Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221251) tasiadam


tasiadam
veterán

Átlagos Brawl
Végén érdemes nézni a csapatot, főleg a csodálatos grille15 pontosságát és átütőerejét ami nincs.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221252) Black_Sheep válasza jozefgucci1 (#221247) üzenetére


Black_Sheep
tag

Én a 13 90-nel csináltam meg a 260-as küldiket, de az már nagyon rég volt, nem keserítették meg az életünket az EBR csordák.
Passzív spotra az orosz jó, illetve az ELC, ha bottom tierként beadja Prokhorovkát, nincsenek kerekesek, kevés a light, retardált az ellenfél és gyáva a saját csapat. :DDD Javaslom, hogy táras TD-vel szakaszban csináld, aki csak a Te spotodat lövi.

A wotinfón globális modi vagyok, Jacktor a tulaj és az admin egy személyben.

(#221253) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Azt lehet tudni valahonnan, hogy mennyi tapasztalati pont kell a legénységnek, hogy az első skill meglegyen?

(#221254) zodo válasza Szibilla (#221253) üzenetére


zodo
nagyúr

105.032 xp

(#221255) Bad Pritt válasza Szibilla (#221253) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kalkulátor

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221256) Szibilla válasza zodo (#221254) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi. Én is ezt az értéket találtam, ennek ellenére ma adtam egy új legénységnek egy 100 ezres és egy 20 ezres tankönyvcsomagot és csak 86%-osak lettek. Nem értem, miért. Azt hittem, így meglesz az első skill és még megy a másodiknak is egy kicsi.

(#221257) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ajjjajaj... Type 54 vagy Defender? :(

(#221258) zodo válasza Szibilla (#221256) üzenetére


zodo
nagyúr

Az egy nagyon régi kalkulátor ami ezt az értéket dobta ki.

GlobalWiki oldalán a Crew azon belül Experience Required to Increase Training Level bekezdésben is olvashatsz a témában.
Nagy vonalakban:
Major Qualification from 0% to 100% requires a total of 105,030 XP.
1st Skill or Perk from 0% to 100% requires a total of 210,060 XP.
2nd Skill or Perk from 0% to 100% requires a total of 420,120 XP.
3rd Skill or Perk from 0% to 100% requires a total of 840,240 XP.

Na igen a képzési füzetek néha érthetetlenül dobálja a növekedési %-kat.
Nemrég pont néztem a Kínai ágon 0% képzetségű tagoknál ezeket nyújtják természetesen mind 0% -ról számítva.

850.000 füzet / 2 skill +71% (Ez csak 1 legénységi tagra tehető)
100.000 füzet / 84%
20.000 füzet / 50%

Összességében volt 1db 850k + 2db 100k és 18db 20k füzetem és ebből lett a Parancsnok 2 skill + 98% (erre kerül a nagy füzet) míg a többiek 1 skill + 96% -ra fejlődtek.

(#221259) Szibilla válasza zodo (#221258) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Aha, már értem, akkor nekem a 210k-s értéket kellett volna néznem...az alapképességgel nem számoltam. Így már tiszta, köszi.

(#221260) zodo válasza Cray Tyler (#221257) üzenetére


zodo
nagyúr

Ajaj Light vagy Heavy? :)

(#221261) phoenix1989


phoenix1989
őstag

szerintem ma nem akarja a játék hogy bármit is elérjek. FV -td ott hagytam mert nem bírok haladni a markolással. mondom megnézem a grillt ha már írtátok hogy nem jó. nekem semmi gondom nem volt vele de a csapattársaimmal annál inkább. ezek valami zöld szemes ostorosok vagy nem tudom. 16/4 win ilyen se manapság volt.

[ Szerkesztve ]

(#221262) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#221261) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

4x szorzó van, megint minden goblin előbújt Móriából. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221263) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#221262) üzenetére


phoenix1989
őstag

de ennyien?? xD

(#221264) zodo válasza Szibilla (#221259) üzenetére


zodo
nagyúr

Na ja benéztem az az alapképesség.

(#221265) zodo válasza phoenix1989 (#221263) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen. :(((
2-3k wtr értékelésű botok vagy a jobb 5-6-7k kempingelő majmok aki miatt jön a chat ban ha szóvá teszed mert Pistikének fáj ha szidalmat kap.

Tegnap reggel Standard B első 5 bukó csatám 9k+ wtr értékelés mellet.
Azt hiszem nem én voltam a gáz.

