Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37901) bullseye válasza SoulReaver (#37889) üzenetére


bullseye
addikt

Nekünk vicces, az elmúlt napok után, de mi van, ha ő meg elhiszi, mert mondjuk még nem volt itt, hogy tudja mekkora rohadékok vagyunk többségében? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37902) Tomi0703 válasza >Deego.. (#37896) üzenetére


Tomi0703
őstag

En i3-2100 + 7700-nel tolom fullhd-ba, magas grafon. 40-60 fps korul van. Fustoket WoT tweakerrel kivettem, igy nem igazan szokott beesni (max valami bokorban allva).

[ Szerkesztve ]

(#37903) ddt500hu válasza #40993792 (#37899) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mondjuk az annyiból csalós, hogy a kommulatív lőszer az alap lőszer és a sima páncéltörő meg a gold. ;]

(#37904) Zigi válasza >Deego.. (#37896) üzenetére


Zigi
senior tag

Egy magon minél több Ghz és egy alsóközép/középkategóriás vga már elég a full hd-hez. Tehát valami intel+vga vagy esetleg Amd A10-es széria vga nélkül.
Üdv.

(#37905) #43783936 válasza >Deego.. (#37888) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én notin tolom a játékot.
i3-2370-es proci, a saját gpujával, 4 gb ram társaságában.
1366x768-as felbontással, közepes grafikán elég szépen megy 35-55 fps-sel.
Egy ideig 1600x900-as felbontással toltam, de van pár pálya, ahol már néha beszaggatott., ezért inkább visszavettem.

(#37906) >Deego..


>Deego..
senior tag

Köszöntem.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#37908) mefistofeles válasza SoulReaver (#37889) üzenetére

Videokártya? Ne röhögtess.... Egy kövület Geforce 8600 GT (500 Mb ddr3) videokarival játszom 1400 felbontásban!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37909) Drenadar válasza #43783936 (#37905) üzenetére


Drenadar
veterán

hogy kell érteni azt hogy saját GPUval? nem a szomszédé? :D vagy mi? :D
ha za IGP-re gondoltál akkor nem értem az én laptopom miért csak 19fps-t tud a ó ks intel HD4000-el vagy mivel? :(

(#37910) mefistofeles válasza >Deego.. (#37896) üzenetére

Itt a fórumon nagyon különböző véleményeket fogsz hallani...
Én nem tanácsolok semmit de elmondom, hogy én egy dualcore intel procival (3000 Mhz) 2x2 Gb dual DDR3-as memóval és egy őskori Geforce Gt 8600 videokarival futtatom 1400 felbontásban. persze nem full részletességel (és a bogarak árnyéka is ki van kapcsolva :D ) de szerintem szép a játék, arról nem is beszélve, hogy 35-40 fps alá gyakorlatilag sosem esik, szóval szép folyamatos a game! :C
Az egész vasam nem ér 40k forintot....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37911) Enzolord válasza mefistofeles (#37910) üzenetére


Enzolord
addikt

Most már én is levettem a grafikát 1400ra, mégis beszaggat, E6600+ GTS450+ 2*2 Gb DDR3 mellett...
Nem értem én ezt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37912) #43783936 válasza Drenadar (#37909) üzenetére


#43783936
törölt tag

Öööö elírtam, bocs.
8 gaga rammal tolom.
Néggyel nekem se volt ennyi az fps-em.

(#37913) mefistofeles válasza Enzolord (#37911) üzenetére

Ne szivass....
Mondjuk nekem az az elvem, hogy inkább ne lássam full HD-ben a lenyugvó nap sugarait, meg a rozsdát a tank oldalán de fusson tökéletesen a gépen.... ha gondolod, csinálok pár screenshotot, hogy lásd milyen a kinézet de szerintem szép. .... és legalább folyamatos, szaggatás mentes, 40-50 fps az alap.
Mondjuk a procid hangyányit gyengébb de a VGA az ég-és föld a javadra.....
ha jól tudom a te procifd 2,4 en, míg az enyém 3 Ghz-en fut

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37914) KisApám válasza ddt500hu (#37885) üzenetére


KisApám
addikt

Ez így van. Sajnos...
A 114 mm-es testét átlövi szemeből, sok esetben beforgatva is GOLD nélkül a:

Churchill I
BDR G1B
T-34
VK 30.01 (H)
KV-1
M4
T1 Heavy

Mondjuk pár esetben vica-verza, de akkor is...

Mennyi az XP szorzója? A legénység mennyivel jobban fejlődik?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#37915) Chris0321 válasza mefistofeles (#37881) üzenetére


Chris0321
addikt

Az új 5-ös német TD-vel mentem csatába, épp elindultunk erre az egyik csapattáram beírja, hogy ő teamkiller és elkezdte lőni a csapattársait. 2-őt lőtt ki mire bekékült és szétkapták ezért -3-al kellett kezdeni a csatát. Szerencsére sikerült nyerni, de az ilyen emberek nem tudom miért kapcsolják be egyáltalán a játékot.

