Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37251) myckey válasza Bingisz (#37248) üzenetére


myckey
veterán

a környezet csak sztm nem változik sokat ;]?

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37252) dfsz34 válasza KisApám (#37244) üzenetére


dfsz34
őstag

Az IS7 ágyúja egy förtelem. Lassan céloz és nagyon pontatlan, pattog, mint a fene. a kitérítés szinte nincs. Azért is furcsa és érzékelhető, mert az is8 ágyúja több szempontból is jobbnak tűnik, egyedül az alfa kisebb ott.

A páncélja jól kezelve elfogadható, a tornyát szinte lehetetlen meglőni de többet vártam, elég sokszor belövik, amikor nem várnám. Ha forgatom, akkor a nyakát, ha nem forgatom, akkor az alját, nincs igazán jó pozíció, de talán forgatva kicsit többet pattint.

Valahogy nem élvezet menni vele és legfőképpen az ágyú miatt. Mióta megvan az E5, már elő se veszem az IS7-t. Az E5-el élvezet menni, az IS7-el nekem nem volt élmény, másnak lehet, hogy bejön bár amit valaki belinkelt chart múltkor szintén arról árulkodik, hogy mindenki csak szenved vele, kevés embernek jöhet be.

Más. Kis kedvcsináló a Ram II-höz, ha valaki gondolkodik rajta. Ha sok kis hp-s (1-3 lövés) ellenfél jön szembe, akkor az 1,93 sec töltésidő egy terminátorrá teszi. Mintha egy autoloader-es tank lenne, csak nincs hosszú tártöltési idő, cserébe kicsi az alfa, de lehet vele taktikázni azért. 1400dmg, 8kill.

Győzelem!
Csata: Fjords 2013.12.31. 17:22:08
Jármű: Ram II
Szerzett tapasztalat: 7 515 (x5 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 48 250
Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész, Kiváló Lövész, Radley-Walters medál

(#37253) #35692544 válasza diegho (#37250) üzenetére


#35692544
törölt tag

szakaszban mész?
5-ből 5× top tier voltam megint

nekem jobban tetszik mint a T-34 azt állandóan tízesek közé dobálta
így hogy szinte mindig top tier vagyok nagyon élvezetes sokkal mozgékonyabb mint az SP az átütése ugyan annyi de a sebzése jobb és sokkal többet elnyel
goldot alig lövök egyenlőre a t28 protó ami megoldhatatlannak tűnik szemből

[ Szerkesztve ]

(#37254) diegho válasza #35692544 (#37253) üzenetére


diegho
nagyúr

1 csata volt szakaszban, összes többi egyedül, szakaszban is 9-est kaptam, most már 5-ször voltam 8-as csatában 36-ból. Elég szar arány.

szerk: indítottam egyet, most már 6/37, alakul

[ Szerkesztve ]

(#37255) sith7 válasza dfsz34 (#37252) üzenetére


sith7
nagyúr

IS4 jobb ?

(#37256) Bingisz válasza myckey (#37251) üzenetére


Bingisz
addikt

Azon kívül, hogy Live Oaksot telepakolják világítótornyokkal? :DD

Amúgy külön kliensen van bemutatva a fejlesztett fizika, és a fejlesztett grafika.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37257) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Hát nem tudom...
Most is azt mondom, hogy egy kiváló játék van úgy elk***a ahogy csak lehet. Ha azt vesszük, hogy mondjuk egy diegho szintü játékos tud valós értelemben befolyásolni egy meccset egyedül, viszont a játékosok képessége semmit nem számít a csatasorsolásnál akkor gyakorlatilag a vakszerencse dönti el, hogy milyen eredményekel játszol. Most még pozitvív mint a win, mint a kill és sebzés rátám de úgy érzem, hogy ez elenyésző részben az én érdmem, inkább szerencse..... Innen ez egy szerencsejáték.....
Az 1 vs. 1 lenne az egyetlen mérvadó alap, persze ez hangsúlyosan csak akkor ha a játékosok statjai döntően befolyásolnák az összesorsolást.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37258) myckey válasza Bingisz (#37256) üzenetére


myckey
veterán

na akkor benéztem
megnézzük a másik klienst is ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37259) Bingisz válasza mefistofeles (#37257) üzenetére