Aztán egy Döntetlen mert addig kempingeltek és nagy vesződés után csak egy arty maradt de lejárt az idő.
Ezek után természetesen a 2 sebző kör lett Győztes csata. :DDD

szerk:
Amit nem értek hogy alig 1 hónap alatt hogy lehet a botoknak 3800+ csatájuk. :F
pl.: Obj.705 a lista alján.

[ Szerkesztve ]

(#221266) phoenix1989 válasza zodo (#221265) üzenetére


phoenix1989
őstag

hát ebből nekem most lett elegem. mentem egyet wz lightal de esélytelen. bukó folyamatosan. rég nem volt ilyen szar napom, többnyire 57-58% win.

(#221267) zodo válasza phoenix1989 (#221266) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem karácsonyi etap óta zuhanó repülés a WR pedig teljesítmény mutatók magasabbak mint korábban.
51.56% -ról 51.2x ami rengeteg elcsalt csata a 4x szorzó mellet / - 1 század esetén.

(#221268) Geller72


Geller72
veterán

Második csatám ezzel a tankkal. Teljesen hanyagoltam ezt az ágat eddig, de rájöttem, hogy hiba volt. :D.

(#221269) Viktoár


Viktoár
addikt

Pár napig hanyagoltam a játékot, ma egész jó köröket sikerült játszani.
2200 WN8-hoz nyílván a 30% WR a megfelelő. :C

Üdv:Viktor

(#221270) andorko2013 válasza Geller72 (#221268) üzenetére


andorko2013
csendes tag

Nagyon szép!

(#221271) Geller72 válasza andorko2013 (#221270) üzenetére


Geller72
veterán

:B Köszönöm. :R Az én szintemen ez nagy öröm. :). 3 csatával meglett az összes napi küldi, csak erre a csatára 25 BP pontot kaptam. Az a fura, hogy az első csatában majdnem kétszer ennyit pattintottam és acélfalat, vagy valami hasonlót nem is kaptam. :U

[ Szerkesztve ]

(#221272) phoenix1989


phoenix1989
őstag

azért td vel 5k spot xD

(#221273) Geller72 válasza phoenix1989 (#221272) üzenetére


Geller72
veterán

T5 TD-vel 3k lepattanó? :D. Ez a tank egy állat. :D.

(#221274) phoenix1989 válasza Geller72 (#221273) üzenetére


phoenix1989
őstag

pedig sokkal szarabb mint régen volt.

(#221275) Geller72 válasza phoenix1989 (#221274) üzenetére


Geller72
veterán

Ha adnának neki egy +20-30-as átütést, az nem lenne rossz azért, mert ez a 100-as átütésű ágyú egy vicc. T3-ban több van a TD-knek..

8 csata után 35%-on állok vele. (GM) Láthatóan nem sokan játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#221276) Bad Pritt válasza Geller72 (#221275) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azon a szinten, ahol van M10, T67 meg troll Stug? Nem csodálom. Én ha kettőt láttam az elmúlt pár tucat T5-6 meccsemben, akkor sokat mondok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221277) Geller72 válasza Bad Pritt (#221276) üzenetére


Geller72
veterán

Arról nem beszélve, hogy legtöbbször ha ennyi hülye van a csapatban, akkor még nehezebb érvényesülni. Itt, ha védték volna a seggem, és nem lett volna 3 percen belül vége a csatának, ledaráltam volna azt az oldalt az összes HT-vel együtt, de lemming vonat volt, meg is lett az eredménye. :(

(#221278) köpet válasza joergie (#221223) üzenetére


köpet
aktív tag

Bejött a jóslat, T5-ig nincs árkedvezmény, T6-7 30%, T8-10 15% a top of the tree esetében. :(

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221279) zodo válasza zodo (#221025) üzenetére


zodo
nagyúr

Megérkezett a ToT cikk és ahogy várni lehetett ..... This is not your typical Top of the Tree.

(#221280) Nyugis


Nyugis
senior tag

sziasztok!

egy teljesen laikus kérdésem lenne, előre is sry érte! :R
szóval:
- az a kérdésem, hogy a bonusz invite kód és a meghívás a tankba össze vonható?
tehát ha haverom - aki aktívan játszik - meg invitál Mail cimmel a tankba akkor a regisztrációnál még használhatok egy bonusz invite kódot?
úgymond a kettő összevonható?
VAGY: vagy az egyik vagy a másik? :B

(#221281) joergie válasza Nyugis (#221280) üzenetére


joergie
őstag

Hogyafrancbane persze...szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. De ez csak egy vélemény.

