Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#80801) rlazol válasza fsb1000 (#80800) üzenetére


rlazol
addikt

a "nincs forrás" nem egyenlő a konkrét válasszal.

megkérdeztem konkrétan: hogy befolyásolja az arty a 0,67-es csodaszámot? nem kaptam választ.

magam írtam le, hogy az E50-et hoztam példaként és te nem fogadtad el az alacsony csataszám miatt.

De a hasonló helyzetű magasabb csataszámú példáimra azóta se reagáltál.

Kérlek, mutass példát, amikor nem artys vagy általam vitt tankokkal kapcsolatos szituról mondtam frankót!

Kérlek, mutass példát, amikor orosz, amerikai francia, japán angol tankokkal kapcsolatos vitákba beszálltam, leszámítva, h elmondtam, a német medjeimmel hol tudom belőni őket.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80802) myckey válasza Zolee_70 (#80799) üzenetére


myckey
veterán

ez egy kicseszett fórum...szólásszabadság meg egyéb franckarika... :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#80803) Zolee_70 válasza rlazol (#80801) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Kéne ide egy moderátor megint...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#80804) stork13 válasza emre (#80780) üzenetére


stork13
aktív tag

Tetszetős semmi, nézd a csetet ha nem tűnt fel semmi, de szerintem ezt a kört párszor lefutottuk:
Topmagyarklános példamutatás, elvárt viselkedés (amit lesz@rnak :D ) stb.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#80805) rlazol válasza Zolee_70 (#80803) üzenetére


rlazol
addikt

már hívtam. :))

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80806) fsb1000 válasza MinionFlasH (#80796) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószínűleg blokkolták, ami elég bosszantó tud leni. (te nézetedből nem látszott mi történt)
Nagyjából normálisan kezelte a dolgot. A kékülése meg tán nem azért az esetért történt, bizonyosan aznap volt már pár csapatsebzése.
.
Kékült hát kékült....
A kitolás szerintem is jobb módszer mint a sebzés, főleg ha tudom, hogy már aznap párszor helytelenkedtem.
.
(megjegyzem, ezt a kéket nem lőttem volna ki olvasva a csetet, de ha kilövi a csapattársat akkor igen)

(#80807) sebijani1982 válasza fsb1000 (#80800) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Srácok, nem lehetne kicsit higgadtabban fórumozni?

NE haragudjatok, de hetek óta mástól sem hangos az ON fórum, mint az:
-"Óvónéni az a fiú azt mondta, hogy nem vagyok autentikus ebben a témában."
-"De óvónéni, ő meg előtte azt mondta, hogy csak statisztikailag nem vagyok autentikus...."
-Ezelőtt meg ő azt mondta, ....

Sajnos ez már túlmutat a játékon. JÁTÉKON!

Inkább nézek meg 1000-szer egy tankászos képet és túrázom szét az agyam azon, hogy nekem miért csak 3-ad osztály sikerül egy adott tankkal, mint a perlekedést olvassam állandóan a -bocsánat- házastársak között.

Semleges témában mindketten segítőkészek vagytok, de amint a másik olyat ír amire ugrani lehet, pitbullokká változtok és addig nem eresztitek a "mócsingot", amíg a másik bele nem gebed.

Csak így a saját magatok szórakozását is rontjátok szerintem.

Az állandó net kapcsolat és a béke legyen veletek! :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#80808) h1mpi válasza sebijani1982 (#80807) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És a 20-as ping :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80809) fsb1000 válasza sebijani1982 (#80807) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK.

(#80810) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

8-as prém tank vásárlásán gondolkozom, de nem tudom melyiket merjem megvenni.
Mindenképpen valami nagyon jó med vagy egy sniper tank kéne, de mivel egyiket sem próbáltam még ki ezért légyszi segítsen akinek van tapasztalata.

Köszi!

This is the way

(#80811) Chris0321 válasza RaZroX (#80810) üzenetére


Chris0321
addikt

Legénységképzésre is akarod használni vagy csak kredittermelésre?