Bingisz
addikt

Hogy lenne mérvadó az 1v1 egy olyan játékban, ahol +-25%-os random működik?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37260) mefistofeles válasza Bingisz (#37259) üzenetére


mefistofeles
addikt

Szerintem még mindig mérvadóbb lenne mint a 15/15! Persze szigorúan csak akkor ha személyes statok is befolyásolnák a sorsolást......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37261) Bingisz válasza mefistofeles (#37260) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyetlen egy dolog a mérvadó. Meg kell próbálni a legtöbbet kihozni a csatából. A statisztika ezt pontosan meg is mutatja. A győzelmi arány meg olyan amilyen, de valamiért még sosem láttam jó statisztikájú játékost rossz győzelmi aránnyal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37262) Jolet


Jolet
őstag

mi lehet a baj, ha egy ma délutáni replayem lejátszásánál azt írja ki, hogy régebbi verzió és gondok lehetnek a lejátszásnál és aztán el se indul, míg egy pár nappal korábbit gond nélkül lejátszik?

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37264) Bingisz válasza Jolet (#37262) üzenetére


Bingisz
addikt

Miután lejátszotta a pár nappal ezelőttit, megpróbáltad megint lejátszani a ma délutánit?

Mert nekem a régebbi megnyitása után már lejátszotta az újat is. Esetleg társítsd a replayt újra a játék .exe-jéhez.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37265) Tomi0703 válasza Bingisz (#37248) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ertem, koszi. Es a lerepulo tornyok sebeznek majd?

(#37266) Jolet válasza Bingisz (#37264) üzenetére


Jolet
őstag

jobban megvizsgálva látni, hogy túl kicsi a mérete, csak 141 kB :-( ezekszerint hibás lehet?
le lehet kérni valahonnan? sajnálnám ha elveszne egy tankászos videóm :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37267) Bingisz válasza Tomi0703 (#37265) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem igen, mert például magad előtt tolva el tudod majd rejteni a tankod hasát. Vicces lesz, az biztos.

Jolet: Akkor valószínüleg sérült. Esetleg nézd meg replaykezelővel, hogy mit lát belőle.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37268) Tomi0703 válasza Bingisz (#37267) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az biztos. E75-öt újra előveszem akkor.

Köszi. :R

(#37269) Jolet válasza Bingisz (#37267) üzenetére


Jolet
őstag

olyanom nincs, az miféle?

érdekes mód a noobmeter ki tudta olvasni belőle az adatokat...de lejátszani nem lehet az onnan visszatöltött fájlt sem

régen volt egy oldal ahová ha elküldted csináltak belőle videót, az működik még?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#37270) csapee válasza Tomi0703 (#37268) üzenetére


csapee
senior tag

De a toronyra is huzol azert egy T32 tornyot a biztonsag kedveert.:))

Csapee

(#37271) LicskaiJ válasza Jolet (#37262) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Nekem is eltűnt egy replay-em, ezután találtam ezt az írást:

