Viszont ha jó helyre mész a JT-rel, akkor nagyon tud kaszálni és szerintem a kreditszorzója is jobb.

**********

(#80536) Djuree válasza Kalos7 (#80514) üzenetére


Djuree
félisten

AT15 sztem a legjobb t8 td, bár lehet csak nekem megy ennyire vele, utóbbi csaták 3000dmg körül mennek. Bármit le bontok f2f vele, akar t9 gépeket is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80537) szbalogh válasza Bingisz (#80534) üzenetére


szbalogh
őstag

Azt tudom, a leírásban csak ennyi van, de a többi szintről semmi.

Nick: HE_Storm

(#80538) Mynock


Mynock
tag

A legújabb Aslain (sima nem a modpack) v.4.1.13 felrakása óta a csata állást jelző számokat csak félbevágva látom.Valahogy meglehet ezt oldani,hogy normálisan látszódjanak?
Vagy a következő frissítés megoldja?

(#80539) Bingisz válasza szbalogh (#80537) üzenetére


Bingisz
addikt

Úúú van erről valahol egy táblázat, megkeresem Sh után.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80540) Chris0321 válasza Mynock (#80538) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam is ez van és a minimap is behülyült. Már volt azóta egy frissítés és nem javult meg, legközelebb teljesen letörlök mindent és újratelepítem.

(#80541) jr1994 válasza Chris0321 (#80540) üzenetére


jr1994
addikt

Az előbb raktam vissza pár nappal korábbi Aslaint mert feltettem az újat és nálam is meghülyült a térkép.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80542) neato3loco válasza jr1994 (#80541) üzenetére


neato3loco
senior tag

Mit értessz a meghülyülésen?

Bocs utána olvastam.

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#80543) fradi81


fradi81
veterán

Olyan programot tud valaki amivel előre megírt szövegeket lehet bemásolni F billenytűkkel? Csak hogy ne kelljen mindig annyit írni a majmoknak.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#80544) Chris0321 válasza jr1994 (#80541) üzenetére


Chris0321
addikt

Majd elfelejtettem, a 6. érzék sem működik.

(#80545) zozyk válasza fradi81 (#80543) üzenetére


zozyk
addikt

Ha jól emlékszem,ha módosított parancsnoki menüt használsz,abba lehetett írni előre szövegeket.

[9.5] Enhanced customizeable Radial Menu v.2.5.7 + UT Announcer Pack

[9.5] Radial Menu Editor v2.1

[ Szerkesztve ]

(#80546) fradi81


fradi81
veterán

A telepítős aslainba nincsnek anomáliák.

moto g72, Ninebot d28e

(#80547) scyllarus válasza Mynock (#80538) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is így jártam. Át is álltam OMC modpackra. Abban minden benne van, ami nekem kell, kivéve a WT hangok (az nekem nagyon bejött, fent is marad), de az audio mappát megmentettem, így most tökéletes.

fradi81: dehogy nincsenek, én mindig azt használtam.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#80548) jr1994 válasza fradi81 (#80546) üzenetére


jr1994
addikt

De bizony hogy vannak, faterom játszott épp és mondta hogy meghülyült a térkép. Azért látatlanban is elhittem neki, és visszaraktam az korábbi verziót.

Chris0321: javaslom te is tegyél fel régebbit, lehetőleg tiszta telepítéssel. Ja és egy még korábbiban meg az autocélzást segítő rész bugolt be. Ez utóbbit amúgy mindenkinek ajánlom, ez a mod nekem tényleg elengedhetetlen lett, amióta ismerem (néhány hete). Kevés ilyen fontos van.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80549) Chris0321 válasza fradi81 (#80546) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam vannak.

(#80550) fradi81


fradi81
veterán

Akkor nálam lehet nincs telepítve pont egy olyan rész ami hibás.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.