Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37451) dorka16 válasza emre (#37450) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ne aggódj. Megmagyarázza.

(#37452) Rellind válasza dorka16 (#37427) üzenetére


Rellind
senior tag

Én is vettem :)
Az első prémium tankom...elindultam a lejtőn ;] :DDD

(#37453) diegho válasza emre (#37450) üzenetére


diegho
nagyúr

Arra utal, hogy a modok máshonnan előbb is beszerezhetők, csak a hivatalos fórumba kell felmenni.

Arról pedig nem én tehetek, hogy lelépett. Mindenkinek a véleményével szembement és egy tényt szeretett volna megmásítani, ezzel nem lehet mit csinálni, ha ő úgy döntött, hogy nem égeti magát tovább - mivel bizonyítékkal szolgálni nem tudott - és lelép, az az ő dolga. Az orbitális baromságok felett pedig nem fogok elsiklani, mert aki azt állítja, hogy AMD-n jobban fut a játék, mint Intel-en, az szimplán nem tudja mit beszél.

[ Szerkesztve ]

(#37454) wanted5 válasza dorka16 (#37451) üzenetére


wanted5
őstag

Ő a legjobb tudósoknak is megmagyarázná, hogy mi a hiba az elméleteikben.

(#37455) Remus389 válasza diegho (#37453) üzenetére


Remus389
veterán

hát egy AMD FX processoron biztos jobban fut mint egy p4-esen

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37456) emre válasza diegho (#37453) üzenetére


emre
veterán

figyu, én erről nem vitázok többet, de ne nézz madárnak

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37457) jano_77 válasza Atlantis (#37449) üzenetére


jano_77
nagyúr

basszus...igazad van, nem tudom miért hittem, hogy ma 4-e van. :B :U

(#37445) Atlantis: Vitiris lelépett innen?!?.....o-óóóó...jól látom, hogy már megint Diegho lépett akcióba?!? Szuper! :Y :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37458) 7600 GS


7600 GS
addikt

Pz. III után érdemes a Pz. III/IV-re gyúrnom?

(#37459) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szájkarateeeeee!

Kb fél 11 ig bírták ki a saláták, most már ellepték a wot világát...
Most várhatok délutánig, h eltűnjön a nagy része... :)

(#37460) Enzolord válasza 7600 GS (#37458) üzenetére


Enzolord
addikt

Mit akarsz kifejleszteni, az a kérdés....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37461) psycroptic válasza SoulReaver (#37459) üzenetére


psycroptic
őstag

Arra te várhatsz... ;]

PSNID: Tomy83PS

(#37462) SoulReaver válasza psycroptic (#37461) üzenetére


SoulReaver
veterán

A remény hal megy utoljára.. :D

(#37463) Remus389 válasza SoulReaver (#37459) üzenetére


Remus389
veterán

miért nem örülsz inkább neki, ott a sok free kill

legalább kitunsz a tömegből

negatív szemlélet

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#37464) Pete55555 válasza jano_77 (#37457) üzenetére


Pete55555
addikt

hogy már megint Diegho lépett akcióba

Itt valami divatja van annak, hogy Diegho-t kell mindenért okolni/piszkálni?
Én nem akarom védeni, tudom, van egy stílusa, de vádoljatok már akkor engem is, mert Én is írtam vitrisnek, hogy hülyeséget állít.

Ez egy fórum, véleménycserét folytattunk, amit ő nem tudott tényekkel alátámasztani, és nem bírta elfogadni, hogy nincs igaza, ezért, ahogy más is említette "túlreagálta".
Láttam a munkásságát, jók a modjai, én is használtam/használom őket, tényleg segítőkész ember, és jó volt, hogy segítette a fórumot, lehet szar napja volt, és felhúzta magát, reméljük majd visszatér még.