World of Tanks Magyar Portál
7 órája
-Van egy bug, aminek köszönhetően a replay fájlok nem mentődnek rendesen, ez ki lesz javítva.
-Nem lesz teljes HD patch, szépen fokozatosan alakul majd át a játék HD grafikára a 2014-es év folyamán.
-Annyi tartalmat akarnak a játékba rakni a fejlesztők, hogy gondjuk akadt külsős munkatársakat keresni, akik időben tudnák teljesíteni a feladatot.
-Az első járművek, amik HD modellt kapnak a legendás járművek lesznek, mint például a Tigris.
-Teljes pálya átdolgozások lesznek, hogy hangulatosabbak legyenek a térképek. Elsőnek a Prokhorovkát dolgozzák át, megsemmisült tankok, légvédelmi lövegek, tankelhárító ágyúk, tűz, füst és repülők lesznek a pályán.
-A „régi” és az „új” Prokhorovka két külön pálya lesz majd.
-Storm szerint nehéz deformálható talajt készíteni a játékba, mert a szervergépeket nagyon leterhelné, így Spin Tires szerű talaj nem lesz a játékban.
-Jelenles egy fejlesztett tankvezetési modellt fejlesztenek a készítők, ami a sebességváltást, a csúszós talajt figyelembe veszi majd. Hamarosan érkezni fog, a prototípus már készen van.
-A dobozok és egyéb dolgok a tankon menet közben mozogni fognak.
-A realisztikus vezetési modellt a szerver fogja számolni, így nem növeli majd a játék gépigényét.
-A robbanások a WoWp-hez hasonlóak lesznek.
-A szögletes kerekek és ívek a HD modellekkel javítva lesznek.
-Új Anti-Aliasing lesz a játékban.
-A növényzet is új rendert fog kapni, így remélhetőleg 50 méter után nem fog eltűnni.
-Az apró fagyásokat ki lehet küszöbölni a grafikus kártya driverjének frissítésével.
-Storm szerint a nagy CPU és VGA terhelés normális, mikor bokor mögött van a tank, mert több átlátszó réteg renderelése sok számítást igényel.
-A régi rendert nem veszik ki a játékból.
-Storm megerősítette, hogy a tank besarasodik majd csata közben.
-Azt mondta SerB, hogy külön olasz ág lesz? Mint általában, nem azt mondta, a „külön” szó nem volt a mondatban.
-SerB az IS-4-re épült páncélvadászról azt nyilatkozta, hogy egy 152mm-es löveggel felszerelt klasszikus szovjet jármű, aminek a felépítménye a páncéltest elején foglal helyet. A páncélzata megegyezik az IS-4 páncélzatával nagyjából. Sőt lehetséges egy olyan verzió is aminek részben forgatható tornya van és a torony a jármű hátsó részén van.
-A Jagdtiger 88 és a rendes Jagdtiger végsebessége azért más, mert nem egyforma a motor bennük.
-SerB szerint a prémium tankoknak valamivel rosszabbnak kell lennie az adott tierben helyet foglaló rendes tankoknál, de ez a jutalomtankokra nem vonatkozik. Azok lehetnek olyan jók, mint a rendes társaik.
-Nincs direkt kapcsolat a tankok magassága és látótávolsága között.
-A WG egy éve kezdte el a HD grafika fejlesztését, mert előtte nem volt rá pénzük.
-A játék multicore támogatása nem egyhamar fog elkészülni.
-A fejlesztők fényforrássá akarják tenni a torkolattüzet és lövedékek becsapódását.
-Változó erősségű szél lesz majd, ami a fákat mozgatni fogja.
-A tankok belseje nem lesz lemodellezve, mert duplájára növelné a kliens méretét, és csak a műszerfalak elkészítése 2 évet igényelne.
-Lehet egy új kameranézetet is beleraknak a játékba, amit a WoT XboX-os verziójából vesznek át.
-Nagyon kevés tank jön 2014-ben.
-A fejlesztők megpróbálták a kamerát lejjebb helyezni, de úgy látták, hogy úgy a játék kevésbé volt játszható.
-DX11 támogatás sokáig nem lesz még.
-Nem lehet szimplán a skybox méretét a négyszeresére növelni.

-Soshykin

Go Pats!

(#37272) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ilyen lila játékosoktól kérdezném, hogy miért kezdesz el lökdösni egy td-t egy tipikus td pozícióban?

Cila

(#37273) myckey válasza KaLeun (#37272) üzenetére


myckey
veterán

épp múltkor beszélték
szép kis erkölcsi tanakodás volt itt

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37274) KisApám válasza LicskaiJ (#37271) üzenetére


KisApám
addikt

"SerB szerint a prémium tankoknak valamivel rosszabbnak kell lennie az adott tierben helyet foglaló rendes tankoknál"

Akkor a prémtank CSAK ESETLEG TALÁN arra jó, azt is minimálisan, hogy jobban fejlődjön a legénység (kb. +5%-al talán - Excelsior)?
Illetve max +1 Tierrel nagyobb tankok lehetnek abban a csatában, amiben van?