(#37916) mefistofeles válasza Chris0321 (#37915) üzenetére

Igen, azon kívül, hogy értelmileg 0, mégis mi a jó fene élvezet van ebben? Örül, ha megutálják? Nálunk egyszer egy churchill kezdte úgy, hogy egy perc alatt kivégete két társát. Komolyan, effélét sosem csinálok de én magam adtam meg az ellenfélnek a pozicióját. Fel nem fogom az efféle zombikat.......
Mondjuk szerintem a wot is egy szartalicska! Ha valaki ilyent csinál kétszer annak az accountját -szó nélkül-örökre törölném!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37918) Drenadar válasza mefistofeles (#37916) üzenetére


Drenadar
veterán

csatában nem tudnak érvényesülni, így sokkal könnyebb nekik lövöldözni csapattársakra... ennyi... idióták.

(#37919) t.imi válasza SoulReaver (#37889) üzenetére


t.imi
addikt

Ilyen opciót nem találtam, igaz, hamar átfutottam a beállításokat. Az a gond, senkitől semmilyen meghívót nem tudok fogadni.

(#37920) mefistofeles válasza Drenadar (#37918) üzenetére

De könyörgöm, ez érvényesülés? gyanútlan csapattársakat hátulról kivégezni.... Ráadásul meg is utálják és a statjai is rosszabbak lesznek még annál is ha csak ülne a sarokban. Ha keménytökü hülye akkor rohanjon be az ellenség bázisára. még mindíg 1000x hasznosabb dolog és ész ahhoz sem kell!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37922) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Olvasgattam itt a pz s35-ről hogy mekkora fun tank. Megnéztem, a t7 car-t lecseréltem rá, a véleményem 3 csata után:
Hö-hö! Tényleg az. 5 kill, 7 kill, persze eddig csak tier III-ban voltam de ott nagyon :).

Köszönöm nektek. Van még " szakmai infó " is a wot fórumban!

Távcső vagy venti kell rá?

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#37923) Drenadar válasza mefistofeles (#37920) üzenetére


Drenadar
veterán

nem úgy van, hogy aki a kezdőkörben tk-zik az egyből kékül?
persze sokszor csak lesebzik szegény gyanútlan csapattársakat...

(#37924) Exorsized válasza Cseri0058 (#37779) üzenetére


Exorsized
tag

(#37925) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#37915) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én 9-es tankkal voltam szemtanúja, ahogy Pearl River-en a hídhoz tartó FV 183b-nk véletlenül 350-re redukálta a JagPz E100 életerejét...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37926) mefistofeles válasza Drenadar (#37923) üzenetére

Ezt nem tudom....
Egyébként a "bekékülés" a szokásos kompenzáción kívül jár alapból valami szankcióval?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37927) Drenadar válasza mefistofeles (#37926) üzenetére


Drenadar
veterán

utána van még a lila szín ha jól tudom utána meg a ban...

(#37928) Vikthor válasza ddt500hu (#37897) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az jó drága...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#37929) mefistofeles válasza Drenadar (#37927) üzenetére

Lila? ....erről nem is tudtam.....
amúgy túl enyhe bünti.....
lehet, hogy látok egy ilyen lila zombit én meg az hiszem pro a srác

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37930) Drenadar válasza mefistofeles (#37929) üzenetére


Drenadar
veterán

jah... én nem bannolnám a TK-zót, csak lefagyasztanám az összes tankját 30 napra, és nulláznám a creditjeit... :) és persze fagyasztott tankot nem adhatna el.

(#37931) mefistofeles válasza Drenadar (#37930) üzenetére

:C :C :K

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37932) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Most voltam szemtanúja hogy az ellentől már csak egy arty van életben, rohan érte mindenki, erre az élen haladó tankvadászt a saját kv1-ese kilövi, nehogy már ő szedje le az artyt. A játékban ő volt az egyetlen ötös tank a hármas-négyesek között. Az ellennél egy t-34 volt a párja, így vörös létére nagyot tudott írtani. 4 killnél járt, biztos ez volt eddigi legnagyobb mészárlása, érezte hogy többet ilyen nem lesz, kellett még neki az ötödik kill is. Hát leloptam tőle. Aztán report.