top of the tree:
hát a szokásos átalakítás, kapsz valami beetetést, de ha haladni is akarsz velük, akkor FIZESS ;] Ha a 3ból 2 ágat vinni akarsz tier8-9től, akkor már nem elég amit adnak, egyre még csak-csak.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#221282) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Bakker ez a Panther/M10 tök jó. A kis accounton ez a prémtankom, tökre úgy emlékeztem, hogy ablakon kidobott pénz volt, de most vagy én játszom másképp, vagy az a buff számított ennyit, amit pár éve kapott, de rendesen aprít.
De lehet a turbó miatt, mert végre oda is ér a jó helyekre időben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221283) zodo


zodo
nagyúr

Progetto C50 mod. 66 az Olasz 9-es nehéztankot melyik löveggel érdemes használni?
Nekem a középső szimpi.

(#221284) hulp01 válasza zodo (#221283) üzenetére


hulp01
senior tag

Én a kilencessel használtam a nagyobb átütés és a rövidebb töltésidő miatt. Igaz, a tízes ágyút ki se próbáltam rajta, de nekem teljesen megfelelt így. A nyolcast tankot ezen az ágon gyűlöltem nagyon, de ezzel egy idő után egész jól elvoltam. Szerintem nem rossz tank. Volt, hogy a páncélja is egész jól működött, a kilences ágyú meg tényleg jó volt rajta. Viszonylag gyors is.

(#221285) zodo válasza hulp01 (#221284) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is ezek miatt választanám a IX-es ágyút.
Előzőt átugrottam free xp-ből szóval még nincs táras heavy tapasztalat.
Gondoltam mivel a legtöbb IX-es jobb mint a X-es és nincs már sok szimpatikus tank amit fejlesztenék ezért teszek vele egy próbát.
Köszi.

(#221286) po1son válasza Nyugis (#221280) üzenetére


po1son
addikt

Szia!

Érdemes ezt az oldalt jobban áttanulmányozni, alul le van írva a pontos regisztrációs menet is [link]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221287) Geller72 válasza phoenix1989 (#221274) üzenetére


Geller72
veterán

Utánaolvastam. Az AT2-t páncélzatilag legyengítették, a felette lévőket megerősítették. Ezek szerint az AT 8 még ennél is jobb lesz? :Y :D . Csak mert még az este boosterek nélkül ki is tudtam fejleszteni. 50%-on vagyok amúgy az AT2-vel csak a tegnap esti csatákkal a GM -ben. :K Azért hanyagoltam eddig ezt az ágat, mert sok helyen azt írták, hogy mjndegyik könnyen belőhető. De a tapasztalatok alapján nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#221288) Bad Pritt válasza Geller72 (#221287) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy mész följebb, úgy lesz egyre szarabb az az ág. Nem a tankok miatt, egyszerűen az átütés nő olyan mértékben, amit nem követ le a páncélvastagság. A tier 8-ast egy 220-230 átütésű ágyú már szitává lő.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221289) Thrawn válasza Bad Pritt (#221288) üzenetére


Thrawn
félisten

A Torta szerintem nagyon jó, valamelyik nap 7k-t blokkoltam vele Prohorovkán :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221290) Viktoár válasza Geller72 (#221287) üzenetére


Viktoár
addikt

Az AT ág végig a lassú de magas dpm-ű, korrektül páncélozott bunker tankokról szól. Én élveztem az egész ágat, a Tortoise-t vétek lenne kihagyni! :K

Üdv:Viktor

(#221291) phoenix1989 válasza Geller72 (#221287) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen sajnos nerfet kapott. bár a sok gold sem vált előnyére. a többit nem tudom még az első T10 tankom volt az fv szóval nem ma játszottam velük. akkoriban se voltak rosszak csak lomhák ezért nem is szaladgált sok halálcsillag mert nem bírták idegileg a kihúzását :) viszont magasabb szinten lehet hiába a buff mert lomha maradt és a rengeteg gold azért hatásos ellenük, plusz a csaták is gyorsak.

a T10 badgertől sem ájultam el.

