Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37751) zozyk válasza #43783936 (#37749) üzenetére


zozyk
addikt

& Assimilator

Köszi,azt hittem csak a sebző találat számít.

(Szerzett lehetséges sérülés : 2771 volt) :D

[ Szerkesztve ]

(#37752) CHaooSS válasza #43783936 (#37749) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azzzzzz durva. H35el :D

nekem Pz. 38H-val lett meg + mellé 10 kill, ilyen szinten lehet aprítani
néha néha játszok vele. jó kis tankocska :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37753) Bad Pritt válasza Švejk (#37746) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát 500 aranynál már megvan a kísértés (legalábbis nálam meglenne) hogy kipótoljam 750-re és abból vegyek egy 5öst (16-áig 50% kedvezmény van rájuk). Ha ez lehetséges, akkor ott én kétféle csoportba tettem őket: amik mennek 7es csatába és amik nem.
Azok közül, amik mennek, egyértelműen a T25 német közepes harckocsi a legjobb választás: sok hp, nagy sebesség, közepes ágyú, lassú fordulási és toronyforgatási sebességgel. A RAM2 lassabb nála, jobb páncéllal, ami 5ös meccsekben kifizetődhet, egy pötyögő ágyúval (M7 ágyúja, ha azzal, T-34-gyel vagy Crusaderrel mentél, nagyjából képben vagy).
Chi-Nu Kai-t vettem most, támogató tank, remek ágyúval, cserébe papír és még egy enyhébb széllökéstől is 5-6 kritikus találatot kap, türelmetleneknek nem ajánlott.
Azoknak, amik nem mennek 7esbe kétféle ágyúja van: vagy kisebb átütésű, de nagyobbat sebző (ilyen a Matilda 4, Excelsior, T14) vagy olyan, aminek nagyobb az átütése, cserébe fityfasz sebzéssel (Churchill 3, Matilda Black Prince). Innen talán az Excelsior a legjobb választás, remek sebesség/páncél aránnyal, szokható ágyúval, amit azért némely esetben érdemes aranylőszerrel etetni, de ez mindre igaz lehet. Churchill tornya papír, T14 ua. mint Excelsior csak rosszabb, Matilda 4 még ráadásul lassú is, Black Prince a feledés homályába vész, utoljára novemberben láttam, annyira nem veszik.
Ha ez nem opció és tényleg csak a fun a fontos, tehát nem vársz nagy bevételt, sok xp-t a legényeknek, akkor a PZ S35 vicces, azt hallom, jó vele menni, T2 Lightot dicsérik, hogy poén vele menni (gyors és ezt úgy értsd, hogy nagyon, nagyon gyors).
Valentine (orosz) szintén 500, előnye, hogy max 4es csatát lát, hátránya, hogy gyenge, mint egy újszülött fehér fókakölyök.
Itt egy blog, jobban kifejtve, de nagyjából összefoglaltam a lehetőségeidet. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37754) LZs?! válasza Drenadar (#37731) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Drenadar & CHaooSS

E50 és E75 kivételével nem nagyon rammelek... :)

A következő alternatíváim vannak:

IS-6, az IS/IS3 legénységével (3 skill)

Löwe, az E-75 legénységével (4 skill)

T-34-3, tabula rasa...

Az Löwe-t kiejtettem, mivel ő már túl lassú és ráadásul páncélozatlan; vagy mozgékonyság, vagy páncél legyen...

Az IS-6 még tetszene nagyon, de már a T7-es IS-t is kicsit kelletlennek érzem, bár jól forog és a hosszú célzás sem okoz különösebb nehézséget.

Inkább így tenném fel a kérdést: IS-6 vagy T-34-3?

Nevermind...

