Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37851) CHaooSS válasza Bingisz (#37850) üzenetére


CHaooSS
őstag

jaa hát akkor más. mert, ha növelték akkor tényleg érdemes megvenni mert jó kis tankocska.

"- Úgy tűnik, a Németek kaphatnak egy magas szintű prémium közepes tankot, mint például a Panther Ausf. F, Panther II prototípus vagy Kelet Német T-54, de nincs több info. "

Ez viszont tényleg elég jól hangzik. félre is rakok rá :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37852) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Szóval, aki az Obj. 268-ra gyűjtöget, gondolja meg nagyon!
6 páncélátütésből 1 sebzett. Puszi a "randomfaktornak"! ;]

Állítólag ezek papírtankok:

Az eredménylista legalján, prémiummal, nyert kör, életben maradva: -14369 pénz. :DDD

Ui.: Legalább túléltem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37853) virkir válasza Bingisz (#37850) üzenetére


virkir
veterán

Hja német T-54 LB-1-el tier limit nélkül :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37854) Bad Pritt válasza virkir (#37853) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beb*szna, főleg mert az FCM is tierlimites 212 pennel :DD
Mondjuk el se tudom képzelni, milyen ágyút fog kapni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37855) CHaooSS válasza Kean_Sorbo (#37852) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát erre csak annyit mondok, hogy béna voltál :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37856) Bingisz válasza virkir (#37853) üzenetére


Bingisz
addikt

Lesz ott tier limit. Viszont tippre még a type is állva fogja hagyni... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37857) Bad Pritt válasza Bingisz (#37856) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És égni fog.
Egyszeri játékos: Herr General, végre van egy harckocsink, aminek a váltója, motorja, olajtartálya, dízeltankja vagy bárminemű éghető alkatrésze NEM a jármű orrában van!
Serb: Olyan nincs. Áttervezzük, hogy ott legyen. Problem? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37858) CHaooSS válasza Bad Pritt (#37857) üzenetére


CHaooSS
őstag

:))

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37859) Kean_Sorbo válasza CHaooSS (#37855) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igaz, goldammoval legalább -50000 lett volna. :D

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37860) emre válasza Bingisz (#37840) üzenetére


emre
veterán

Azt ugye tudod, hogy ezt ajándékba kaptad?

(#37859) Kean_Sorbo

Ez user error
A 268 meg tipikusan az a gép amibe kell a gold. :W
Gratulálok, leülhetsz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37861) Plasticbomb válasza emre (#37860) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez szarkazmus akar lenni? Mármint a 268ba kell a gold. Mert szerintem nem kell bele. Isten tudja mikor lőttem vele utoljára goldot...

A T54E1 ászhoz meg kell kb 6k-8k damage és 6 kill. Illetve pontosítok. Látok itt 5,8 3 killre is Ászt. 3k spot damagel.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#37862) emre válasza Plasticbomb (#37861) üzenetére


emre
veterán

Igen az volt.
Én talán ha kétszer töltöttem be eddig rajta, de az biztos valami spec eset volt, és kicsit szégyeltem is magam utána.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37863) Kean_Sorbo válasza emre (#37860) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Mi van imre? A privát beszélgetésünk óta neked is user error van? Viccnek szántam, ott van a vigyorgó kis fejecske. Most te kezded? Ember, felejtsél már el! Írtam bármi rosszat a féltve őrzött WOT-odról?
Menjél inkább lőni. Leírtam neked ott is, hogy hagyjál nekem békén mert senkid nem vagyok. Légy szíves ha ilyen begyepesedett vagy, akkor itt is kerüljél el!

Miért kell megint ez a támadó személyeskedés? Nevettünk egyet a user error-on, és ennyi. Komolyan nem értelek titeket.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37864) Remus389 válasza Bingisz (#37850) üzenetére


Remus389
veterán

panther II mar van

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37865) SoulReaver válasza Bingisz (#37840) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na kösz, hét elején lett meg nekem is, csináltam vele bőven 6k sebzést+top gun, mégsem adott ászt.... :/

(#37862) emre Nem kell szégyenkezned... mióta goldal pattantam a 113 -ról, azóta én sem szégyenkezem... :D

[ Szerkesztve ]

(#37867) emre válasza SoulReaver (#37865) üzenetére


emre
veterán

Igaz, az orosz lövegekben ez benne van, de szerintem 268-al 6 átütésből 800 sebzést nem lehet az mm-re a lövegre vagy a wg-re kenni.

Mod:
Zsolt72
Igaz, bocs mindenkitől. Ha gondolod töröljed.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37868) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első két lövés 2300dmg. :) Viszont a Ferdinand nagy mázlista volt.

