Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220951) joergie válasza Djuree (#220949) üzenetére


joergie
őstag

Mondom, alapból nem volt gond, de tegnap reggel kijött a patch, azóta amikor betölt a map, van egy 2-3mp lagg, minidg ugyanannyi, meg ha ellenséges tank döglés benne van a FOW-ban, akkor kb ugyanannyi lagg. amúgy játszható volt tegnapig valóban... modot nem használok(egy replay manager van/volt feltéve, de feltételezem verzióváltás miatt az se működik most).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#220952) h1mpi válasza Swinegod (#220941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ebből is látszik, hogy elővették az unicumok is az E-100-at a toronybuff óta. Nem a siemkák nyomták fel 1400-ra az elvárt értéket.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#220953) po1son


po1son
addikt

Tipp: Toborzó programban (ápr 27 indul az új szezon) már olyan régi játékost is meglehet hívni, aki mindössze 60 napja inaktív (minimum 600 csatas account), akinek van ismerőse|barátja és pihentete kicsit a játékot, érdemes meghívni. részletesen: [link] :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220954) Swinegod


Swinegod
őstag

A kedvenceim azok az emberek akik egy Futur 4-el tier 7-ben snipeolnak és igazából nem csinálnak semmit ezért vesztünk, de beszednek 1 tárnyi dmg-et gyorsba milőtt meghalnak szóval mondhatják maguknak ja várjál hát van nem is olyan rossz sebzésem az azt jelenti csináltam valamit és tuti nem miattam vesztettünk és ezért nem fejlődnek semmit és ugyan akkora hasztalan szarok maradnak örökre

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220955) jano_77 válasza po1son (#220953) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem van egy második acc-om, ami olyan régi, hogy már lehet be sem tudnák lépni rá - de nem vágom, hogy miként is működik ez pontosan? :F
Meghívom magam és aztán elegendő, ha csak a fő accon játszom vagy pont ellenkezőleg a másodikon kell végig csinálni vmi küldetés sorozatot, X mennyiségű pontot összegyűjteni vagy elérni vmilyen tankot? Hogy van pontosan? Ebben a leírásban sajnos nincs benne. Elég röviden, de érthetően leírni, nem kell nagyon szájbarágósan.
Köszi :B :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220956) po1son válasza jano_77 (#220955) üzenetére


po1son
addikt

Pont rendszer van, ami 6 szakaszból áll, összesen 1500 pontot kell szerezni (egy nap 100 pontot lehet max szerezni).
Akit meghívsz annak kell játszani és ő tudja gyűjteni a pontokat, annyi könnyítés van a dologban, hogyha szakaszban játszol a meghívottal, csak akkor tudsz te is pontokat gyűjteni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220957) jano_77 válasza po1son (#220956) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor ez saját acc-al ugye kizárt :N
Köszönöm - amúgy mennyi időt vesz kb igénybe, hogy összejöjjön a szükséges pont ahhoz, hogy a tier8-as vas beguruljon a garázsba?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220958) notika77 válasza jano_77 (#220957) üzenetére


notika77
senior tag

Természetesen meg lehet csinálni saját fiókokkal is szakaszban, úgy, hogy egyidőben játszol mindkét fiókkal.

(#220959) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Olyan gondom lenne, hogy fissitett a winf..s, és a wot nem indul el azóta :((
Már újratelepítettem de egyszerűen mikor indulna Applikácio stopped working, és ennyi.
Valakinek esetleg van ötlete mi lehet a gond?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#220960) Djuree válasza jano_77 (#220957) üzenetére


Djuree
félisten

nem érdemes vele foglalkozni, elég sokat kell érte tolni, ha helyette melózok, annyi idő alatt megkeresem az árát több másik 8asra. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#220961) Bad Pritt válasza po1son (#220953) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor le is porolom a secondary accountomat, köszi az infót. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220962) jano_77 válasza ako001 (#220959) üzenetére


jano_77
nagyúr

winfos update után a játékot újra raktad már? Lehet megoldaná a problémát. Csak egy 5let.