(#37755) Enzolord válasza zozyk (#37745) üzenetére


Enzolord
addikt

Ma játszottam ellened egy meccset, ha jól emlékszem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37756) zozyk válasza Enzolord (#37755) üzenetére


zozyk
addikt

Gondolom nyertetek 15:3-ra,ma 1-2 meccs botrányos.. :))

(#37757) Enzolord válasza zozyk (#37756) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem hiszem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37758) CHaooSS válasza LZs?! (#37754) üzenetére


CHaooSS
őstag

IS6

én is meg akarom venni már régóta. elég jól páncélozott és az a 175 átütés is elég

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37759) olcsii válasza Bad Pritt (#37744) üzenetére


olcsii
aktív tag

e100 szerintem egy prém tank:P kb 40-50 ezreket tudok vele hozni csatánként:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#37760) nyunyu válasza lnk (#37671) üzenetére


nyunyu
félisten

Rájöttem hogy működik csak nálam a Ps és s Scroll Lock billnytű fel van cserélve igy nekem a sL gombot kell nyomni

Ha sima Win desktopon is az SL-t kell nyomni a kep vagolapra tetelehez, akkor gyarilag rosszul raktak ossze a billzetedet -> csereld fel a kupakokat.

Egyszer melohelyen sikerult belefutni egy noname billzetbe, amin a K gomb helyen is J volt :DDD
Illetve a kinai cseresznyemen fel volt cserelve az Alt meg a Ctrl.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37761) Švejk válasza Bad Pritt (#37753) üzenetére


Švejk
őstag

Wow! Köszi szépen!
Kipótolni 750-re én is gondoltam, a Chi Nu Kait vettem is volna meg, de végiggondoltam, és valami egészen hülye perverziónak tartom tankra igazi pénzt adni :D
Tehát szerintem marad ami marad, a linkelt oldalért pedig köszönet! :R

(#37762) nyunyu válasza #95904256 (#37704) üzenetére


nyunyu
félisten

Szinte hihetetlen, de az előbb két ép TD-énk maradt két alacsonyabb osztályú arty ellen. Volt még bő 6 perc hátra, Komarin pályán.

Nem tudom, minek tettek vissza azt a palyat.
Mar TDvel sem szeretek rajta menni, annyira faj a campfest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37763) Bad Pritt válasza olcsii (#37759) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt ha legörgetsz, nem fáradsz el és tovább tudsz görgetni lefelé, akkor még egy kicsit görgess és megtalálod az E100-at. A játékban szereplő 264 tankból az igen előkelő 261. helyet szerezte meg a nettó bevételi listán. Én ebből indultam ki. :DDD
Valszeg Te jól tudod válogatni a lőszereket és az ellenfeleket, sokan csak aranyat visznek a nagy ágyúval, ezért lehet ilyen rossz a nettó bevételi statja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37764) CHaooSS válasza nyunyu (#37762) üzenetére


CHaooSS
őstag

Inkább csináltak volna egy másik pályát... valami borzalmas azon játszani... :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37765) olcsii válasza Bad Pritt (#37763) üzenetére


olcsii
aktív tag

értettem amit mondtál:) eggyet is értek vele, csak én egy ellen példa vagyok:P
Nem használok arany lőszert. Ha ezzel megtanulsz lőni bármivel tudsz:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#37766) Švejk


Švejk
őstag

Végül vettem egy Pz S35-öt. Eddig tetszik, de azt a fránya T18-at az istennek se sebzi az se...

(#37767) dfsz34 válasza Švejk (#37761) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha tier 3, akkor pzs35, de vegyél arany lőszert a magasabb tier harcokhoz. Leárazásoknál csak 400 credit és még full arannyal is kitermeli, de csak nagyobb vasak ellen kell használni. Kv1-t el kell vele kerülni, a seggét még arannyal sem mindig üti át.

Ha szeretsz kempelni, akkor a legnagyobb kemper tank a játékban az fcm. Döglassú, de cserébe 400m-re lát, ami binoval még javítható és elég jó ágyúja van, tier5-t is viszi.

(#37768) Drenadar válasza Švejk (#37766) üzenetére


Drenadar
veterán

tetrarch besebzi, az meg nem? :D LoL

(#37769) Švejk válasza Drenadar (#37768) üzenetére


Švejk
őstag

Tetrarchnak Tier IV az ágyúja :)

(#37770) dfsz34 válasza Švejk (#37766) üzenetére


dfsz34
őstag

Aranyat neki, 400 credit akcióban, anélkül 800. Nem kell vele sprórolni, kitermeli.

