Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37401) sith7 válasza diegho (#37399) üzenetére


sith7
nagyúr

minden trollkodás nélkül mondom, akkor neked jobb a szemed, mint az enyém ... én csak azt veszem észre, ha 30 - 35 körül van , mert akkor már mintha akadna a kép ... de 59 vagy 60 :N ... én azt nem látom

(#37402) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Egyszer nekem is lehet egy szerencsés köröm. Van egy olyan érzésem, hogy a többi 5x-ös már kevésbé lesz szép. :)

(#37403) dorka16 válasza mefistofeles (#37400) üzenetére


dorka16
aktív tag

Esetleg több lőszer fér bele? De az az 1220XP max. 2 győztes csata. ;)

(#37404) vhw válasza mefistofeles (#37400) üzenetére


vhw
addikt

Wiki szerint minimálisat dob a rof-on (+ ~1/perc).

Legfeljebb fizikai megjelenésben? Kisebb kupola vagy ilyesmi? (sose volt DW-m)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37405) mefistofeles válasza dorka16 (#37403) üzenetére

Persze nem is az, hogy kolosszális kiadás na de értelmetlenül? Azt, hogy hány lőszer fér bele azt hol tudom megnézni? Az adatlap nem írja. (gondolom úgy, hogy megveszem és feltöltöm.... ;] )

vhw: :R

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37406) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Nem tudja valaki, hogy mi az a mod ami írja nekem chatbe, hogy milyen tank lött rám, mennyi a töltési ideje, a sebzés mértéke, vagy hogy lepattant-e?
Még a wotinfo.hu-ról szedtem le egy módpakkot 8.9-ben abba benne volt.

(#37407) dorka16 válasza mefistofeles (#37405) üzenetére


dorka16
aktív tag

Megveszed és feltöltöd. :D

(#37408) Snooker válasza sith7 (#37401) üzenetére


Snooker
senior tag

Max akkor látja ha megy az FPS számláló a képernyő sarkában

(#37409) virkir válasza mefistofeles (#37405) üzenetére


virkir
veterán

Itt megtudod nézni mik változnak a különböző moduloknál.
A durcsburcsnál csak + hp-t ad.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37410) diegho válasza Snooker (#37408) üzenetére


diegho
nagyúr

Mennyiben fogadjunk, hogy nem? A kulcs vsync-ben van, ha 60-tól eltérő fps-t látok, nem látom folyamatosnak a képet, teljesen mindegy, hogy az 61, vagy 59, vagy 20 fps.

(#37411) mefistofeles válasza virkir (#37409) üzenetére

Egy picit tényleg növeli a tűzgyorsaságot is. Az 5mm-es csúzlival 24/perc ről 25/perc re változik.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37412) nyunyu válasza virkir (#37409) üzenetére


nyunyu
félisten

Chi-Tonal is csak +HPt ad a fejlesztett torony, minden mas parametere ugyanaz, mint a stocknak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37413) v!ct0y válasza Snooker (#37408) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hidd már el..neki mindig igaza van!!!!

(#37414) dorka16 válasza v!ct0y (#37413) üzenetére


dorka16
aktív tag

Persze. Csak amit mond annak semmi köze az alap kérdéshez. Mert nem látja a 40 és az 50fps (100-130) között a különbséget csak azt ha vsync-ben nem 60fps-ben megy a játék

(#37415) dante3 válasza dorka16 (#37414) üzenetére


dante3
addikt

Nincs valami módszer arra, hogy ha egy Kínai tankot találok el, ne rakja a képernyő közepére/hatalmas méretben/ a sebzés értékének első számjegyét? :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#37416) Dreadloord válasza dante3 (#37415) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Keresőt használni luxus? Direkt rákerestem a fehér szóra, 8 másodperc volt a választ megtalálni, de csak azért sem írom le, hátha rászoksz a keresésre, mielőtt kérdezel:)

Jah h őstag vagy, akkor külön gratulálok:D

[ Szerkesztve ]

(#37417) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ez a Hellcat még mindig OP tank...

KV1S-nek 1hp-ja maradt amikor rálőttem másodjára..így elúszott a Pool's medál :O

You are not prepared.