notika77: ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy mondjuk a céges laptopra feltenném a WOT-ot és oda belépnék az egyik acc-al, a gépemen a másikkal és ez esetben csupán az egyikre tudnák koncentrálni - legalábbis én, lehet más ügyesebb - és azzal rögtön mínusz egy fő a csapatomnak! Ilyet nincs az a tank, amiért megtennék. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220963) ako001 válasza jano_77 (#220962) üzenetére


ako001
aktív tag

Igen az volt az első dolgom miután sehogyan sem bírtam működésre, de ugyan az a helyzet.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#220964) notika77 válasza jano_77 (#220962) üzenetére


notika77
senior tag

Tier5-ben, ha egymás után játszol a két tankkal, még akkor is többet érsz, mint az ott játszók többsége. Sokszor be lehet kerülni 2 tankkal is a top5-be, akár győztes csatában is ;]

ui.: itt: érsz = tudsz

[ Szerkesztve ]

(#220965) Warton válasza jano_77 (#220962) üzenetére


Warton
őstag

Az egyik egy normál tank, a másik arty. Amíg az arty tölt addig játszogatsz a tankkal. Mire betölt az arty átugrasz a laptophoz lősz egyet aztán vissza a sima tankhoz.

Ui.: még jobb ötlet az egyik arty a másik td.

[ Szerkesztve ]

(#220966) ollie válasza ako001 (#220963) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld adminként futtatni.

Amúgy érdekes, mert abban a könyvtárban nálam egy darab fájl sincs, mégis fut a játék.

A launcher nem indul, vagy maga a játék a launcherből?

[ Szerkesztve ]

***

(#220967) po1son válasza jano_77 (#220962) üzenetére


po1son
addikt

sokan bot programot használnak erre alacsony tierben

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220968) ako001 válasza ollie (#220966) üzenetére


ako001
aktív tag

Egy másik ssd-n volt.
Most újra raktam a Gc-t és a wot-ot is, a C meghajtóra.
De semmilyen módon nem indul.
Minden más megy pl. Csgo.
Van egy log file,nem tudom azt be tehetem ide?
Nincsen rajta semmi személyes?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#220969) phoenix1989 válasza po1son (#220956) üzenetére


phoenix1989
őstag

akkor ezt is változtatták. régen nem volt korlátozva a napi pontszerzés és csak 3 szakasz volt. egyébként elég ha csak a meghívott acc on játszik valaki mert azon egyedül is lehet gyűjteni a pontokat míg a fő acc on csak szakaszban lehetne. én meg szereztem annak idején a T95E2 aztán a változtatások után behúztam 4 tankot.

(#220970) po1son válasza phoenix1989 (#220969) üzenetére


po1son
addikt

ezt írtam le, hogy a meghívottnak kell játszani, a szakasz csak grátisz :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220971) kchryss válasza ako001 (#220963) üzenetére


kchryss
addikt

(#220972) Swinegod


Swinegod
őstag



Az egész csapat osztozik 2 kromoszómán

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220973) ako001 válasza kchryss (#220971) üzenetére


ako001
aktív tag

Persze mindent megpróbáltam, koszi mindenkinek a segítséget!
Az volt hogy a win frissítés kukázta a Gpu drivert.
Mivel nekem nem a Laptop alaplapjához támogatott Gpu van benne,igy a Driver telepités is elég macerás.
Megpróbálkoztam az előző rendszer vissza állításával, és most megy újra minden.
Majd ha otthon leszek hosszabb ideig elviszem, a szakemberhez, azt megoldja ahogy eddig is.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#220974) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Nem tudom, a tegnapi patch-ben mit csináltak, de azóta nem megy a játék...egyszerűen semmi nem sikerül...áttettek a kezdőből a haladó részre? :) Még korai volt, így csak a kedvem megy el tőle...