(#80812) rlazol válasza RaZroX (#80810) üzenetére


rlazol
addikt

mire kell?
legénységhúzásra, farmolni vagy just for fun?

Chris0321 megelőztél... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80813) h1mpi válasza RaZroX (#80810) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó med most nincs (SP közepes inkább, stílusra heavy). Snipernek meg az E-25, ami igaz tier7-es, de jobb nincs.
Esetleg az FCM 50t, ami igaz, hogy heavy besorolás, de med stílust követel meg. Az jó lehet Neked és jól is fizet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80814) RaZroX válasza Chris0321 (#80811) üzenetére


RaZroX
addikt

Elsősorban kredittermelés. Az csak hab a tortán, hogy húzom a legénységet.

This is the way

(#80815) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Szokás MM rinya, de azért az milyen, hogy mindkét oldalon van egy 10-es arty, de csak az ellenfélnél van egy E100, ja meg kilencesből is egyel több van a túloldalon:

(#80816) h1mpi válasza RaZroX (#80814) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most vettem a T34-et, elég biztos darab és jól hozza a creditet. Nekem FCM 50t nincs, de az tier limites és jól hozza a creditet ahogy nézem a meccseket. Nekem a T34 azért tetszik jobban, mert hull downban sokkal kevésbé lőhető át. Az FCM az papír és kicsi az alfa.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80817) Lunky88 válasza Bobyjack (#80815) üzenetére


Lunky88
tag

Bukta lett a csata?

Amúgy a csapatsebzéssel kapcsolatban, nekem fent van a mod ami nem engedi hogy baráti tankokra lőjek. Sokszor pedig előfordul hogy szívesen belelőnék a társamba, amikor direkt rám lő vagy szívózik velem. :)

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#80818) RaZroX válasza h1mpi (#80816) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem szeretnék heavy-t venni. De ha véletlen mégis akkor T-34 lenne, de a legjobban egy mednek ötülnék.

This is the way

(#80819) rlazol


rlazol
addikt

ezt meg tudnátok magyarázni?

Jagdpanther II-ből ültettem át a 100%os alapszintű legényeket Ferdinandba. Nem akartam aranyat költeni rá, így 10ezerért 90%-ra képeztem át őket (plussz új töltő toborzása).

A tank még szűz, a jelek szerint a legények mégis 93%-on állnak. valami akció része? :F

örülök neki meg minden, csak nem értem....

RaZroX - TD játszik? a fórumtársak sokat áradoztak a Jagdpanther 8.8-ról... Sajnos nekem nincs prémium 8-asom, így nem tudok véleményt formálni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80820) fradi81 válasza Bobyjack (#80815) üzenetére


fradi81
veterán

Na és nálatok van-e failplatoon, 7-es TD-vel? Nalátod :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80821) fsb1000 válasza RaZroX (#80818) üzenetére


fsb1000
nagyúr

T8-as prémium medből nem túl nagy a választék. (amit meg is vehetsz)
Szerintem az SP-re szűkül a kör.

(#80822) vhw válasza RaZroX (#80818) üzenetére


vhw
addikt

Az FCM gyakorlatilag egy med - sokkal inkább az, mint egy Panther 2.

Vagy hát... T34-3, ha van gyomrod a 122-eshez egy meden, 4 fokos negatív lövegkitéríthetőséggel.

rlazol: a második skillnél már olyan sok xp szükséges egy-egy újabb egész "százalék" eléréséhez, főleg ~90% környékén, hogy a két "lépcső" között felhalmozódott xp mennyiségből az alap képzettség 3%-ot is ugorhat.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#80823) RaZroX


RaZroX
addikt

TD is szóba jöhet de ahhoz nagyon OP-nak kell lennie mert utálok torony nélkül játszani :DDD

T34-3 mennyire szuperál ?

