Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#37952) xenom0rph válasza #40993792 (#37951) üzenetére


xenom0rph
őstag

Velem is sokszor megesik, ez a dolog ,hogy elém jönnek és úgy beléjük sebzek. Mi az angol kifejezés arra ,hogy "Ne gyere elém!"?

halahala

(#37953) Scheff válasza #40993792 (#37951) üzenetére


Scheff
tag

Nekem vannak szövegértési nehézségeim, vagy tényleg azt mondjátok az a hibás, akit a csapattársa megsebez? Valamit biztosan félreolvastam vagy értettem, ugye? :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#37954) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Kaptam egyszer én is 24 óra pihenőt, jogtalanul. T29-el voltam, rögtön induláskor a kezdőkörön belül egy tier3 és egy tier5 (egy szakaszban voltak, így jöhetett be gondolom a tier3) elkezdett lőni két oldalról. Leszartam volna, mert sebezni nem tudtak, de folyamatosan leláncolva tartottak. Elborult az agyam, kivégeztem mind a kettőt.
A közben előremenő csapattársak elkezdtek anyázni rám (nem látták mi történt, csak azt hogy kivégzem a két kis tankot), de 1-2 lassabb tankkal játszó csapattársam megvédett (akik még látták a teljes sztorit), hogy nem engem kell szidni, hanem a két balfaszt. Sokan reportolták őket, megyünk tovább, kb 2 perc múlva a játék kidobott egy üzenettel, hogy saját csapattárs sebzésért 24 óráig pihentessem magam... Na ez nem esett túl jól.
Kérdés, hogy ilyenkor mit lehetne tenni. Ez már régi eset, de ha most megtörténne, ugyanúgy szarrá lőném őket. A gond az, hogy szerintem ezek direkt ilyen accok, csak erre tartva. Ők ugye nemhiszem hogy kaptak büntit, mert nem sebeztek, nem lőttek ki senkit.

(#37956) Stigma.HC válasza #40993792 (#37955) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Van egy mod ami ezt megakadályozza. Ha barát mászik be a célkeresztbe akkor nem engedi a lövést. Sőt ha minden igaz akkor is blokkolja a lövést ha éppen előtted lőnek ki valakit akire te is lőttél volna. Így akár lőhetsz a következő tankra is közvetlenül, mert nem kell várnod a töltésre.
De talán ez a mod tiltott is, még én sem próbáltam csak mondták, hogy van ilyen is.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37958) #43783936


#43783936
törölt tag

Pár napja 183b-vel lövök egy nagyot az ellen waffentrógerére, és a majdnem full hp-s BatCatunk beleugrott.
A hatás kirobbanó volt.
Mindketten megszívtuk, mert az ennek örömére gyorsan belém is tárazott. :W
Volt sorryzás mindkettőnk részérő, plusz még a többi játékos noobozását is megnyertük.

A következő csatában az egyszem scoutunk kezdett lebontani, miután megérdeklődtem, hogy mit keres a mellettem lévő bokorban. kb 5000 sebzést kapott egy pillanat alatt, mert egyszerre lőttünk rá legalább hárman. Persze a csata végéig osztotta az észt.

(#37959) Scheff válasza #40993792 (#37955) üzenetére


Scheff
tag

Ehhez nincs mit hozzáfűznöm.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#37960) TESCO-Zsömle válasza #43783936 (#37940) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A rendszer teljesen automatikus, minden lövést és kill-t beszámít, kivéve az ellenséget, a kékeket és a szakasztársanak. Nem érdekli, hogy véletlen volt-e, vagy szándékos, csak egy képlet, ami ha elér egy bizonyos összeget, foganatosítja a büntetést. Fellebbezésnek helye nincs. Ha valakivel problémád van, ott a napi 5 jelentés...