(#220975) peterson79


peterson79
őstag

Közepesen jó csata, de számomra izgalmas volt, mert kipróbáltam egy új helyet az elején. Bevált :) a végén 9,7K kombináltat kapartam össze :D

[link]

(#220976) SyMbioTe válasza Szibilla (#220974) üzenetére

Van, amikor az RNG annak a bizonyos dolognak a rosszabbik végére tesz. Ilyenkor érdemes napolni a játékot. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#220977) zodo válasza zodo (#220851) üzenetére


zodo
nagyúr

Kis öröm is öröm. 2 ** :)
Második tank a KV-1 után amire felkerült 2 jel, nem rossz egy halvány zöld játékostól.
Mindig szerettem a T-44-et, ránéztem és 82+ -on állt amihez 4 csata kellett.

(#220978) Raidon válasza zodo (#220977) üzenetére


Raidon
őstag

Szép grat :DD Azt az egyet nem értem Streamereknél, hogy úgy takargatják milyen felszerelés van a járművön, hogy ihaj :DDD pl Sheff egy olyan Streamet nem láttam ahol látni lehet milyen felszereléssel használja az adott tankot a meccs meg az eredmény ott van... A felszerelés nincs pedig mondjuk pár kezdő embernek esetlegesen hasznos lenne mondjuk...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#220979) jano_77 válasza Raidon (#220978) üzenetére


jano_77
nagyúr

Majd mindegyiknek van egy ilyen táblázat és legtöbben erre hivatkoznak, mikor megkérdezik őket. TESSÉK Scheff felszerelés ajánlója.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220980) zodo válasza Raidon (#220978) üzenetére


zodo
nagyúr

:R
Nálam nincsenek nagy csodák, általában a régi felszerelések vannak a tankokon.
2.0 közül van itt-ott de nem feszültem rá a kiismerésükre.
Van egy-két jutalom felszerelés amik +3M-ért húzhatók de nem lesznek olyan jók mint a kötvényesek amiből szintén csak pár darab van készleten.
Nagy fogyócikket sem használók 99% pedig azt mondják hogy +1-200 wn8 pluszt ad ugyanolyan játékteljesítmény mellett.
Pót kaja hát kb. pár klán csatán volt fent.

T-54 pl. szintén 82+ állt a jel.
Van rajta kötvényes venti, kötvényes töltésgyorsító, fejlesztett jutalom távcső és töltésgyorsító direktíva.
Kaptam olyan csatákat hogy jó ha 1100-1500 lőttem így máris 79 alján van.

(#220981) Thrawn válasza Raidon (#220978) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt van Yzne és skill4ltu (3some builds) táblázata.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#220982) tasiadam válasza Swinegod (#220972) üzenetére


tasiadam
veterán

Amikor fordítva van a helyzet és félnek a nagy kaliberű TD-től, mert mindenki 1 lövés, akkor meg simán asserting dominance :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220983) notika77 válasza Thrawn (#220981) üzenetére


notika77
senior tag

Ez pedig Scheffé.

Egyébként nem takargatja, hanem gunmarkot húz, aminek jellemzője, hogy nem vált közben másik tankra az ember, így a csata végén rögtön a Csata gombra nyom és nem zárja be a csatajelentőt, ami takarja a felszereléseket.