This is the way

(#80824) h1mpi válasza RaZroX (#80818) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor FCM, az full med style

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80825) sebijani1982 válasza Bobyjack (#80815) üzenetére


sebijani1982
senior tag

A szakasz térített ennyit az MM-n. Ha 2 fős lett volna a a T54 platoon, valószínűleg más lett volna a "sorsolás".
Viszont az ellennél van egy 7-es tank is.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#80826) Bobyjack válasza Lunky88 (#80817) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Persze, hogy bukta lett.

(#80827) Stigma.HC válasza Bobyjack (#80815) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kilences egyformán volt, persze a hősi halált halt illető miatt elég hamar meglett a hátrány :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#80828) Chris0321 válasza RaZroX (#80814) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem írtál nemzetet, med esetében a Panther 88? Ceverland dicsérte csinált is róla videót.

[ Szerkesztve ]

(#80829) MongolZ válasza fsb1000 (#80806) üzenetére


MongolZ
addikt

Jajj, védjük meg az aranylőszeres cvakkosokat, mert "top" klán - ugyanmár.

A blokkolásnál sokkal idegesítőbb az, amikor valaki elején bemondja, hogy "lost", vagy "idiot team", vagy "mm fails again". Először is, mert retardált dolog, másodszor akinek nincs xvm-je (mint pl. ahogy nekem), az is megtudja, hogy az ellenfél csapata jóval erősebb, pluszban még demoralizáló is. Van értelme? Van, tovább csökken a nyerési esély.

Na most ez a Bálint gyerek mit ért el a sok dumálással? Semmit. Még több csapattárs figyelmét elvonta, biztos, hogy ez is hozzájárult a vereséghez. Blokkolták. És? Miért nem lehet egyszerűen elintézni azzal, hogy "pls don't block me", esetleg egyet belelőve nyomatékosítani? Nem, e helyett dumált tovább, ÉS belelőtt néhányat. Nem az első után kékül el az ember.

Ebben az idióta játékban nem mindenki kezdett úgy, hogy egyből 2000 a WN8-a.

Csak úgy mellesleg, a cvakkosok között vannak a legarrogánsabb emberek, akikkel találkoztam random meccsen. Ezért is a kőkemény előítélet.
Folyamatos prémmel + arany lőszerrel nagyon egyszerű unikum szintre felverekedni magadat.

[ Szerkesztve ]

(#80830) fradi81 válasza MongolZ (#80829) üzenetére


fradi81
veterán

Ez ugyanaz a bálint? Nem úgy volt hogy a tanulásra koncentrál? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#80831) Bingisz válasza MongolZ (#80829) üzenetére


Bingisz
addikt

Júúúúj csúnya gonosz goldspammer CVAKK-osok. Fúúúj.

Ja és csak mondom, hogy pl. Baleent7 már akkor unicum játékos volt, amikor még creditért vehető goldammo sem volt.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#80832) [HUN]Dani válasza MongolZ (#80829) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Aki nem lő aranyat és nem vesz prémium számlát az nem lehet unikum szinten?

magyarsrac

(#80833) h1mpi válasza Bingisz (#80831) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Esik a statja, biztos eladta az accot :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80834) MongolZ válasza [HUN]Dani (#80832) üzenetére


MongolZ
addikt

Ne forgasd ki a szavaimat. De lehet, de sokkal nehezebb. Remélem belátod, hogy miért.

Nem véve figyelembe a régebbi/mostani KV-1, KV-1S, Hellcat, Hetzer, prém pl. IS-6, stb. farmolásokat, igenis nehéz elérni az unikumot.

#80831 Bingisz
Jaaaaajj, nem kell a mese.

Egyébként igenis én abszolút nem "tisztelem" azokat a játékosokat, akik arany lőszerrel + op tankokkal érik el a statjaikat, AZTÁN beszólnak, hogy ők mekkora jó játékosok, hiszen ott a stat, tessék megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#80835) Stunts666 válasza RaZroX (#80810) üzenetére


Stunts666
őstag

En egy lowe-t vettem decemberben. Az agyuja k*rva jo sniperkedni, viszont:
1.) A Camo szinte a 0-val egyenlo
2.) Bazi nagy a tank meretugyileg
3.) Lassu, mint a.....
4.) Jol hozza a penzt
5.) Legenyseg fejlesztesre jo

(#80836) Kakumix válasza rlazol (#80819) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezt sokáig én sem értettem, de a múlt héten írta dfsz34 (?), hogy a százalékok közti xp-t (93-ról 94-re) átképzésnél átrakja a 2. képességről az alap képességre és így lesz a parancsnokon 90% helyett 93%. A többi emberkére pedig még rájön a parancsnok alap képzettsége után járó 10% bónusz (ez is elveszik, ha nem él a parancsnok).