Legyen rosszabb, mint a norma Tierjében lévő tank???
Azaz
TÖBB vereség (könyebben kilövik), NEHEZEBB XP (még sem fog olyan gyorsan fejlődni a legénység? Nesze +5%...) és kredit gyűjtés... MI VAN??? :F :(((

Jól értelmezem, látom?
Minek prémtankot venni?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#37275) Remus389 válasza KisApám (#37274) üzenetére


Remus389
veterán

nem egészen, ugyanis ha prémtankod van, alaposan kiismered erényeit, hibáit

a legénységed is tutira fejlődik benne

így hatékonyabban tudod alkalmazni(tehát kompenzálja hogy elvileg gyengébb)

mondjuk már leírtam a T-25-el nekem jól megy az prém(nekem ez az egyetlen prém tankom)

pl: [link]

2.26 a kill/death ratiom vele, 2000+ csata alatt

ma is asszem a x5-nél sikerült egy 6 killes, csak nem akarja feltenni [link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37276) diegho válasza KaLeun (#37272) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem attól kérdezed aki csinálta? Miből gondolod, hogy minden lila játékos lökdösi a TD-ket a camper helyükön?

(#37277) TESCO-Zsömle válasza LicskaiJ (#37271) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

-A játék multicore támogatása nem egyhamar fog elkészülni.

magyarán: Hozzáadnak egy rakat új számolni valót a játékhoz anélkül, hogy több erőforrást tudna kihasználni.

Ügyes...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37278) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#37277) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na pont erre írtam azt (Bingisz linkelt interjú videójából kiindulva), hogy SerB csak tereli a szót, a lényeg az, hogy a jobb grafika = még nagyobb gépigény, azaz no optimalizáció. A szaré nem lehet olyan kódot írni, ami a mai számítógépes világban már igencsak elvárt, azaz használjon több szálat egy program ha már 7-8 éve léteznek 2 és többmagos gépek. Tanulhatnának már a Gaijin-től ilyen téren, akármennyire is unalmas, hogy mindig őket hozom fel.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37279) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Elég sokan vannak akik nem tudják belőni az IS-6-ot. :DD

magyarsrac

(#37280) TESCO-Zsömle válasza PAtr0n (#37278) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A baj az, hogy már nem a gigahertzek idejét éljük. Hiába vesz bárki erősebb procit, ha a játék nem tudja kihasználni a plusz erőt. Ezzel csak annyit érnek el, hogy a játék lassabban fog futni. Nincs és nem is nagyon lesz gép, ami tökéletesen elbírja, mert a procik ma már nem órajelekben versengenek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37281) dorka16


dorka16
aktív tag

Gratulálok a kedves HRT klánnak, hogy a 6-8-as csatába be tudták hozni a Medium I-es tankot. :C Bíztam benne, hogy a magyarok közt nincs ilyen hülye de még is. :(((

(#37282) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#37280) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van, egy szálon CPU legyen a talpán ami bírni fogja a megnövekedett erőforrásigényt...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37283) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nem rossz egy béna csapatban egy artyval

(#37284) echterion válasza dorka16 (#37281) üzenetére


echterion
nagyúr

Mindenhol vannak hülyék, miért pont a magyarok között ne lenne?

**********

(#37285) djyuri


djyuri
őstag

HY

Megvan a tankászom a KV-1S-re juppi :D

Boldog új évet mindenkinek!