(#220984) BÁ Nutrition válasza notika77 (#220983) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azert csinalja h ne lasd hogy csalik:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#220985) peterson79 válasza Szibilla (#220974) üzenetére


peterson79
őstag

Ne add fel ilyen korán. Sajnos ez egy olyan játék amihez rengeteg csatát le kell játszani mire átlátod az egészet, tudod használni a legtöbb tankot, tudod a jó helyeket a pályákon, felismered,hogy mikor érdemes a többivel menni, mert a másik oldalon 2 perc alatt lenyomnak, és még 25000 csata után is elkövethetsz hibákat vagy az RNG (tudod, a +/-25%) nem a Te oldaladra billen és akkor tökmindegy mit próbáltál csinálni, nem fog sikerülni. :DD
Ilyenkor kilép csata és kezd új csata metódus van. Az előzőt meg el kell engedni.
Azt kell látnod, hogy van-e folyamatos fejlődés Nálad? Legjobban a WG által létrehozott statisztikán tudod lemérni, a Szolgálati Feljegyzés menüben. Ha az a pontszám folyamatosan nő, akkor rendben vagy, akkor fejlődik a tudásod, a tankjaid, a legénység és ezek együttes összetevője segíti az előrehaladásod.

Persze van, hogy stagnálsz, úgy érzed nem megy, akkor nyugodtan lépj ki, játsz mással, nézz meg egy filmet, videót, sétálj egyet, tornázz egyet, aludjál, bármi. Nem kell rágörcsölni, az sosem segít.
Ez egy addiktív játék, nagyon rá tud pörögni az ember....oda kell figyelni a mellékhatásokra.

Kitartás :K

(#220986) peterson79


peterson79
őstag

Személy szerint Én is a feladás határán vagyok/voltam. De látom azt, hogy képes vagyok olyan dolgokra is amikre eddig azt hittem nem.
Most például a sebezz 3000-et egymás utáni 3 csatában olyan amit képes leszek megugrani, csak el kell kapni végre azt a hármat :)
Tegnap is kettő megvolt, a harmadikban megint kicsit jobban bíztam a csapatban , de persze az ellenfél nem így gondolta és letolták az oldalunkat, úgyhogy 1250-el kellett beérnem. Az meg nem elég természetesen. Nekem az Udes 15/16 adja nagyon, azzal simán meglesz :)

(#220987) Szibilla válasza peterson79 (#220985) üzenetére


Szibilla
aktív tag

1-1 ilyen nap után az a szám is erősen csökken...nem is tudom, mitől tudna növekedni, ha 4 perces csaták vannak és kiszednek az elején. Nyilván benne van a saját bénaságom is, mert mi a fenének megyek egyedül valahová...ez az igazán bosszantó, az nem is érdekel, hogy nyerünk vagy veszítünk. Lehet azt kellene csinálnom, hogy az első fél percben nem mozdulni, hanem megnézni, a többiek hová mennek és követni a csordát. :)