(#37458) 7600 GS Én imádtam azt a tankot, szinte már light tankos mozgása van, gyors, jól forog, tűrhető ágyúval, bár nagy páncélt ne várj tőle. Anno még a Hummelt, meg a két VK-t is kihúztam belőle, többször is visszavettem. Szóval, ha bejönnek a gyors med/light tankok, akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#37465) dorka16 válasza Pete55555 (#37464) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tudod ide illik a mondás, hogy mindenki hülye csak én vagyok helikopter. ;)

(#37466) bullseye válasza Pete55555 (#37464) üzenetére


bullseye
addikt

De tekintve, hogy diegho a feltétlen őszinteség híve, nyilván semmi baja nincs vele, ha néha valaki kifejti, hogy szerinte viszont ez csak szimpla bunkóság...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37467) Cseri0058 válasza Pete55555 (#37464) üzenetére


Cseri0058
őstag

Inkább nézzétek meg ezt a jagdtigeres körömet videóba foglalva mint hogy itt beszéltek kinek milyen stílusa van... :D
Diegho te is nézd meg, hogy hogyan megy egy majdnem profi játékos 12 killes kört :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37468) vhw válasza dorka16 (#37465) üzenetére


vhw
addikt

Ja... inkább nézzük el, hogy valaki megalapozatlan marhaságot állít...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37469) diegho válasza Pete55555 (#37464) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem vetted még észre, hogy mindenhol a kiemelkedőt kell utálni?
Nézzünk pár példát: Schumacher, Vettel, C. Ronaldo, K. Bryant. L. James, Nagy Laci... csak hogy párat említsek néhány sportból. Ha én is 1000 WN-es lennék, nem bökném senkinek a csőrét hidd el, hiszen mások is beszólogatnak, vannak akik egyetlen értelmes hozzászólást nem tettek még a fórumban, csak beszólogatnak, mégsem piszkálja őket senki, mert szarok a játékban, így nem érdekelnek senkit. Ez az élet rendje, mindenhol ez van.
A való életben is kit kell utálni? A gazdagot, a sikereset, nézd meg mennyien utálják Update Norbit, Hajdú Pétert... Ilyen az élet, de ahogy őket sem zavarja, így engem sem, ugyanúgy jól szórakozok én a játék keretein belül a hatereken, mint ők a valóságban, sőt lehet a sok hater nélkül már nem is lennék itt, de ők mindig mosolyt csalnak az arcomra :)

(#37470) iwu


iwu
addikt

nem olvastam végig a aszájkaratét, de ha nyelvtanilag is nézzük, mind 2 fél írt sületlenséget - amíg nem konkrét "reviziókat" vetünk össze, addig pl bmelyik x2-es phenom amd elver egy 478-as celeront -> amd a király, míg bármelyik xeon elveri az 5x86-os procit -> intel a király :P:P:P nézzünk már árértéket, az úgy korrekt. kéne egy másodpercenként elvégzett művelet/ft mutató a prociknál:)

(#37469) diegho - a stílusod miatt nem szeretnek sokan, nem a kiemelkedő wot skilled miatt...

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#37471) fradi81 válasza iwu (#37470) üzenetére


fradi81
veterán

Már le lett írva de ráérek :) 15 ezres haswell pentium proci, ennyiért van-e amd proci amin megy a wot rendesen? Nincs. De írhatnánk bármelyik intel/amd párost ugyanabban az árban, mindenhol az intel nyer, ha csak a wotot nézzük..

moto g72, Ninebot d28e

(#37472) Pete55555 válasza fradi81 (#37471) üzenetére


Pete55555
addikt

:K De ezt írtuk is már, többen is szerintem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#37473) iwu válasza fradi81 (#37471) üzenetére


iwu
addikt

nem kétlem, 500hsz-t mutatott oldalt a könyvjelző:)
én csak ugráltam a "szájkarate hsz-ek " linkjein visszafelé, és a szócsatás hsz-k "hiányosságaira" utaltam.
MEg értem én , hogy wot topic, de csak wotra kihegyezni egy gépet...:P
Elég "tré" vasam van, de az vicc azért, hogy a crysis 3 elvezhettőbben fut rajta jóval, mint a wot:DDD (kár, hogy az egy szar játék, én meg a jó multikat szeretem.) Legnagyobb bajom, hogy mióta újraraktam a gépem, az age of 2 pixeles lett nagyon :O