Adná az ég, hogy naponta csak 5 balfékkel találkozzon az ember...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37961) Dreadloord válasza Bingisz (#37840) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Persze mááár, nekem 9 killes 7400 sebzéses meccsre nem adott ászt:S

(#37963) Atlantis válasza Scheff (#37959) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig nálatok profiknál is előfordul. Mikor még volt Twitch-közvetítésetek, nem egyszer lehetett ilyenre példát látni...tényleg kivédhetetlen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37964) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na a jó múltkorában volt itt felháborodás, hogy mi az, hogy kaliber*10 távolságra tud behatolni a lövedék egy tankban, közben FTR-en volt egy Q&A:
- SerB confirms that within the tank (after armor penetration), the shell flies the distance of 10 gun calibers
[link]

Szóval ki a király? Én vagyok a király :D :D :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37965) #43783936 válasza Iron Funeral (#37964) üzenetére


#43783936
törölt tag

Elismerem. :R
Én sajnos a seregi múltam alapján indultam ki.
Hiába, itt egy kicsit másképp működik mint a valóságban.

Az utolsó király, akiről hallottam Jimmy volt. Csak óvatosan! :D

[ Szerkesztve ]

(#37966) Bingisz válasza Dreadloord (#37961) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom azért, mert nem tier 10-eket lőttél.

Csapatsebzéses dologra: teljesen szituációfüggő.

Procikérdésre: Ott van a Diegho által linkelt táblázat, az elég jó kiindulási alap. VGA-nak meg valamelyik új Radeon a középkategóriából. Azokat jó áron mérik úgyis. Amúgy a fejlesztők azt nyilatkozták, hogy a fejlesztett grafika maxon futtatásához full HD-ban egy GTX760 már biztosan elég lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37967) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#37964) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A királyok gyorsan halnak és ritkán ágyban, párnák között ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37968) Scheff válasza Atlantis (#37963) üzenetére


Scheff
tag

Pista kilőtte a csapattársát, a Bélát. Pista fel van háborodva, mert Béla NEM látta, hogy Pista mögötte áll és célozza az ellenséget. Ez a hülye Béla annyira hülye, hogy nem látta, hogy mögötte céloznak egy tankot. Pista nem érti, hogy lehet valaki ennyire hülye. Pista rögtön elszalad a kocsmába, ahol ingerülten újságolja Lacinak, hogy ez a hülye Béla már megint beleállt a lövésébe. Laci rögtön rájön arra, hogy Béla az ő lövésébe is mindig beleáll, ezért vállon veregeti Pistát. A két sorstárs rátalál Ferire, és Feri határozottan kijelenti, hogy Laci és Pista tankászok, ahogy ő is, de ez a Béla egy utolsó hülye, mert nem látja, hogy céloznak egy tankot és beleáll a lövésbe. Ennek a tudásnak a birtokában vígan tengetik vidám mindennapjaikat.

VÉGE!

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#37969) Bingisz válasza Iron Funeral (#37964) üzenetére


Bingisz
addikt

Ráadásul én még olyanra is emlékszem, hogy a lövedék távozni is tud a tankból, ha kevesebb, mint 10 kaliber távolságot tesz meg benne. De volt is ilyen jelenet valamelyik RNG videóban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37970) Iron Funeral válasza Bingisz (#37969) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet, de egy lövedék csak egy tankot sebez, még lepattanóból is. Tehát ha lepattantál egy tankról az a lövedék már nem fog másikat sebezni.
Nehézkes fogalmaznom :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37971) Bingisz válasza Iron Funeral (#37970) üzenetére


Bingisz
addikt

A lepattanó nem, de amit én írtam az igen. Azért írtam az RNG videót, csak elfelejtettem a lényeget, hogy két killt csinált 1 lövéssel. Meg mintha már vagy itt, vagy az off topicban lett volna egy ilyen kép linkelve valakitől.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37972) Jo33by


Jo33by
tag

Végigrakták rosszabbnál rosszabb japán tankokkal az egész játékot. Ez az a nagy fejlesztés. Egy nagy parasztvakítás. De hát a fanatikusok mindent elhisznek. Mazoisták. Komolyan azt hiszi a WG hogy már nem látjuk át amit művelnek? Végigrakják az ágakat átugorni való járművekkel amikre kár az időt pazarolni annyira **ok,aztán tesznek be egy STA-t mondjuk 8-nak és a nép rákattan.

[ Szerkesztve ]

(#37973) 04ahgy válasza Scheff (#37968) üzenetére


04ahgy
nagyúr

+1! :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37974) Bingisz válasza Jo33by (#37972) üzenetére


Bingisz
addikt

Érdekes én inkább jókat hallottam a japán tankokról, mint rosszat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37975) Atlantis válasza Scheff (#37968) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyon elmés kis történet, de ettől még ez sajnos bárkivel előfordul és néha az a hibás, akit megsebeznek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37976) PR0JECTNR56 válasza Jo33by (#37972) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nyilván játékstílus és szerencse kérdése, de én eddig jól elvagyok a japán tankokkal, elég jól használhatóak (pillanatnyilag a Chi-Nu-nál tartok).