(#37869) #43783936


#43783936
törölt tag

Tegnap esti kultúrmagyar: :W

Csata kezdetekor beköszön: Szevasztok büdös cigány köcsögök!

Mit mondhat erre az ember? :F

Mi van, most érsz haza?

És még én voltam a bunkó. :W

(#37870) ddt500hu válasza ddt500hu (#37868) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hoppá elnéztem. Azt hittem másodikra gyújtottam fel a T34-2-őt. A harctéri stressz az oka. :D

(#37871) Enzolord válasza #43783936 (#37869) üzenetére


Enzolord
addikt

Há, pedig ez jó duma volt részedről..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37872) mefistofeles válasza #43783936 (#37869) üzenetére

Hihetetlen alakok vannak. Még csak pár hónapja játszok de az alatt is mint ha hülyülne a gárda.
Kicsit kitekerve Hofit idézném: " A játékosok száma egyre növekszik, az össz IQ állandó....."
Mondjuk én megpróbálom teljesen kizárni a chat ablakban megjelenő tufaságot. Ezért cserébe három csatánként belém vagy a társaimba lő egy szellemi mosogatórongy.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37873) ddt500hu válasza #40993792 (#37866) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem voltunk most egy csatában Mines-en??? KV-1-el volt egy Zsolti 72.

(#37874) Kean_Sorbo válasza emre (#37867) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem a löveggel volt a baj, hanem én lőttem ötször láncot. Ezért írtam, hogy gold-dal 50e lett volna. Azért egy kicsit megtámogathatott volna a szerencse.

Én is elnézést kérek mindenkitől!

Dorka: Hát elég hatásos a BL-10. :DDD

mefistofeles:Szerintem nem hülyül a gárda, csak egyesek fejlődnek mint te is, és ekkor már észreveszed ezeket a bosszantó dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37875) #43783936 válasza mefistofeles (#37872) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap olyan szinten nyomta egy kétfős magyar szakasz a csengőt, az összes játékosnak, hogy az ellentől beírták:

ALL : Stop the battle! Hunt down the platoon!!!

Pechjükre Erlenbergen voltak bent a középső hídnál. ;]

Egy perccel később megköszönte, mindenki visszavonult és folytattuk a csatát.

Az már gáz, ha valakiből a csata közepém közellenség lesz, arról nem is beszélve, hogy szinte mindenki jelentette őket.

(#37876) SoulReaver válasza #43783936 (#37875) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az nem Enzo meg én voltunk? XD Volt 1-2 csata amiben gyaláztunk XD

(#37877) bullseye válasza mefistofeles (#37872) üzenetére


bullseye
addikt

Hofi? Murphy! Igaz, a vége ugyanúgy hangzik... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37878) #43783936 válasza SoulReaver (#37876) üzenetére


#43783936
törölt tag

Hellcat és 2000 környéki effi?
Esetleg rátok is vadászott az összes játékos a pályán?
Angolul nyomták a rizsát, ezért nem értettem mindent tisztán.
Az biztos, hogy olyan szövegük volt, amihez képest a mi kis házikedvencünk dumája tinilányos zsörtölődés. :)

[ Szerkesztve ]

(#37879) Kean_Sorbo válasza SoulReaver (#37876) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hahaha. A múltkor én is voltam veled egy csatában, ott meg az arty-nak adtad keményen, mert vakon kilőtt. Azt hiszem IS-7-tel voltál. :DDD Legalább nyertünk.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37881) mefistofeles válasza Kean_Sorbo (#37874) üzenetére

Hát szerintem ahoz nem kell különösebb feljődés, hogy hülyének tartsam azt aki szántszándékkal belém lő hátulról. Nálam ez a gyökérség csúcsa és tényleg egyre gyakoribb. Ja és most nem azokrol a szobanövényekről beszélek akik a csata kezdetekor vakon elkezdenek pufogtatni, hanem azokról akik tudatosan, többször, akár a megsemmisítésig lőnek engem vagy a csapattársat!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37882) SoulReaver válasza #43783936 (#37878) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor nem, de egy T57 hevy+T110E5 páros elég hatásosnak bizonyult tegnap :)

#37879) Kean_Sorbo Az elég régen volt szerintem :D De emléxem rá, múltkor még képet vagy replayt is raktál róla :D
De am. jogosnak éreztem, mert milyen már, mikor egész meccs alatt csak rád vadászik egy arty... :D

[ Szerkesztve ]

(#37883) ddt500hu válasza #40993792 (#37880) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jobb is mert szarul játszott. :DDD
A játékbeli hülyeség kvintesszenciája: [link]
Szerintem simán nyerte volna az ellenség a csatát ha 4-5 játékosuk nem gondolja azt, hogy feltalálja a spanyolviaszt. A végén már csak annyit mondtam magamnak: "Még egy hülye." :Y

(#37884) Enzolord válasza SoulReaver (#37882) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos.. Darabolás volt..