(#37286) skopy


skopy
tag

Boldog Új Évet mindenkinek ! :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#37287) KisApám


KisApám
addikt

Booohohohooooldog Új Évet!!! ;] :C :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#37288) munnergep


munnergep
senior tag

BUÉK!!
(Bolondok Utaznak Északra Kv1-el)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#37289) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Arty mentes új évet mindenkinek :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37290) Bingisz


Bingisz
addikt

Topgánban, dimídzsben és pattanékonyságban gazdag új évet!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37291) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Egy 17,3-as laptopon, 1600*900 felbontásban i7 proc i+ AMD 8870M VGA-val milyen grafikai beállítás várható el, amin menne stabilan a game 30-40 FPS között ? Illetve mik azok a feature-ök, amik rendesen igénylik a vga-t ? Úgyértem miket érdemes lejjebb venni, ami érezhetően növeli az FPS-t ?

(#37292) Enzolord válasza ImI87 (#37291) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem High beállításon mehet nyugodtan.. Spec effekteket kapcsold ki, és nem lehet hiba..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37293) PAtr0n válasza Enzolord (#37292) üzenetére


PAtr0n
addikt

Stabilan növelni az fps-t azzal lehet, ha minél jobb CPU van a gépedben. Baszhatod a jó VGA-t, mivel egyszálú a game, így főként a CPU ereje számít.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37294) Enzolord válasza PAtr0n (#37293) üzenetére


Enzolord
addikt

De gondolom, ez Iminek ment volna..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37295) PAtr0n válasza Enzolord (#37294) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze, inkább, csak nálad csapódott, bocsi! :)

BUÉK minden kedves (és kevésbé kedves) fórumtársnak! :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#37296) ImI87 válasza PAtr0n (#37293) üzenetére


ImI87
őstag

Ezt tudom, ilyenkor vagyok mérges a rohadt U típusvégű procira......

Enzolord: köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#37297) joergie válasza Iron Funeral (#37289) üzenetére


joergie
őstag

most mi bajod az artyval? :DDD szepen lassan visszabuffolgatjak amit elvettek, csak a jonep nem tud rola :DDD inkabb goldammomentes ujevet :) szerintem iden inkabb az mergezte a jatekot, mint az arty.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37298) #43783936


#43783936
törölt tag

BUÉK mindenkinek!

Tegnap esti öröm:
El hallufon beállok a szokásos kis td helyemre JP2-vel, úgy hogy a foglalókört és a zúzdát is lássam.
Jón egy Tigris I és elkezd piszkálni.
Írom neki, hogy nemjen a zúzdába, mert kevés ott a heavy.
Mire ő: Menjek én, mert ő unicum.
Addig addig anyázgatott, hogy a végén belém is lőtt kettőt (500 HP), erre egy lövéssel elküldtem a garázsba.
Kaptam 19000 levonást mert belelőttem, és kaptam 3000 kárpótlást mert ő is lőtt.
Annyi pozitívum volt az affér után, hogy még egy is-6-ot kiszedhettem szemtől szemben full hpról.
A lelkem azt hitte, hogy az 1800 effi és az új prémtank megijeszt. :D

(#37299) Vitiris válasza PAtr0n (#37293) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Egyszálú?
A game erőforrás igénye 10%CPU, 20%FPU, 70% GPU(vidkártya)
Alig valamit dolgozik a processzor! :) Vígan elfutna egy caleron D-n is :D
Pont amiből a legkevesebbet használ a CPU :) Mert mindent a szerver számol :) Erős CPU csak akkor kell ha erős a vidkártyád. akkor van értelme.

Az meg a wg hibája hogy alapból csak egyetlen core-t használ. De ez nem cpu gpu dolog. a poligonokat nem a cpu számolja, és a textúrát nem a rendszermemória tárolja. Kétségtelen az AMD-sek jobban járnak a jelenlegi WOT-tal mert nyers erőben főleg lebegőpontos dolgokban leveri az intelt. Más lenne persze ha menne a multithreading. De ott sem lenne óriási különbség. Nem véletlen az ár mellett miért választották a next gen consolok az amd-t.

(#37300) Vitiris válasza ImI87 (#37291) üzenetére


Vitiris
aktív tag

1. árnyék ki
2. megjelenítés távolság
3. textura minőségek
4. tripla buff be
5. effectek minőgsége

kb ilyen fontossági sorrendben :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.