(#220988) BigBear


BigBear
senior tag

Elnézést, hogy idepofátlankodok, de másik topicot nem leltem. WOT, de Xbox változat.
Év eleje óta szórakozgatok koca-játékosként esténként kicsit, nem is minden nap, csak ahogy az időm meg a család engedi, de időnként a kontrollert bele tudnám vágni a TV-be...
Az elmúlt ~1 hét főleg katasztrófa, mintha valami változott volna a játékban, nem tudom.
Mennyire jellemzőek ezek a dolgok?
Többféle szálat fejlesztek, igazából máig nem döntöttem el, mi fekszik jobban, vagy mi a jobb. Néha könnyű tankkal van kedvem cikázni, néha nehézzel puffogtatok, vagy páncélvadásszal lesipuskázok, illetve a US lövegeket is elkezdtem. (Hellcat, Chaffee, M44, KV85, Jagdpanzer, Nashorn, AMX12t, AT8, IKV65 stb.)
Most Tier 1 - 6-os gépeim vannak, (meg pár 8-as, amiket nyertem).
De sajnos kb. egy hete 10-ből 9 csata olyan, hogy csak belenézek betöltéskor a listába és letehetem a kontrollert, mert semmit sem tudok csinálni. 13 db T8, 1 T7, 1 T6. Na ki a T6?
Vagy nálunk 1 nehéz tank, pl én a KV85-tel, ellennél meg 5 vegyes T8-7 nehéz.
Néha lejátszom, ebből lesznek olyan "eredmények", hogy pl. 16 találat (best of game), 0 sebzés meg egyebek. Az ilyen tényleg csak a játékosok kedvét veszi el az egésztől.
Ehhez jönnek az anomáliák, pl. lapulok a várfal mögött Himmelsdorf pályán és látom, hogy konkrétan a falon jön át a lövedék, vagy hátulról / oldalról sem tudok átlőni gyakorlatilag semmit, láthatatlan ellenfelek (lapulok a bozótban, semmi, egyszer csak seggbe lő egy addig sehol nem látszó nehéztank úgy, hogy a csöve beleér a tankom hátuljába. Mindezt úgy, hogy a pálya szélén álltam. Ke?) Vagy éppen Fishermans's Bay, oldalsó keskeny völgy, én leghátul bozótban, társak nyomulnak előre, egyszer csak bam-bam-bam-bam, lelőnek totál szemből, de sehol nincs ellenfél, mert a völgyben masírozik a fél csapat, de sehol nem látszik semmi. Full pályát átlövő random tankok (visszaellenőrizve látszik, hogy a pálya abszolut másik felén volt, senki sem látott (sehol a közelben ellen), mégis lepuffant. Elég gyakori, mikor valami gyösz a maga ~100-as sebzésével ledurrant totál szemből (5-6-800Hp-t egy lövéssel), úgy, hogy elvileg nem viszi át a páncélom. Tegnap meg főleg szép volt látni, hogy lelőttek, egy társam szemszögéből nézegettem, egyszer csak felbukkant mellette egy tank, ami szó szerint belement a társamba (mint amikor grafikai bug van, egyik tank a másikban), de láthatta az illető is, mert menni meg forogni kezdett, de a "benne" tanyázó tank szépen 3-4 belső lövéssel lelőtte. ????? Na az ilyen főleg mi? De ahogy látom, nem csak velem esnek meg ilyenek, ezekből lehetnek a 13-0 eredmények...
Felmerült bennem a kérdés, hogy ha ilyen gyakori a hasonló eredmény, meg a 15-ből mikor rendszeresen én vagyok a T6-tal legalul, akkor a többi tank biztos, hogy élő játékos? Nem bot inkább?

(#220989) Bad Pritt válasza Szibilla (#220987) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szinte minden pályán van hülyebiztos kezdőhely, ahonnan vagy tudod büntetni az ellen áthaladó tankjait, vagy onnan kiindulva tudsz menni a fontos helyekre. Vannak wotinfón meg más helyeken is nagyon jó pályaleírások, érdemes őket átolvasgatni, néha bokorról bokorra elemzik őket, illetve Youtube-on Skill4ltu-t ajánlom, mert ő a gyors tankokat szereti, szóval általában ilyen baromi jó helyekre szokott gurulni a meccsek elején.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220990) köpet válasza Szibilla (#220974) üzenetére


köpet
aktív tag

...áttettek a kezdőből a haladó részre?
Ezt hányszor éreztem én is, főleg tier lépés után, mintha nem ugyanaz a játék lenne.
Nyugi, ez a határ szépen kitolódik, ahogy fejlődik az ember, csak át kell gondolni sokszor, hogy mit kellett volna másként csinálni, és mi volt az, amit az RNG adott a dologhoz.
Ha olyan az MM, hogy a túloldalon van fél tucat fekete öves szakaszban, akkor egyedül nem nagyon tudsz mit kezdeni, annyit tehetsz, hogy ezeket a helyzeteket megpróbálod időben felismerni és a lehető legtöbbet kihozni belőle (időben visszavonulni, nem eldobálni a hp-t, jól helyezkedni és minél többet sebezni). Nekem az volt, és sokszor ma is az a cél ilyen szituknál, hogy legalább a hp-m lőjem össze, amivel kb. nullszaldós a meccs.
Szóval szerintem ne nyerni és ölni akarj mindenáron, az nem csak rajtad múlik. Kell a vállveregetés, hogy lásd, ha valamit jól csinálsz, de az is kell, hogy a hibáiddal is tisztában legyél és próbálj változtatni rajtuk. Ne add fel, az ember tolja és fejlődik, a határai szépen kitolódnak lassan, ezt is látni kell.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220991) Szibilla válasza Bad Pritt (#220989) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Skill videóit szoktam nézni, csak neki általában van hozzá sok skilles legénysége is, hogyha mégsem működik az elgondolás, akkor legalább észreveszi....nekem meg még lámpa is csak egy parancsnoknak van....de majd kialakul.