Más: Megvettem most a PZ S35-öt, mert valaki linkelte, hogy milyen jó, és mindenkinek bátran ajánlom, 500 arany, és élmény vele a játék...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37885) ddt500hu válasza Enzolord (#37884) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az Exelisort viszont senkinek nem ajánlom. Gold ammo nélkül szinte használhatatlan..

(#37886) Drenadar válasza ddt500hu (#37885) üzenetére


Drenadar
veterán

Ne sértődj meg, de van aki megoldja gold nélkül is, és szereti gold nélkül is :D

(#37888) >Deego..


>Deego..
senior tag

Mivel nincs sz.gépen így muszáj leszek egy erre alkalmasat összedobni, mert érdekel a játék.

Az érdekelne, hogy ebben a játékban mi az a gépigény amin élvezhető a játékmenet, de budget kategória?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#37889) SoulReaver válasza >Deego.. (#37888) üzenetére


SoulReaver
veterán

Procit nem nagyon kajál, vagyis csak egy magot kajál, inkább videó kártya kell neki. :)

t.imi: Meghívó elfogadása csak barátlistáról opció?

[ Szerkesztve ]

(#37890) t.imi válasza t.imi (#37783) üzenetére


t.imi
addikt

Erre tudnátok valamiokosságot mondani?

(#37891) ddt500hu válasza Drenadar (#37886) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én nem mondtam, hogy nem lehet megoldani de biztos, hogy van ennél jobb (egyszerűbb) prémtank. T5-be nincs vele gond de amint T6-ba kerülsz...

(#37892) #43783936 válasza #40993792 (#37887) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én is ezért tolom.
Vannak jó pillanatok.

Amikor összeáll egy albán-szerb-bosnyák kötelék, és miközben leradírozzájk az ellent körbeszidják egymás családtagjait. Egy picit lemaradva követtem őket, várva hogy mikor kezdik el egymást lőni.

Amikor egy két szinttel nagyobb nehéztank reportol, mert szétszivatom egy meddel.

Máskor egy kis őrültséggel győzelemre lehet segíteni egy csapatot, vagy legalábbis átlendíteni egy holtponton.
Párszor előfordult már velem, hogy egy bevállalós húzással sikerült motiválni a körülöttem lévőket.
Még akkor is ha röhejes egy első sorban rohamozó dicker, vagy épp egy is-t lerammoló su-101.
Hiába, az őrülteket a primitív népek szentként tisztelik. :D

Jók az ilyen pillanatok. :)

(#37893) Kean_Sorbo válasza SoulReaver (#37882) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ne is mondd! A múltkor végre top voltam a JgPz-ral. Többet mentem mint a csapatom összesen, mert a három arty senki mást nem tudott becélozni csak engem. Mire eljutottam volna valami biztonságos helyre, addig ki is szálltam nullával.

Az Excelsior ágyúja tényleg elég karcsú, de a 90 pen-nek elégnek kell lennie a szintjén a legtöbb helyzetben. Bár a tapasztalat lehet mást mutat. Mennyi egyébként a gold bele?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#37894) Drenadar válasza ddt500hu (#37891) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet velem van a baj, de a legtöbb prém tank nem szeret magasabb tierben lenni... pl a sokak imádotta az E25 nem tudom mit csinál 9-esek között a 150 penjével....

(#37895) Enzolord válasza Drenadar (#37894) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem semmit, mert tier limites, ha jól tudom, és csak 8. ig pakolja b e..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37896) >Deego.. válasza SoulReaver (#37889) üzenetére


>Deego..
senior tag

És fullHD esetén is csak 1 mag?
A vga minimum milyen kell?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#37897) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#37893) üzenetére


ddt500hu
veterán

2800 a gold ammo.

(#37898) ddt500hu válasza Drenadar (#37894) üzenetére


ddt500hu
veterán

SU100Y. :D T6, 196 alap átütés. Bocs a dupláért.

[ Szerkesztve ]

(#37900) csapee válasza >Deego.. (#37896) üzenetére


csapee
senior tag

MIndig egy magot használ, minél nagyobb a freki annál jobb (Intelen jobban megy, de ha nem a max fps számít akkor azt nézd melyik proci olcsóbb). Full hd fejlesztett grafikával meg rosszabbul megy mint az aktuális krájzisz vagy battelfíld:)

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.