Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25839) Plasticbomb válasza dorka16 (#25814) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hááát... Ezzel vitatkozom. A T71 amaga módján iszonyat móka, a T21 dettó, a T69 isteni med T8ban. A T54E1 a kacsa ott. AZ elején egész fasza volt, amikor meglett rá a nagy csúzli, de kb az egyharmadánál tartottam, amikor megutáltam a folyamatos T10 beni szereplésért. Nem azért, mert felkerülhet, hanem azért, mert rendszeresen azokkal játszatta az mm nekem. A T57 megint üdítő.

(#25819) dfsz34

Én nem tudok egy tankkal többet menni, mint ami ahhoz kell, hogy kifejlesszem. A két prém tankommal is akkor megyek, amikor vagy kedvem van hozzájuk, vagy kell a lé megvenni egy újabb gépet. Ennek ellenére folyamatosan megy fel Ugyanis olyanokkal megyek, amely ágakat előbb teszten meglesem pl, hogy akarom-e. Pl anno az E4 szívszerelmem lett. Tegnap meglett. T28 Proto T30 ezek isteni gépek. Előtte a T25/2 valami nyomor volt nekem. De a T28 Protoval és a T30al olyan sebzést tudok kiosztani, ami bőven elég arra, hogy gyorsan fejlődjek, és élvezzem is a játékot. (Mondjuk a T30 155 mmes csúzlijában csalódtam. Közel sem akkora élvezet, mint a 120mmes, és nem is tudtam vele kitolni olyan sebzést, mint a 120al. 7700 damage a 120al a top damagem 5/6 fraggel, 5500 a 155össel, 3 killel. Sokkal ritkábban lehet vele lőni, ritkábban jön egy egy pillanat, amikor lehetőség van lőni. Értelemszerű, de így kevesebb a potenciális lehetőség.)

A most következő ág, amit végig tolok, még nem tudom mi lesz. Ami van az IS7 (Nem vagyok vele elégedett...) OB261(Arty nerf óta nem akkora élmény vele játszani, de elégedett vagyok vele. Már, amikor legalább sebezni is tud...) T57 Heavy(Isteni gép!) OB268 (Imádok vele zúzni!) T110E4 (Most lett meg tegnap. 3ik kör Ász lett! Ha még egy kicsit jobban lehetne letolni az ágyút, nem lenne semmi probléma vele. Így azért vannak helyzetek, amit T30al bevállaltam, ezzel már nem...Valamint a T-62Akat nem szeretem. Gondolkodás nélkül lövik be a z ágyú mellett a tornyot... És hangyaf@sznyit, de lehetne mozgékonyabb, akkor nem lenne művészet egy testközeli pofozkodás egy T-62Aval. Ellenben tegnap egyik csatában E100 csak lesett, hogy mi a f@szt művelek vele. Szétkaptam, mint foxi a lábtörlőt, tornyán keresztül...XD )

A következő 10es val ezek körül kerül ki: FV215b (183) / 113 / F155 Jön ma a teszt, és megyek megint egy egy kört mindegyikkel, és eldöntöm. (Vagy ha, lesz elég jó az a WTE100, akkor az lesz a következő cél, csak jöjjön ki a teszt, és tudjam letőtikézni munkában mobilneten...:P )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.