Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221851) Bad Pritt válasza Geller72 (#221847) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

T-150 számomra lomha, az ágyú megbízhatatlan. Egymás után húztam a BP pontokat velük és amúgy mind a kettőnél jobb élmény most a KV-1S, megy 43-mal, jó az ágyú, kisebb a tank.
Amennyivel kevésbé bully tier 4-5-6-ban mint a másik kettő, annál jobban lehet vele érvényesülni tier 7-8-ban a sebessége meg a dpm miatt (persze goldot köpködve).

De persze ez emberfüggő, mind a három abszolút játszható és működnek, nem egy Csörcsil 7 egyik sem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221852) Geller72 válasza L-e-f-i-e (#221849) üzenetére


Geller72
veterán

Majd egy hete 20% vagy bőven az alatti a WR-em, volt nap, hogy nulla. Ma is 20% körül vagyok, pedig a top 3-ban tanyázok általában. Minek is kellene örülnöm? Jah, megvan. Szarjak a WR-re. Szarjak a statokra. Szarjak a WG-re. Ok. :D. Mindjárt más.

(#221853) Geller72 válasza Bad Pritt (#221851) üzenetére


Geller72
veterán

Egyáltalán nem érzem szarnak a T-150 ágyúját, sőt. Lassúnak sem mondanám, végül is HT, 35 körül szépen gurul. Egy Tigris 2-höz képest pl. ahogy halad, mozog, egy álom. A KV-1S valóban sokkal gyorsabb, de eddig azt hittem, a KV85-ről beszélünk. :D. Utolsó linkelt képes hsz.-edben az volt, én ahhoz írtam, amit. ;).

(#221854) Geller72 válasza Nyugis (#221850) üzenetére


Geller72
veterán

A brit "izé" is töredék, csak nem univerzális, hanem nemzeti. Ha rámész a tanknál a töredékekre, ott a jobb felső sarokban láthatod, hogy egy töredék létrehozásához mennyi uni + mennyi nemzeti töredéked van. Ha rámész az üres kockára, ott meg kiírja, hogy mennyi kell egy töredék létrehozásából. Hiába van unid, ha nincs nemzetid elég és fordítva. ;).

(#221855) Bad Pritt válasza Geller72 (#221853) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jogos, jogos. :) A T-150 szerintem is jobb ennél egy kicsit, nagyon szűk tartományban használható effektíven ez a KV-85 sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221856) Nyugis válasza Geller72 (#221854) üzenetére


Nyugis
senior tag

abszolúte érthet és igy már tiszta!
és BRIT (vagy igazából bármilyen) nemzeti töredéket honnan / miből / hogyan tudok szerezni?

(#221857) dokee78


dokee78
félisten

Hali.

Egy ismerősöm kezdene egy új accountot viszont lenne kérdés.

Kellene egy invite kód amihez jár prémium tank és 7 nap prémium.
Hogyan kell a küldetést meg csinálnia,hogy megkapja a T-34-85M-et is?

(#221858) Geller72 válasza Nyugis (#221856) üzenetére


Geller72
veterán

A mostani battle pass-ban szórták, persze nem ingyen. :D. Azon kívül küldetésekben, mint ahogy az általam linkelt képen is látszik a "Hogyan kell elkészíteni" mondat alatt a nagy, bekarikázott ablakban. ;).

(#221859) Nyugis válasza Geller72 (#221858) üzenetére


Nyugis
senior tag

battlepass-ba csak az elsö felénél vagyok, nem sietem el.
megvennem felesleges mert nem hiszem hogy végig tudom tolni.
a válaszokat köszönöm szépen!! :R :R

(#221860) Geller72 válasza Nyugis (#221859) üzenetére


Geller72
veterán

Normál játékban nem dobálja tízesével az unikat és hatosával a nemzetieket, mint a sima játékban, de szép lassan gyűlni fog az majd neked is..az évek alatt. :D.

(#221861) Thrawn válasza dokee78 (#221857) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez pont mai hír: [link]
Ha meghívod és együtt nyomjátok teljesítve a Referral programot, ott a végén ki tudja majd választani a T34-85M-et. Kb az is a legjobb választás, mondjuk a Panther/M10 se rossz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221862) Nyugis válasza Geller72 (#221860) üzenetére


Nyugis
senior tag

azt esetleg tudod, hogy pl: orosz adhat francia terv rajzot? vagy csak azonos nemzet?