(#37418) dante3 válasza Dreadloord (#37416) üzenetére


dante3
addikt

Ha már ennyi mindent leírtál, nagy fáradság lett volna leírni a kérdésre a választ? Stílusod magáért beszél, látszik, hogy egy éretlen takonyevő vagy! Itt be is fejeztem a veled való offolást! :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#37419) Tomi0703 válasza KISDUCK (#37406) üzenetére


Tomi0703
őstag

Radial menu azt hiszem.

(#37420) wanted5 válasza diegho (#37410) üzenetére


wanted5
őstag

aham, mert te vagy Mr. Tökéletes..

(#37421) dorka16 válasza dante3 (#37415) üzenetére


dorka16
aktív tag

Damage panelben van a gond azt hiszem de nem biztos mert semmi ilyesmit nem használok. :N

Ezt találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37422) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

E25-re milyen felszerelés az ajánlott? Eddig Ventilátor van rajta.

Előre is köszönöm!

Boldog új évet minden fórumtársnak!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#37423) Chris0321 válasza sebijani1982 (#37422) üzenetére


Chris0321
addikt

Én periszkópot raknék rá mert úgy is sniperkedésre találták ki.

(#37424) mefistofeles válasza dante3 (#37418) üzenetére

Nekem nem volt ilyen problémám de 8.9 alatt a Jacktor modpackot okolták érte......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37425) sebijani1982 válasza Chris0321 (#37423) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi.
A normál távcső és a periszkóp között morfondíroztam én is. Megéri esetleg mindkettőt felrakni rá? Scoutnak is próbálgatom használni, oda pedig a mozgás miatt a sima lenne a jó.

Vagy inkább a sniperkedés és akkor álcaháló és periszkóp? (Itt annyi lenne a bajom, hogy gyorsabban lövök újra, mint aktiválódna.

A sima távcső csak mozgás közben, tehát A-ból B-be mozgásnál aktív vagy ha forgatom a tankot akkor is? Periszkóp inaktív lesz forgatásnál, ebből gondolom.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#37426) Chris0321 válasza sebijani1982 (#37425) üzenetére


Chris0321
addikt

A sima távcső az mindíg aktív folyamatosan ad +10%-ot, a távcső amit ingyen felrakhatsz csak mozdulatlan állapotban ad +25%-ot amibe beleszámít a toronyforgatás is, tehát akkor sem kapcsol ki. Én inkább sniperkedésre használnám, gyorsan lőni párat majd új pozíció esetleg ha gond van máshol gyorsan odamenni segíteni.

(#37427) dorka16


dorka16
aktív tag

Csak azért is vettem egy SU100Y-ot. T6-ban az a 196-os alap átütés túl csábító volt. :)

(#37428) myckey válasza dorka16 (#37427) üzenetére


myckey
veterán

jól kell használni,és remek pusztító ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37429) jano_77


jano_77
nagyúr

BUÉK!

Egy gyors kérdésem volna csak: vannak itt T-Home-os játékosok? Minden T-Home-osnál 600-as ping van vagy csak nálunk szarakszik vmi?!? :F :U Mindkét szerver vörös és hol Error hol 500-600-as pingek vannak mindkettőn!? :O

(#37430) sebijani1982 : köszi....nekem eddig 40-60 között mozgott! T-Home-osok?

(#37431) Pete55555: Köszi Neked is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37430) sebijani1982 válasza jano_77 (#37429) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nekem UPC-s netem van és az eddigi 25-50-es ping most 120-170 között mozog.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#37431) Pete55555 válasza jano_77 (#37429) üzenetére


Pete55555
addikt

Nálam minden f@sza. /Debrecen/

...Szeretem leracsniztatni...

(#37432) emre válasza Tomi0703 (#37419) üzenetére


emre
veterán

rosszul hiszed, az a töltést írja ki hogy mennyi van vissza

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37433) scyllarus válasza jano_77 (#37429) üzenetére


scyllarus
veterán

T-s vagyok és nincs gond.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37434) emre válasza KISDUCK (#37406) üzenetére


emre
veterán

http://www.batonywot.gportal.hu/extrák

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37435) dorka16 válasza myckey (#37428) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azt nem tudom de 3 lövéses győztes csatákban 30 000 creditet hoz szóval amiért vettem arra jó. :K
6 csata 5 győzelem. :DD

(#37436) csapee válasza jano_77 (#37429) üzenetére


csapee
senior tag

Debrecen- ping 50-60 körül de néha van lost packet (villog a led :K )

Csapee

(#37437) Pete55555


Pete55555
addikt

Valaki nem tudja, hogy HR gun sounds, és Gnomefathers engine modokat hogy tudnám eltüntetni?
Modern war soundot akarom felrakni, de kellene az eredeti res/audio mappa, a HR meg a gnomefather meg abban is turkált, én meg nem mentettem le :S

...Szeretem leracsniztatni...

