Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#7011) marked one94 válasza Jolet (#7004) üzenetére


marked one94
őstag

Ha mindig így lenne akkor nagyobb lenne az átlag sebzésed meg 50-52% között lenne a WR

Az én statisztikámban ez szépen látszik is, mikor még kezdtem a játék olyan 4-5k csata körül nekem se volt meg a tank hp-jának megfelelő sebzés ezért nem is nagy WR vele.
Ezek például ilyen tankok.
T32
T32 nemrég vissza vettem azért javul vele most a statom de olyan 50-53% körül mozgott.

IS3
IS-8

Utána mikor már fejlődtem kezdtem átlátni a játékot, videók, fórumok,szakasznak köszönhetően, akkor jöttek a jobb eredmények. Nagyon átlag sebzés magasabb WR.

Nem hiszem hogy azért olyan nagy ezekkel a WR mert szerencsés vagyok meg szakasz segít. Igen az is segít de nekem is oda kell tennem magam hogy nyerjünk.

M46
Object 704
M103
IS4
Tigris2
és még pár tank.

Szerintem ez így működik

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.