Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64317) dfsz34 válasza Habib[HUN] (#64314) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a gond a kisarkított gondolatokkal, hogy az élet már csak bonyolultabb dolog, mint két összetett mondat, nehéz is megérteni valóban.

Ha az iskolában nem számít az érdemjegy, ha a munkában nem számít a minőség és még sorolhatnánk, akkor hova jutunk?

Ez valóban egy játék, ezért itt megengedhető akár az is, hogy valaki igénytelen, nemtörődöm legyen, de miért probléma az, ha valaki igyekszik ennek az ellenkezőjére? Szóval érted, egyik oldalon a gonosz wn8 és az is aki a szórakozásának a részének tartja, hogy próbáljon minél jobb legyen, na most ő a roszz. A jó oldalon meg vannak, akik mindenre tojnak nagy ívben. Vicces azért ez a fajta gondolkodás, amit most leírtál.

Egyébként, mondok én neked valamit, valóban a T49-el toltam a legtöbbet, mivel láttam a "nagyokat", hogy mit kihoztak belőle és szerettem volna legalább valami hasonlót én is, mert persze még mindig sok mindent lehetne javítani. Ennek ellenére, mivel egy adott tankon kineveltem magam (és célszerű ehhez alkalmas tankot választni, a T49 ilyen), megértettem a játék mechanizmusát messze jobban, mint korábban bármikor és az összes többi tankon is nagy mértékben nőtt a teljesítményem. A mai napom így néz ki, ledupláztam pár tankot:

Napi Statisztika:
Csaták: 8 (10) (80.0%)
XP: 14 370 (1 437)
Ölések: 19 (1.9)
Halál: 3 (0.30)
Találat/Lövés: 124 / 147 (84.4%)
Átütés: 98 (79.0%)
Sebzés: 14 246 (1 424)
Sérülés: 5 018 (501)
Felderítés: 8 (0.8)
Védekezés: 10 (1.0)
Foglalás: 0 (0.0)
WN8: 3 003 (98)

A következő tankokkal: chi-ri, a44, Hellcat, T49, Churchill VII, Indien Pz, Amx 13 90 és Amx 12t. Mindenféle stílus. Az indiennel ráadásul két ordenáré pocsék csatát mentem, egyikben egy tk volt az összes, amit tudtam csinálni :D Pl az indiennel nem nekem jól, talán később ráérzek, talán soha.

Lehet ríni, hogy a wn8 semmit nem számít, meg hogy a T49 OP, meg mit tudom én, de mit csináljak, ha más tankokkal is sokkal jobban megy azóta, hogy megtanultam a T49-el a pro szint közelében játszani és rajta keresztül még jobban megértettem a játékot?

Lehet utánam csinálni, a lehetőség mindenkinek adott, van még egy csomó másik tank, amivel érdemes így profi szintre felhozni magad és azon keresztül megtanulni a játékot.

Vagy lehet ríni, hogy statpad wn8 meg op tankok meg mittudomén.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.