(#37438) Chris0321 válasza Pete55555 (#37437) üzenetére


Chris0321
addikt

Azzal kellett volna kezdeni, hogy az audio mappát bemásolod a res_mods-ba és oda telepíted a hangmodokat.

(#37439) emre válasza Pete55555 (#37437) üzenetére


emre
veterán

szedd le a játékot újra

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37440) Pete55555 válasza emre (#37439) üzenetére


Pete55555
addikt

Megpróbálom a tesztszerós audio mappát, hátha :D
Ha más nem, le kell szedjem újra ezek szerint :S

...Szeretem leracsniztatni...

(#37441) emre válasza Pete55555 (#37440) üzenetére


emre
veterán

omg...

Csinálj egy másik mappát, bemásolod a wot-ot, majd kitörlöd az audio mappát belőle, az eredetit átnevezed és nekiállsz az újat launcherrel firssíteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37442) Pete55555 válasza emre (#37441) üzenetére


Pete55555
addikt

Működik a tesztszeró audio-jával ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#37443) emre válasza Pete55555 (#37442) üzenetére


emre
veterán

naccerű, jó tudni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37444) Tomi0703 válasza emre (#37432) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig nekem akkor azzal együtt van, mivel ha letörölöm ezt a modot, akkor megszűnik az a kijelzés is.

(#37445) Atlantis válasza KISDUCK (#37406) üzenetére


Atlantis
veterán

Külön nem tudom, de Vitiris aranydetektoros csomagjában van benne.

Itt jegyezném meg, hogy sajnálom, hogy újabb értelmes, segítőkész embert sikerült elüldözni innen, bár véleményem szerint kissé túlreagálta a dolgot. Szomorú, ha nektek ez kell...

Akinek nem inge...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37446) diegho válasza Atlantis (#37445) üzenetére


diegho
nagyúr

A modpackjának összes elemét már az új patchek megjelenése előtt megtalálod a hivatalos oldalon, sőt találsz komplett packokat, olyant is amiben te választod ki, hogy miket tegyen fel, lásd oldskools promod, vagy lehet használni azt amit én: chr1schis modpack. Ezeket keresni sem kell, nem kell rájuk várni, mindig frissülnek, egy helyen vannak, mindent tartalmaznak, amit kell, tökéletesen működnek, nem kell semmit állítani és tényleg mire befrissíted a kliensed már le is töltheted és az első indítástól tökéletesen használhatod őket.

(#37447) Atlantis válasza diegho (#37446) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez igaz, én is csak az aranydetektort használom tőle, a többit külön vadászgatom össze.
Nem is erről van szó, hanem hogy gyorsan és pontosan szokott reagálni a kérdésekre, segített a beállításokban, aktívan jelen van/volt, ergo hasznos tagja a közösségnek. Legalább az ilyeneket kímélhetnéd jobban :) , nem olyan emberrel beszéltél, aki csak betévedt kötözködni egyet...

Megint megjegyzem, szerintem túlreagálta, ha csak miattad elmegy, mert ez éppen olyan, mint amikor Te hónapokra eltűntél néhány arcoskodó miatt...azokkal toltál ki, akik kíváncsiak voltak a tanácsaidra, visszajátszásaidra.

De ez csak az én véleményem, a Ti dolgotok. Téma részemről le is van zárva, hogy szép magyarosan fejezzem ki magam. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37448) jano_77


jano_77
nagyúr

Tud arról vki infót, hogy a korábban kiadott táblázatot mennyiben módosították? Elvileg ma kellene akciósnak lennie a Kínai T6-T7 tankoknak, de nem jelzi a garázsban a fejlesztésnél!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37449) Atlantis válasza jano_77 (#37448) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha jobban megnézed, 4-étől akciósak a kínai vasak, ma meg csak 2-a van...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37450) emre válasza diegho (#37446) üzenetére


emre
veterán

Nem ez volt az alap felvetés.

Most magyarázd még meg azt is hogy a modjainak semmi értelme, vagyis haszontalan az ittléte, mert a hsz-ed erre utal.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.