(#221863) Djuree válasza Geller72 (#221858) üzenetére


Djuree
félisten

a mostani battle pass már alig ad, egy tizesre ha elég lesz. az előző na az tényleg fosta és gyorsabban is végig lehetett tolni. ott 2 tizest kihuztam meg talan 1 kilencest is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#221864) Barret001


Barret001
addikt

Vége szakadt a jó világnak...Mai legjobb köröm: Természetesen ez is vesztes kör. 3 napig jó világ volt :D Itt a böjtje.

(#221865) Geller72 válasza Barret001 (#221864) üzenetére


Geller72
veterán

Látod, nekem legalább nincs meg az a probléma, hogy nabazz, ma szarul adta. Mindig szarul adja. Ma 23% WR. :D. De legalább nem nulla. :C

(#221866) Geller72 válasza Nyugis (#221862) üzenetére


Geller72
veterán

Nem nemzet ad, hanem a WG. :D. Vagy univerzálisat, vagy nemzetit. Semmi szisztéma nincs, egyszer ezt ad, máskor meg mást. "Véletlenszerűen" ad. Ahogy ez a fos játék is a véletlen műve. :D. Remélem, egyszer kreaál valaki egy normális, ballanszolt játékot ebben a kategban, mert nagyon ráférne már.

(#221867) Geller72 válasza Djuree (#221863) üzenetére


Geller72
veterán

Adogatja a napi küldikben is, igaz, random, meg sokkal kevesebbet, de szépen lassan ad. Persze, a 9-10-es tankokra annyira nem tolják. :D. A többi meg kit érdekel, ha már egyszer kifejlesztetted. Mondhatnánk, hogy majd a kezdőket, de azoknak meg szinte alig van ahhoz, hogy számítson valamit. Na meg én sem egy T4-es tyúkolna tolnám el őket. (Már, ha nem célzottan egy adott tankra adja, hanem szabadon felhasználhatót.)
Én azért sem erőltetem a T10-es tankokat, mert szerintem (is) T9 a legjobban játszható magas tier. A legtöbbnél én megálltam T9-nél. Volt, főleg az elején ez a gyűjtögetőmánia, de most azért legyen, mert csak és ott nézegessem? A javát el is adtam. CW/SH kilőve, randomra meg nem érdekel. Egy credittemető. Ilyen WR mellet már a T8-9 is.

(#221868) Barret001 válasza Geller72 (#221865) üzenetére


Barret001
addikt

:D:D Nekem 25 bebeeee :)

(#221869) Geller72 válasza Barret001 (#221868) üzenetére


Geller72
veterán

Azért arra kíváncsi lennék, hogy van az, hogy T3-6-ban sokkal magasabb a Wr, mint T8-10-ben? :U Látszólag nincs-nem lehetne difi, mégis, ha T8-10-ben nem adja, lejjebb megyek, ott meg nem ritka a zsinórban 4 win. T8-10-ben meg a zsinórban 14 lóz..

(#221870) Barret001 válasza Geller72 (#221869) üzenetére


Barret001
addikt

Alacsony szinten valamivel több a kezdő! Ez rontja a 15 csapattag átlagát.

(#221871) Geller72 válasza Barret001 (#221870) üzenetére


Geller72
veterán

Egymás utáni T3-4-es csatám. A Su-val 1641 az átlag dmg-m, 3 meccs átlagában...
4 csata, és csak egy vesztes... :U

Ha "magasabb szinten" kevesebb a kezdő, akkor miért vannak egymás után 0-15/5-15-ös csatáim? :F És 80%-ban bukó meccsek...

[ Szerkesztve ]

(#221872) Geller72


Geller72
veterán

Ez a T3 is sokat változott, mióta utoljára játszottam vele. :D. Az egyik enemy 17 goldot lőtt rám. Aminek darabja 1200 credit. :D. És semmit nem ért vele amúgy. (Valentine ugye, azonnali acélfal. :D.) Goldfsás bmeg T3-ban. És nem csak ő tolta rám a goldot. Mert T8-10-ben ma ez az evidens, na de T3-ban is? :D.

(#221873) peterson79 válasza Nyugis (#221862) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt el kellene olvasni a WG oldalán, mert régebben máshogy volt. Most már elméletileg csak napi küldikből kaphatsz töredékeket ami akár nemzeti, akár univerzális is lehet. Ez teljesen véletlenszerű, nincs rá befolyásod. Illetve az talán megkavarja a képletet, ha sok kifejlesztett tankod van, mert akkor ha nemzetit akar adni és már Neked nem kell, akkor automatikusan átváltja univerzálisra.
Battle pass-ban, ha fizettél, akkor kaphatsz 10(?) szintenként 6 darab olyan nemzetit amit Te akarsz, akkor választható, máskor nem, egyelőre.