(#37977) Antonius1978 válasza Jo33by (#37972) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szabad TP-vel at lehet ugrani parat, felteve ha van...Amugy nekem az 5os, de inkabb a 6os japan tetszik...en sem ertem miert, de igy van..igaz hogy papir, de jo a lovege, egesz pontos es gyorsan tolt.Meg gondolkodom, hogy az akcio utan lecsereljem-e az ontolto 7es tankra...

(#37979) mefistofeles

Hát [moderálva] a random (vagy mi?)
[moderálva] nehéz elviselni, ha top sebző vagy, de minimum a háromban sebzés, kill stb tekintetben és mégis, megalázó 4-15, 5-15 ös meccseket kell [moderálva]! Tök mindegy melyik oldalon helyezkedsz, védő vagy támadó stratégiával, a pálya többi része már a meccs kezdetének a pllanatában elveszett! Aztán körbevesznek 3-4-5 olyan játékos akiket egy az egyben darabokra szednél és szétcincálnak..... :W :W :W

[ Módosította: radi8tor ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37980) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál tette ki a facebookra:

-A tornyok akkor is lerepülnek majd, ha a kliensben ki lesz kapcsolva a Havok, mert a szerver számítja ki a repülési pályát.
-A törmelék valószínűleg nem fogja sebezni a tankokat.
-A Wargaming a HE lőszer által okozott kritikus sebzést növelni akarja.
-2 render lesz, a régi meg az új, illetve 2 textúracsomag a játékban, az egyik a jelenlegi, a másik meg a HD lesz.
-Minél nehezebb a torony, ami lerepül, annál nagyobbat fog sebezni, ha a tankra ráesik.
-A Tier 10-es TD-k nerfelése 8.11-ben jön majd, 850-ről lecsökkenti 750-re a sebzést.
-9.0-ban új motorhangok érkeznek a tankokhoz.
-Nem lesz páncélzata a lerepült tornyoknak, átlőhetetlenek lesznek, úgy, mint a kilőtt tankok.
-A T95E6 speciális tank lesz, nem kifejleszthető.
-Vizuálisan öregedő tankok nem lesznek, csak dinamikusan fognak koszolódni csata közben.
-Még nem tudni milyen gépigénye lesz a HD grafikának.
-A KV-5-öt nem fogják buffolni.
-Storm buffolni szeretné a 8-as prémiutankok kredithozamát Jagdtiger 88-as szintre.
-A nagy épületeket nem lehet majd teljesen lerombolni. Összeomlanak majd, de a vázuk megmarad.
-8.11-ben nem sok optimalizálás lesz, de átáll a játékmotor a Bigworld 2.4.1-re.
-9.0-ban lesz több grafikai optimalizálás, mert az új grafikai dolgok lecsökkentik az FPS-t, és szeretnének a fejlesztők egy bizonyos játszhatósági határon belül maradni.
-1,5kmx1,5km-es térképeknél nagyobbak nem jönnek egyhamar.
-Storm megerősítette, hogy a Chaffee vonalat kibővítik majd tier 8-ig.
-Az első HD-re átdogozott tankok a tömeggyártott és legendás tankok lesznek.
-Nem lehet majd cheatelni a Havok motorral, mert a játékmenetbe nem szól bele, csak vizuálisan van jelen.
-A Kharkov városán alapuló pálya nem jön 8.11-ben, de kapunk egy érdekes pályát.
-A tankokat fel lehet majd borítani, mielőtt az összes át lenne dolgozva HD-re.
-A rombolható épületek részletekben fognak érkezni, nem egyszerre.
- Csapat módban előre lehet majd látni, hogy milyen pályán kell harcolni.
-Még az új térképek átdolgozására is vannak tervek.
-Néhány alacsony tierű páncélvadász álcáját nerfelni fogják.
-A prémium lőszer sebzésébe és átütésébe nem nyúlnak bele, jó úgy, ahogy van.
-A barakkot és garázst nem dolgozzák át még.
-Még nem döntötték el, hogy az olasz ág külön lesz-e vagy az európai ágban.
-Lehet, hogy a HD modellek gyártása során átmodelleznek bizonyos tankokat. (Például az IS-4-ről hiányzott a géppuska)
-Storm szerint ahhoz, hogy egy nemzet külön fát kapjon, minden tanktípusból annyi tank kell, hogy tier 10-ig el lehessen jutni velük.
-A Havok párhuzamosan fog futni minden processzormagon.
-Lehet, hogy a WoT támogatni fogja a több videókártyás megoldást. (SLI, Crossfire)
-A WG a DirectX 11 támogatásán dolgozik
-Storm megerősítette, hogy a RU251 lesz a német Tier 8-as könnyűtank.
-Lehetséges, hogy Malinovka déli oldalán a házak lerombolhatóak lesznek.
-A különböző modulok megrongálásáért egységes jutalom jár. (Nem kapsz több pénzt és XP-t ha ellövöd a láncát, mint akkor, ha például a toronyforgató mechanizmust lövöd el.)
-Jelenleg nem akarnak extra funkciókat adni a prémium fiókkal rendelkező játékosoknak.
-A mesterlövész medál át lesz dolgozva, illetve mások lesznek a kritériumai a csata hőse kitüntetésnek.
-Szakasztárs kereső funkció nem lesz a csapatkereső mintájára egyelőre.
-1v1, 3v3 és 5v5 csaták nem lesznek 2014-ben.