Olyan gyönyörűen pofán lövöm vele a T18-t, hogy öröm nézni. Főleg akkor mulatok jól, mikor valaki statvadász megy a T18. Szoktak is károgni a chat-ben utána, mert ahhoz szoktak, hogy legázolják az ellenfelet ha arcukat mutatják.

(#37771) Švejk válasza dfsz34 (#37770) üzenetére


Švejk
őstag

:C

(#37772) Vikthor válasza Bad Pritt (#37763) üzenetére


Vikthor
nagyúr

E100 150mm-es ágyúját prém lőszerrel vagy a 128mm-es ágyúját sima AP-val érdemes használni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#37773) Chris0321


Chris0321
addikt

(#37774) Linkin


Linkin
senior tag

[link]
Tank ász csata szerintem nagyon jól megmutatja a TD erejét

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#37775) mefistofeles

Hát ilyen is van....
9 kill... 8 ellenség, 1 csapattárs. Gyakorlatilag beleszteppelt a csatámba egy traktorral.
Azért egy ilyen kis lepkefingtól nem rossz eredmény.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37776) Plasticbomb válasza Linkin (#37774) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ennek a replay fájlját még nem tetted fel wotreplays-re? Mobilnetről nem szeretnék youtube hd videót nézni, annál alább meg nem adom, ha tehetem.

Basszus, hányan vannak itt HHR-A/Bből?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#37777) mynames válasza Bad Pritt (#37763) üzenetére


mynames
senior tag

A fenébe...épp a b183-ra hajtok...
(tier 6 szakaszba jössz?)

(#37778) #43783936


#43783936
törölt tag

Mai mázli:
Rohanunk be Lakevillbe, mert lassan befoglalja az ellen a várost.
Random belövök egyet a templomhoz, jön is azonnal a szöveg, Ellenség megsemmisítve! :Y
Szerencsétlen elc amx, telibekapta. :DDD

(#37779) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ma meg lehetett volna a 4. Pool medálom, de elb@sztam...
Ti mit csináltatok volna a végén? Hogyan lehetett volna lehozni?
Replay

(#37780) Tomi0703 válasza #43783936 (#37717) üzenetére


Tomi0703
őstag

T32.

(#37781) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Klántársam leporolta a maust. 22k bekapott sebzés komarin pályán.

nagysandor

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37782) SoulReaver


SoulReaver
veterán

replay Nézzétek meg, érdekes lett :D végén szerintem átment a wt-n a lövedék..

(#37783) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Kis gondom lenne.
2 napja nem tudok meghívókat fogadni, sem klánon belül, sem klánon kívülről jövőket.
Egyet villan a képernyő és ennyi. Eddig Vadkörte 8.10 volt fent.
Res_mod mappát kitöröltem, de nem változott semmi.
Újra letöltöttem a játékot torrent .zip formátumban, feltelepítettem, frissült. Jacktor mod pack 8.10 v1 bele + a Max Farplane Mod - 0.8.10. res-mod töröl, semmi. Felpakoltam rá a Jacktor v3-t
Detto nem tudok fogadni meghívókat.

Ez mi a bánattól van urak?

(#37784) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#37773) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

K: "Mért nincs olyan hogy a nem átütő lövedékek beragadnak a páncél modellbe a játékban?" V:"És neked végtelenül erős PC-d van?" Irigyellek téged és még a játékosok 99,9999999 százaléka"

Nem, csak 3 maggal több van, mint amit ki tudtok használni. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37785) unravel válasza t.imi (#37783) üzenetére


unravel
őstag

Beállítások -> Meghívó elfogadása csak barátlistástól

?