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#37474) Pete55555 válasza iwu (#37473) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez a baj látod, hogy a Crysis jobban fut, mint a WOT, holott az kicsit jobb grafikájú játék. Ezért "kell" (nem árt) WOTra kihegyezni a gépet, attól még más is jól fog futni, példának okáért, egy 15 ezres G3420-on is gyönyörűen fut a Crysis 3, persze nem R9 290-et kell mellérakni.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#37475) wanted5 válasza diegho (#37469) üzenetére


wanted5
őstag

Úgy látom, ezt részben nekem is szántad. Jó játékos vagy? talán.., de azért ne hidd már magadról azt hogy mindig mindenkinél mindent jobban tudsz, egy nagyképű ..... vagy, pár hónapja írtad, hogy gyereked született, foglalkoznál akkor inkább vele és a családoddal, minthogy 4 accounton játszol (ja, hogy ez a magyar módi, összecsinálni a kölyköket aztán leszarni őket)

A játékodról: Talán jó vagy, de nem a legjobb, a számokat hajhászod, nyalják a segged, mert belinkelsz egy 26/28 győzelmet (én a nagy is6 grind alatt 75/100-t csináltam, mégse hencegek vele), de azt még senki se nézte meg, hogy honnan is szedted a nagy számaidat.
1. nem artyzol
2. csak olyan tankokkal játszol amivel érdemben lehet befolyásolni 1-1 csatát, gyors, mozgékonyakkal amivel lehet taktikázni.. ez OK semmi probléma nincs vele, de ennek fényében kell megnézni, hogy ki mennyire jó
ott a most szerzett is6-os tankod, ha annyira istencsászárüberkirály lennél ahogy beállitod magad, akkor azzal se 50% alatt lennél...

Rólad: nem ismerlek (szerencsére), de vagy a való életben szarrá szopatnak a munkahelyen és máshol, ezért itt éled ki magad, mert te lehetsz a faszagyerek, vagy csak egyszerűen idióta vagy

Végül magamról annyit, hogy nem tudom másnak mit jelent az online játék, MMORPG, számomra azt, hogy közös játék, a barátaimmal és nem rinyálást/dicsekvést, hogy ki milyen jó meg szar (persze nem szeretek én se veszteni, meg szeretek minél jobb lenni abban amit csinálok, enélkül nekem is kb 50%os lenne, de nem a stat miatt csinálom)
és a statom, mert még azt mondod a végén, hogy egy 600 wn-esnek mint én könnyű beszélni: 1 2

(#37476) Atlantis válasza diegho (#37469) üzenetére


Atlantis
veterán

A stílusod miatt támadnak, nem a teljesítményedért. Attól, hogy valaki kiemelkedik valamiben, nem muszáj arrogánsnak lennie. Vegyük példának az aláírásodban szereplő színészt: meg tudott maradni embernek a sikerei ellenére.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37477) iwu válasza Pete55555 (#37474) üzenetére


iwu
addikt

csak javítanak rajta, hogy jön konkurencia is...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#37478) Scheff válasza wanted5 (#37475) üzenetére


Scheff
tag

"Jó játékos vagy? talán..,"

Olvassam tovább? :DDD

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#37479) Pete55555 válasza iwu (#37477) üzenetére


Pete55555
addikt

Tervbe van már a Havok motor régóta, linkelték is itt nemrég, hogy jön majd a jobb grafika, kérdés, hogy milyen ütemben, mikor kapjuk meg. 9.x-ben lesz benne, valamikor 2014-ben, ez biztos.

Ezért is muszáj vagyok várni a gépfejlesztéssel, ha a havok motor jól futna a mostani procimon, lehet csak veszek egy jobb vidkarit, amit még kihajt, és 25-30-ból megúszom a fejlesztést.

...Szeretem leracsniztatni...

(#37480) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Én most vele futottam össze:

Dyaebl

Ő már majdnem emu szint, bár ha jobban belegondolok, még talán jobb is, mert emu is főleg Pattonnal szedte össze a jó eredményeit. Most néztem a múltkori broadcastját és Indiennel neki se 2700-ason ment a dolog. A fenti srác viszont tényleg megy mindennel, szóval tudhat valamit.