(#37981) #43783936 válasza #40993792 (#37978) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mai unicum:
Karélia támadásnál beáll a JP2-m mellé a dombra egy e-25 2100-as effivel.
Nyerünk, nekem van 0 kill és 4000 fölötti sebzés, neki 8 kill és 1000 alatti sebzés.
Valamit tud, az biztos. :F

Az igaz, hogy nekem könnyen ment a zúzás, volt egy másik 2000 effi fölötti játékos is a csapatba.
A védők fele őt hajkurászta, olyan brutállisan scoutolt, hogy közöttük szaladgált, amíg el nem fogytak. :C

Most sajnáltam csak, hogy nem volt bekapcsolva a replay.

(#37982) Bingisz


Bingisz
addikt

Kis trollkodás: A legutóbbi, WT vs. WoT szájkaratén előkerült, hogy a WT-nek milyen jó lesz a fizikája a WoT-hoz képest. Ilyen jó egyenlőre az a fizika :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#37983) dfsz34 válasza #40993792 (#37978) üzenetére


dfsz34
őstag

Én például ha sniper nézetben vagyok, akkor nagyjából nem sokat érzékelek a külvilágból, hanem próbálok célozni és lőni. Ha valaki beleugrik, akkor így járt.

Alap illem lenne a játékban, ha lehet valaki mögött is menni, akkor ott megyek. Ha nem, akkor meg megvárom, amíg lő a saját érdekemben is.

(#37984) Atlantis válasza Chris0321 (#37980) üzenetére


Atlantis
veterán

Rohadt nagy nerf lesz ez a TD-knek...nekem ugyan mindegy, hogy 750-et küld belém vagy 850-et, ha csapatonként 5-6 TD lesz, akkor ezt a fasza kis nerf-et baszhassuk...mellesleg a WT E100-zal mi lesz? Az csak 560-at küld, de jó sokszor... eszerint ez egy rejtett buff neki. Vagy az angol TD? Kíváncsi vagyok a részletekre.

Elkövetik ugyanazt a hibát, mint az "arty-nerf" esetén...inkább a nyomorult MM-et állítanák be rendesen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37985) mefistofeles válasza Atlantis (#37984) üzenetére

Ezt már olyan sok okos leírta.... az MM jó.... szerintük....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37986) #95904256 válasza mefistofeles (#37979) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ezért jobbak azok a játékok ahol nincsenek csapattársak. ;]

Atlantis: Az arty nerfelésről annyit, hogy azóta a legtöbbel alig lehet beleszólni a csata menetébe. A gyengébbekkel akármilyen jól is játszol, rengeteg csatát kell játszani ahhoz, hogy véletlenül beugorjon a tankász. Ez onnan is látszik, hogy ha sikerül is összehozni a tankászt, kétharmad annyi XP elegendő hozzá, mint ugyanabban a tierben egy medium vagy nehéztankhoz.