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#80837) fsb1000 válasza MongolZ (#80829) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem akartam megvédeni a CVAKK-osokat, de szerintem helyén kell kezelni egy ilyen esetet,
Nálam ez ingerküszöb alatti, és nincsenek előitéleteim velük szemben.
.
Abban természetesen igazad van, hogy lehet másként is kezelni a blokkolást, de úgy gondolom, kevesen választanák azt az udvarias hangnemet amit javasolsz.
.
Ezt írod:
"Folyamatos prémmel + arany lőszerrel nagyon egyszerű unikum szintre felverekedni magadat."
Ez bizonyosan nem így van.
Magamon kívül többeket is ismerek akiknek ez nem sikerült és elég sok kékkel/lilával játszottam században, sh-ban, szakaszban, hogy tudjam forintokért nem lehet megvenni azt a színt.

(#80838) edari


edari
őstag

Sziasztok
Van 620 goldom (tudom nem sok, de ez is csoda [nem költök játékokra soha]), szerintetek melyik kis tier-es prémium tank éri meg? Olyan kéne ami minél több pénzt hoz.

(#80839) h1mpi válasza edari (#80838) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Fcm36Pak40 jó lesz :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#80840) rlazol válasza Kakumix (#80836) üzenetére


rlazol
addikt

ez ez csak akkor igaz, ha van "szabad" + XP-d a képességeken.
Pl van egy 100%-os első (6. érzék) és a másodiknak nem tettél be semmit de ott is van x ezer XP és ezerrel villog a + ikon, h rendelj hozzá valamit. És ha hozzárendelnékl akkor mondjuk lenne 22%-os egyből.

De nálam ilyen nincs, minden képzettség full kihasználva és nem esett a szintjük, szóval nem ez a helyzet

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80841) fradi81 válasza edari (#80838) üzenetére


fradi81
veterán

hali 750 körül kaptál volna 5-ös tankot, ami jobban hoz mint egy sima, ennyiért nem kapsz.

moto g72, Ninebot d28e

(#80842) edari válasza fradi81 (#80841) üzenetére


edari
őstag

Nem szeretnék 100g-ért 500-at venni. :)

himpi: köszi :R

(#80843) #43783936 válasza edari (#80838) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha még nem csináltad meg a jelszó változtatást, akkor ideje, az ad egy százast.
Ha telefonszámot rendelsz a WOT acchoz, az még egy százas
Így már lesz egy 750 goldos churchill III-ra való lóvéd. :)
A lóvét jól hozza, és az orosz legényeket is lehet húzni benne.

(#80844) edari válasza #43783936 (#80843) üzenetére


edari
őstag

A telefon számos cumót már akkor megcsináltam, amikor bejött :) Még aznap :DDD

Jelszót pont most kérte h változtassam meg, de nem adott most (múltkor adott).

(#80845) szbalogh válasza ddt500hu (#80759) üzenetére


szbalogh
őstag

Vettem észre Kb egy pillanatig voltam 56,00. Aztán jött a wz küldetés....

Nick: HE_Storm

(#80846) jr1994 válasza Bad Pritt (#80788) üzenetére


jr1994
addikt

A videó alatt egy komment amit ezentúl az artyknak fogok írni: "Well clicked" ;]

---

Engem meg Bulldogból szedett ki valamelyik Lorr arty mikor teljes gázzal mentem :(( elveszett a csata gondoltam elmegyek az artykért, igaz egyenesen mentem de akkor is majd 70-nel :U

on is leszek:

(#80840) rlazol: én is dfsz-től tudtam meg amikor nemrég írta, hogy két százalék között gyűjtött xp-t is automatikusan felhasznál erre. Ezt mostantól igyekszem tudatosan kihasználni.