¯\_(ツ)_/¯

(#37786) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#37784) üzenetére


Drenadar
veterán

gondoljunk bele hogy nézne ki egy tank alacsonyabb tierben :D

de jah jöhetne már a többszálas wot... támogassa a HT-t is :)

(#37787) Assimilator válasza Drenadar (#37786) üzenetére


Assimilator
őstag

Tipikus... Még 2 magot sem ismer, de már HT kéne. :W

(#37788) Drenadar válasza Assimilator (#37787) üzenetére


Drenadar
veterán

miiiinden kellene! nincs vita :D

HD
Több kilóméteres látótáv
normális álcarendszer

[ Szerkesztve ]

(#37789) vhw válasza Assimilator (#37787) üzenetére


vhw
addikt

Végülis ciprusi bankok meg székházak helyett talán erre is futhatna a löwe-pénzből...
így 2014 környékén... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37790) Assimilator válasza Drenadar (#37788) üzenetére


Assimilator
őstag

Álcarendszert támogatom :D

A látótáv már érdekesebb. Ha a földön állsz, akkor sem látsz el kilométerekre. Erre még rájön az, hogy egy 5-10 centis lyukon kell kukucskálni. :D

(#37791) sebijani1982 válasza Assimilator (#37790) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Periszkóppal, távcsővel?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#37792) Drenadar válasza Assimilator (#37790) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nem realisztikus szimulátor, mert akkor külső nézet sem lenne :D

és? voltál már alföldön? vagy mondjuk egy porosabb helyen ahol mondjuk nem egy több tonnás fémkupac, hanem mondjuk pár ló vágtázott a távolban?

És de...
bármiben lefogadom veled, ha sík terepen 1 kilóméterre előtted lenne egy maus, észrevennéd :)
de 2, 3, 4 kilóméterre is :D

(#37793) Departed válasza #43783936 (#37717) üzenetére


Departed
őstag

Az IS-3 a tipikus must have tank, könnyű szeretni ezt a halálosztót - ofkorz fullosan :). Szóval azt vedd meg szerintem először. :K

Más: mi a véleményetek egy kis tapasztalás után a japán line-ról? T4-ig eljutottam, meg följebb láttam őket ellenfélként, és valahogy egyrészt olyan...egyformák, másrészt mind olyan érzést kelt bennem, mintha "lőjj le, aztán menj tovább, nem lesz nehéz" felirat lenne a nagy testükön. Ahogy látom mindegyiknél van egy vagy inkább több jobb ajánlat adott tier-ekben. :K
Szerintetek? :F

(#37794) CHaooSS válasza Drenadar (#37792) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát persze Maus-nak egy hegy is kevés, hogy elrejtse :))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37795) Assimilator válasza Drenadar (#37792) üzenetére


Assimilator
őstag

Ja, aha. Na és hány 5 km-es teljesen sík pálya van a játékban? Ugyan már.
Az alföldön nőttem fel. Tiszta időben is párás a levegő. Ha a földön állsz akkor sem látsz el olyan messzire.

(#37796) olcsii válasza Departed (#37793) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát szerintem utálni fogod őket:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#37797) Enzolord válasza olcsii (#37796) üzenetére


Enzolord
addikt

Főleg a japó lány tankot...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37798) TESCO-Zsömle válasza Assimilator (#37787) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Program szemszögéből semmi különbség a HT és a 2 mag közt. Mindkettő két szál (Thread)... :B

Ha a program képes 4 magon futni, neki mindegy lesz, hogy 2 HT-s magot tolsz alá, vagy 4 különálló magot, akkor 4 szálon fog futni, legfeljebb a külön magok esetén jobb lehet a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37799) mefistofeles

Persze, nyilván nem szar az MM és nyilván ez csak természetes szóródás.....
14 mecsből egyszer fordult elő, hogy nem low tier voltam..... arról már nem is beszélek, hogy hülyékkel játszok csapatban, nyilván ez is csak szerencsétlen véletlen. 2 feletti kill rátával, közel 70% találati aránnyal 4 meccset tudtam nyerni (a többi vajsima bukta!) Mondjuk érthető a dolog, már szinte jók voltak a statjaim......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37800) Drenadar válasza Assimilator (#37795) üzenetére


Drenadar
veterán

alföld szerintem elég sík, de akkor ezek szerint egy hosszú úton pl csak pár száz méterről veszel észre egy szembejövő kocsit pl?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.