(#37481) wanted5 válasza Scheff (#37478) üzenetére


wanted5
őstag

ha tovább olvasod, akkor kifejtettem, hogy miért is kérdőjelezem meg..

(#37482) joergie válasza wanted5 (#37475) üzenetére


joergie
őstag

Amit csinálsz, annak nincs értelme(nem te vagy az első). jöjjél rá, hogy nem érdemes vele foglalkozni. ha lehetne itt tiltani fórumon, kb 2-3 ember nem tette volna még meg(pl vhw, akivel amúgy is kommunikál). Ignorálod, röhögsz rajta néha és ennyi. de véletlen se reagálsz rá, mert így eléri, amit akar. Ő erre élvez. Te ezzel szivességet teszel neki :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37483) KisApám


KisApám
addikt

Azt meg lehet csinálni prém tank esetében, hogy pl.
egy brit elit heavy tankból átrakom a legénységet egy amerikai Heavy tankba 100%-ban?

Mindenfajta goldozás, "büntetés" nélkül?

Oda-vissza?

Mindegy, hogy milyen TIER-ben van az az adott Heavy tank?

UI: elolvastam még egyszer lassan az angol szöveget - tényleg NEM.
Csak az adott nemzetnél lehet.

"Premium tanks are very useful in increasing crew skills. Crews of the appropriate Nationality and Type can be put in a Premium tank without penalty. For example, a KV-1 crew (or any other Russian Heavy tank crew) can be placed in a Churchill III for increased training. This can allow a rapid increase in crew skills - all while making credits."

Köszi a válaszokat ott lejjebb :R

HOL lehet megnézni, hogy az adott prém tankban mennyivel gyorsabban fejlődik a legénység?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#37484) Atlantis válasza KisApám (#37483) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem lehet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37485) Enzolord válasza KisApám (#37483) üzenetére


Enzolord
addikt

nemhogy bünti nélkül, de egyenlőre sehogy sem tudod a különböző nációkat vegyíteni..:)
Pedig elküldeném pár jó emberemet nyelvtanfolyamra,...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37486) Chris0321 válasza KisApám (#37483) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak ugyanolyan nemzetiségű tankba lehet átrakni és lehetőleg ugyanolyan típusúba, pl. medből medbe bár át lehet képezni medből heavybe is de akkor nagyobbat buksz rajta.

(#37487) Atlantis válasza Enzolord (#37485) üzenetére


Atlantis
veterán

Én annak is örülnék, ha a barakkban tanyázó felesleges és túlképzett rádiósaimat át tudnám képezni más alapfeladatra. Pl.: kéne nemsokára E3-ba egy plusz töltő, amihez toborozhatok egy pelyhestökű újoncot, holott van egy 3 skilles rádiósom talonban...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37488) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én most pont arra gondoltam, hogy olyat csinálhatnának prémtankoknál, hogy ha a prémtankba több legénységi tank kell (vegyük példának a Chi-Nu Kai-t, ennél jutott eszembe), mint később a fejlesztési fában lévő tankokhoz asszem 7-es szinttől (ott már nem kell rádiós), akkor ki tudjam jelölni, hogy mely legénységi tagok kapják a tank saját xp-jét, mikor átpakolom a legénységet a Chi-Nu Kai-ba. Konkrétan: mivel a rádiós nem megy tovább, valszeg le fog maradni sokkal, és mikor a Chi-Nu Kai-jal megyek, minden plusz xp-t ő fog kapni, pedig totál felesleges, mert csak itt használom őt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37489) Bingisz


Bingisz
addikt

Nagyon durva ez a tank, de a creditszorzója nem a legjobb. Replay nincs, pedig a T34-ünk megkérdezte a csata elején, hogy mit kell csinálni ezen a mapon. Csak sajnos a 200 effes magyar T29-el problémáim adódtak, úgyhogy kénytelen voltam kilőni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37490) Scheff válasza Simulacrum (#37480) üzenetére