“ nem kell mindig nyerni “

(#37933) mefistofeles

Valamire ráéreztem. Tegnap kétx 8, egyx 9 kill, ma délelőtt (pár csatából)már volt egyx 7.
...és nam ugyanazzal a tankal, hanem vegyesen.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37934) Enzolord válasza Exorsized (#37924) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem Te vagy CSeri másodregje...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37935) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amúgy a WoT kiszűri, hogy most ez szándékos mészárlás volt vagy véletlen lett sebzés/teamkill ?

mivel én a 2 év alatt már összeszedtem vagy 5-6 kill-t mert a sok hülye bejön elém vagy elkezd lőni és kénytelen vagyok rálőni.

a legdurvább eddig az volt, hogy átment a lövedék az ellenségen és a saját csapattársam találtam el...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37936) Exorsized válasza Enzolord (#37934) üzenetére


Exorsized
tag

Ez teljesen egyértelmű wotban is én vagyok a kisaccja :D

XONE : MrExoQt

(#37937) #43783936 válasza CHaooSS (#37935) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem volt már egy nap 5 teamkill, de mind vétlen.
Beugrottak elém lövés közben.
Senki se jelentett fel.
Semmi sem történt, még be se kékültem.

(#37938) Bad Pritt válasza Drenadar (#37894) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mentem már noob szakaszban E25-tel, naná, hogy berakott 9-esbe, összeszedtem 3K spotot és felgyújtottam egy IS-8-at. Eredményes meccs volt :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37939) CHaooSS válasza #43783936 (#37937) üzenetére


CHaooSS
őstag

Kékülés már volt nekem. De akkor véletlen lánctalpat lőttem. nem is értem miért lettem kék :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#37940) #43783936 válasza CHaooSS (#37939) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kollégám kapott egyszer 24 óra kényszerpihit, vétlen kilövésért.
A fene se érti, hogy mi szerint büntetnek...

(#37941) Cseri0058 válasza Exorsized (#37924) üzenetére


Cseri0058
őstag

:D jeee :DDD

(#37942) Enzolord válasza Exorsized (#37936) üzenetére


Enzolord
addikt

Tudtam...:)

(#37939) CHaooSS és Mogyesz. Ha a saját bázisodon belül lövöd meg a csapattársat, asszem akkor egyből kékülsz...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37943) ddt500hu válasza KisApám (#37914) üzenetére


ddt500hu
veterán

Lövésem sincs. :N

(#37944) virkir válasza CHaooSS (#37935) üzenetére


virkir
veterán

A játék figyeli a normal-team sebzés arányát.
Ha átbillen akkor először bekékülsz és pár körig a garázsban is kék lesz a neved.
Amennyiben a kékülést követően is folytatódik akkor jön a ban.
Kezdő-foglaló körben azonnal kék aki sebez.
Teamkill hasonló, ha nemsűrűn gyakorlod megúszható, de egy körben kettő magas hp - ról automatikusan egys nap pihenő.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37945) scyllarus válasza mefistofeles (#37913) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert akárki akármit mond, igenis procifüggő. Nekem közepes-alacsony vegyes beállításokkal 20-35 fps-em van az E3400-zal 1024*768-ban (most veszek új monitort), pedig a HD5670 jóval erősebb kari a tiednél. Ennyit számít a 2,6GHz vs. 3 GHz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37947) DVlad válasza SoulReaver (#37882) üzenetére


DVlad
őstag

Ez velem rendszeresen elõfordul. Véletlenül sem hasznos a csapata számára, személyes küldetésnek érzik. :D

(#37948) joergie válasza virkir (#37944) üzenetére


joergie
őstag

Tehát először garázsban kékülsz, ha folytatod csatában is látják, ha folytatod napos ban. Utána nemtudom. valszeg 3 napos vagy hetes ban jön. Ha valaki genyózik, én az ágyújukat szoktam ellőni. csináljanak dmg-et így...ha tudnak :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37949) Drenadar válasza #40993792 (#37946) üzenetére


Drenadar
veterán

csak tudod van mikor olyan peches vagy, hogy csak csak be csikicsukiznak a paradicsomok a lövésedbe... és persze elvárják, hogy te figyelj rájuk, ha megsebződnek akkor te leszel a gyökér noob... én még azzal sem értek egyet, hogy aki az utolsó HPt lelövi a tankról azé a pont... éppen ezért vannak a kis sunyi fragvadászok, és az ilyen helyzetekben fordul elő sokszor a véletlen csapatsebzés...

(#37950) Bad Pritt válasza virkir (#37944) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy hete volt egy ominózus esetem, két idióta egymást meg a csapatot is hátráltatta, lényeg a lényeg, kilőttem mindkettőt 50 meg 70 hpról (lesebezték egymást addigra). Egyből kidobott a belépő képernyőre, megkaptam az egynapos bant, viszont azelőtt az utolsó teamkillem T95-tel volt nagyjából szeptemberben. Az mondjuk egy izmos 700-as sebzés. Meg is lepődtem, hogy egyből bant ért az eset, Tier 5-ben 120 hp annyira nem nagy dolog szerintem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.