[ Szerkesztve ]

(#37987) vhw válasza Bingisz (#37982) üzenetére


vhw
addikt

A fizika leejtve, de sig rúnák a KV-n?
Ilyet szabad???

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37988) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

A stat összesítőmmel olyan gondom lenne, hogy nem igazán jó a Tier számítása: 11,85
Melyik stat modot ajánlanátok helyette?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#37989) Iron Funeral válasza Bingisz (#37982) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amikor a WoT volt zárt béta akkor még tologatni sem lehetett a tankokat ;]
Minden csak nézőpont kérdése...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#37990) mefistofeles válasza #95904256 (#37986) üzenetére

De normális csapattal 100x élvezetesebb!
Mondjuk én tuti csinálnék 1 vs1, max 2vs2 meccseket a wot-ban. Pici ravasz pályákon. Ott aztán nem lehetne szidni a béna társakat. Persze annak már tényleg csak személyes statok komoly figyelembevételével lenne értelme.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#37991) Atlantis válasza #95904256 (#37986) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, tönkretették az arty-kat, én is inkább eladtam mindet, minthogy így játsszak velük. S most a TD-kre is lehet hasonló sors vár...ahelyett, hogy 2-3 darabra korlátoznák a csapatonkénti számukat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37992) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Új kedvenc... :P

Egyébként melyik löveggel hatékonyabb? a pontosabb, kevesebb pen, vagy a pontatlan nagyobb pen?
CSak a tapasztalatok érdekelnek, tudom, hogy a pontosabb, gyorsabb löveggel jobb.. :)

[ Szerkesztve ]

(#37993) myckey válasza SoulReaver (#37992) üzenetére


myckey
veterán

pontosabb kevesebb pen aran skulóval :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37994) scyllarus válasza dfsz34 (#37983) üzenetére


scyllarus
veterán

Pontosan. Nyilván, ha a mienk cirkál az enemy körül, nem lövünk oda 400m-ről, mert addigra beérhet ő is, akkor a sebző a hibás. (És pláne nem artyval, ugye...)
De amikor már 1 perce lőjük egymást valakivel, és a csövemtől 10 cm-re berongyol közénk egy idióta, aki nem mögöttem megy el, és még a töltésidőre is képtelen figyelni, akkor nem érzem magam hibásnak.
Ez is, mint annyi más ebben a játékban, szituációfüggő.

Atlantis: hagyjuk már ezt a tönkretették az artykat szöveget. Minden nap belefutok 2-3 arty miatt anyázóba, akit menetből szedtek ki, minden nemzetből. Pedig napi 10 csatám van.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37995) Cray Tyler válasza SoulReaver (#37992) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Egyértelműen a pontosabb löveget fejleszd ki elsőnek. Tier10es tankok ellen pont mindegy az a pár pen, ami a két ágyú között van, a pontosság viszont életmentő, mert weakspotot a gyengébb pennel is át tudsz lőni. De nekem csak ~170 csatám van T-54-el, így fogadd fenntartásokkal a tanácsomat.

(#37996) SoulReaver


SoulReaver
veterán

KÖszi srácok! Úgy is ki kell majd fejleszteni a másik "rosszabb" löveget is, mert a T62A kell :)

(#37997) emre


emre
veterán

A PTA-ra mit tegyek első képességnek (ami majd 0%-ról fejlődik)?
Egy pár helyen azt látom hogy javítás helyett inkább álca van rajta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37998) Atlantis válasza SoulReaver (#37996) üzenetére


Atlantis
veterán

Egy baja van a pontosabb lövegnek...sajnos nem az kell, hogy a T62A kifejleszthető legyen, így egy csomó XP-t feleslegesen kell beleölni a másik puskába. Legalábbis régen így volt, nem tudom, az O140 milyen útvonalon érhető el.

emre:álca, ha észreveszik, úgyis mindegy neki. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37999) SoulReaver válasza Atlantis (#37998) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sajnos így van még most is... de élvezetes vele menni, főleg a pontosabb löveggel :D Már csak a 700LE-s motor kell.

(#38000) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, az újévi bónuszkód meddig használható fel? :) Nem találom sehol... :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.