Scheff
tag

Gondolom emu87-nek nehezen megy az átszokás erre a "masszívan campelünk a 2000-et sebző TD-ben a bázison, és ha jönnek, akkor jól megszedjük őket és 3000 sebzést csinálunk, vagyis nem vagyunk noobok" játékstílusra. Dyaebl játékában pedig az az egyedülálló, hogy általában vannak a mennyiségi és minőségi játékot játszók, azonban ő ezt a kettőt vegyíti olyan szinten, ami már-már emberfeletti teljesítmény. Gondolom a kulcsszó a koncentráció lehet.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#37491) iwu válasza Simulacrum (#37480) üzenetére


iwu
addikt

ezt tartom skillnek, nem a 3K meccsből 2K hellcat unicumokat:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#37492) Enzolord válasza Bingisz (#37489) üzenetére


Enzolord
addikt

Erre a körre T59-cel kaptál volna vagy 160-kt...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37493) bullseye válasza Simulacrum (#37480) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, kérek tőle vérátömlesztést, hátha akkor én is javulok :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#37494) sith7 válasza Bingisz (#37489) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... ekkora dmg - re, ez tényleg kevésnek tűnik :F

(#37495) Bingisz válasza Enzolord (#37492) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem is ez szúrja a szemem... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37496) csapee válasza Bingisz (#37489) üzenetére


csapee
senior tag

Mennyire agilis?

Csapee

(#37497) Bingisz válasza csapee (#37496) üzenetére


Bingisz
addikt

Kicsit mozgékonyabb, mint a type, de nem kell túl sokat várni tőle.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37498) Simulacrum válasza Scheff (#37490) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az aláírásodban szereplő dolog mikor indul konkrétan?

(#37499) diegho válasza wanted5 (#37475) üzenetére


diegho
nagyúr

No akkor tegyük tisztába ezt a maszlagot.

Igen leszarom a gyerekemet, ez van... vagy mégsem? Te már csak tudod, hogy mennyit wotozok és mivel mennyit foglalkozok... annak fényében pedig, hogy 75/100-at csináltál egy nap, te legalább 2-3 szor annyit játszol, mint én.

A régi accountomon is artyztam és a jelenlegin is - szóval ezt bebuktad
Csak gyors mozgékony tankokkal játszok - ezért van 2. legtöbb csatám T30-al - ezt is bebuktad
IS-6-al mint írtam szinte csak tier9-et kapok, nézd meg ennek ellenére az átlagxp-t és sebzést vele, a win rate nem csak rajtam múlik - megint bebuktad

Tényleg annak fényében kell megnézni valakit, hogy mivel játszik, de te pont nem ezt tetted, ezért lett egy nagy értelmetlen hater maszlag az egész hozzászólásod.

A statod pedig nem érdekel, 5k csatával jobb voltam, így nincs is értelme összehasonlítani kettőnket.

Joergie - szerintem pont te vagy az, akinek csendben kellene maradni. Tudod volt egy prohardver csatorna, ahol te engem nem egyszer tituláltál szar játékosnak, igen képet küldtek róla nekem, akik fent voltak, mégis másnap!!! privátban szakaszozni akartál velem, sőt már azóta is kerestél szakasz miatt. Természetesen én minden alkalommal nemet mondtam, nem értem hova gondoltál... tudod én jobban szeretek őszinte lenni és nem pedig kétszínű, mint te :B

A stílusomat pedig annak a pár embernek lehet köszönni, akik az elején hazugnak neveztek és nem hitték el, hogy pár száz csatával a hátam mögött olyan eredményeket értem el (még mellékelt képpel sem), amiket ők a több ezer bétás tapasztalatukkal sem tudtak. Aki itt van azóta, mióta én, láthatta, hogy az ilyen FSB-féle megmondóemberek miatt váltottam át erre a stílusra - és nem vagyok biztos benne, hogy FSB azóta nincs itt másik accounton, mint ahogy a régi okoskodó luke. is teszi ezt folyamatosan új regekkel.

Többet pedig nem kívánok ezzel foglalkozni, privátban mindenki elküldhet anyámba, nem értem miért itt kell ezt csinálni folyamatosan.

(#37500) diegho válasza Scheff (#37490) üzenetére


diegho
nagyúr

Ehhez a streameléshez mennyire komoly net kell? Gondolkodtam rajta én is, hogy kéne pár csatát streamelni majd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.