[ Szerkesztve ]

(#221292) Bad Pritt válasza Thrawn (#221289) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindennel lehet jó meccseket menni, a kérdés, hogy mondjuk 100 meccs alatt mennyire tudsz konstans jó eredményt hozni.
Egy bruttó 20-szal száguldó dobozzal? Sehogy. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221293) po1son válasza Thrawn (#221289) üzenetére


po1son
addikt

Eléggé troll az a torto, egyik nap gondoltam leo-val 1v1 szituációban nyílt pályarészen jól körbe flankelem, olyan gyorsan forgott , hogy majdnem én basztam rá a végén. :DDD
Gondolom első helyre forgási mechanizmust rakott rá +skill +pótkaja.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221294) Geller72 válasza Bad Pritt (#221292) üzenetére


Geller72
veterán

Az AT2-re azonnal ráraktam egy turbót, amivel már szépen megy stabilan 20 felett, egyenes szakaszon simán 24-25-el, völgynek mentem már vele 30-al. :D. Ez arra már elég, hogy a KV1 ne tudjon elmenekülni előlem. Tegnap nem egy meccsen volt ilyen kergetőzés, menekültek előlem. :D. Vagyis csak akartak. Az amcsi vonal sem gyorsabb, ott is ez a 20km/h a palafon a nem forgótornyosoknál. Én ezekre álcát nem teszek, bár nincs neki rossz álcája, de mióta a wg bünteti a TD-ket azzal, hogy a lövés utáni szinte, vagy inkább teljes álcavesztéssel, az ilyen lassú tankokra nem rakok álcát, bár az AT2-nek sincs rossz camója, inkább preferálom a turbót, annak több hasznát veszem. A tortával taliztam már jónéhányszor, de ha nem tudja elrejteni rendesen magát, ott azért elég szépen le lehet bontani a gyenge pontjai miatt. egyébként nem értem a logikáját a WG-nek, csinál egy tankot, ami bunkernek látszó valami, aztán telepakolja weakspotokkal. Ez olyan, mintha építenék egy 5 méter magas vasbeton kerítést, de a kiskaput meg nyitva hagynám. Vicc. Megcsinálhatták volna úgy, hogy szemből tényleg full páncél, aztán a többi meg amúgy is papír körbe és fentről, de így legalább fel lehetne építeni vele egy stratégiát. A mostani helyzetben ez viszont vicc. Aki tudja, hol kell belőni, az simán be is fogja az összes ilyen TD-t.
És ahogy Bad Pritt írja, lehet velük jó köröket menni, de alapvetően az van, hogy mész x kört és várod, hogy melyik körben lesznek jó esélyeid, melyik körben lesznek olyanok a körülmények, amik kedveznek neked. De alapvetően a legtöbb meccs kuka. Flankelnek, arty szétszed, belőnek, stb..

A Badgerre azért kíváncsi lennék, ott már van egy elfogadható sebességed is, turbóval ~35 km/h, ami T10-ben nem rossz.
Az amcsi T28 Proto is, amióta megkapta a sebességbuffot, egész jól használható, sokkal többet is lehet látni belőle csatákban, mint régebben. Ma megnézem azért az AT8-at, ha van olyan jó, mint az AT2, az már nekem elég. A többi sokszor úgy is rajtam fog múlni. ;). Meg az MM-en, meg az RNG-n. :D.

(#221295) Geller72 válasza po1son (#221293) üzenetére


Geller72
veterán

Vagy csak túl messziről flankelted, nem?

(#221296) Bad Pritt válasza Geller72 (#221294) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én most húztam ki a T30-at pont, tetszett a prototype, de a páncélja karcsú nagyon. A legnagyobb előnye a torony meg a 400-as alfa, míg az AT15 kemény 280-at sebez átlagban. :D
Meg azért az nem mindegy, hogy 24-gyel megy turbóval, vagy 32-vel, a Prottal simán tudtam tartani a lépést a lassabb nehezekkel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221297) zozyk


zozyk
addikt

Ez a Chi-Ri tényleg egy istenverése. :D
Szinte csak T8-9et látok vele, ott meg kiröhögnek a 130 sebzésemmel, persze ha véletlenül beütök bármit is...
Ér ennyi stresszt az STB-1? :F
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Tudom hogy béna vagyok, de azért ennyire nem...

[ Szerkesztve ]

(#221298) Geller72 válasza Bad Pritt (#221296) üzenetére


Geller72
veterán

A teknős megvan valakinek? (A prém). Az milyen?

(#221299) Swinegod válasza zozyk (#221297) üzenetére


Swinegod
őstag

Chi-Ri nekem egészen adta, nem gondolom, hogy rossz tank, de az biztos, hogy iszonyat fájdalmas. Kibaszott nagy, lassú, camo szar, pen szar, lőszersebesség szar, lassan célozm de a tára egész mókává teszi

Geller72: Nem a turtle a legjobb TD a játékban, tényleg olyan mint a Torta csak egy tierrel lejjebb, ha tetszett a torta ez is tetszik

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221300) Thrawn válasza po1son (#221293) üzenetére


Thrawn
félisten

Nehogy egyszer a nagy flankelésben permatracken találd magad ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.