Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#36638) nyunyu


nyunyu
félisten

[siras]
Mai paradicsomliga szanalmas.

Stock tankjaimmal (AT-8, ARL 44, Churchill VII) nem tudok mit kezdeni, mert folyamatosan +2 tierbe pakol, ahol a stock agyu meg sem karcolja a szembejovoket. (freeXP meg kellett a japan agra...)
Gyakorlatilag lassan vanszorgo celpont vagyok barminek, ami szembejon.
Probalj meg igy osszevakarni 15-20k XPt az elso epkezlab csuzliig, ami atuti az eggyel nagyobb tankokat.

Nem tudom, multkor ki ajanlotta itt a Churchill VII-et, hogy jobb, mint a Churchill I, amit annyira ruhelltem.
Gun depression, elevation ugyanugy nincs, top agyuja meg 135 helyett 140-et sebez, 145 helyett 148 pennel, sebessege sem jobb.
Rossz vicc ez a tank, hiba volt megvenni.

ARL 44-ben legalabb latom a potencialt, de jellegzetesen francia az agyuja, amit a TDiken sem szerettem.

Lightokkal (59-16, T21) meg nagyon a csapatra vagyok utalva.
Hiaba nem nyirnak ki az elso ket percben, meg villantok 6 tankot, ha egyszer a T8-10-eink arra sem veszik a faradsagot, hogy legalabb a kornyekre lojenek.
Igy stabilan 200-300 XP-ket otszoroztem, berletem van alulrol a masodik-harmadik helyre, ami termeszetesen nem szamit bele az IS-6 eventbe. :(

Bezzeg ha TDvel megyek, akkor meg semmi spot nincs.

OPnak gondolt tankjaimmal sem megy, trollgunos Sherman Jumbot nana hogy Sand River assaultra, Malinovkara osztja be folyamatosan, ahol felpalyarol leszednek a sniperek.
1500-2000 sebzeses koroket bukjuk, haromszor szembol KV1-S hasaba, oldalaba nullas kort meg otszorozte...
Ennyire nerfeltek volna a HEATot, hogy mar a KV1-S hasat sem viszi at teljesen beszukult celkereszttel? :Y

Hellcattal Prokhorovka: harom 1600 WN6 koruli Chi-to vegig mogottem kempel a palya jobb szelen.
5 percig semmi celpontom sem volt, amire loni tudtam volna, vegul elindultam elore.
Vegeredmeny? Tobb sebzest osztottam ki, mint ok harman egyuttveve.
Ja, meg tobbet spotoltam, mint ok nekem... ;]
[/siras]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.