Szerk. Nemrég erről is beszéltünk, itt a link: link

[ Szerkesztve ]

(#221874) peterson79 válasza peterson79 (#221873) üzenetére


peterson79
őstag

Már nem tudom szerkeszteni.

Nem nagyon kell erre rágörcsölni, napi küldetéseket figyeld, ahol lehet változtass, hátha beadja a töredéket. Nekem például tűzoltó készülék nem kell, van 700 darab úgy, hogy ugyanennyit eladtam a múltkor. Azt mindig elforgatom, hátha töredéket ad be helyette...vagy bármi mást ami hasznosabb nekem.

(#221875) hulp01


hulp01
senior tag

Na, tegnap meglett a második gm a T34-re.
Azért jól jellemzi a helyzetet (rettentően out of meta, és ebből adódóan kevesen játszanak vele), hogy 1500-as átlagsebzéssel a top 20-ban vagyok. :)

Tegnap amúgy 10 meccset mentem vele 1900 feletti átlagsebzéssel, ami bőven jobb az első helyezettnél. :D
De továbbra is egy tortúra a vele való játék. Az ember kivárja, hogy a célzókör olyan 7-8 mp alatt teljesen leszűküljön, az ellenfél tankja szinte teljesen kitöltse a célzókört, és akkor jön egy mellélövés mondjuk 100m-es távolságban. És fogalmam sincs mit kellett volna máshogy csinálni, hogy találjon. Aztán volt olyan, hogy a Tortoisra leadtam egy kapáslövést, és sebeztem a kupolán, majd utána három célzott lövés ugyanoda, de nincs sebzést. Szerintem erre a tankra 100% az rng.

(#221876) Nyugis válasza peterson79 (#221874) üzenetére


Nyugis
senior tag

szia reggelt! ez a forgatás, ez nekem is eszembe jutott!
és igen nekem kb minden tankomon már automata tűz van és még mindig van belőle! :DDD

(#221877) Djuree válasza hulp01 (#221875) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon ritka tank manapság, alig látni. régen meg tele volt vele minden csata. nehéz vele sebezni is. olyan mint a tp50 proto, az se pontosabb sajna. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#221878) Warton válasza Djuree (#221877) üzenetére


Warton
őstag

Mert régen ingyen sokan megkaphatták, meg aztán nem volt ennyi prémium nehéz tank se. Az akkori felhozatalból talán a legjobb tank volt a T34. Mostanra kissé megkopott.

(#221879) dokee78


dokee78
félisten

Szerintetek ez így tökéletes felszerelés a Kranvagnhez?

1. Slot - Fejlesztett edzés (bónuszt kap.)
2. Slot - Lila szellőzés
3. Slot - Stabilizátor

(#221880) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem a csúcson kell abbahagyni, innen már csak lefelé vezet az út.
1 órát játszottam a bc 12-vel, első osztálynál rosszabb kört nem mentem (utolsó képen összesítés). :))
Gondoltam megosztom a demokat, hátha valaki hasznosítana belőle valamit TOT tank révén vagy csak megnézni "mit érdemes csinálni az adott pályán", de azt le kell szögeznem, hogy ez a teljesítmény nem elsősorban a játéktudásomnak köszönhető, hanem
a jó legénység/felszerelés/kaja/only gold.

Általában passzív scoutként kezdek játszani, standard bokrokat használva, itt megjegyzem rendkívül fontos a max gyorsaság/camo/látótáv, rengeteg esetben ezért voltam csak előnyben, de ez minden scoutnál kb így van.
Amikor már rajzolódik ki a meccs és nincs mit spot alatt tartani, akkor általában egyszerű logika alapján kisakkozom fejben, hol vagyok aránylag legnagyobb hasznomra a csapatomnak + próbálok a kockázatmentes easy dmg-re ráhajtani.


replay


replay


replay


replay


replay

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221881) popey37


popey37
addikt



a felső a tegnapi, az alsó a mai.
éjjel elfelejtettem hogyan kell játszani.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#221882) Barret001 válasza popey37 (#221881) üzenetére


Barret001
addikt

T25/2 betett? :D

(#221883) inferno88


inferno88
őstag

Akinek kedvezményes IS-3A-ra fáj a foga, az a kövi twitch prime-mal beszerezheti.