80668 Chris0321: tegnap írtál erről a Razer Game Booster-ről, érdemes lenne i3-2350m procis laptopon kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#80847) fsb1000 válasza edari (#80838) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ennyi goldból tényleg a t3 Francia prém TD lehet a legjobb választás. Átlag 20K egy prémes kör bevétele nálam. Egyébként t5-ös prémet javasolnék, mert azok kb. dupla annyit keresnek.

(#80848) rlazol válasza edari (#80844) üzenetére


rlazol
addikt

sajnos a jelszó csak egyszer ad aranyat, kivéve bizonyos speciális időszakokat.

fsb1000: csak a tisztánlátás végett, 20k nettó vagy bruttó? (nem ismerem a tankot, nekem nem egyértelmű) illetve talán azt is írd oda, mekkora átlagsebzés kell ehhez az értékhez. talán segíti a döntését.

jr1994: megkeresnéd nekem, kérlek (ma nincs kedvem több fórumtúráshoz :DDD)? emlékszem a vitára, de csak átfutottam, mert egyszer már megbeszéltük még júniusban. Milyen 2% közötti XP gyűjtés? nem kerül át minden XP automatikusan a legények képességeire?
Én úgy emlékszem, hogy ez a transzfer csak akkor érvényes, ha fel nem használt legénységi XP-t hagytál azáltal, hogy nem rendeltél + képességet hozzá. Ott gyűlik a legénységi XP, és amíg free addig abból vonja le az átképzési veszteséget. :F
dfsz34? vélemény kérlek? A 80819-es hsz az indulópont...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#80849) Diarmand válasza rlazol (#80782) üzenetére


Diarmand
senior tag

Óóó hallanád élőszóban. Olyan primitívség áradt a fülhallgatómból, hogy belesajdult a fejem. Ott nem ilyen modoros és nyájas, keményen anyázik és nem hagyja szóhoz jutni az embert (nem viccelek, szabályosan nem hagy beszélni), hogy így hitesse el magával, hogy neki van igaza. Jaj meg azok a fenyegetőzések ;]

fsbéla te meg ne hazudozz, mert állítólag (ny)elveid vannak :U

Más.
(#80829) MongolZ
Blokkolós nem blokkolós témához csak annyit, hogy én már túltettem magam azon rég, hogy leálljak veszekedni cseten ha még élek (kilövés után sem szoktam btw), arra meg mindig figyelek, hogy ne nagyon tudjanak blokkolni. Pont ma volt, hogy urambocsá, húzódnék vissza FV4202-vel a spottolásból és pont mögém jött egy zöld, tehát nem tomato IS4. Az ellenféltől nem kaptam lövést, de az IS4 csak próbál eltolni, mert ő nem fog kikerülni, menjek csak ki megint. Erre seggbelő. Hagytam rá a dolgot, a hülyéje...
Vagy mikor meglő egy lila (!) játékos, mert úgy mertem elmenni előtte a tankjával, hogy nem engedtem el és koccantunk. Aztán beírja, hogy bullshit. Eszem megáll néha az ilyeneken.
Megfigyeléseim alapján, a zöld/kék/lila játékosok arrogánsabbak ha arról van szó, hogy ki enged el kit. Én mindig elengedem azt, akinek láthatóan keresztezném az útját, még akkor is ha sietnék a spot helyemre. Na olyankor van, hogy én és a narancs is7 is a másikra várunk, hogy induljon el :D Amúgy meg meg szoktam köszönni ha elengednek.

[ Szerkesztve ]

(#80850) fradi81 válasza edari (#80844) üzenetére


fradi81
veterán

Megvárnám amíg lesz újabb ajándék arany küldi/bónuszkód, jobban jársz, addig meg kv-1 és társai.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.