Wotinfo-s anyagok meg többévesek, nem tudom, mennyire aktuálisak...pályaleírást nem is láttam, csak tankelemzést.

[ Szerkesztve ]

(#220992) köpet válasza peterson79 (#220975) üzenetére


köpet
aktív tag

:R
Udes 16-hoz gyűjtöm az ötleteket, köszönöm!

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220993) Szibilla válasza köpet (#220990) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi, majd talán kialakul nálam is.

(#220994) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
az object 268 megvan jó ideje, de nem szeretem, elég gyenge a front páncéla ezért szeretnék egy másik 10-es tankot ami:
- Jó front páncélja van
- Nem döglassú

Most a 268 V4 felé fejlesztek, remélem nem tévedek. Szeretnék egy 9-es páncélvadászt is. Az a kérdésem, hogy a 263-is megfelelő páncélvadász 9-es szinten, ha jó frontpáncélú és nem dögasú pácélvadászt akarok?

(#220995) köpet válasza Szibilla (#220993) üzenetére


köpet
aktív tag

Lehet, hogy érdemes lenne elkezdened arty-zni, engem gyakran helyrerak vele pár kör.
Amikor céltáblát csinálnak belőlem akkor jön a löveg vagy a light, mindkettő más megközelítést kíván, és az utóbbi ha spotra mész nincs kitéve az RNG-nek.
Mondjuk az RNG az arty-ra sincs jó hatással és elég hajtépős, amikor a célzókör külső peremére potyog a csomag, és újabb fél perc töltés... de néha ez is kell szerintem.
Tegnapelőtt nem ment semmivel normálisan, bukó bukó hátán, elővettem a gw tiger p-t, a harmadik kör ász lett, csak néztem. El haluf, klikk...klikk... relax... anyámat szidták páran, de jól esett. Tegnap is mentem vele búcsúzóul egy jobb kört és felkerült rá az első jel.
Skill mellett szerintem nézz rá Iyouxin anyagaira is, neki több olyan van emlékeim szerint, amikor konkrét helyeket mutat be pályákon, ahonnan valamit alkotni lehet. Itt idézte valaki korábban, hogy amikor kezdte akkor helyeket, jó pozíciókat gyűjtött elmondása szerint, és részben ezért is lett jó játékos.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220996) Szibilla válasza köpet (#220995) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Így is épp elég ágat húzok, nem hiányzik egy arty is hozzá és 0-ról kellene indulni vele.

Ok, belenézek majd az ő videóiba is.

(#220997) Barret001 válasza Szibilla (#220991) üzenetére


Barret001
addikt

Itt azt mondják általánosságban,hogy 5000 csatáig kezdő vagy! Te hogy állsz evvel?

(#220998) Szibilla válasza Barret001 (#220997) üzenetére


Szibilla
aktív tag

400 körül. :DD

(#220999) jano_77 válasza Khaosz55 (#220994) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mindkettő tökéletes lesz arra, amit szeretnél! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221000) Barret001 válasza Szibilla (#220998) üzenetére


Barret001
addikt

Tehát akkor 5000 csatáig annyi a dolgod,hogy csinálsz néhány jó legénységet! A teljesítményed addig nem feltétlenül fontos szempont :) Majd utána ha nem javulsz,ráérsz agyalni a megoldásán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.