Semper fi!

(#221884) Bad Pritt válasza inferno88 (#221883) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

IS-3A hagyjuk, na de a kis AMX, az instant get lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221885) po1son válasza inferno88 (#221883) üzenetére


po1son
addikt

10 napos ingyen kipróbálásra jó lesz :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221886) dokee78 válasza po1son (#221885) üzenetére


dokee78
félisten

Még tartana az ingyenes Primeom,amit le mondtam múlt héten.
Erre már nem aktiválhatom ingyen ugye?

(#221887) po1son válasza dokee78 (#221886) üzenetére


po1son
addikt

Az alapján kell megcsinálni, ami múltkor be lett linkelve neked is.
A régi amazon fiókról töröljed a telefonszámodat + a fizetési adatokat sem árt, mert ha csinálsz újat, akkor ott sms hitelesítésnél lehetnek problémák.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221888) Nyugis válasza po1son (#221887) üzenetére


Nyugis
senior tag

Szia!

én eddig nem mertem ezt az amazonos vackot kapcsolni mert kártyaszám nélkül nem is engedi. azt meg nem szerettem volna megadni.
annyit nekem nem ér az egész, hogy ki tudja milyen cimszó alatt ezt azt levonogasson..

(#221889) Bad Pritt válasza Nyugis (#221888) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tök egyértelműen írja, mikor kell fizetni a havi díjat, azon kívül nem fog levonni semmit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221890) Nyugis válasza Bad Pritt (#221889) üzenetére


Nyugis
senior tag

tehát itt nincs oylan opcio, hogy regisztrálsz és "kapsz valamit" itt mindenképpen fizetni kell?

(#221891) Bad Pritt válasza Nyugis (#221890) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van egy ingyen hét regisztráció után asszem, utána havonta levonja a díjat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221892) po1son válasza Nyugis (#221888) üzenetére


po1son
addikt

Szia, általában 1 dollár próba terhelés szokott lenni, azt rögtön vissza is kapod. Sokáig egyébként már nem hiszem hogy lesz ez a kiskapu, hogy egy egyszerű újra regisztrációval lehet új trial-t igényelni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221893) Nyugis válasza Bad Pritt (#221891) üzenetére


Nyugis
senior tag

gondolom ha megszüntetem a fizetés elött akkor oda az "ajándék"?

(#221894) Bad Pritt válasza Nyugis (#221893) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amit igényeltél, az megmarad.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221895) Vale_46


Vale_46
csendes tag

Tud valaki ajánlani "normális" klánt, ahol reális, a CW kampányon a tankszerzés?

(#221896) tasiadam válasza hulp01 (#221875) üzenetére


tasiadam
veterán

Sexton 1-el pl a top50-es oldalon 26an voltunk amikor néztem legutóbb, és top2 voltam :D :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221897) tasiadam


tasiadam
veterán

Nincs elérhető leírás.
Szeretem a kihívásokat

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221898) manu75 válasza tasiadam (#221897) üzenetére


manu75
aktív tag

Nálam 770 volt egy kört játszottam, de már 4. este ilyen. Korábban írtak valami frankfurti terhelésről, de csak a wot rossz ezért is érdekes. Létezik erre valami megoldás?

(#221899) notika77 válasza manu75 (#221898) üzenetére


notika77
senior tag

VPN-t kell telepíteni és persze előfizetni rá ;].
ExitLag talán a legolcsóbb, ha több hónapra fizetsz elő (3 nap próba). A TunnelBear-nél havi 500MB ingyenes (+1GB egy Twitter posztért, de nem tudom az havonta újrázható-e). Itt figyelni kell, mert minden hálózati forgalom beleszámít, egy este WoT (2-3 óra csak WoT!!!) ~100MB.
Tankelit és MrScheff is készített videót (Youtube?) a problémáról és a VPN telepítéséről. Nem néztem meg egyiket sem, így nem tudom milyen hülyeséget mondanak még (nem szakemberek), de gondolom általánosságban használható videók.

(#221900) manu75 válasza notika77 (#221899) üzenetére


manu75
aktív tag

A játék kezdete óta játszok a wot-tal de soha nem volt ilyen gondom. Múlt hét szombat kezdte, és csak így este mikor nekem is lenne időm pár kört menni. Mi változhatott ezalatt a 4 nap alatt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.